Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#10001) Tomi13 válasza Madwe (#9998) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Szomorú ezt olvasni,akkor csak óvatosan. :(

(#10002) haddent válasza GeneraL_XTX (#9999) üzenetére


haddent
addikt

Hacsak nem vagy NFS vérfan akkor szerintem egy Driveclub jövőre sokkal jobb lesz, mint az :U

Def26 gyanítom, hogy a China az másik országból dolgozott, pl. UK, a Japan pedig Sony Hungary

[ Szerkesztve ]

(#10003) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ghosts-ot megéri megvenni? Mert pc-n bődületesen vacakúl megy.

(#10004) Def26


Def26
félisten

Összeírhatnánk melyik boltból milyen gyártmány jött. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10005) GazRic


GazRic
senior tag

Nekem már a rendelésem se találják :W :W :W :W
Kedden telefonon egyeztettem, majd e-mailben kértem egy számlát. Azt mondták és írták minden rendben!

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#10006) Jakesz válasza WongFeiHong (#10003) üzenetére


Jakesz
őstag

Én 13k-ért rendeltem meg a pár nappal ezelőtti GameStar akcióban. Én amúgy is szeretem a CoD-okat, ennyiért meg végképp megérte, mert ugyanennyiért lazán el tudom adni. A minimum 50 FPS-t tartja, de általában megvan a 60.

(#10007) Damage válasza GeneraL_XTX (#9989) üzenetére


Damage
senior tag

30fps. A magyar felirat nem teljes, csak a párbeszédek vannak lefordítva. A menük, a tárgyak, feladatok leírása stb. nem magyar. Szóval nem fordították le annyira, mint az AC3-t. Teljesen játszható sebességgel megy, kiscit sem akadozik.

szerk.:
(#10004) Def26
Nem sokra mész vele. Valaki írta, hogy Japán gyártmányt kapott KSZ-ben. Én ugyanott kínait kaptam :D
Nem hiszem, hogy bármi minőségbeli különbség lenne a kettő között. A minőségellenőrök ugyanúgy dolgoznak....gondolom. A SONY-nak sem érdeke, hogy selejtet engedjen a piacra, nem lenne túl jó reklám. Szerintem felesleges feszültségkeltés (lehet, hogy az MS indította el?!).

szerk. 2.: FPS-t hol lehet kiíratni? (természetesen nem írt játékra gondolok, hanem frame/sec-re)

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#10008) WongFeiHong válasza Jakesz (#10006) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Elvileg jövőhét hétfőn akkor meglesz nekem is. 1080p patch amúgy jót tett neki, ahogy nézem Digital Foundry-n.

Köszi a választ!

(#10009) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,
csak egy jelölő UP, hogy követni tudjam a témát. :)
Nagy önuralom kell hozzá, de én legfeljebb csak jövőre vágok bele.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10010) mrhyper válasza syl5 (#10009) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Azért túl nagy önuralom nem kell, idén már nem nagyon tudnál belevágni, max nagyon nagy többletráfizetéssel.

(#10011) krx21


krx21
nagyúr

Most megy az update a PS4-emen...! :))
PS4 Players Edition!

Txh DEF26! :R

(#10012) boost


boost
addikt

Aki jönne este BF4ezni, csak resogunozni, az írjon rám.

(#10013) zzeN


zzeN
aktív tag

(#10014) Madwe válasza krx21 (#10011) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már a 1.5TB-osra? hogyan kellett leformázni? vagy megcsinálta a ps? s elötte bekapcsoltad/be kell kapcsolni a gyári hdd-vel, vagy mehet bele rögtön a nagyobb :D? (gondolom mehet, mert volt pár usák akinek hibás volt a ps4 hddje s emiatt nem kapcsolt be de ha kicserélte működött...)

(#10015) haddent válasza Damage (#10007) üzenetére


haddent
addikt

Ebben azért nem teljesen van igazad, szinte garantálható, hogy arányaiban több kínai lesz szar, mint japó. De ha kínaid van és megy akkor örülj neki és nem kell fosni, onnantól ugyanakkora esélyed van rá, hogy bekakál, mint egy japósnak, az alkatrészek és a tervek ugyanazok, max. az összeszerelés lehet más.

szgergely írtam, meg majd ps -en is :K

[ Szerkesztve ]

(#10016) krx21 válasza Madwe (#10014) üzenetére


krx21
nagyúr

A HDD csak délután lesz meg...

