Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#218001) Xaels válasza wierra (#217999) üzenetére


Xaels
félisten

Ott van a DMC5 az nem elég HNS? Amúgy igaza van, egyáltalán nem annyira rossz a Darksiders 3 mint amilyennek a tesztek lefestették helyenként.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218002) Xaels válasza saelin (#217998) üzenetére


Xaels
félisten

Nem rossz a gameplay sem, de semmi újat nem mutat. Egy Diablo klón roguelike elemekkel, 6 teljesen eltérő karakterrel akik igazából elég klisések (van tűzvarázsló, lovag, íjász, barbár, bérgyilkos, harcművész). Nem lehet 1 karakterre koncentrálni mert megfertőződnek és olyankor gyengébbek lesznek amit ki kell pihenniük.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218003) wolf13


wolf13
őstag

Terminator: Resistance - EGX 2019

Hát elég semmitmondó, droppol és még ronda is...

(#218004) ProEvoFan válasza Xaels (#218001) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Plusz a DmC Devil May Cry Definitive Edition is megér egy misét.

(#218005) 30z.Samu válasza wolf13 (#218003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, eddig nem egy instant get játék.

Sic Parvis Magna

(#218006) GeneraL_XTX válasza saelin (#217972) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

én is most készülök a műveletre. azt meg tudnád mondani, hogy pontosan milyen csavarokkal találkoztál milyen méretűek kellenek hozzá?

meg hogy pontosan milyen pasztát és milyen méretű hővezető lapkát vásároltál hozzá?

köszönöm! :)

(#218007) raziel01


raziel01
veterán

Látom Doom reszekre akciók vannak.

Doom 2016 - 5 font
Doom 1 - 2.5 font
Doom 2 - 2.5 font
Doom 3 - 2.5 font

Doom 3 nagy kedvenc volt régen. Ennyit bőven megér. Az új rész is bőven jo aron van. Ketlem hogy ennel lesz olcsóbban. Azt se gondolnám, hogy ez valaha ps+ játék lesz.

(#218008) ProEvoFan válasza raziel01 (#218007) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Magyar storeban is a Wolfenstein The New Order és a kiegészítője is 1844 forint, mint a Doom.

(#218009) Xaels válasza GeneraL_XTX (#218006) üzenetére


Xaels
félisten

Kell egy sima csillag meg T8H (lyukasfejű torx), 1mm-es Thermal Grizzly lapka meg Kryonaut paszta elég az 1g-os is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218010) GeneraL_XTX válasza Xaels (#218009) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Köszi abból a lapkából van elég sok méret, nem tudom melyiket kéne venni hogy elég legyen, meg hány darabot :/

gondolkoztam a folyékony fémes megoldáson is, úgy tudom akkor az aput lakkozni kell körbe, nem tudom érdemes-e abba belevágni. Plusz a régi pasztát ti mivel szedtétek le?

[ Szerkesztve ]

(#218011) 30z.Samu válasza GeneraL_XTX (#218010) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerezz egy devkit házat és építsd át a gépet. Abban tuti lesz hely egy ütősebb hűtésnek. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218012) Xaels válasza GeneraL_XTX (#218010) üzenetére


Xaels
félisten

A régi pasztát elhasznált fogkefével szoktam leszedni. A folyékony fémmel igen a chip körül le kell lakkozni mert rövidzárt okoz és idővel egybe gyógyulnak az alkatrészek tőle ezért macerás lehet szétkapni ha szükséges lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218013) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Itt egy lista a Gematsutól: List of PS4 exclusives
szépen megjelölve, full,timed,console stb...

babylons fall-t kerestem(ekkor találtam rá), érdekes módon csak ps4&steam jelenik meg

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218014) Lackooo84 válasza wolf13 (#218003) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ez kemény, mármint, hogy ezzel ki mertek állni a nyilvánosság elé... Nem sokkal jobb, mint a Rembó. :DDD

The Truth is out there...

(#218015) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#218013) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pfff,nagyon erōs 12 hónapunk lesz :DDD
Death Stranding, Last of Us2, FF7 R, CP2077,Nioh2,GHOST Of Tsushima, Yakuza 7, még lehet befut a ProjectAwakening és az EldenRing,BabylonsFall

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218016) tboy93


tboy93
nagyúr

Napokban jatszottam jo par orat a Spidermannal, asszem kezdek vegre racsavarodni :D Az elejen nem volt annyira nagy durranas, de ahogy halad a sztori, egyre jobban élvezem.

(#218017) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#218014) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tessék, Rembó :D

Sic Parvis Magna

(#218018) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ha lejár a ps plusom, akkor kapok értesítést vagy csak abból jövök rá, hogy nem működnek a ps+ funkciók?

(#218019) 30z.Samu válasza Sanyi.mTs (#218018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fogsz kapni.

Sic Parvis Magna

(#218020) RangerFox válasza Sanyi.mTs (#218018) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kapsz 2 héttel előtte emailt.

