Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236201) raggg válasza penge111 (#236172) üzenetére


raggg
senior tag

Nekem ez egyszuszra megvolt anno (bár lehet az is volt 2,5 óra), viszont a Nightmare King Grimmnél azt mondtam, hogy kösz, ennyi elég is volt :DDD

ragklaatPS

(#236202) Baltincs válasza penge111 (#236191) üzenetére


Baltincs
tag

Egyik jóbarátomnak Bloodborne társasa van, és egyszer órákon keresztül játszottunk vele, szerintem hibátlan és nagyon izgalmas játék az is. Alapból társas szerető vagyok, de nem hittem volna, hogy ennyire tudok izgulni/aggódni úgy igazán egy társas közben, mint ennél a játéknál.

(#236203) penge111 válasza raggg (#236201) üzenetére


penge111
addikt

Az mára van betervezve, 5 órám lesz rá,plusz még az utolsó maszk darabért el kell vinni egy virágot a térkép egyik pontjából a másikba. Ez egy kis küldetés, azonban a virág elpusztul, ha csak egy kis sérülés is ér, ja meg ha gyorsutazást használok. Ergo át kell nyargaljak kb 100 szörnyön, rengeteg ügyességi részen és nem sérülhetek meg egyszer sem. Fincsi lesz. Na, ha ezekkel talán megleszek és nem kapok agyvérzést, akkor jön a játék krémje a colosseum (itt már csak a 3. szint hiányzik) és a pantheon 5 szinttel. Már minden charm, soul shard, nail, grubs (édes kis kukacok) fejlesztés, képesség stb megvan "csak" a fentiek hiányoznak.

@Chronz: igen, ez lepet meg engem is, aki játszott már souls szerű játékkal, tudja mekkora adrenalin löketet tudnak adni. Azt sose gondoltam volna, hogy egy társasjátékban is sikerül hasonlóan ezt implantálni. Kerestem a társashoz hasonló mobil kártyajátékot, nem találtam, aki programozó kapjon az ötleten szarrá lehetne egy ilyen társasjátékhoz hasonló ios vagy android játékon keresni magát :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236204) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok,tudom már lerágott csont lehet ez a téma de a linkelt cikkben mennyire valós az informació.Miszerint ha azt akarom hogy ne kapjak néha sötét képernyőt a tv-n akkor 2.0b hdmi kábelt kell vennem,mert azon gond nélkül megy át a hdr adat is. [link]

PSN - RedFoxHun

(#236205) Frod válasza penge111 (#236191) üzenetére


Frod
addikt

Kis kiegészítés, hogy ez a kártyajáték, mert mind a DS, mind a BB esetében külön van társasjáték is, figurákkal! A DS irdatlan összeget kalapozott össze közösségi finanszírozásban, míg a BB most készül.

(#236206) penge111:
A táblás verzióról én sem hallottam jó véleményt még. (A csere-bere csoportban viszont rendre feltűnik, sok az eladó példány, szóval...) Meg valamiért nekem souls-játékmechanika olyan amit nem tudok elképzelni, hogy lehet átültetni asztali játékra - aztán persze lehet mégis sikerül, de inkább kihagyom.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#236206) penge111 válasza Frod (#236205) üzenetére


penge111
addikt

Pontosan így van, ezt említettem is szerintem, ez egy kártya alapú társasjáték. Azért is dobtam hozzá linket, mert tudom, hogy létezik belőle figurás társasjáték, amit még nem volt szerencsém próbálni, de olvasatom szerint a kártyás sokkal jobb, de ezt nem tudom megerősíteni, se cáfolni :U

Ui.: ezt még itt hagyom, szerintem már sokkot kaptak páran a társasjáték témától, hisz nem ide illő. De aki szeret társasozni, és össze tud havi, esetleg heti rendszerességgel egy fix csapatot szedni. Sőt ha még szereti az rpg-ket, vagy ne adj Isten annak idején játszott asztali szerepjátékot, azoknak ez a játék maga a csoda. Homályrév, kb 45-50.000 forint, de irgalmatlanul hosszú 1-2 év játékidőt tartalmaz, ez a rpg társasok királya. maga a társas kb 6-8 kg!!!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#236207) raggg válasza penge111 (#236203) üzenetére


raggg
senior tag

Jah igen. A virágot még átvittem, de én ott abbahagytam. Grimmet még levertem, NKG-t nem, a pantheont is elengedtem, ez pont nem az a játék, amit platinázni szeretnék. :) Egyébként csodálatos játék, mindenkinek csak ajánlani tudom tényleg, de alapból vagy 30-40 óra csak simán végigvinni is, a pantheonos trófea meg szerintem magában elvinne mégegyszer ennyit.

ragklaatPS

(#236208) #10186752 válasza Baltincs (#236202) üzenetére


#10186752
törölt tag

Lemaradtam róla, hogy ez már kapható. Utána is nézek.