Szerintem a ps megcsinál mindent...

[ Szerkesztve ]

(#10017) DonDennis


DonDennis
senior tag

:)) végre megvan, ismételten nem csalódtam az iponba! Legjobb bolt!

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#10018) boost válasza DonDennis (#10017) üzenetére


boost
addikt

:C

(#10019) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Videonál csak az utsó 15 percet tudja venni? Mert máshogy nem nagyon sikerül és ez elég vacak így.

(#10020) DanielK


DanielK
addikt

Kicseréltem a HDDt, pofon egyszerű. Nagyon jópofa, mert a csavaron ott van a kör, négyzet, háromszög és x. :C ja a benne levő HDD egy Samsung momentus volt. Samsungra ment a csere, 1TB-re.

(#10021) vg válasza WongFeiHong (#10019) üzenetére


vg
addikt

Dobd ki a picsába. Ez az infó már a bejelentéskor ismert volt.

(#10022) idegen lény válasza zzeN (#10013) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez az "Újracimkézett PS3" fájt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10023) haddent válasza DonDennis (#10017) üzenetére


haddent
addikt

Az lehet, csak még így sem tökéletes :DD

#10013 zzeN mélyentisztelt korrekt és szakszerű index megint leközölt egy 2 soros cikket egy videóval amiben a riporter tisztán cinikus és egy bunkó faszfej. Majd kifigurázva azt a szerencsétlen csókát aki ott állt érte 8 órát egy ugyancsak cinikus és szemét címet adtak ennek az értékelhetetlen hulladéknak.
Ja, meg a másik 15 éves szakértő úr véleményét írták le (átcímkézett PS3), mert ugye saját nincs, mert szaktudás az erősen tart a nullához, alulról.

Én nem tudom, hogy ezek az "újságírók" meg "riporterek" hol kaptak diplomát, de a pofámról égne le a bőr, ha közöm lenne ahhoz a "felsőoktatási intézményhez". Bár erősen gyanítom, hogy apuka-anyuka protekciója által kerültek oda ahova, nem azért mert akár még érettségijük is lenne.

idegen lény ha még csak az fájt volna..

[ Szerkesztve ]

(#10024) Elderath válasza idegen lény (#10022) üzenetére


Elderath
őstag

Meg ilyet kérdez riporter, minek veszi most nincs sok különbség a 3hoz képest... Hát egy fifanal, ahol EA beleszarik és kiadják ugyanazt csak magasabb felbontásba ott elhiszem, na de nézzen már meg egy KZt vagy egy BFet...lámák.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#10025) WongFeiHong válasza vg (#10021) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

:F

Oké én is tudtam, csak mondom hátha van más lehetőség. Olyan válaszoljon lehetőleg, akinek van már gépe és nem vaktában ugatgat. Köszi!

(#10026) vg válasza WongFeiHong (#10025) üzenetére


vg
addikt

Gondolod nekem nincs, husika? ;)

(#10027) WongFeiHong válasza vg (#10026) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Te agyalap, azt kérdeztem, van-e más lehetőség? Erre akartam normális választ kapni, csak hát Te képtelen vagy ilyenre.

[ Szerkesztve ]

(#10028) zzeN


zzeN
aktív tag

Akinek megjött a KSZ-től, azoknak mind japán? Simát vagy bundlet vettek?

(#10029) haddent válasza vg (#10026) üzenetére


haddent
addikt

Jól van, stílusod a régi. Jó látni, hogy néhány dolog állandó :DD

WongFeiHong egyébként jól mondta vg. Stream, vagy utolsó néhány perc.

Egyébként majd írjatok véleményt BF4 vs. Killzone Shadow Fall -al kapcsolatban. Egyedül vagyok, akinek jobban bejön a Killzone, még multit nézve is? :U

zzeN arról volt szó, hogy a naaagy nagy bundle az csak nagyon korlátozott számban jött. Lehet, hogy azok máshonnan származnak?

[ Szerkesztve ]

(#10030) Def26 válasza zzeN (#10028) üzenetére


Def26
félisten

Én is kíváncsi vagyok erre. :D

haddent: Valszeg igen, habár én még gép nélkül pofázok bele a dolgokba. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10031) WongFeiHong válasza haddent (#10029) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ennyi, köszi! Látod vg, vakkantás helyett így tisztább. :K

(#10032) vg válasza WongFeiHong (#10027) üzenetére


vg
addikt

Van, mobillal lekamerázod a tv-t. Ez neked való. Esetleg veszel HDCP kijátszó kütyüt, és veszel hozzá egy Game Capture HD II cuccot. Itt. Ez már nem neked való. Kielégítő válasz volt?

