Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236701) pulffy válasza itroh (#236650) üzenetére


pulffy
őstag

Solo mód alatt mit értesz? A quickplayt vagy a bouthy huntot solo módba indítva és kipipálva hogy nem kérsz 3 fős csapatokat?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236702) ldave válasza pulffy (#236701) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap az sem segített sokat, hogy hárman voltunk :DDD

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#236703) RangerFox válasza saelin (#236700) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezt a játékot tanulni kell, nem olyan, hogy majd idővel belejössz. Ismerned kell az összes mapet, a site-okat, az operátorokat, hogy mikor kell drónozni... Kezdőknek támadók közül Ash/Sledge/Thermite, védekezők közül pedig Bandit/Rook/Jager tökéletes pickek. Meg a fegyverekre jó attachmenteket tegyél, nézegess videókat, sokat segít.

(#236704) pulffy válasza ldave (#236702) üzenetére


pulffy
őstag

Hát bakker ne is mond, :DDD annyira gyűlölöm a játékot hogy mindíg az jár a fejemben hogy mikor játszhatok már vele :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236705) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nekem szokott zuhanni is,ha nem gombára esik 100% semmi baja nem lesz. Mondjuk az elsō lecke,hogy unbind L3/R3 :D mert az nem futásra van

Life, Uh, Finds A Way

(#236706) .LnB válasza saelin (#236700) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mind benne van kezdőként. Gyakorlás, tapasztalat kérdése. És ott az elején még nincs is nagyon az, hogy vertikálisan is baromira kell figyelni. Ezért nem kempel már nagyon senki egy idő után, mert alulról-felülről rádbontják a pályát. :D
De tök jó lesz az érzés, amikor már tudod, hogy hol vagy a pályán, amikor összeáll a fejedbe az egész. Akkor már lehet menni védőben is.

Mondanám, hogy ha támadsz, akkor sose a legrövidebb úton menj. Ne az első ablakon próbálj bemenni a plant-ra. De én is mindig ezt csináltam. Viszont ezt nem szabad. Mert minden kezdő ezt próbálja támadóba, és minden védő azokat a helyeket védi.

Beállításoknál állíts be pár dolgot. Vsync off. Zene nulla, bemondó hangereje 25 körül (halld még, de ne nyomjon el nagyon más hangot). És a kontroller-t is jobb már most személyre szabni, hogy megszokd. Ezt a kér videót nézd meg kezdésnek: [link] [link] Az érzékenységet leszámítva nekem is ezek vannak beállítva a Controller fülön.

Ha bármiben segíthetek, akkor írj. Válaszolok szívesen. Végre valaki játszik vele. :) De azért én se vagyok jó. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236707) .LnB válasza RangerFox (#236703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahs-t és Jägert ne vigye el kezdőként. Azért szoktak ugatni/TK-zni. Sledge tökéletes, imádom. És a többi is jó amiket írsz. Thatcher még mondjuk. De ő eléggé szituáció függő. Ha megvannak a Year 1 operátorok, akkor támadóba Hibana. Én azzal nyomtam sokat eleinte régen. Védőbe meg simán Kapkan. Eleinte jó az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236708) Bogyi007 válasza erahurka (#216994) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megnéztem az akciós listát és tényleg igaz ami itt írva van?

Mert akkor nem gondolkodom sokat a Uk storeos vásárláson...
Ennyiért most már érdemes újra beszerezni a játékot...

Korábban a lemezes magyar változat volt meg amit Uk régiós profillal játszottam, a mentés vajon kompatibilis lesz a digitális változathoz is?

A Detroit esetében nem volt kompatibilitás a magyar kiadású lemezes változat mentése és a UK régiós Ps Plusban kapott változattal viszont a magyar storeban megvett digitális kiadás már az volt.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#236709) Wesder válasza Bogyi007 (#236708) üzenetére


Wesder
félisten

Az akcijós àrat csak plusszal làtom? Na nem mintha olyan dràga lenne az a 20$ a HZD-ért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236710) Bogyi007 válasza Wesder (#236709) üzenetére


Bogyi007
veterán

Inkább itt keresd az akciókat, úgy látom abban a linkben nem mindenhol a helyes link szerepel...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#236711) #67467520


#67467520
törölt tag

#236706 .LnB

Nem jo ha a dialog hangero 25 mert pl vedokent nem hallod dokkaebit amikor hackeli a kamerakat, a bemondo hangosabb mint az operatorok, az a baj nem lehet kulon allitani a hangerot.