(#236209) #10186752 válasza Xaels (#236167) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kár, hogy - magamnak is be kell vallanom most már -, kiver a ragya a felülnézetes társasjátékoktól, pláne, amiben körökre osztott harcrendszer van.

Instant skip.

(#236210) Baltincs válasza #10186752 (#236208) üzenetére


Baltincs
tag

Ez a kártyajáték, nem a társas, úgy tudom az még nem jelent meg. Bár én ezt is társasnak nevezném inkább :D

[ Szerkesztve ]

(#236211) Madoc válasza tboy93 (#236184) üzenetére


Madoc
veterán

4napja tervezem hogy majd ma konzolozok. Egyszer se jött össze, 3 gyerek...

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#236212) Bad Pritt válasza #10186752 (#236209) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Társasjáték? Valamit elnéztél szerintem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#236213) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#236212) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Így hívja a crpg-t :D

Life, Uh, Finds A Way

(#236214) Rage47


Rage47
veterán

Shadow of the Tomb Raider mennyire lövöldözős? Én szerettem az előző részben, hogy mindenkit íjjal vagy sunyiban lehetett leszedni, de a demóban erőltette a gépfegyvereket, ha jól emlékszem. Végig ilyen darálós vagy sok ilyen rész van?

(#236215) Xaels válasza Bad Pritt (#236212) üzenetére


Xaels
félisten

Hagyd rá, ezt eljátszotta már a Divinity 2-vel is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236216) vonSux


vonSux
őstag

Sok mindent leírtatok már a Death Strandiggel kapcsolatban, nem nagyon ragoznám, én is arra bíztatok mindenkit, hogy próbáljátok ki. Még akkor is, ha messze nem fog mindenkinek tetszeni.

Aki meg egy réteggel odébb is körülnézne azzal kapcsolatban, hogy miért olyan partnereket választott Kojima, mint akik szerepelnek a játékban; Mads Mikkelsennel (a játékban Cliff Unger) ajánlom a Pusher trilógiát (az első rész 1996-os), amit egyébként Nicolas Windig Refn rendezett, aki szintén játszik a játékban (aka: Heartman). Mikkelsennel még ki ne hagyjátok A vadászatot (Jagten), remek benne. N.W.Refn nagy kedvencem, a To Old To Die Young sorozatot csak azoknak ajánlom, akik akár szívesen megnéznek egy trash mozit de adott esetben egy Wagner operától sem riadnak vissza. Kemény cucc, kell hozzá nyitottság. Még egy fontos figurát emelek ki, Guillermo del Toro-tól (Deadman) mindenképpen érdemes megnézni A faún labirintusát (El Laberinto del Fauno). Nyilván másokkal is érdemes lenne foglalkozni, akikkel dolgozott Kojima, de ha ebbe pár moziba belenéztek, nem kérdés, hogy miért azok játszanak a játékban, akik. Nem vagyok csukott szemmel Kojima fan, de ez a játék nálam bekerült a minden idők legjobb három PS4-es játékai közé.

Ezzel részemről be is fejezem a generációt (még nyilván korai, meg ki tudja mikor kapunk a boltokba next gen konzolt, de részemről most olyan élethelyzet jön, amikor nem fér bele a gaming), december magasságában visszatérek, addig szépen peccseljék ki a TLoU2-t, a Ghost of Tsushimát és a Cyberpunkot. Azért figyelemmel követem majd az élményeiteket, bár számomra egyre követhetetlenebb a topik.

Szóval nálam az all time best játékok a PS4 érában:
The Last of Us – remastered (kihagytam a ps3-as megjelenést, imádtam ps4-en). Bloodborne (utána minden souls játékot és majdnem minden soulslike játékot végig toltam), Death Stranding (a fentiek okán). Ez nem sorrend, és ezen kívül még rengeteg játékkal játszottam xboxon és ps4-en. De csak ezek miatt megérte ez a hét év játék.

Köszi nektek a sok hasznos :R és rengeteg haszontalan ;] infót, télen remélem már az új konzolok hűtésén/hangerején vinnyogunk!

(#236217) RangerFox válasza Rage47 (#236214) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az új trilógiában itt a legkevesebb a darálás. Sőt, itt sokkal több lehetőség van a stealth játékstílusra.

