Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276001) Elims válasza Gabonetta (#275998) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ne dőlj be a szövegnek "Ez a halkabb verzió!".
Bármelyiket veheted.
A legfontosabb amire oda kell figyelni,hogy kitől veszed. :-)
Nem szoktak problémásak lenni.
Ha egy sok pozitív értékelésű eladó azt írja,hogy "a gép hibátlan",vedd meg nyugodtan,ha árban is megfelel.

(#276002) frankdelgado válasza Gabonetta (#275998) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vegyél hozzá radírgumit. Nekem az elefántos bejött..

(#276003) Pöttön válasza bghistvan (#275988) üzenetére


Pöttön
őstag

Knack 2, It takes Two (az egyik legjobb co-op amivel eddig játszottam), Diablo 3, és egy csomó indi, (persze ha a látvány orgia nem szempont :) ): Door Kickers Action Squad, Lovers in a Dangerous Spacetime, Overcooked 1-2, Moving Out, Enter The Gungeon, Tricky Towers, Broforce

Magyar felirat egyikben sincs, de nálunk nagyon bevált játékok amiket nagyon szeretünk.
Nagy kedvenc még a Knowledge is Power. Ebben magyar szinkron is van, telefonon játszható kvíz játék.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#276004) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, ha a PS Plus automatikus megújítását elfelejtettem kikapcsolni, ezért történt egy purchase, akkor hogyan tudok refund-ot kérni? Ugyebár itt is érvényes a 14 napos cancellation. Írnom kell a supportnak a contact formon keresztül?

(#276005) Kendek válasza Mauzes (#276004) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, munkaidőben telefon, vagy pedig email, esetleg a contact form.

<-ƘƘ->

(#276006) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Analóg driftelést hol érdemes javíttatni? Van olyan bolt/szerviz, ahol nem valami heteket bíró, gagyi alkatrészre cserélik, hanem gyárira?

(#276007) wierra válasza DVlad (#276006) üzenetére


wierra
senior tag

Gyártói szerviznél kérdezz rá.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#276008) Gabonetta válasza F-ECT$ (#276000) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Köszönöm szépen a tanácsot! :)

(#276009) bghistvan


bghistvan
senior tag

Mi a véleményetek a vertikális állvány használatáról?
Még a régi 7016B-m vízszintesen figyelt a média állványon, ez viszont ezen az állványon van függőlegesen.
Gondolok itt a hűtés hatékonyságára,es a lemezes játékok futtatásánál a mechanika szempontjából úgy minden tényezőt figyelembevéve.....

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#276010) Kendek válasza bghistvan (#276009) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan használhatod állítva is, nem lesz tőle baja. Most már nálam is állítva üzemel, mert úgy jobban elfér. A hűtés az még hatékonyabb is, mások radírral emelgették az alját, hogy jobban szellőzzön, de így még szabadabban van. Az optikai meghajtónak nem gond, amúgy a PS5-nél ez az alap helyzete.

<-ƘƘ->

(#276011) bghistvan válasza Kendek (#276010) üzenetére


bghistvan
senior tag

Köszi :R

(#276012) pászka


pászka
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hátha valaki tud segíteni. Vettem a gyereknek szülinapjára a PS! pro-hoz egy Logitech G435-ös vezeték nélküli fejhallgatót. Alapjában úgy működne hogy bedugom a ps-be az usb-s vevő egységet bekapcsolom a fejhallgatót, összekapcsolódnak és hallható a fejhallgatóban a játék, és mivel mikrofonos társalogni is lehet rajta.

Na a probléma az hogy ezt nem teszi.

Kipróbáltam pc-n hogy nem a füles-e a hibás de ott csak bedugtam bekapcsoltam és működött minden tehát a füles jó. Ps-en ha bedugom akkor automatikusan átkapcsol a fejhallgatóra, és az audio beállításoknál meg is jeleníti hogy a ki és bemenő jel ezentúl ezen az eszközön fog folytatódni, tehát a ps látja, de mégsem történik semmi.
A ps-nek a hátulján lévő usb aljzatát használtam, arra is gondoltam hogy nem oda kellene dugni, de hát ha egyszer látja és ki is írja hogy működik ráadásul mivel ki van pipálva az automatikus csatlakozás és ezt egy felbukkanó fülön jelzi is elvileg szerintem működnie kellene mindennek.

