Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#236901) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok!

A god of war 3 remastered játszható 4kban ps4 pron? Vagy csak en emlekszem roaszul, hogy regen kapott ilyen patchet?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#236902) #10186752


#10186752
törölt tag

Van itt valaki, akinek van 65-ös LG C9 OLED-je? Érdekelne a tapasztalata. Jöhet privátban is.

(#236903) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ki mekkora sensivel-vel tolja a multi fps jatekokat? Bf cod stb
Tavaly novemberben valtottam pc-ről de 50% felett még elég élhetetlen a jaték csak mindig nagyon kicsivel tudom emelni

PSN:BiZzare_0 ️

(#236904) markknight válasza @rglaaf (#236903) üzenetére


markknight
veterán

Ha a default 1, akkor feljebb tolom 1 egységgel. Ahol százalék ott nyilván 10%-al. Neked kell kitapasztalni mi a jó, default beállításokon mentem életem legjobb meccseit ps4-en.

(#236905) gangstagergo válasza penge111 (#236885) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Befejezem a RDR 2-t és Nintendon nyomom a Kirby Triple Deluxe-ot :DDD

(#236906) raggg válasza @rglaaf (#236903) üzenetére


raggg
senior tag

Erre sajnos nincs jó válasz, bár jártam én is a cipődben korábban és én is másokat próbáltam másolni. Én alapvetően arra jutottam, hogy a default általában túl lassú. Ha nagyon gyorsra veszed, akkor érezni fogod, hogy sok. Én Bf4-ben egyébként 32-34 körül játszottam, COD BO4-ben 6, COD:MW-ben 5-6 környékén. De vannak akik ennél sokkal gyorsabbra rakják. Az tuti, hogy nekem minimum 2 hónap kellett, hogy belejöjjek.

ragklaatPS

(#236907) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Lepörgetem a Controlt. Érdekel a story, csak sajnálom,hogy ennyire "low budget" hatása van (eddig)

Life, Uh, Finds A Way

(#236908) Wesder válasza hombre[EU] (#236907) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236909) tboy93 válasza Bad Pritt (#236895) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó a második rész is, érdemes beszerezni :K

(#236910) hombre[EU] válasza Wesder (#236908) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kimaradt,hogy penge111 -nek ment a válasz :B

Life, Uh, Finds A Way

(#236911) saelin válasza .LnB (#236847) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is ez a Deluxe van. A többi meg csak operátorokat ad, amit tökre ráér az ember feloldani. Nekem már van 10k renow-om, pedig csak pár napja játszom vele, és ahogy nézem a legdrágább opi 25k pont. Olyan két és fél hét alatt szerintem kifarmolható ha minden nap játszik egy kicsit az ember. A legolcsóbb karakterek 1k renow-ba kerülnek.

Én vígan elvagyok azokkal amik a Deluxe-ban benne vannak. Úgysem a gadget számít sokat, hanem az célzás és reakcióidő, na, meg a mappok ismeret! Néha úgy érzem magam mint akit ledobtak egy idegen országban és akkor találd fel magad. Még ha egyszer meg is unom, akkor sem fogom bánni, mert ennyiért nagyon sok játékórát nyújt. Arra azonban készülj fel, hogy szarrá fognak ölni! A játék több éve kint van és rengeteg jó játékos szaladgál a pályákon. Akkora a skill gap egy újonc és egy akár haladó között, hogy az hihetetlen. Nagyon kevés találat kell hogy meghaljon egy karakter. Értelemszerűen a heads shot instant kill, akár egy kósza golyótól is.

Hogy mennyire toxikusak a játékosok? Vannak gyökerek, de tényleg nem annyira vészes mint amit anno tapasztaltam. Ez a reversed fire jó fenyítő eszköz, plusz ha bekapsz egy lövést felugrik egy notification, hogy szerinted direkt volt vagy véletlen. Gondolom ez alapján is jár valami bünti. Sajna velem is előfordult már, hogy elém szaladt a csapattárs, vagy a nagy feszültség alatt direktben telibe lőttem a társam... Igen, noob vagyok. Eleinte az is előfordult, hogy számomra ismeretlen gadgeteket lőttem ki, mert azt hittem hogy az ellenségé pl a pók valamit vagy a nitro-t. Rengeteg tanulást igényel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236912) Wesder válasza hombre[EU] (#236910) üzenetére


Wesder
félisten

Sejtettem, meg késöbb értettem meg mit akartàl mondani, mint hogy elolvastam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236913) Gebriel válasza @rglaaf (#236903) üzenetére


Gebriel
veterán

Amekkora max sebességgel tud mozogni az ellenfél én az főlé állítom be.

