Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#137001) prokxy


prokxy
veterán

Ratchet and Clank-ban amikor egy fegyvert felupgrade-lek, akkor írja, h vmi challenge-t lehet csinálni...de az hol és hogy? Nem találtam rá még semmit...

szerk: jaa, hogy ez a new game+ lenne?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137002) vonSux válasza energy4ever (#136996) üzenetére


vonSux
őstag

Picit a gombhoz keresed a kabátot. Ha tetszik egy játék és érdekelnek a trófeák, akkor kifarmolod, mert eleve szívesen töltesz időt az adott játékkal. Csak azért gondolom nagyon kevesen játszanak valamivel, mert könnyen potyognak a trofik. Bár kinek-mi.. :D Egyébként könnyen farmolhatóak a Telltale játékok, vagy The Order: 1886 is könnyen dobálja. Nem olyan egyszerű, de messze nem a lehetetlen kategória, cserébe nagyon élvezetes a Bloodborne.

(#137003) WhiteWalker válasza saelin (#137000) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Persze, nyilván.
Én sem veszek első napos játékot. De most lesz majd 2 kivétel, a GOW és a LoUS II :D

(#137004) wolf13 válasza WhiteWalker (#137003) üzenetére


wolf13
őstag

Én meg a RDR2 is hozza teszem.

(#137005) marilllyo válasza energy4ever (#136996) üzenetére


marilllyo
veterán

Most kezdjük kedves fórumtársakkal a félkészülést az Uncharted 4: Survival "...it!" trófeájához. Állítólag még trófizósok körében is nagyon nehéz, sőt még petíciót is írtak a Naughty dog-nak, hogy könnyítsenek rajta. Meglátjuk nekünk sikerül -é! (alap ;) )

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137006) mastadoc1


mastadoc1
tag

Hali mindenkinek. Karácsonyi PS4 tulaj vagyok, még ismerkedek a géppel, de jóban leszünk már látom. :) Csak egy játékot szeretnék ajánlani ami nagyon megfogott. Tethered a címe, csak azért töltöttem le, mert VR, meg ingyen kipróbálható volt. Teljesen elkapott, a zene, a hangulat, a látványvilág. Most akciós is, kemény 2'700 forintért már be is zsebeltem.Stratégia jellegű, de borzasztóan hangulatos, először összetettnek tűnik, de nem olyan vészes. Szóval töltse bátran aki tudja. :D Vidi: https://www.youtube.com/watch?v=gYjaAjgg9zo

[ Szerkesztve ]

(#137007) energy4ever válasza vonSux (#137002) üzenetére


energy4ever
addikt

Felreertettel. En nem olyat keresek, amiben nem nehez kioldani a trophikat. :N Csak ne kelljen 6-7-8 szor is akar az osszes nehezsegben vegigvinni a jatekot hozza. Attol meg, hogy jo egy jatek, es szeretek vele jatszani is, nem biztos, hogy azt elvezem mikor hetedszerre viszem vegig ugyan azt. :DDD

Marilllyo: Koszi, azt amugy is kiakartam probalni. :)

Esetleg letezik valami autos is, ami elfogadhato trofeak szempontjabol? :F De nem ilyen szimulator, mint pl a forza(tudom az xbox-os cim).

Valamint a Crash Bandicoot milyen lett a tropik szempontjabol? :F

(#137008) marilllyo válasza energy4ever (#137007) üzenetére


marilllyo
veterán

A Need for Speed platinák könnyűek...
A 2015-ös NFS -nek a legkönnyebb de van a platin felül egy dlc-s trófeája amit én elengedtem mert túl nehéz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137009) TazLeacher válasza energy4ever (#137007) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Crash nagyon kemény. A Platinumos csoportban még az edzettebbek is anyáztak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#137010) erahurka válasza saelin (#137000) üzenetére


erahurka
félisten

Én pl. semmit sem vettem még day one, kivéve annak idején PS3-ra a Rain című kis cuccot kb. 3000-ért meg a GT Sportot, de utóbbit is kód formában az eredeti ár feléért. Nekem az a 20-30k ami a Slim meg a Pro közt van több mint az éves költségvetésem játékokra.

