Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#235851) saelin válasza raggg (#235843) üzenetére


saelin
veterán

Akkor megnézem a bf1-et. Kedvet kaptam hozzá pár körig.


Xaels
Ez de komoly. Samurai Jack játék? Imádtam azt a beteg mesét! :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235852) Wesder válasza ldave (#235837) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel nekem nincs semmi bajom, hogy megvették. Az ő pénzük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235853) hombre[EU] válasza Wesder (#235847) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Reméljük,hogy ezúttal nem olyan gyatra launch lesz,hogy feljavított prevgen játékokkal kelljen haknizni :D jöjjön sok új játék és nem kell azon problémázni,hogy a tavalyi játékokat meg kell újra venni vagy feljavítják

Life, Uh, Finds A Way

(#235854) Kendek válasza Wesder (#235847) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A BC és a remaster nyilván nem ugyanaz, de egyelőre nem tudjuk, hogy miként lesznek megoldva ezek a dolgok. Viszont most alapból elérhetőek lesznek a PS4-es címek is, ergo egy kis grafikai tuningért nem kérhetik el újra a játékok teljes árát. De ha mégis, akkor sem leszünk rákényszerítve, mert ha nem fizetünk, akkor is tudunk majd játszani.

<-ƘƘ->

(#235855) raggg válasza markknight (#235845) üzenetére


raggg
senior tag

Az új COD-ban nagyon jó a gunplay. De amúgy a BF4-ben is jó volt. A Titanfall 2-t amúgy én is szerettem, de az ilyen űrstukkerek ritkán jönnek be igazán.

ragklaatPS

(#235856) saelin válasza raggg (#235855) üzenetére


saelin
veterán

Titanfall-t én is szerettem, csak hamar monotonná vált a kevés map és fegyver miatt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235857) erahurka válasza Xaels (#235848) üzenetére


erahurka
félisten

Na! Szerettem a sorozatot, remélem jó lesz ez is. Bár a valami menő cell shaded grafika jobban illene hozzá.

(#235858) EczkE válasza saelin (#235839) üzenetére


EczkE
addikt

Nem rossz a bfv igy 600 ora korul. :DDD

Bf1 is jo volt azzal az 1200 oraval. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#235859) markknight válasza raggg (#235855) üzenetére


markknight
veterán

Nem érzem a sùlyát Battlefieldben. Pont ugyanaz mint amikor Battlefrontban lézert lövök. Az új Cod más tészta, annak ez a része tetszett.

(#235860) Carlos Padre válasza Wesder (#235836) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:F
Megvetted a cross buy játékokat és megkaptad hozzájuk a vita és/vagy ps4 verziót is ingyen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235861) Carlos Padre válasza @rglaaf (#235840) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem meg nem :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235862) Carlos Padre válasza NyMRooD (#235849) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De hát most is van, úgy hívják, hogy cross buy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235863) sp8787 válasza NyMRooD (#235850) üzenetére


sp8787
addikt

A tobbi reszere azert nem reagaltam mert ertem/ertelek es reszben egyet is ertek veled.
Mot pinpongozzuk oda vissza a semmirol?

Ennek a parttalan ragozzuk a semmit-nek csak wesder orul mert tobzodhat itt a PS4 topicban es halmozhatja a semmitmondo postokat rakasra helyenkent burkolt vagy burkolatlan trollkodassal.

(#235864) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#235862) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ja persze, de nem megbántva a Journey játékosokat (én is megvettem és használom is mind Ps3 és Ps4 konzolon is) hol emlithetném azt egy lapon a Cyberpunk 2077-el például, csak mert ez lesz többek között "Cross Buy" Smart Delivery kompatibilis cím...

Hiába bizonygatod ez nem szimpla CB...

Odaát linkeltem neked a komplett tegnapi sajtóanyagot erről, olvasd át.

