Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267001) F-ECT$ válasza red098 (#267000) üzenetére


F-ECT$
titán

Automatikusan talál frissítést ha van net.

Dive ever, work never.

(#267002) erahurka válasza red098 (#267000) üzenetére


erahurka
félisten

Nyomj egy options gombot a játékon és ott lehet frissíteni. Mindegy melyik a legújabb mert azt fogja letölteni.

(#267003) Lackooo84 válasza Maxxy10 (#266998) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Initialize PS4....

The Truth is out there...

(#267004) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Darksider Genesisnél kipattant a platinám :)[link]
61 órát játszottam vele.Nagyon tetszett a játék.Régebbi Darksider résszel nem is játszottam.Nem lenne ellenemre, ha a többi rész is felülnézetes lenne.Végigjátszottam háromszor.Normal, hard majd a legnehezebb fokozaton is.A fejlődési rendszer az elején kicsit furcsa volt, de nagyjából rájöttem mi a lényege.Minnél előbb maximumra kell fejleszteni a core szintjét, amit a végtelen arénában kilehet farmolni, ami az első végigjátszás után nyílik meg.
Nem tripla AAA játék, de szerintem egy gyöngyszem a maga stílusában.Imádtam minden percét. :K

[ Szerkesztve ]

(#267005) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ha valakit érdekel, kedden indulnak majd a januári leértékelések store-on. Az utóbbi évek tapasztalatai alapján akkor voltak a legjobb ajánlatok egész évben, érdemes lesz szétnézni.

(#267006) ProEvoFan válasza RangerFox (#267005) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyszerű. The Last of Us Part 2 remélem jó árban lesz.
Több játékot PSprices-on kihúztam a kívánság listámból, mert közben lett itthon XSX is, és a gamepassban benne van egy csomó játék, amit megvettem volna PS4/PS5re. :B
Persze így is maradt jó pár game a listában. :D

[ Szerkesztve ]

(#267007) Kendek válasza RangerFox (#267005) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

:K

<-ƘƘ->

(#267008) ImACeltic válasza ProEvoFan (#267006) üzenetére


ImACeltic
őstag

KV-nál most 10K dobozosan az adventi akcióban.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#267009) Sanyi.mTs válasza red098 (#267000) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Mielőtt elindítod a játékot, kontrolleren options gomb és frissítések keresése (ha jól emlékszem)

Szerk: már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#267010) ProEvoFan válasza ImACeltic (#267008) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszönöm az infót.Láttam én is, de digitalisan szeretném megvenni. PS5 is digitális lesz, azon nem tudnék játszani vele ha kapna egy PS5 patchet.Igen, szerintem kapni fog.

(#267011) Frod válasza speter33 (#266982) üzenetére


Frod
addikt

Oké, még mindig csúnya, de már legalább levették a blur-t úgy kb mindenről.
Pro-n kezd egészen emberien kinézni - persze konzolos keretek között.
De egyébként elképesztő, hogy ha erre képesek voltak másfél hét alatt, akkor mi az istent (nem) csináltak hónapokig rajta? :U

#267005 RangerFox
Ha olcsóbb lesz a Doom E. mint legutóbb éktelen haragra gerjedek a kanapén. ;]

Do you see the white shadow?

(#267012) ImACeltic válasza ProEvoFan (#267010) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én valószínűbbnek tartom az újrakiadást PS5-re ahogy ez az első résznél is volt. Neil tweetelt egy olyat pár napja, hogy kellemes ünnepeket és alig várják, hogy megosszák milyen új dolgokon dolgoznak. Szerintem ez a multi lesz és a Remaster. Új játék bejelentéshez még korán van náluk.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#267013) erahurka válasza ImACeltic (#267012) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hiszem hogy külön remastert csinálnak, csak egy komolyabb patch lesz.

(#267014) Kendek válasza erahurka (#267013) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy fizetős remaster-t csinálnának, de azt sem gondolom, hogy csak egy sima patch lesz (mivel azt akkor már rég odaadták volna). Én úgy tippelem, hogy a meglévő tulajoknak egy különálló, de ingyenesen letölthető változat lesz a PS5-ös.

<-ƘƘ->

(#267015) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Mért nem hiszitek? Eléggé deja vu a helyzet.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#267016) Wesder válasza ImACeltic (#267015) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz Remaster, de akinek megvan a PS4-es vàltozat, az ingyen kapja majd a PS5-öst. Nem hiszem hogy újra megvetetik, bàr kinézem belőlük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267017) ImACeltic válasza Wesder (#267016) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ingyen senki nem osztogat remastert. Ingyen a patch lesz, ha ezt választják. Ha remaster lesz, akkor pedig mindenki megnyugodhat, hogy olyan polírt kap a játék, hogy megérje újra megvenni azoknak, akik már egyszer megvették PS4-re és tetszett nekik.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#267018) RangerFox válasza ImACeltic (#267015) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mert a PS4-es kiadásba is bekerült a Dualsense feature-ök használata PS5-ön. Minek dolgoztak volna ezzel külön, ha kiadnánank egy remastert? Egy nagyobb patch reálisabb, ami egyszerre jön a multival.