(#236914) .LnB válasza penge111 (#236885) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

R6: Siege. Most biztos mindenki meglepődött. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236915) .LnB válasza saelin (#236911) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétfőn olcsóbb lesz sok korábbi operátor, addig ne költsetek. Én is félre tettem 60k renow-ot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236916) EczkE válasza @rglaaf (#236903) üzenetére


EczkE
addikt

Battlefield V-ben 80 a 100-bol.

En azt tanacsolom hogy kezd el alap+10% es folyamatosan noveled 5-10% miutan megszoktad. Semmikepp se tedd fel egybol nagyobb erzekemysegre.

Asszem mindenféleképpen!

(#236917) NyMRooD válasza penge111 (#236885) üzenetére


NyMRooD
őstag

PC-n egy kis Halo 1-el az MCC-ből meg ha lesz hosszabban szabadidőm akkor Witcher 3 PS4-en illetve az FFVII demót is jó volna megnézni, na meg a Nier: Automata is akciós még, szóval lehet meglepem magam :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#236918) KaitouP


KaitouP
veterán

Amnesia: Rebirth Announcement trailer: [link]
Megjelenés: 2020 ősz

Ideje volt már. :K

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236919) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Mivel sokan nem szeretik a témát, ezért offba teszem. Ha valaki Samsung Q70 tv-t használ a Ps4-éhez, felkeresne privátban? Most rendeltem egy ilyet, és ha már kitapasztalta, hogy milyen beállításokkal adja a legszebb képet, akkor szívesen venném, ha megosztaná velem. :R

(#236920) Kendek válasza KaitouP (#236918) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azám. Jól néz ki, várós nagyon! :K

<-ƘƘ->

(#236921) pulffy válasza @rglaaf (#236903) üzenetére


pulffy
őstag

Hát ez nagyon játékfüggő, de általában az alap sensitől mindig nagyobb 20-30-40 %

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#236922) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Naughty Dog Live: The Last of Us Remastered Neil Druckmann&Kurt Margenau
Érdekesnek hangzik

Life, Uh, Finds A Way

(#236923) belan válasza #10186752 (#236902) üzenetére


belan
addikt

Nem muszály 65-ös legyen 55 is ugyan az mindenben csak képernyő méret valamennyivel nagyobb szóval akinek 55 van az is tud neked segíteni !

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236924) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cyberpunk 2077 buli: [link] Hogy mik vannak. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236925) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Store-ban most csak 3596 forint a World War Z.
Ez open world ? Lehet random emberkéket behívni co-op-ra ?
Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#236926) saelin válasza .LnB (#236915) üzenetére


saelin
veterán

Azt sem tudom kit akarnék megvenni. Ezekkel szoktam játszani:

Támadók:
- Doakkebi, Zofia, Blackbeard, Ying, Hibana.

Védők:
- Ela, Mira, Caveira, Frost, néha Valkyre.

Tanulni ezek bőven jók. Kedvencem pedig Doakkebi, Ying, Hibana, Ela, Frost. Talán még Mira is, de vele nagyon rossz a win rate-em.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236927) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok létezik hogy a Rainbow Six Siege volt mostanában 3 ezer körül a storban? Kipróbáltam a demót és tetszik de én nem találom ilyen kevés pénzért pedig aki említette most vette állítólag 3 napja de mostmár 14500 Ft.

(#236928) KaitouP válasza Szilágyi84 (#236927) üzenetére


KaitouP
veterán

Vedd meg, írd be a következő kuponkódot: .LnB és máris 3 ezer lesz a game. ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236929) hjtz4t3wrseg válasza #10186752 (#236902) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Segítenék,de sajnos Nekem 77"-os van ! ;]

(#236930) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#236920) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Azért ezt nem abból az egy percből állapítottad meg ugye ? ;]

(#236931) Kendek válasza hjtz4t3wrseg (#236930) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De-de, elképesztő jó lesz az atmoszférája. :K
Amúgy nem hiszem, hogy az első rész és a SOMA után csalódni kellene. És azt is ígérik, hogy mint horror sem lesz átlagos, vagyis nem olcsó megoldásokkal lesz tele.

<-ƘƘ->

(#236932) belan válasza hjtz4t3wrseg (#236929) üzenetére


belan
addikt

;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#236933) _drk válasza KaitouP (#236918) üzenetére


_drk
őstag

Nagyon Várós!

Akinek nem volt még meg a Soma-t mindenképp pótolja!