És bocs, de nagyon remélem hogy a Sony nem lesz olyan hülye hogy ugyanezt ne csinálná meg - többek között jelenleg Ps3 és Ps4 valamint leendő Ps5 tulajként...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#235865) Tatyla válasza Xaels (#235848) üzenetére


Tatyla
őstag

Ez need

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#235866) Wesder válasza sp8787 (#235863) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon ràm vagy kattanva... A rajongói levekek és ajàndékok jöhetnek a postafiókomba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235867) belan válasza Wesder (#235866) üzenetére


belan
addikt

;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235868) saelin válasza EczkE (#235858) üzenetére


saelin
veterán

Már le is töröltem. :DDD

Elfelejtettem hogy az ilyen realisztikus shooterek nem nekem valóak. Káosz, hosszú respawn, realisztikus fegyver ballisztika, erős fegyver visszarúgás. This is not my candy.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#235869) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#235864) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most tényleg azért jobb/több/más a Smart Delivery mint a Playstationos cross buy, mert benne van a CP 2077? Nem az számít, hogy hogy működik? És ha playstationon is cross buy lesz a CP 2077 akkor mi lesz? Elégedetten hátradőlsz, hogy a világ ismételten jobb hely lett a Microsoftnak köszönhetően?

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235870) sp8787 válasza Wesder (#235866) üzenetére


sp8787
addikt

Erdekes ,hogy mikor tobben mondtak ugy felszivodtal egy idore mint a huzat. ;]

Nincs amugy veled semmi bajom csak neha tultolod.
Es lasd kivel van dolgod mivel ,hogy te irogatsz ide a legtobbet megtisztelve ereznem magam ha elfogadnad a meghivast egy PS4 excl. PvP-re a BB-ban. ;]

Kuldjem a glyph-et? :DDD

(#235871) belan válasza sp8787 (#235870) üzenetére


belan
addikt

Szíve mélyén jobban szeret itt lenni jobban pörög mint a box topic meg lehet hogy a ps-t is jobban kedveli ! ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235872) Wesder válasza belan (#235871) üzenetére


Wesder
félisten

A Nintendo a favoritom, ràjuk egy rossz szavam sincs. Nagyon ügyesek a sràcok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235873) Wesder válasza sp8787 (#235870) üzenetére


Wesder
félisten

Well played. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235874) hombre[EU] válasza belan (#235871) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mivel a topik 90%-a arról szól hogyan kell átváltani a gamepasst,hol lehet akciósan goldot kapni vagy miért lassú a letöltési sebesség...el is hiszem :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#235875) Wesder válasza hombre[EU] (#235874) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is mondd, tudod milyen unalmas napi 100x elmagyaràzni?:(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235876) belan válasza hombre[EU] (#235874) üzenetére


belan
addikt

Hát igaz ,de wesder nem egy hűséges típus :DDD ;] . Kiváncsi lennék Nintendo topicba mi megy .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235877) Wesder válasza belan (#235876) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd meg és megtudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235878) sp8787


sp8787
addikt

Megneztem ezt a dunkey fele Dreams videot.
Na azt se tudtam ,hogy van Elephant Stranding geez.
Nade utana korbeneztem es van itt minden Simpsons ,FF..etc.

Furcsa. Mi van ilyenkor a szerzoi jogokkal?
Vagy ezt ugy veszik a szerzok mint ingyen reklamot?

(#235879) hombre[EU] válasza belan (#235876) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Switch topikban biztosan nem problémáznak a smart delivery miatt...örülnek,ha a 3évesek játékok kapnak 20%-os akciót :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#235880) hombre[EU] válasza sp8787 (#235878) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Amíg nem keresel vele pénzt, nem tünteted fel rossz fényben vagy nem jobb a te alkotásod (pl. ha jobb Mariot csinálsz,mint az Oddyssey akkor a Nintendo intézkedik) addig szerintem nincs gond.

Life, Uh, Finds A Way

(#235881) belan válasza Wesder (#235877) üzenetére


belan
addikt

Azt hittem vettél egy Switch és te tudod mi zajlik ott . ;] 235879 : :DDD

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235882) Wesder válasza belan (#235881) üzenetére


Wesder
félisten

Egy betüt nem írtam a topikba.
Akartam Switchet venni, de csak Crash meg Spyro-ra uri huncutsàg lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235883) belan válasza Wesder (#235882) üzenetére


