Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#186001) Alcsi69 válasza Bencus88 (#186000) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Én is még ha nem is szutykos alapból a kezem mielőtt egyáltalán bekapcsolom a ps-t megmosom a kezem. ;] :B

(#186002) 30z.Samu válasza Alcsi69 (#186001) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tisztaság fél egészség, a karakternek +50% HP. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#186003) Bencus88 válasza Alcsi69 (#186001) üzenetére


Bencus88
nagyúr

múltkor párom leült mondta codozik egyet csak miatta hagytam fent, mondom megnostad a kezed? Nem , de tiszta, mondom mars kezet mosni :DDD aztán lehajtott fejjel elondult :D

(#186004) 30z.Samu válasza Bencus88 (#186003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hehe! :D

Sic Parvis Magna

(#186005) Mike válasza #58978304 (#185997) üzenetére


Mike
veterán

Már engem se
Meg amúgy is összeizzadom :) ha olyan a játék
De az en kontrollerjeim ettől még nem ragadnak, nem mocskosak, pedig van fehér is.
Meg meg is lehet takarítani

(#186006) KaitouP válasza 30z.Samu (#185992) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez nem beteges, ez a normális. Vagy ne zabáljon valaki ha nem tud normálisan ilyen eszköz használata közben, vagy zabáljon kultúráltan. (nedves törlőkendő, szalvéta, valami, bekészít)

Szedtem már szét távirányítót, a belemet kihánytam a benne lévő zsírtól. Ahogy attól is, amikor kölyökként egy volt haverom öccse (aki igénytelenül a számítógép előtt zabáló volt) kirázta a billentyűzetet. Ami abból kihullott, azt inkább nem írom le.

Psfanboy, nem neked szólt, nem ám sértődés lesz. :D De tényleg ne egyél ilyen chipset. Nem hogy ennyit. Baromi káros. Vannak frankó alternatívák, például lencsechips, humuszchips, egyéb egészségesebb nasik.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#186007) 30z.Samu válasza KaitouP (#186006) üzenetére


30z.Samu
félisten

"egy volt haverom öccse (aki igénytelenül a számítógép előtt zabáló volt) kirázta a billentyűzetet. Ami abból kihullott, azt inkább nem írom le."

Ilyen ismerősöm nekem is van, egy kiló kenyeret ki lehet rázni abból a billentyűzetből amit használ. :D Meg vagy szorulva? Rázd meg a klaviatúrát. :D

Sic Parvis Magna

(#186008) Alcsi69 válasza KaitouP (#186006) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Vagy mandula, kesudió meg hasonló magvak. :K

(#186009) KaitouP válasza 30z.Samu (#186007) üzenetére


KaitouP
veterán

Bloáh. :DDD :DDD

Aztán akkor ilyen userek gondolkoznak 20-30-40 ezer forintos gamer klaviatúrán. Mindig mondom hogy előbb az étkezési szokásaidon változtass, kár lenne eléd egy komolyabb billentyűzet. :U

(#186008) Alcsi69

Pontosan! :K :R Bár azért az olajos magvakkal is csínján, de sokkal jobb mint hulladék snack.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#186010) Domaximus


Domaximus
tag

Mibe ment át a PS4 topik ecsém... XD

(#186011) 30z.Samu válasza Domaximus (#186010) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mit hiányolsz? Hogy hangos a PS4 Pro? A februári PS Plus játékokat már kitárgyaltuk. Volt szó arról is, hogy mennyire érdemes radírral megemelni a gépet hogy jobb legyen a hűtés. Most a "tisztálkodási" szokás van soron. ;] :DDD

Sic Parvis Magna

(#186012) markknight


markknight
veterán

Azért a kontrollert kb naponta kell takarítani. Nem vagyok izzadós, de azért meg meg telepszik rajta a kosz, ott ahol markolom például.

(#186013) Alcsi69 válasza KaitouP (#186009) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Persze, nem is 1kg-ra gondoltam. :DDD

(#186014) vonSux


vonSux
őstag

Nos egyelőre félreteszem az Anthem demót, és megpróbálok találni vele kapcsolatban néhány jó szót. ;] Vajon hány fps-el fut prón? (nem a hivatalos, a tényleges, játék és cinematic közben tapasztalt frameratre gondolok. mert néha nagyon csúnyán beszaggat)

(#186015) #80123904 válasza vonSux (#186014) üzenetére


#80123904
törölt tag

(#186016) 30z.Samu válasza vonSux (#186014) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ez még egy Beta szerűség, nem? Még reszelhetnek rajta.