(#137011) Carlos Padre válasza energy4ever (#137007) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Drive club esetleg, méltánytalanul alábecsült darab szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#137012) RangerFox válasza energy4ever (#137007) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én sose értettem ezeket a trófeamágusokat. Anyázni meg "szenvedni" egy trófeáért nem fun. Amúgy pár olyan játék, ami a te szempontodnak megfelel:
HZD,AC Unity, NFS2015, Driveclub (ehhez vedd majd meg a season passt, megéri).

(#137013) ProEvoFan válasza energy4ever (#137007) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dirt 4.Szerintem korrekt.
Van ez az oldal, ahol összefoglalják a trófeákat, adnak nekik nehézségi szintet is.

(#137014) ViktorHUN79 válasza RangerFox (#137012) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ezt énse értettem soha, megcsinál valaki 100x valmi borzasztó unalmas ismétlődő részt feladatot ,beleöl az unalomba kismillió órát,csak hogy egy "rajzolt" serlege legyen ami kutyát nem érdekel,semmire sem jó,számomra még nevetséges is!
Ha megbántotam valakit akkor elnézést előreis!Nem zavar ha valaki ezt csinálja szive joga,csak én nem értem a dolgot!

(#137015) Mr X válasza ViktorHUN79 (#137014) üzenetére


Mr X
veterán

Az egész gaming szcéna erről szól. Olyan dologgal töltöd az időd, ami semmi reális eredményt nem hoz. Attól, hogy egy két méteres lángpallossal vérnyulakat csapkodsz, nem fogsz többet keresni. akkor mégis mi értelme? Nos, a szórakozás, kikapcsolódás.

Teljesen felesleges értelmetlenséget kiáltani, mikor a mi tevékenységünk (a casual játék) pont ugyanolyan értelmetlen, mint a trófeavadászat.

(#137016) ProEvoFan válasza ViktorHUN79 (#137014) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig vicces dolgok az acsik.Kitolja több órával a játékmenetet.Nem vagyok acsi/trófea vadász, mert sokszor vannak logikátlan acsik, de néha szoktam velük bohóckodni.Mondjuk PCn a Shadow of Mordort nagyon élveztem:)

(#137017) dollarZ18 válasza ViktorHUN79 (#137014) üzenetére


dollarZ18
tag

Senkit nem érdekelnek valóban, de a világelső profilját több, mint 700 ezren nézték meg idáig [link]

A trophy boosting, trofis versenyek virágzanak. A youtube tele van trophyzós videókkal, guideokkal. A psnprofiles ([link]), playstationtrophies ([link]) rendkívül népszerű oldalak rengeteg felhasználóval, fórumozóval.

USA accountokra már a Sony pénzt ad a walletbe bizonyos mennyiségű trófeák után.

Kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt tájékozatlanul ideírsz valami hülyeséget.

(#137018) marilllyo válasza ViktorHUN79 (#137014) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért ez ritka kivétel. Kevés játékban van ilyen ostoba trófea. (Biztos nem...de én ilyenekkel nem játszottam) A legtöbbhöz ügyesnek kell lenni. Időt kell rá fordítani. Csak olyan játékot trófeázok ami tetszik annyira, hogy kiszedjem belőle a platinát. Nekem csupán 32 ilyen volt. Az nem sok....Nagyon sokat elengedtem.

Én meg pl. azzal a felfogással nem értek egyet amikor végigrohanunk a sztorin normal nehézségen aztán "oké letudva...jöhet a következő".

Mondok egy egyszerű példát. Ott van pl az Unravel. Végigviszed ~4-5 óra a játék + a gyűjtögetni való... egy délután alatt megvan. Még csak nehéznek sem mondanám. Letoltad aztán max hümmentesz egyet elégedetten. NA De....van egy olyan trófeája, hogy minden pályát csinálj meg halál nélkül. Na azért oda fel kellett kötni a nadrágot. Azért úgy egy jóóó másfél két napomba beletelt mire sikerült. Izgalmas kihívás.

De ott a Driveclub 100% is. Azért valahol büszkeséggel tölt el, hogy sikerült. Nagyon sokat kellett hozzá gyakorolni és rámenni a másodpercekre. Nem megy ez mindenkinek. De hát nem erről szól az a játék? :B

Ez nem a sátán játékszere... valaki így szeret játszani...valaki meg úgy. Mások vagyunk és mások a játszizós szokásaink. Ez pont olyan mint amikor valaki pl fifázni szeret...de én pl képtelen lennék élvezni.