(#218022) wierra válasza Xaels (#218001) üzenetére


wierra
senior tag

Darksidershez (1&2) képest pocsékra sikerült minden elemében.
Soulsborne-hoz képest megint pocsék minden elemében.
Rosszul sikerült ötvözet...ez bizony salak lett.
Az én időm bőven többet ér, mintsem ilyenre pazaroljam (azt a pár órát is követelem vissza az életemből, amit arra pazaroltam, hogy eljussak Gluttony-ig és hidegre tegyem őt). :((

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#218023) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!
Ps4 tulaj lettem, és egy nyilván nem először feltett kérdésre szeretnék választ kapni. Láttam, hogy az éves plus tagság 18e forint. Lehet kapni olcsóbban konzolos boltoknál, de ott UK-ként írják. Ez mit jelent pontosan? Ha én csinálok egy accountot, akkor eldönthetem, hogy az pl. magyar/ külföldi legyen? Vagy ez a régió miatt automatikusan magyar lesz? Illetve a Uk-s jár bármilyen előnnyel/hátránnyal, ha ezt választom?
Bocs a láma kérdésekért, de mivel első alkalom, még nem látom át a helyzetet.

Köszi előre is! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#218024) hombre[EU] válasza Tdizsolt (#218023) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én azt javaslom,hogy ha Mo.-n élsz akkor magyar accot csinálj (mert ide fogsz járni sírni,hogy nem megy a magyar felirat ;] nem kompatibilis a dlc stb ). Novemberben (bf) lesz akciós Plus,ha addig sürgōs ott a 14napos trial, vagy az egy hónap elég olcsó

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218025) Wesder válasza hombre[EU] (#218015) üzenetére


Wesder
félisten

Részvétem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218026) 30z.Samu válasza Wesder (#218025) üzenetére


30z.Samu
félisten

És még a konzol vásárlást nem is számolta. ;]

Sic Parvis Magna

(#218027) Wesder válasza 30z.Samu (#218026) üzenetére


Wesder
félisten

A listàbòl emgem csak a CP2077 érdekel, de abbòl is majd csak a Nextgen kiadàs, így nekem csak a konzol lesz tétel az eloövetkező 12 hònapban. Na jò, lehet hogy a DL2-t nem fogom tudni kivàrni míg jön a Nextgen kiadàsa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218028) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#218026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az hagyján,hogy konzol...kinéztem egy menō wolfgarten kistraktort, de így csak belépō lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#218029) hombre[EU] válasza Wesder (#218027) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A listàbòl emgem csak a CP2077 érdekel
Mivel mást nem is tudsz játszani boxon ;] meg ami gamepassban van az "érdekel", nem?

trollkodok :) nem szíriusz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#218030) Wesder válasza hombre[EU] (#218029) üzenetére


Wesder
félisten

Death Stranding is érdekel mert Kojima jò történeteket mesél el, de sosem jàtszanék vele. Az ő munkàssàgàt csak messziről csodàlom, mint eddig. A többi meg szàmomra szimplàn érdektelen.
Last of Us sem tud nekem semmi olyat mutatni ami miatt kicsit is érdekelne. Zombis témàban nekem a Dying Light az etalon, ez van, nem muszàj velem egyetérteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218031) saelin válasza GeneraL_XTX (#218006) üzenetére


saelin
veterán

Kell 2 fajta security-s Torx: A 8-as és 9-es, és egy Philips csavarhúzó (csillag). A paszta amit használtam az egy Thermal Grizzly Kryonaut volt. Ez egy sima fém mentes cucc, a hűtőpadokat pedig egy Minus Pad 8-ra cseréltem le. Nem árt ha még van Isopropil alkohol otthon és fültisztító pálcika, mert ha a te pasztád is olyan rossz mint ami nekem volt felkenve, akkor jó nehezen fog lejönni.

Arra nagyon figyelj, hogy mikor elértél az alján az APU-t takaró lemezhez, akkor ideje felülről is megkezdeni bontani. A tápot és az azt tartó két hosszú csavart ki kell szedni, hogy ki lehessen venni az alaplapot. A lényeg hogy nézz videót előtte. Pl [link] .

Nem nehéz művelet, csak oda kell nagyon figyelni, mert könnyen szakítható egy csomó drót (antenna, szalag kábel, a francos táp csati) benne. Miután láttam hogy van összerakva ez a gép, mostmár tényleg azt kívánom, hogy a Ps5 jobb legyen ilyen téren. Tudom, nem az lesz az elsődleges szempont náluk hogy user oldalról mennyire könnyű javítani vagy tisztítani, de akkor is nagyon béna. Szerintem a szervizben is simán törik ezeket a gagyi műanyag fedőket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#218032) erahurka


erahurka
félisten

Brexitnek lesz hatása az itthonrol regisztrált UK profilokra? Gondolok itt a fizetésre pl. Menni fog vajon utána is a PaySafeCard feltöltés? :F

(#218034) hombre[EU] válasza Wesder (#218030) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez nekem így túl egydimenziós :) csak tolerálni tudom,megérteni nem

Life, Uh, Finds A Way

(#218035) Tdizsolt válasza hombre[EU] (#218024) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi, épp ezért kérdeztem, hogy ne kelljen a későbbiekben sírni... :DDD :R

Psn ID: Tdizsolt

(#218036) Wesder válasza hombre[EU] (#218034) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom te magadra erőszakolod a szàmodra érdektelen címeket, hogy ne legyél "egydimenziòs"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#218037) kresz2 válasza wolf13 (#218003) üzenetére


kresz2
tag

De kár.
Pedig úgy bíztam benne, hogy jó lesz.
Egyszerűen nem értem, miért nem képesek ebből egy jó játékot csinálni, kasszát robbantana.
Ez a video durva.
Unalmas játékmenet, terminátorok kerülgetése harc helyett.
Hát ez van.