Sic Parvis Magna

(#186017) F-ECT$ válasza #80123904 (#186015) üzenetére


F-ECT$
titán

One X-en hogy a francba esik 30 fps alá rendszeresen? Sokkal erősebb vas van benne, ennyire nem optimalizálják rá?

markknight: naponta tisztítani? Simán tiszta attól, hogy naponta fogdosom :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#186018) balinthun


balinthun
tag

Ez az Anthem botrányos. Zéró elvárást is sikerült alulmúlni. D2 sokkal jobb pedig...

(#186019) xkoti válasza 30z.Samu (#186016) üzenetére


xkoti
senior tag

Yep ez még ne ma végleges még csiszolnak rajta itt ott :D

KO

(#186020) Xaels válasza balinthun (#186018) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg ha tartalmilag rendben lesz a végleges akkor sokkal jobb lesz mint a D2.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186021) balinthun válasza Xaels (#186020) üzenetére


balinthun
tag

Itt még a gunplay is harmatos.

Egy jó kis ME 1-3 Remastered-el jobban jártunk volna.

(#186022) Di Natale válasza markknight (#186012) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Mivel szoktad takarítani?

(#186023) Domaximus


Domaximus
tag

Pff ez az Anthem akkorát fog bukni. Rengeteg sebből vérzik és ez két hét múlva se lesz totál fixálva, a storyt ennél a gamenél hagyjuk inkább... Nem tudom mikor oldódik fel a review embargó, de ha 7 pontnál többet kap a game, az meg fog lepni...

(#186024) Neoteric válasza Domaximus (#186023) üzenetére


Neoteric
addikt

Kenőpénz csodákra képes. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#186026) zzola válasza ProEvoFan (#185963) üzenetére


zzola
félisten

Meg az ikszboksz is. :DDD

(#186029) Imilenni válasza Wesder (#186025) üzenetére


Imilenni
addikt

Tagadhatatlan hogy pár dologban ütős az MS, csakhogy nem ikszbokszról van szó, hanem PC-ről is.
Szóval NINCS ex címük.
Nekem itt a pécém, simán viszi ezeket, a legtöbb kint van pécére is, ezért adtam el a boxomat. Egyszerűen felesleges.
Nem tudom milyen ostoba Sony propagandáról beszélsz egyébként, max a játékosok állítják ezt, az meg miért lenne propaganda :F

Press "F" to pay respects.

(#186030) #58978304


#58978304
törölt tag

Há ezt az Anthem-et rendesen meg kell majd pöcsölni ! :D

(#186031) Alcsi69 válasza Wesder (#186025) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Nem tudom ki írta, de kicsit szenvedős volt elolvasni a rossz írásjel használat miatt. ;]

Egyébként igen, elég jó Microsoft exkluzívok vannak. Csak épp itt a bökkenő: Microsoft exkluzívok, és nem ekszboksz exkluzívok. Akinek van egy viszonylag jó PC-je az nem tudom miért választana ekszbokszot ha egyszerűen azokat a játékokat tudja játszani a gépén is. :)

(#186032) Wesder válasza Imilenni (#186029) üzenetére


Wesder
félisten

De a PC-t nem veheted ide, mert nem konzol. Vagy itt mindenkinek olyan gépe van a PS mellett, hogy az összes MS exklúzív jàtékot simàn viszi XOX minőségben?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186033) Xaels válasza #58978304 (#186030) üzenetére


Xaels
félisten

7 hetes a build, rengeteg minden nincs a demoban ami a véglegesben benne lesz már.

Aki meg ez alapján a demo alapján megítéli a sztorit az nem tudom mit szívott. A felületet sem karcolja az a 3 küldetés.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186034) Gery9112 válasza Wesder (#186032) üzenetére


Gery9112
őstag

Én felteszem a kezem, hogy igen. Viszont így is egy játékot "irigylek" az MS kínálatából, hogy ps-re nem elérhető , az pedig az Ori and the Blind Forest. Szerencsére megvan PC-n és a Will of the Wisps is remélem jönni fog Steamre és nem erőltetik a Windows Store-t.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#186035) Wesder válasza Gery9112 (#186034) üzenetére


Wesder
félisten

Mi baj a Win Store-ral?
Megvan a Resi7 és mivel PA cím így WinStore-ból is bàrmikor leszedhetem. Azt mondod jó az Ori? Itt van a gépen, akkor meglesem.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186036) Imilenni válasza Wesder (#186032) üzenetére


Imilenni
addikt

XOX minőségben :F
Jó tudni hogy mindenki XOX-el rendelkezik.

Egyébként a játékokra kitérve pedig a State of decay konkrétan 0 :D
Nem tudom játszott e azzal a srác aki ezt benyögte a ikszbox csoportba, de szerintem nem.

A Sea of Theves jó kis játék, nagy volt a hype körülötte de már elég ritkán látok videót arról bárkitől IS.