Dynamic range - night mode
Dead zone - 5 5
Controller rotation - classic
Gadget / drone deployment - advanced

Persze mindez preferencia de, magasabb szinten kotelezo igy hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#236712) Wesder válasza Bogyi007 (#236710) üzenetére


Wesder
félisten

US-ben nincs DD akció, úgy làtom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236713) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Van rémbó topik csak szólok. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236714) .LnB válasza #67467520 (#236711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne bassz, hogy az a bug még mindig nincs javítva!? :Y

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236715) .LnB válasza Wesder (#236712) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt kapják a 3dolcsis Div2 miatt. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236716) .LnB válasza Carlos Padre (#236713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oviba forgalomirányító rendőr volt a jeled? :DDD
Felőlem mehetünk oda, én figyelem azt a topikot is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236717) itroh válasza pulffy (#236701) üzenetére


itroh
tag

Szia!
Bounty Hunt, és nem engedélyezem a 3 fős csapatot. Én eddig azt hittem ha solo-ban megyek ellenem is csak egyéni játékosokat dob be

(#236718) failed válasza failed (#236566) üzenetére


failed
tag

Erre vki?

Az elobb azt mondtak, h konzolokszervizeben, h ezt nem lehet megcsinalni :F

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#236719) Sefter válasza failed (#236718) üzenetére


Sefter
veterán

Vegyél egy usb külső házat a vinyónak, vagy egy dokkolót...működnie kell

Psn ID: sefter_hun

(#236720) Xaels válasza failed (#236718) üzenetére


Xaels
félisten

Tipp, add el pótold ki és vegyél egy rendes külső USB-ről működő vinyót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236721) Kendek válasza failed (#236718) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy külső tápos USB 3-as dokkolót vagy házat kell venned hozzá amibe bele tudsz tenni 3,5" vinyót. Pl. ilyesmit mint ez. Otthonra egy dokkoló a legideálisabb, de annyira nem olcsóak ezek.

<-ƘƘ->

(#236722) pulffy válasza itroh (#236717) üzenetére


pulffy
őstag

Én is úgy hittem, de aztán szembesűltem a szörnyű igazsággal, hogy bizony nem mindenki soloban nyomja :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236723) Carlos Padre válasza itroh (#236646) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem ez a játék teljesen kimaradt, de teljesen felkeltetted az érdeklődésem iránta. :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236724) pulffy válasza Carlos Padre (#236723) üzenetére


pulffy
őstag

Vannak hibái a játéknak, nem is kevés de tényleg iszonyatos hangulata van! Nagyon ajánlott egy jó összeszokott teammel nekivágni a vadászatnak! :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236725) sxxorp válasza markknight (#236549) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez az Entwined lenyűgöző, nem teljesen az a mélység, mint a Journey, de teljesen jó, ment a kedvencek közé! Vajon co-op?
raggg: Nem az a cél, hogy bejöjjön egy hölgynek, hanem, hogy legyen mélysége, ez a Goose game nem igazán illik ide :)
Xaels: köszönöm, a Rime és Gris is művészien igényesnek tűnik, mentve!

(#236726) james001


james001
veterán

Még pont sikerült behúznom a Shadow of the Tomb Raider-t akciósan,ezt a Definitive Edition-t.
Az a kérdésem hogy ebben tényleg minden dlc benne van? Csak mert az összes dlc fizetős maradt,csak valami "definitive edition pack-ot" szedett le,abban vannak benne? Nem világos most így hirtelen,sok hülye dlc-s baromság :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#236727) markknight válasza sxxorp (#236725) üzenetére


markknight
veterán

Igen, nem túl mély, de van benne valami megkapó. Nem tudom coop-e.