Van egy mondás de nem tudom szó szerint idézni.. valahogy úgy van, hogy
"Minden olyan időtöltés amit élvezel az nem elvesztegetett".

(#137017) dollarZ18 : Téged most szíven találtak. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137019) Kvelstadt válasza energy4ever (#137007) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Crash első részében még mindig 2 time trial kéne a platihoz de én anbyit még se trofival se játékkal nem szoptam mint azzal. Szóval majd egyszer ha lesz lelki erőm nekimegyek. Másik két részhez még hozzá se szagoltam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137020) prokxy válasza marilllyo (#137018) üzenetére


prokxy
veterán

Mindenki másért játszik, én örülök, h meló, Család után leülök elé és kikapcsolódok.
Ez a trófea dolog csak hozzátesz, de nem emiatt fogok egy játékkal játszani, h nekem is a nevem mellett minél több legyen.
Viszont és is szeretem kimaxolni a játékot, de a józan ész határáig, pl. nem fogom végigtolni az Uncharted sorozatot 4x, h meglegyen a platina :)

Viszont tervezem kiszedni az összes trófeát a Ratchet-ből, meg összeszedni a sok kártyát, most is a rhino-kat vadászom, már csak 2 kell. ;)

Viszont ez a PS4 rohadt jó, azóta a PC csak netezésre van használva kb. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137021) marilllyo válasza prokxy (#137020) üzenetére


marilllyo
veterán

Ratchet nekem is hátra van még. Majd jól kölcsönadod szépen. Én meg adom az Uncharted 4-et. ;)
Egyébként Uncharted 4-ből ha lemezes változatod van...akkor azt elég 1x végigvinni a platihoz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137022) zzola válasza prokxy (#137020) üzenetére


zzola
félisten

Elég gagyinak tűnik...

(#137023) torik


torik
senior tag

Hi!

Megvettem életem első ps4-ét, (pro) végeztem a beállításokkal is, de lenne egy kérdésem: a video output information-nél azt írja hogy HDR on your TV: 2K/4K supported

4K-ban szeretnék játszani, így beállítva úgy fogja pörgetni a játékot, (boost mode-ot bekapcsoltam) vagy kell még állítani rajta valamit?

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#137024) Carlos Padre válasza ViktorHUN79 (#137014) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért egy jó trófea rendszer sokat hozzáad a játékhoz, miközben nem vesz el semmit azoktól, akik leszarják. Én mindig örülök, ha feldob egyet ha megcsináltam valami komplikált feladatot, ahelyett, hogy a könnyebb utat választottam volna. Ugyanakkor nem hajtok rájuk, nincs egy platom se, talán a Horizon lesz az első.

Negatív példának meg ott a DOTT, mikor kijátszottam a trófeák fele sem volt meg. Megnéztem mik azok és olyan eszement baromságok (nem jó értelemben), hogy szerintem nem sokan maxolták ki.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#137025) prokxy válasza marilllyo (#137021) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom egyébként, h mit kell csinálni a platinához a Ratchet-nél, gondolom, h nem normal fokozaton kell tolni, de hát mivel kontroller-szűz a kezem, így nem is mennék elsőre hard-on.
Viszont egyre jobban tudom kezelni :B

U4 majd az első 3 után, addig nem kell, de köszi. ;) Majd behúzom a collection-t, de van még előtt pár játék, ami jobban érdekel.

#137022) zzola: pedig nagyon szórakoztató, jó a sztori, poénok, fejlődési rendszer is tetszik, sorolhatnám, de kinek mi. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137026) bandiie válasza energy4ever (#137007) üzenetére


bandiie
aktív tag

Unchartedeket sem kell minden nehézségen kijátszani. Ha crushingon (legnehezebb) kitolod, megkapod a többi szint trophyját is.

(#137027) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Szeretném kipróbálni a DragonBall Fighter Z Bétát. Letöltöttem, elindítottam és azt írja ki hogy "you do not have permission to access this content". Elő kellene rendelnem és úgy indulna vagy mi a probléma? Ha előrendelem akkor levonja a pénzt vagy csak a megjelenés napján?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#137028) marilllyo válasza prokxy (#137025) üzenetére


marilllyo
veterán

Ratchet & Clank Guide

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137029) 30z.Samu válasza speed3456 (#137027) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van Plus-od? Egyálalán kell hozzá? :B

Sic Parvis Magna

(#137030) Nayrobi válasza speed3456 (#137027) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ma csak az előrendelők tolhatják a bétát, holnap már mindenki más is.