A Halo 5-re meg, kinek mi tetszik :U
Azért mert nekem tetszik a kolbásztöltő szimulátor, és csak ps-re elérhető még nem lesz ikszbokszverő játék.. remélem érted a hasonlatot.

Egyébként azért jön ide a pc, mert hogy nem ikszbox ex címek ezek, mindössze MS exkluzívok.
Ha csak boxra lenne elérhető megérteném az összehasonlítást, de így?

Szolgáltatás szinten meg tényleg csodálkozik valaki? Akkorát bukott az MS a Sonyval szemben, hogy mindent bevetnek..fordítottan helyzetbe szerinted mi lenne?
Kérlek szépen ugyan ez.

Jah és nem vagyok xbox hater, volt gépem majd 1 évig, Forzából megvan a 3 és 4 is! (PC)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#186037) Gery9112 válasza Wesder (#186035) üzenetére


Gery9112
őstag

Ahogy teheted próbáld ki. A zene, a látvány, a karakterek, a platformer részek hibátlanok. Számomra a top 10 játékok között van. A WinStore-t pedig azért nem szeretem mert a játékaim 90%-a Steamen van és szeretem egy helyen tudni a dolgaimat. Másrészt az évek alatt rendkívül kiforrott rendszer vált belőle mégha a Valve sok szempontból elkényelmesedett. Továbbá számomra ellenszenves, mégha üzleti szempontból érthető húzás, hogy a Storenak erőszakkal próbálnak meg piacot szerezni és nem úgy, hogy jobb alternatívát nyújt. Ezért nem vettem meg pl. az Age of Empires Definitive Edition-t.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#186038) Wesder válasza Imilenni (#186036) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondtam hogy az lennél. Nekem sincs bajom a Sony-val.
Kacsintgatok ide is, hàtha egyszer lesz olyan címük, amiért megveszem a konzoljukat.

Gery
Tehàt akkor ez ilyen megszokàs.
Meg tudom érteni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186039) Gery9112 válasza Wesder (#186038) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen, ugyanezért nem fogom megvenni a Metro-t se pedig nagyon vártam és ha a Bethesda nem gondolja meg magát akkor a Rage 2-t és a Doom-ot se. Lehet ez egy hülye beidegződés de már csak ilyen maradok 😀.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#186040) pulffy


pulffy
őstag

A'rpival mi van hogy már nem topikgazda?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#186041) seniman válasza pulffy (#186040) üzenetére


seniman
addikt

A PS3 topikban még mindig az. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#186042) Kendek válasza pulffy (#186040) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Személyes okokból lemondott a tisztségről.

<-ƘƘ->

(#186043) xkoti


xkoti
senior tag

Igazából ami nálam előnye lett volna a xox-nak az nem a játékok listája hanem a lehetőségei.
A vissza felé kompatibilitás igen sok x360 játékot tudsz játszani és a gamepass ami nagyon kicsi pénzért több száz játékkal rendelkezik.

Noha ami megjelenik xox-ra az nagy része pc-re is van :D Nem mondom rossz konzolnak mert nem egy sony fanboy vagyok, mert valljuk be a sonynak is van hibái :D

De irigy lennék most egy két exkluzív játékra (elég sokra) ha xbox-os lennék AMI nem lennék mert leadnám és abból venném meg a ps4-et :DDD

KO

(#186044) vonSux válasza 30z.Samu (#186016) üzenetére


vonSux
őstag

Inkább demo, mint beta, szóval valahol végleges körüli állapotot kellene látnunk. Persze fogadkozik a BW, hogy minden sokkal jobb lesz majd. És persze, akár éveken keresztül is reszelgethetik, ha lesz játékosbázis ;]

Wesder:
Én pl ha nem olvasok fórumot úgy vagyok vele, hogy mindkét konzol tök jó, rohadt jókat játszom azokkal az ex és multiplat játekokkal amelyek érdekelnek. A topikokban meg mindig van egy-egy frusztrált arc, aki a jó isten tudja miért, de küldetésenek érzi, hogy győzködjön az ellenkezőjéről :DDD

[ Szerkesztve ]

(#186045) markknight válasza Neoteric (#186024) üzenetére


markknight
veterán

Amivel a Sony is rendszerint él az exeknél :D

(#186047) #58978304 válasza Xaels (#186033) üzenetére


#58978304
törölt tag

Érdekes játék ,még azt mondanám h tetszik is.
De az ootimalizálás az kritikán aluli.
Majdnem játazhatatlan kategória :(
Ilyen alacsony fps el ps pron még soha nem találkoztam ...

(#186049) Xaels válasza #58978304 (#186047) üzenetére


Xaels
félisten

O akkor tedd be a Last Guardiant. Nekem az Anthemmel nincs semmi bajom 4k-n, elvileg ha 1080p-re raknám a kimenetet akkor még nyernék is pár fps-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.