Kérdésem az lenne hogy milyen beállítás miatt nem működhet? :W

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#276013) Kendek válasza pászka (#276012) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beállítások > Eszközök > Audioeszközök > Kimenet fülhallgatókhoz, itt állítsd át, hogy minden hang a fülesre menjen, ne csak a csevegés.

<-ƘƘ->

(#276014) pászka válasza Kendek (#276013) üzenetére


pászka
aktív tag

:R :R :R :R :R Hát köszönöm, működik! Pont ott nem állítottam... :)

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#276015) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Magyar nyelvű játékok varhatók?
Vagy kiment a divatból a magyarítás?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#276016) Kendek válasza csab2 (#276015) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. most érkezik a Horizon Forbidden West, majd később a God of War: Ragnarök. Ezek a Sony saját stúdiós fejlesztései, és alapvetően ezeknél lett divat a biztos magyarítás. Egyelőre ez nem változott.

<-ƘƘ->

(#276017) Wesder válasza csab2 (#276015) üzenetére


Wesder
félisten

Sony jàtékai tovàbbra is jönnek magyar felirattal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#276018) csab2 válasza Kendek (#276016) üzenetére


csab2
veterán

Ez jó hír és örülök neki.
Érdekes, hogy a Horizon első részén nem volt magyar felirat.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#276019) erahurka válasza csab2 (#276018) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyjából utána indult a trend hogy minden saját gyártású PS játék magyar felirattal jön.

(#276020) frankdelgado válasza erahurka (#276019) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mondjuk a Returnal nem kapott magyar feliratot és idén is csak a HFW meg a Ragnarök kap, ha jól látom.....meg a Godfall se, de azért annyira nem kár...

(#276021) Kendek válasza frankdelgado (#276020) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Returnal és a Godfall nem saját stúdiós exkluzívok, ezért sem kaptak magyar feliratot.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#276022) Mauzes válasza Mauzes (#276004) üzenetére


Mauzes
őstag

FYI, azt a választ kaptam az ügyfélszolgálattól, hogy a 14 napos lemondás csak a legelső előfizetésre vonatkozik, viszont amikor automatikusan megújul az előfizetés, akkor arra már nincs ilyen lemondási jog. Legalább is hivatalosan. Viszont mivel a meghosszabbodás után azonnal jeleztem, ezért a jószándékuk jeléül most mégis megadják a visszatérítést.

Nem tudom, hogy ez is sablon szöveg-e és a hivatalos szabálytól eltérően mindenkinek mindig megadják a refund-ot, de gondoltam megosztom ezt az infót.

(#276023) DVlad válasza wierra (#276007) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille! Megpróbálom.

(#276024) Krowen159


Krowen159
újonc

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy vannak split screen játékok és, hogy meglehet e azt oldani, hogy két monitorra vigyem át a képet és ne osztott képernyő legyen egy monitoron? Keresgettem neten erre a megoldásra,de nem igazán találtam semmit.

Köszi előre is a válaszokat! :)

(#276025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Babylon's Fall demó jön Február 25-től

Az elért eredmények megmaradnak és továbbvihetőek a teljes játékba.

Live-Die-Respawn

(#276027) raziel01


raziel01
veterán

[link] Lego Harry Potter collection csak 4 dollár az US store-ban, 1242 Ft
Itthon 6300 Ft

(#276029) erahurka válasza Sopranos1999 (#276028) üzenetére


erahurka
félisten

Most nyomom ezt a Super Villainst de nem igazán jön be. Az egyik legjobb LEGO játékként hivatkoznak rá de közelében sincs. Az erőltetett openworld (két küldetés közt tök feleslegesen át kell mennem az egész térképen), a túl sok átvezető (egy rendes játékban oké, itt minek? Meg a néma szereplők is bájosabbak voltak régen), a pályánként túl sok karakter nekem nem tetszik. Legutóbb a Jurassic Parkos tetszett, az is inkább a filmek miatt.