[ Szerkesztve ]

(#267019) Wesder válasza ImACeltic (#267017) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg? Pedig van rà példa bőven.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267020) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!
Eddig PC-n játszottam a COD-ot és egy accounton belül van meg a B.O. Cold War és a Modern Warfare is meg ugye ott toltam a Warzone-t is, de most át térnék PS-re. PS-n letöltöttem először a Warzone-t és sikerült is bejelentkezni az accountommal és ott vannak a loadoutok meg minden. Viszont a Black Ops és a ModernWarfare nem elérhető. Nem lehet azt is átvinni ?

(#267021) Wesder válasza Maxell014 (#267020) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, újra meg kell venni ha jàtszani akarsz velük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267022) saelin


saelin
veterán

Jó fapados a lopakodás a Cyberpunk-ban... Most egy missziót megpróbáltam csak így, és szabályosan fájt. Egy hangtompítós fegyverrel amin van non lethal mod talán könnyebb lett volna, csak úgy olvastam hogy hiába a hangtompító, mert úgy is meghallják az ellenségek a lövést. Valaki tolja teljesen stealth-ben?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267023) Wesder válasza saelin (#267022) üzenetére


Wesder
félisten

Utca màsik végéből kameràt meghackelve kiiktathatsz mindenkit, vagy ha kamera nincs, akkor kell egy Legendary Ping Quickhack. Ezzel egy percig làtsz mindenkit az adott hàlózaton, illetve falon keresztül is tudsz hackelni bàrmit, amihez nem kell közvetlen kapcsolat. Az Overheat, a shock, meg contagion non-lethalként működik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267024) ImACeltic válasza saelin (#267022) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nekem sokszor sikerül megoldanom lopakodva. Hekkelés, lopakodva ölés és hangtompítós mesterlövész puska. Ez a receptem és eléggé jó érzés amikor sikerül. Szerintem jó a stealth rendszer.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#267025) hombre[EU] válasza saelin (#267022) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha quality módban (30fps) játszom szoktam, de nem sok élvezet van benne :DDD minimál hackkel hátulról le lehet szedni mindenkit. a Cool-om eléggé fel van tolva szóval nyugodtan mászkálhatok elōttük annyi idōbe telik mire észrevesznek

Life, Uh, Finds A Way

(#267026) saelin válasza Wesder (#267023) üzenetére


saelin
veterán

A legendary ping meg is van és szoktam is használni. :K A kamerás trükköt is ismerem... de azt nem szeretem használni mert túl OP. A legnagyobb bajom hogy nem jutalmazza eléggé a játék a lopakodást, meg legtöbb mission figyelembe sem veszi hogy hogy oldod meg őket. Pedig az eredeti ötletem egy lopakodós netrunner lett volna, de így csak magamat hátráltatnám a lassú lopakodással a semmiért. Handgun, rifle, hack kombóval békültem ki végül. Mondjuk az is lehet hülye elvárás volt Deus EX szerű stealth mechanikákat várni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267027) Maxell014 válasza Wesder (#267021) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszi!

Mivel a codot monitoron szeretném játszani, ezért kellene olyan usb-s fejhallgató ami megy PS-el és PC-vel is. Mik az ajánlottak?

(#267028) S e t h válasza saelin (#267026) üzenetére


S e t h
nagyúr

A kamerás hacket és a smart weaponok használatát szinte cheatnek érzem, annyira esélytelen olyankor az ellenfél, bár amikor hackerként elém dobott a játék egy bosst, akkor vakaróztam, mert fegyverkezelésben nem voltam expert. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#267029) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kiderült, hogy nagyjából mennyi pénzt termelhetett a God of War és a Horizon Zero Dawn[link]

(#267030) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Annak ellenére hogy a ps network állapota zöld nálam nem működik. Másnak is van ilyen problémája vagy velem van a probléma?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267031) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Van esély arra, hogy a Miles Morales le lesz értékelve holnaptól? :DDD
Nagyon nem gondolom, hogy megér 20 ezer ft-ot egy, a fejlesztők által dlc-nek tituált játék, de azért érdekelne

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#267032) Dvix válasza ProEvoFan (#267029) üzenetére