[ Szerkesztve ]

(#236728) hombre[EU] válasza james001 (#236726) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Abban benne van minden. Nem kell aktiválni/"megvenni" a season passt? utána töltheted le ingyen a dlc-ket

Life, Uh, Finds A Way

(#236729) james001 válasza hombre[EU] (#236728) üzenetére


james001
veterán

Olyan van külön csak még hogy "Digital Deluxe Extras" de az is fizetős. De pl. abban benne van a soundtrack is azt viszont megkaptam külön...
Na mindegy majd kiderül,még telepíti,ha felrakta meglátom mi a szitu. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#236730) Wesder válasza hombre[EU] (#236728) üzenetére


Wesder
félisten

Van egy Def. Edition upgrade is a Store-ban, én egyszer majdnem megvettem, de kell hozzà az alap is.
Csak az àràt néztem, még szerencse hogy elolvastam a leíràst. Remélhetőleg ő nem azt vette meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236731) hombre[EU] válasza james001 (#236729) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor az def.pack triggereli majd és leszedi a dlc-ket. Nekem is ez van csak lemezen és az összes challenge/tomb megvolt

Life, Uh, Finds A Way

(#236732) Kendek válasza james001 (#236729) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én a Croft Edition-t vettem meg anno, az ingyenessé tette az összes DLC-t. Azokat külön-külön kellett behúzni, aminek hatására feloldódtak a játékban. Most már csak ez a Definitive Edition érhető el, és szerintem ez már alapból magában foglal mindent. A leírásából is ez derül ki.

<-ƘƘ->

(#236733) gyuromoj válasza Wesder (#236712) üzenetére


gyuromoj
veterán

Már ott is elindult, idő eltolódás miatt este fele szokott aktivalodni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#236734) Wesder válasza gyuromoj (#236733) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor ràlesek, az egy havi plus megvételével is gondolom jobban jàrok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236735) saelin


saelin
veterán

Ez a Siege bazi jó! :Y Mondjuk egy két embert gázosítani kellene benne annyira önzők és kicsinyesek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236736) Carlos Padre válasza saelin (#236735) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem baj, majd kinövöd :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#236737) james001 válasza Kendek (#236732) üzenetére


james001
veterán

Igen köszi a válaszokat srácok,itt van a játékban minden dlc,tehát nem kell külön leszedni semmit. :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#236738) saelin válasza Carlos Padre (#236736) üzenetére


saelin
veterán

Nem, tényleg. A taktikai gameplay elképesztően jó benne!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236739) Neoteric


Neoteric
addikt

Division 2 új New Yorkos dlcje nem megy account megosztva. Az én accomra van perpill megvéve az alapjáték és a dlc is. Amerikai az accom. A "partnernek" magyar accountja van. Szerintetek elég ha megveszi a dlc-t, és az kompatibilis lesz a "homeolt" alapjátékkal, vagy meg kell vennie az alapjátékot is, hogy menjen a magyar storeban vett dlc?

PSN: ne0teric_sAN

(#236740) sp8787


sp8787
addikt

Ha vki soundbar-t keres mostanaban akkor ez erdekes ar vagy felrearazas mivel mindehol 177-190K de itt 99K.

Panasonic SC-HTB700EGK

Mondjuk ,hogy milyen az a soundbar arrol gozom nincs.

(#236742) BoneDragon válasza sp8787 (#236740) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát ennek a hsz-nek sok értelme volt.

(#236743) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez szuper volt :)

(#236744) ProEvoFan válasza Bencus88 (#236743) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Grat!:C
Köszi az ajánlást.Ment is a kívánság listára.

(#236745) Tatyla válasza Neoteric (#236739) üzenetére


Tatyla
őstag

Biztos hogy nem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#236746) sp8787 válasza BoneDragon (#236742) üzenetére


sp8787
addikt

Sry ,hogy nem a f*sch renboszidzs temaban postoltam.
Annak tenyleg tobb "ertelme" lenne.

(#236747) Bencus88 válasza ProEvoFan (#236744) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nincs mit :) és köszi! Easy platina amúgy, egyeseknek nem fog gondot okozni :) :R

(#236748) pomk


pomk
őstag

(#236749) S e t h


S e t h
nagyúr

Pár napja tettem listára a pspriceon, jött is az értesítés, ez gyorsan ment. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#236750) Neoteric válasza Tatyla (#236745) üzenetére


Neoteric
addikt

:R

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.