(#137031) speed3456 válasza 30z.Samu (#137029) üzenetére


speed3456
aktív tag

van plus-om, nemtudom kell e am xD az tuti hogy 30 ezret nem akarok adni érte, de ki akarom próbálni hogy majd fél év múlva megvegyem e 10 ért :DD

Nayrobi: Köszi a választ!! akkor majd holnap :)

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#137032) sutyesz96 válasza marilllyo (#137021) üzenetére


sutyesz96
őstag

Egyébként Uncharted 4-ből ha lemezes változatod van...akkor azt elég 1x végigvinni a platihoz.

Ezt hogy érted? Mi a különbség a két verzió között? :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#137033) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok

Szerintetek lehet még FAT gépet kapni valahol újonnan?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#137034) Kendek válasza hitman, (#137033) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Emagon pl. van belőle raktáron, többféle csomag is...

<-ƘƘ->

(#137035) hitman, válasza Kendek (#137034) üzenetére


hitman,
őstag

Köszönöm. :R

Bár a 95k-s ár érte pofátlanul magas, annyiért már majdnem van pro. :F

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#137036) 30z.Samu válasza Nayrobi (#137030) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én előrendeltem, de nem Store-on... :D Nem baj, akkor majd holnap megnézem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#137037) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Sziasztok

Friday 13th aránylag aktív játszó pajtásat keresek. Irj ram privibe, irsuk ki Jasont😂

Asus Rog Phone 6

(#137038) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#137019) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Inkább a Persona 5öt platinázd ki :D Nem nehéz, csak sok idő kell hozzá.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#137039) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#137038) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyenlőre azon vagyok hogy alaposqn felfrdezzem a játékot,szóval még a trófeákat nem is néztem de tuti megyrk ng+ba majd.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137040) Mr X


Mr X
veterán

Urak, használt játékokat hol érdemes online keresni? HA-n kívül. :)

(#137041) prokxy válasza Mr X (#137040) üzenetére


prokxy
veterán

jatekaim.hu

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137042) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!A haverom szeretne venni egy ps4 prot.Látta hogy valahol úgy árulják hogy magyar menüvel.Mindegyik ps 4 pro-ban van magyar nyelv vagy csak ott ahol ezt feltüntetik?

(#137043) oriic válasza Misi1980 (#137042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem PS4 Pro sajátosság, hanem benne van az operációs rendszerben. Minden PS4 tud magyar nyelvet, legyen az sima, vagy Slim, vagy Pro.

(#137040) Mr X

+ Facebook PS4 csoportok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#137044) Misi1980 válasza oriic (#137043) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi a gyors választ! :R

(#137045) ludnik válasza marilllyo (#137005) üzenetére


ludnik
tag

Engem érdekel egy pár pályát már nyomtam a survivor. Csak mikor?

[ Szerkesztve ]

(#137046) Kvelstadt válasza Misi1980 (#137042) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kivancsi vagyok hogy ahol így reklámozzák, ott szólnak hpgy angol alapból de átálítható vagy sorba reklamálnak a vásárlók hogy "háteznemismagyarmenüs!" :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137047) saelin


saelin
veterán

Nem tudom még ki próbálta ezt a Dissidia-t, de ez nekem nagyon, nagyon nem tetszik. A PSP-s változattal rengeteget játszottam régen. Valahogy itt a harc nem áll össze, nem olyan sima és pörgős. Ez is egy meh...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137048) Gery9112 válasza marilllyo (#137005) üzenetére


Gery9112
őstag

Még gyúrnod kell rá :DDD, A listát átküldöm majd, hogy mi legyen pályánként a loadout. Aztán hétfőtől boostollak esténként.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#137049) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok szeretném megvenni a Knowledge is Power-t szerintetek magyar lesz?

(#137050) wolf13 válasza SoundBox (#137049) üzenetére


wolf13
őstag

Magyar accal magyar storebol biztos.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.