Dvix
senior tag

Teljesen megérdemelt pénzek ezek. Reméljük a stúdiók a folytatásokban gazdagítják a játékokat még tovább, hogy van pénzük fejlesztésre. :K Elég egy darabig vajas croissant-ra meg kávéra! :C
Én most tolom ki PS4 Pro-n a God OF War-t hardon és így nagyon tetszik, mikor asszony játszotta SLim-en akkor nem hatott meg, de így nagyon bele tudom ásni magam. Hatalmas kontent van abban a játékban, pont ahogy szeretek egy játékot, 100% kihasznál mindent játék mechanizmust.
A Horiton Zero Dawn- t még meg kell csináljam még egyszer ultra hardon :U

(#267033) oliwire válasza ProEvoFan (#267029) üzenetére


oliwire
őstag

Ehhez hozzá kell még adni 5990 Ft-ot, mert én egy hete vettem meg digitálisan a HZD-t :DDD

(#267034) kovsol válasza oliwire (#267033) üzenetére


kovsol
titán

Jó drágán vetted. :D

May the Force be with you!

(#267035) Woodslave válasza Woodslave (#267030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ce-33729-4 hiba. Még a playstation.comra se tudok telefonom se felmenni ha wifin vagyok :F

Hogy lehet et megoldani? Ha mobilnetre megyek akkor sikerül. A helyi halozatomon nem. Routert ujrainditasa nem segit

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267036) oliwire válasza kovsol (#267034) üzenetére


oliwire
őstag

Pont nem volt akcióban, de nagyon kíváncsi voltam már rá :( De így legalább jobb év végi eredményi lesznek a Sonynak :DDD

(#267037) Woodslave válasza Woodslave (#267035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mobilnetes belépés utan ws-37397-9 hiba lett belőle

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267038) buci30


buci30
addikt

Sziasztok

Nem tudom bejelentkezni a fiókomba.

Az email megjon es változtattam jelszot is, de ugye két lépcsős biztonság volt megadva.

De az a számom meg nem él már

A ps4 próbálok bejelentkezni az egyszer használatos kód miatt de az se lehetőség mert ahogy be írom az email és jelszó akkor ugye jönne az sms és onann nem enged tovább mivel azt ugye nem tudom fogadni.

Most ilyenkor mi van?
Mert ezt az ügyfél számot 06 1 677 7317 több órán keresztül se vették fel.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#267039) Kendek válasza buci30 (#267038) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mikor kéri a kétlépcsőshöz az SMS kódot, akkor ahelyett beírod az egyik egyszer használatos tartalékot.

<-ƘƘ->

(#267040) Woodslave válasza buci30 (#267038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Melyik szolgáltatónál vagy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267041) Kendek válasza Woodslave (#267040) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez mit számít ha már nem él a száma? :F

<-ƘƘ->

(#267042) Woodslave válasza Kendek (#267041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Semmit. Nem a mobilszolgáltatóra hanem a netre gondoltam. Csak hátha ugyanaz a problémaja mint nekem. Csak kapkodtam. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267043) vargalex válasza Kendek (#267039) üzenetére


vargalex
félisten

Az egyik egyszer használatos még fel nem használt tartalékot. (Persze, ha lementette...)

Csak nekem tűnik úgy, mintha a kolléga google translate-val írt volna ide?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#267044) buci30 válasza Kendek (#267039) üzenetére


buci30
addikt

vargalex

Nem mentettem le.

Azért próbáltam konzolon keresztül de ugye ott is először be kéne jutnom de ott is a volt telefonszamomra küld sms ami....

vargalex
Nem azzal írtam csak mérges vagyok es gyorsan írtam 😊

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#267045) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Keresztlányom összeírt két játékot. Segítsetek lszi, hol/hogy érdemes ezeket megvenni (dobozos verzió), ami még kiszállításra kerül karácsony előtt.
Kicsit fogalmatlan vagyok ebben.

Ghost of Tsushima
Far Cry 5

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#267046) Gigicuci válasza benjoe1 (#267045) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Most komolyan.... :U

Got:
[link]

FC5:
[link]

Itt a szimpatikus üzletet felhívod és megrendeled.

(#267047) benjoe1 válasza Gigicuci (#267046) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Köszi, az árukereső megy.
Úgy gondoltam, vannak-e ajánlott/megbízható helyek, esetleg kuponos megoldások... nem tudom milyen lehetőségek vannak.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#267048) leroyclub


leroyclub
senior tag

Éves PS plus tagságot lehet valahol most olcsón venni? Sony januárban 18 ezret akar levonni, hátha megúsznám olcsóbban. Tavaly valami akcióban volt 12 körül talán alzánál?

(#267049) Deck válasza benjoe1 (#267047) üzenetére


Deck
titán

Hardverapró

PS5

(#267050) Gigicuci válasza benjoe1 (#267047) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Kicsit necces már a csomagküldés, szerintem menj be egy MM-be vagy hozzád közel lévő konzolboltba és hozd el személyesen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.