belan
addikt

Pedig oda is kellene írnod ,mert akkor még szélesebbre tágulna a világ számodra ! ;] Amúgy zelda kurv@ jó !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235884) Wesder válasza belan (#235883) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom hogy jó, de ami nem érdekel, azt nem fogom megvenni.
Màr miért is kéne oda írkàlnom?
Elismerem hogy ügyesen megcsinàltàk a vilàg legerősebb kézikonzoljàt az Nvidia Shield-ből, és olyan ex címeik vannak, amiről a Sony is csak àlmodhat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235885) koncsik válasza Wesder (#235884) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Elismerem hogy ügyesen megcsinàltàk a vilàg legerősebb kézikonzoljàt az Nvidia Shield-ből, és olyan ex címeik vannak, amiről a Sony is csak àlmodhat." - ezzel már tiszteletbeli N topictaggá fogadunk ;) :DDD (kézit persze hibridnek olvasva)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#235886) Wesder válasza koncsik (#235885) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem a teljesítménye miatt kézikonzol, hiàba lehet TV-re dugni.
Nem is hasznàlnàm soha TV-n. Arra való a PS meg a Box.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235887) koncsik válasza Wesder (#235886) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R nekem mindegy, a N hívja hibridnek (én gyak. sose használom handheld mode-ban)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#235888) NyMRooD válasza Carlos Padre (#235862) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem tudtam, hogy van hasonló, de ha jól értem (#235864) Bogyi007-t akkor ez nem teljesen ugyan az, már mint nem AAA címekkel ment. Egyébként csak arra reagáltam, hogy 1-2 emberktől úgy jött le, mintha rosszul esne neki ha ps4 és ps5 között is lenne ilyen, de úgy, hogy már van hasonló akkor elég nagy esély van rá, hogy lesz, az viszont király.

(#235863) sp8787 Akkor rosszul értelmeztem, bocsi.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#235889) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Angolt jól értő The Last of Us fanoknak kihagyhatatlan: [link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#235890) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Resident Evil 2re kicsit rákattantam.Hardcore végigjátszások is megvannak.
Viszont egy trófeába megakadtam.Grim Reaper [link] Valakinek sikerül már végigvinni ezt a "The 4th Survivor" játékmódot? Nekem nem megy, hihetetlen mennyire nehéz vagy csak én vagyok a béna...

(#235891) Carlos Padre válasza NyMRooD (#235888) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs megtiltva a kiadóknak, hogy AAA címeket is berakjanak, csak nem tették meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#235892) Wesder válasza NyMRooD (#235888) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a Sony eddig nem tette meg a sajàt címeivel, mert megtehette volna, akkor szerinted most majd az MS miatt megteszik, hogy ne ők legyenek a "rossz fiúk"?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#235893) GEIL válasza belan (#235846) üzenetére


GEIL
addikt

Sok a szabadidő még meló közben is...és szeretünk okoskodni meg tippelgetni :) :C :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#235894) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem tegnap Netflix-szen Dragon Quest: Your Story (van magyar felirat). Ajánlom minden gamer-nek. Nem ez a filmecske fogja letaszitani a Pixar-t meg a többieket az animációs filmek trónjáról, de játékosoknak nagyon ajánlott. És nem csak azért mert játék alapján készült. De erről spoiler nélkül nehéz beszélni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235895) belan válasza GEIL (#235893) üzenetére


belan
addikt

;] :R

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#235896) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap meglett az első platinám. Mégpedig... Spider-Man. Hát... nem tudom egyrészt ilyen hülyeségért -trófea- miért érzek késztetést + ez könnyű volt. Ez a 3. kitolt játékom...(Mondjuk a Detroit-ot igazából az Asszony játszotta, de az csak először izgi) GoW-nál 3 trófea maradt hátra a platináig abból 2 gyűjtögetős + nem tudtam megölni a 9. valkűrt. Még easy-n se. Azt hagytam a francba mert már csak idegesített.

Na mindegy. Jó dolog ez a PS nagyon, nem bántam meg, hogy megvettem... inkább azt bánom, hogy ilyen későn vettem meg. Sosem kötöttek le a single játékok de most bennem van, hogy játsszak. Csak ne kéne dolgozni ennyit...

[ Szerkesztve ]

(#235897) Xaels válasza .LnB (#235894) üzenetére


Xaels
félisten

A Ni No Kuni mozi sem rossz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#235898) .LnB válasza Xaels (#235897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt is elkezdtem már, majd befejezem valamikor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#235899) Deck válasza -secret- (#235896) üzenetére


Deck
titán

Hmm.. Kedved kaptam most egy kis GoW NG+-hoz.. :P

PS5

(#235900) -secret- válasza Deck (#235899) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Abban a felfogásban vettem a PS-t, hogy egyszerre 1, maximum 2 játékkal tolom. Ahhoz képest 4 vagy 5 van most elkezdve. De mindegy tegnap elkezdtem a Days Gone-t most ez a soros, hogy visszaadhassam a tulajának minél hamarabb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.