Az Amnesia The Dark Descent az nagyon fosatós.
Emlékszem haver csak nevetett, mit lehet egy videojátéktól félni, 5 perc kellett, hogy repüljön az egér. :D

A Machine for a Pig meg nem lett a legjobb, de annak is van egy érdekes hangulata. Az Amnesia után mondjuk teljesen jó levezetéshez.

(#236934) gamegod


gamegod
senior tag

God of Warban kezdtem egy new game +-t , a kérdésem. Atreusnak ugyanugy megkell szerezni hogy kitudja iktatni a vörös kristályokat ?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#236935) .LnB válasza KaitouP (#236928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

LoL

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236936) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Mi lehet az oka, hogy szerettem volna aktiválni a Last of US 2-ő témát PS4-re amit február közepén adott ki a Sony de a kódra már az írja, hogy érvénytelen? Nem úgy volt, hogy kb 1 évig belehet aktiválni majd?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#236937) KaitouP válasza .LnB (#236935) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem jó? :( Olyan lelkesen nyomod a vakert a játékról, na. Még nekem is megjönne a kedvem, ha nem CoD-oznék. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236938) Wesder válasza KaitouP (#236937) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem meghozta a kedvem, csak nem làtom, úgy meg nem az igazi. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236939) .LnB válasza KaitouP (#236937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De jó volt, azért nevettem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#236940) RangerFox válasza saelin (#236926) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sőt, Zofia és Ela az egyik legnehezebb operátorok.. :Y

(#236941) Xaels


Xaels
félisten

Csak megvettem a Hunt: Shodown-t és milyen jól tettem. Komolyan adja a hangulatot, az amerikai mocsárvidék a hangokkal és a beteg mobokkal sokszor hozza az emberre a frászt. Egyedül mondjuk nem sokra jutottam, de az első randommal párbaállt meccsen sikerült levadászni a dögöt és meg is pattanni a szajréval. [link]

A tipikus BR játékokkal ellentétben itt nem csak 1 maradhat a végén, a mobokért kapsz Xp-t ha sikerül túlélni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#236942) hjtz4t3wrseg válasza Kendek (#236931) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Meglátjuk !

(#236943) saelin válasza RangerFox (#236940) üzenetére


saelin
veterán

Nem igazán tudom mitől lennének nehezek. A fegyvereik jók és a gadget-jük is hasznos. Ela gizmója vagy milye pl jobb mint Frost csapdája, mert szépen el lehet rejteni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#236944) RangerFox válasza saelin (#236943) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azoknak a fegyvereknek a legnagyobb a recoiljuk. Habár Ela shotija a legjobb, de gyakorlást igényel a játékstílusa. Zofiaval hasonló a helyzet, de ő még helyzetfüggő is, hogy mikor érdemes őt pickelni.

(#236945) KaitouP válasza Wesder (#236938) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD

.LnB báttya

Na akkó jóvan akkó. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#236946) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
elkezdett elgyengülni a ps4 kontrollerem gondoltam veszek újat. rendeltem is eredeti sony-t az alzától, vissza kellett küldeni mert a bal kar össze-vissza működött, pént visszaadták. Rendeltem a konzolstúdiótól egyet, ugyan az a hiba, csere...megjött a másik, kb 2 óra játék után meghülyült a jobb oldali kar...reseteltem a kontroller beállítást de semmi haszna.
lehetséges hogy 3 sony kar egymás után rossz legyen? van egy vezetékes noname, az megy...most én csinálok vmit rosszul? koszos lehet belül egy érintkező? ha van vinek ötlete kérem írjon.. na meg hogy hol lehet tuti sony kart venni. köszi

(#236947) hhenry válasza péjé (#236946) üzenetére


hhenry
őstag

Helló! alapból elég ritka,hogy gyárilag hibás legyen egy kar,de hogy három,nem hinném :N itt valami más lesz

(#236948) Wesder válasza hhenry (#236947) üzenetére


Wesder
félisten

Én a helyében kaparnék egyet holnap, mert aki 3x is belenyúl a rosszba, az màr szerencse. :DDD
Kàbellel hasznàlta a controllereket, vagy mentesen?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#236949) hhenry válasza péjé (#236946) üzenetére


hhenry
őstag

az utángyártott vezetékes ugye?

(#236950) péjé válasza hhenry (#236949) üzenetére


péjé
őstag

Az utángyártott a vezetékes, a többi üzletből rendelt sony...ránézésre teljesen új. Nem tépem őket, semmi extra. ha most visszaküldöm azt hiszik vmi barom vagyok aki 2 óra alatt kinyír egy kart és aztán küldözgeti vissza...:-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.