(#10033) WongFeiHong válasza vg (#10032) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Köszi "ász"

(#10034) DanielK


DanielK
addikt

Hú vaze, meghűlt bennem a vér. Miután kicseréltem a HDD-t, bekapcsolás után ki-be kapcsolgatott a gép, de fehérre váltott. Aztán rájöttem, hogy le kell tölteni az update fájlt a sonytól. :D Hú. Most tölti a pc. :K

(#10035) vg válasza WongFeiHong (#10033) üzenetére


vg
addikt

Inkább füge.

(#10036) idegen lény válasza zzeN (#10028) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem mind, de az eddigiekből úgy tűnik, hogy csak náluk és az 576-nál volt erre jó esély.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10037) gabor0077


gabor0077
tag

Elvileg a sima gépcsomagok japánok, és a bundle-k kínaiak :D

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#10038) vg válasza gabor0077 (#10037) üzenetére


vg
addikt

(#10039) bolha23 válasza DanielK (#10034) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nekem már benyalta az1TB HDD-t, minden frissítve megy mint az álom. :)

(#10040) Madwe válasza WongFeiHong (#10025) üzenetére


Madwe
nagyúr

Streamelés esetén ugye végtelen, vagy van a 15 perces share. Ez esetben egyébként 3 mód van: röviden megnyomod, ekkor azt hiszem magától lementi az utolsó 15 percet. Hosszan megnyomod: screenshotot csinál. 2x megnyomod: a gombnyomás pillanatától kezd el előre venni, 15 percig. De azt hiszem ezeket menüben fel lehet cserélni...

(#10041) Madwe válasza bolha23 (#10039) üzenetére


Madwe
nagyúr

A fimrwaret s az update-et így le tudja szedni, vagy külön le kell tölteni pc-re s usb stickkel megetetni a drágát? gyárival elötte bekapcsoltad, vagy rögtön cserélted? köszi!

(#10042) boost válasza Madwe (#10040) üzenetére


boost
addikt

Valamint jövő év elején jön a feature, hogy a végtelen twitch streamet elmenti neked a twitch.

Gondolom megvárják, mig mindenki kijátssza magát, és utána kapcsolják be.

(#10043) DanielK válasza Madwe (#10041) üzenetére


DanielK
addikt

Itt nézd át. Kelle egy min 1GB-s pendrive hozzá.
Én rögtön cseréltem, a gyári így érintetlen igazából. Félre teszem, sose lehet tudni alapon. :)
Itt meg, hogy hogyan kell cserélni.

(#10044) DanielK


DanielK
addikt

Amikor lekapcsol a gép, akkor nálatok is van egy nagyon pici kattanás? :F

(#10045) Gijon válasza zzeN (#10028) üzenetére


Gijon
senior tag

Simát.

(#10046) temes69


temes69
aktív tag

hali,

nekem most hozta a futár a melóhelyemre. konzolvilágtól rendeltem és kecskeméti vagyok. most nekiállok kibontani a nagy barna dobozt :)

(#10047) Herczi


Herczi
senior tag

Hát ahogy nézem az edigital is kimaradt a buliból, legalább egy rohadt e-mailt küldhetett volna. Edigitalt többre tartottam ennél pedig.

(#10048) bolha23 válasza Madwe (#10041) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én az első bekapcsolás előtt már kicseréltem a HDD-t.
FAT32-re formázott legalább 1GB USB Stick kell hozzá, csinálni rajta egy PS4, azon belül egy UPDATE mappát.
Letöltöd az UPDATE mappába ezt a fájlt, Safe módban elindítod a gépet követed az utasításokat, kiválasztod a 7. menüpontot, és hátradőlsz. :))

(#10012) szgergely Én este lehet hogy jönnék egy BF partyba.

[ Szerkesztve ]

(#10049) Madwe válasza DanielK (#10043) üzenetére


Madwe
nagyúr

Köszi! cserét már vágtam, de ezt a procedúrát nem, jön is lefele a file:) Fat32re formázott pendrive gondolom jó lesz neki? erről nem esett szó... mindegy max formázgatom majd párszor :) (#10048) bolha23 köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10050) Mister_X válasza WongFeiHong (#10027) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PC-n rögzíted a streamed, esetleg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.