(#218038) hombre[EU] válasza Wesder (#218036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen,miközben másolja a merevlemezre én egy lavórral a kezemben öklendezek a tv elōtt

Life, Uh, Finds A Way

(#218039) Steve1207 válasza kresz2 (#218037) üzenetére


Steve1207
veterán

Elég a kiadó neve és sejteni lehetett a végeredményt. Ennek csak az a lényege, hogy a mozifilmmel együtt legyen más híresztelési forrás is.
Amúgy grafikában előre léptek, én ennél rosszabbra számítottam még, ha dadog is 720p-ben a jéték :DDD

.

(#218040) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ha véletlen van aki tolna firestormot de nincs ki a 4 fő, akkor írjon, mi ketten, néha 3 an vagyunk, de idegenekkel szinte esélytelen a jàték

Xbox One: bandymnc

(#218041) 30z.Samu válasza bandi0000 (#218040) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azért játszom már csak haverokkal, vagy egyedül, idegenekkel akkor sem lehet normálisan játszani ha valami csoda folytán normális embereket kapsz és nem a kis visító "ÓMÁJGÁDFÁKINNÚÚB" idiótákat.

Sic Parvis Magna

(#218042) Lackooo84 válasza saelin (#218031) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Csak T8-as kell a PS-ekhez, 9-es nem.

The Truth is out there...

(#218043) Rigormortiis válasza _drk (#217997) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem kifejezetten tetszik a sztori és a karakterek, a szinkronhangok pedig egészen kiemelkedőek!

A harcrendszer nálam telitalálat, mert szinte ugyanaz, ami a Bayonettában, Nierben van, és szerintem ez a legtökéletesebb h&s kiosztás.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218044) Deck válasza Rigormortiis (#218043) üzenetére


Deck
titán

"Tény, hogy az apokalipszis egyik lovasát jó lenne ha nem csapnák le 2 ütésből, ez megérne 1 mínusz pontot."

Ez az indoka nevetséges egy videojáték esetén.. Minden játékra elmondható akkor ez. GOW, Witcher 3, stb csak, hogy a legjobbakat említsem. Elpusztítottam az összes Görög istent de egy farkas itt megöl.. Én vagyok a nagy Witcher de egy farkas itt is megöl.. Stb stb.
Amúgy meg még Apocalyptic fokozaton se 1 ütéstől halunk hanem 2-3 és ha annyira nem megy neki vagy zavarja a normál nehézség alatt van még 2.

Amúgy egyetértek veled nagyon jó játék. :)

PS5

(#218045) 30z.Samu válasza Deck (#218044) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor most már Te is tudod, hogy a farkasok igenis veszélyesek. ;]

Sic Parvis Magna

(#218046) Deck válasza 30z.Samu (#218045) üzenetére


Deck
titán

És mindenhol ott vannak.. ;]

PS5

(#218047) 30z.Samu válasza Deck (#218046) üzenetére


30z.Samu
félisten

A játékban a farkas az ARC. :D

Rocksuli után szabadon. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#218048) -FLY->


-FLY->
őstag

Melyik most a legjobb verekedős játék, ami nem bírál felül, amit lenyomok, azt megcsinálja, ha kell 10 luftot rúg teljesen értelmetlenül, nem szakít meg? Injustice 2 nekem nem adja emiatt, olyan érzésem van, hogy nem nálam van a gyeplő. MK11 valamivel jobbnak tűnt, de az sem olyan, mint régen a játékteremben.

[ Szerkesztve ]

(#218049) Rigormortiis válasza Deck (#218044) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az amúgy ki fog derülni, hogy Háború hogyan került abba a helyzetbe, ahogy itt, a játék elején láttuk?

Az első részbnek ugye úgy lett vége, ahogy.... "Not alone". Piszok jó volt.

A második gyakorlatilag egy mellékszál, aminek ott lett vége, ahol az elsőnek. Itt pedig már a Tanácsnál van láncokban.

Kiderül, mi történt vele?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#218050) Wesder válasza -FLY-> (#218048) üzenetére


Wesder
félisten

Én a Kocsmàt javaslom. Sosem tudhatod mikor kezdődik az első menet és jàtékélmény szempontjàbòl ez van leginkàbb hatàssal a jàtékosra. Magasan ver mindent jelenleg a piacon.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.