(#276030) icemad válasza erahurka (#276029) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A marvel super heroes is nagyon jó még, meg a Lego batman 2-3.

(#276031) erahurka válasza icemad (#276030) üzenetére


erahurka
félisten

Hádde pont azt mondom hogy ez nem tetszik :D Gondolom ilyesmik azok is. Nekem az első Indiana Jonesos óta nem volt igazán jó LEGO játék :(

(#276032) icemad válasza erahurka (#276031) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a jurassic parkra írtam. Ha az tetszett, akkor a super heroes is fog. Az Indiana Jones-hoz eléggé hasonló a régi Star Wars is.
A super villains nálunk is csak pár órát futott. Fiaim miatt majdnem az összes Lego játék megvan már, van rálátásom. :DD

(#276033) Lackooo84 válasza Sopranos1999 (#276028) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Viszlát (bárki is voltál). :DDD

The Truth is out there...

(#276034) frankdelgado válasza Lackooo84 (#276033) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mindíg röhögök ezen a " véglegesen felfüggesztett" kategórián :DDD Egy igazi nyelvművelő volt, aki megalkotta. Nem vagyok egy Grétsy László, de az én értelmezésemben a felfüggesztés a míndíg valami ideiglenes állapotra utal. Az ilyen fogalmazásra mondják az , h bikkfanyelv, jellemzően a hivatalos - főleg rendőrségi - eljárásokban használják előszeretettel. Szerintem véglegesen felfüggeszteni a hóhér szokása/feladata (volt).

[ Szerkesztve ]

(#276035) Lackooo84 válasza frankdelgado (#276034) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gondolom úgy kell érteni, hogy felfüggesztve, azaz bármikor feloldható/visszacsinálható lenne, de nem lesz. :D

The Truth is out there...

(#276036) erahurka válasza frankdelgado (#276034) üzenetére


erahurka
félisten

Vigyázz mert a végén kitiltanak. Mostanában bármiért járhat bármi itt...

(#276037) frankdelgado válasza erahurka (#276036) üzenetére


frankdelgado
őstag

:DDD Most úgyis gyün a HFW, még ennél is kevesebb időm lesz itt lopni a napot. PS5 már addig nem lesz, remélem jól fog futni pro készüléken. Az előrejelzések legalábbis bíztatóak.

(#276038) erahurka válasza frankdelgado (#276037) üzenetére


erahurka
félisten

Eladod a PS5-öd? Vagy nem is volt? :D

(#276039) frankdelgado válasza erahurka (#276038) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem is vót, megrendeltem, de még nem gyütt meg.

(#276040) szandra1988 válasza raziel01 (#276027) üzenetére


szandra1988
tag

Köszi, hogy megosztottad! 10 dollárért ez és a Lego movie 2 nagyon megérte.

(#276041) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok, PS4 Pro-m "hálistennek" elkezdett kellemetlenül hangos lenni játék közben. Elnézést hogy most nem olvasok vissza alaposan, de korábban olvasgattam az újrapasztázásról meg különféle pasztákról és eltérő vélemények voltak, kezdtem elveszteni a fonalat, hogy akkor most melyik is jó, stb.

Tudnátok nekem ajánlani olyan helyet/embert, akihez elviszem és tutira jól ÉS a megfelelő anyagokkal csinál meg nekem egy ilyen hűtési karbantartást? Az lenne a cél, hogy ne kelljen évente megismételni. Inkább legyen jó, mint olcsó.

Amúgy szerintem meg tudnám csinálni, de ha nem túl drága, akkor csinálja meg egy "profi".

Amit még nem tudok, hogy az mitől függ, hogy új hővezető lapot is érdemes-e tenni a ram-okra vagy az felesleges? Illetve milyen fajtát?