(#236218) hombre[EU] válasza vonSux (#236216) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] live long and prosper

Life, Uh, Finds A Way

(#236219) saelin válasza Xaels (#236167) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon bugos még. Gondolom nem idén jelenik meg vagy ez egy sokkal korábbi build mint amin valójában dolgoznak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236220) Rage47 válasza RangerFox (#236217) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#236221) saelin válasza vonSux (#236216) üzenetére


saelin
veterán

Nálam az fog dönteni, hogy hogy néznek majd ki az idei ps4 játékok és hogy hogyan futnak. Nem szívesen költenék úgy rájuk, hogy tudom ps5-ön jobban fog futni. Főleg hogy kétszer kb semmit nem játszom újra.

Engem csak a Cyberpunk, Tsushima és Nioh 2 érdekel idénről. A többi ráér nextgen-en, addig pedig gyilkolom a backlog-omat ahol tudom. Szépen lassan, komótosan és ízlelgetve. Jól kiéheztetem magam jövőre! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236222) Xaels válasza saelin (#236219) üzenetére


Xaels
félisten

Valószínű mert még a tutorial sincs kész azt mondták a videó elején.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236223) saelin válasza Xaels (#236222) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk akkora kételyeim nincsenek. A DOS 1-2 is eléggé jól sikerült. De (mindig van egy de) a d&d alapú harcok nálam sosem jöttek be. Egyetlen egy játék volt amit végigjátszottam és kicsit hajazott a d&d-re, az pedig a Planescape Torment volt. Ez úgy 10-15 éve lehetett és akkoriban nagy hatással volt rám a világa mert még a hozzá kapcsolódó könyvet is elolvastam. Azóta nagy Forgotten Realms "rajongó" is lettem, annak is hasonlóan sötét a világa és ha jól tudom az is a d&d-n alapul, csak egy alternatív dimenziójában/síkjában? Vagy valami hasonló. Annyi biztos hogy Baldur's Gate mint helyszín benne van.

De lehet ma megint erőt veszek magamon és elkezdem a Torment Tides of Numenera-t vagy a Pillars of Eternity-t... Csak ha jól rémlik valamelyikben nincs szinkron és emiatt állandóan elaludtam a szövegek olvasása közben. A Divinity is megvan! Azt viszont utoljára akarom hagyni, mert sokkal jobbnak és kiforrottabbnak éreztem mint a fenti két játékot. Igaz, egyikben sincs több mint 10 órám... :U

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236224) .bTr


.bTr
tag

Sziasztok!
Pihenő üzemmódban miért nem tölti le a frissítéseket a PS4 PRO-m?
És ha jól látom a mentéseket sem szinkronizálja felhőbe.
Van PSN+ előfizum és az energiabeállítás is rendben.
Milyen beállítás hiányozhat?

(#236225) raggg válasza saelin (#236223) üzenetére


raggg
senior tag

A Planescape Torment D&D (akkor még AD&D) 2-t használta. A Baldurs Gate 1-2 szintén. Viszont ez kb. egy csupasz szabályrendszer, olyan világgal, körítéssel meg lore-ral, amilyet éppen hozzáírnak. Amikor én még ezekkel játszottam akkor a Forgotten Realms volt az egyik legismertebb. Abban játszódik a BG1-2, az Icewind Dale és a Neverwinter Nights is pl. A Planescape az másik világ, de a harc meg a karakterfejlődés szabályai ugyanazok. Gondolom a BG3 D&D5 alapú lesz Forgotten Realms világban, de nem néztem végig a streamet tegnap.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#236226) Kendek válasza .bTr (#236224) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#236227) .bTr válasza Kendek (#236226) üzenetére


.bTr
tag

Köszi! Ezek mind be vannak állítva, mégis az van, hogy amikor beindítom a gépet akkor kezdi el letölteni a frissítéseket.
Nem minden nap használom, így amikor lenne időm kicsit lazulni, akkor eléggé idegesítő, hogy a frissítésre megy el az idő... :D

(#236228) Zoleee83


Zoleee83
addikt

198 óra játék után én is a végére értem, zseniális játék volt, köszönöm Kojima mester! :R

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#236229) Steve1207 válasza Zoleee83 (#236228) üzenetére


Steve1207
veterán

Grat, az aztán idő, tuti besokallnék! :D

.

(#236230) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok valaki használ HORI Tactical Assault Commander Pro V2-őt?
Lenne pár kérdésem róla.

(#236231) Tegla80 válasza .bTr (#236227) üzenetére


Tegla80
addikt

Az automatikus feltoltes -t is aktivalni kell hozza ,h feltolja felhobe.Ezt is megcsinaltad?

Sony® & PlayStation®

(#236232) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki vegigjatszotta innen a Darksiders Genesist? En total racsusztam. Grafika, hangulat, minden ott van a szeren. Szerintem az elso resz utan ez a legjobb. Johet a folytatas.

(#236233) saelin válasza raggg (#236225) üzenetére


saelin
veterán

Köszönöm a fejtágítást! :R

Komótosan elkezdtem a Torment Tides of Numenera-t. Ebben nincsenek szinkronizálva a dialógusok sajnos. Szerintem jó lenne, ha legabb ez alap lenne ennél a stílusnál. Ha olvasni akarok elő veszek egy könyvet inkább... Egy játékban nem feltétlen ezzel szeretném tölteni az időm 2/3-át, hanem játszani, aktívan elfoglalni magam. Arról nem is beszélve, hogy nem csak könnyítés a szinkron, hanem ad egyfajta dinamikát és karaktert a játéknak. Felőlem lehet néma a hős, ha ezen akarnak spórolni, de a többi karakter szólaljon meg! Még az utolsó hobó is!

A Divinity ilyen téren fényévekkel jobb és ahogy láttam a Baldur's Gate 3 is hasonló utat fog követni. Ami menti az egészet eddig az az, hogy érdekes a világ és a benne lévő karakterek, sőt, a főhős sem az a sablon fantasy/sci-fi kaszt. Harcolni szerencsére eddig nem kelett, és ha lehet nem is szenvednék vele, mert anno pont amiatt hagytam abba. Nagyon szenvedősek a harcok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236234) Wesder válasza BoneDragon (#236232) üzenetére


Wesder
félisten

Az első rész a folytatàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236235) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Ha le szeretném cserélni a meglévő HDD-t egy 2Tb-osra,akkor az összes adat, ami a jelenlegin van az kuka? Úgy értem plus-os letöltött korábbi játékok illetve olyan tartalmak, amik az adott pillanatban ingyenesek voltak, de most már nem azok(avatar, stb). Vagy valahogy át lehet "menteni"? Illetve milyen merevlemezt ajánlanátok?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#236236) Xaels válasza BoneDragon (#236232) üzenetére


Xaels
félisten

[link] én igen. Szerintem is nagyon jó lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236237) Xaels válasza Tdizsolt (#236235) üzenetére


Xaels
félisten

PS+ játékokat és mindent acchoz köt, nem veszítesz el semmit ezekből csak újra le kell őket tölteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236238) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok,

Ez normális jelenség, más is tapasztalt hasonlót? A controller (sima ds4, pro-hoz adták) markolatán hátul, mindkét oldalt, olyan szinten rozsdásodik a csavar, hogy öröm nézni. Tény, hogy izzadós a tenyerem, de annyit azért nem nyüstölöm. ~3 éves controller.

(#236239) saelin válasza kill_switch (#236238) üzenetére


saelin
veterán

Ez de vagány! Ilyet még nem láttam! :DDD

Megnéztem a legrégebbi kontrollerem most és semmi rozsdát nem látok rajta. Vedd ki azt a csavart és tegyél be oda egy újat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236240) erahurka válasza kill_switch (#236238) üzenetére


erahurka
félisten

Örülj hogy rozsdás és nem egy tonna zsír van rárakódva mint nálam. Nem tudom miért izélek össze mindent amihez hozzáérek, valszeg sertés voltam előző életemben vagy mi. Öt szelet bacon lóg ki a tenyeremből ujjak helyett, másra nem tudok gondolni.

(#236241) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#236228) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
198 óra? :Y
Grat a platinához. :R

(#236242) belan válasza Zoleee83 (#236228) üzenetére


belan
addikt

Gratulálok 198 óra tudsz valamit vagy csak nagyon türelmes ember vagy . ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236243) Scholes9 válasza erahurka (#236240) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:C :DD :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#236244) kill_switch válasza erahurka (#236240) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ha nem törölném tisztára minden játszás után, akkor az enyém is olyan lenne... :DD

(#236245) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A pH értékedtōl függ :)

Life, Uh, Finds A Way

(#236246) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Kojima Productions Silent Hill játékot teasel. Elvileg jövő héten lesz valami infó.
[kép] (Pyramid márkájú ceruza, Silent szó, és a Next Week felirat)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236247) sheriffino válasza SoundBox (#236230) üzenetére


sheriffino
csendes tag

Szia,
Írtam privátba.

(#236248) oriic válasza .LnB (#236246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esélytelen, hogy kibékült Konamival. Főleg, hogy az asztalon minden más Death Stranding témájú. Tippre vagy DS DLC vagy PC-s verzióról jön infó.

Live-Die-Respawn

(#236249) Szilágyi84 válasza BoneDragon (#236232) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

+1 amúgy 17 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

(#236250) .LnB válasza oriic (#236248) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha a Sony megvette a konzolos jogokat nekik? A pacsitó vagy milyen gépekre meg marad a fuckonami-nál?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.