(#276042) Bogyi007 válasza frankdelgado (#276034) üzenetére


Bogyi007
veterán

"véglegesen felfüggeszteni a hóhér szokása/feladata volt" - mondhatni az ő kötelező feladata volt, míg az elítéltnek a megjelenés számított kötelezőnek... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#276043) Kendek válasza Mauzes (#276041) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Thermal Grizzly, Kryonaut és 1 mm-es Minus Pad 8. Ezek javasoltak, habár nem túl olcsóak. De egyszer kell megvenni, és akkor többször is el lehet végezni a karbantartást. T9H (security, vagyis lyukas/furatos T9 Torx) csavarhúzóra szükség lesz a megbontáshoz, meg sima kis csillagra.
A hővezető lapkákat amúgy nem muszáj feltétlen cserélni, a gyárilag felhelyezett az kellően rugalmas és újrahasználható. Ellenben a Minus Pad 8 az minden bontáskor cserés, mert összenyomódik formára.

<-ƘƘ->

(#276044) Mauzes válasza Kendek (#276043) üzenetére


Mauzes
őstag

De legalább jobb a Minus Pad 8, mint a gyári, vagy csak placebo?

(#276045) Kendek válasza Mauzes (#276044) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Minus Pad 8 az teljesítményre sokkal jobb, szinte minden más lapkánál. De, hogy erre szükség van-e a RAM chipeken és a tápáramkörre, az már más kérdés. Ártani biztosan nem árthat. De halkabb inkább az új, friss pasztázástól lesz, és nem a hővezető lapkák cseréjétől.

<-ƘƘ->

(#276046) S e t h válasza Mauzes (#276041) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fejérben tudok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#276047) Stauffenberg válasza Kendek (#276045) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van amúgy olyan hűtőlapka, ami nem igényli a cserét minden megbontásnál, de ajánlható lehet ide is? Mindjárt kifejtem miért érdekel.

Már felkészültem lélekben, hogy fél évente azért a Kryonaut is cserés (használat függvényében talán tovább is bírja), mert ez is túl híg. Több helyen olvastam, hogy a gond ugyanaz, mint sok notebook esetén, hogy az APU kupak kialakítása miatt, ahogy tágul a hűtő a hő hatására, az párszáz ciklus után kifossa oldalra a pasztát. Valószínűleg a Kryonaut azért jobb, mint az MX4, mert "kifosott állapotban" is tovább képes a szükséges hőt elvezetni.

Talán itt a topikban is írta valaki, hogy hőközlő képességben gyengébb, de nagyon sűrű, szinte gyurma szerű pasztával jobb eredményt ért el, mert azt nem nyomja ki annyira oldalra. Lehet a friss Kryonaut-hoz képest pár fokkal melegebben tartja a rendszert, de ezt a teljesítményt akkor is tartja, mikor a Kryonaut már rég cserés. Sok notebook is ilyen nagyon sűrű pasztával (esetleg erre a célra szánt hűtőlappal) van ellátva. Talán nem véletlenül.

Na most ugye felmerül bennem, hogy ha kell, cserélgetem alatta a Kryonaut-ot 6-12 havonta, de ha még a Minus Pad 8 csere árát is beleszámolom, akkor már nem olyan gazdaságos, vagy a hűtőtappancsokat cserélem újra felhasználhatóra vagy a pasztát olyanra, amihez évekig nem kell nyúlni (a géphez van porszűrőm).

(#276048) Kendek válasza Stauffenberg (#276047) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyen Gembird-et vettem múltkor a Minus Pad 8 mellett, és ez sem annyira vészes hővezetés szempontjából. Viszont olyan mint a gumi, max egy kis alkohollal letisztítod és mehet is vissza.

<-ƘƘ->

(#276049) frankdelgado válasza Bogyi007 (#276042) üzenetére


frankdelgado
őstag

:C
Persze az függött az elkövetett cselekmény - és az elkövető - súlyától.

(#276050) Mauzes válasza Stauffenberg (#276047) üzenetére


Mauzes
őstag

Ugyanerre gondoltam, hogy hiába jó a Minus Pad, ha fél évente cserélgetni kell.
Viszont ha a pasztára van egy tartós megoldás (sűrű), ami elvileg jól működik, akkor ennek nem lehet tudni a konkrét típusát, ami a legajánlottabb?

MÁS: Régi pasztát mivel érdemes leszedni? Izopropil alkohollal?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.