Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) EnterR válasza tepenzed (#66000) üzenetére


EnterR
veterán

Gondolom azért így csinálták, mert a TWD sorozat befejeztével ingyenessé teszik az első epizódot (ahogy a Tales from The Borderlands-nél és a Trónok Harcánál is történt).

PSN ID: marquuard

(#66002) marilllyo válasza HaJózsi (#65999) üzenetére


marilllyo
veterán

Mass Effect védelmében... Nem feltétlenül kell az első rész ismerete, hogy élvezd a második részt. Plusz a három rész közül messze a második a legeslegjobb. Az első már tényleg a kutyának sem kéne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66003) Bencus88 válasza fityere (#65983) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is kapok a póló mellé :)

egész korrekt lesz most a ps+

[ Szerkesztve ]

(#66004) k4rL^


k4rL^
senior tag

COD: Black Ops 3 előtölthető, 46GB. (US Store)

(#66005) danih válasza tepenzed (#66000) üzenetére


danih
addikt

Pfejj fos ingyenjátékok a patkánystationra, nem igaz hogy nem a Fallout 4-et adják ingyen.

(#66006) james001 válasza Bazsi1987 (#65998) üzenetére


james001
veterán

Hát azért nem árt ha tudsz valamennyit angolul hozzá :D

Amúgy tényleg egy újabb sántító felállású plus,de a Beyond Godd and Evil nem rossz. Igaz az is PS2-es remaster ha jól tudom,de nem baj még nem játszottam vele úgyse.
A Mass Effect-ből meg ha jól emlékszem volt már az 1,én azzal játszottam PS3-on de elég unalmas volt,nem tudom a 2 milyen lehet,majd teszünk vele egy próbát úgyis most fogom megújítani a plus-t novemberben :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66007) HaJózsi válasza danih (#66005) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Still nem ingyen, mert fizettem és a PS Plus RÉSZE a Monthly Games. És nálam a hangsúly a MÁSODIK részeken van, amiért kicsit fel vagyok háborodva.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#66008) danih válasza HaJózsi (#66007) üzenetére


danih
addikt

Pfejj fos játékok a patkánystationra havi 1.500 Ft-ért, nem igaz hogy nem a Fallout 4-et adják ennyiért.

(#66009) Nayrobi válasza james001 (#66006) üzenetére


Nayrobi
őstag

A ME3 is volt már ps+ban.

(#66010) NestQuick válasza EnterR (#66001) üzenetére


NestQuick
tag

Igen az első epizódot, de nem az egész "évadot", szóval nem indokolt, hogy a 2. részt adják a hónapban. Így aki az elejétől végig akarja játszani, az kénytelen megvenni az első évadot. Most egyébként is le van árazva az US Store-ban.

Engem egyébként nem zavar, szeretem a Telltale játékait, ezt meg még úgyse játszottam végig :)

Úgy látom, ez a havi ajánlat a 2. részekről szól :DDD

Szerk.: A TWD első évadának 1-2 epizódját már anno adták PS3-ra [link]

(#66011) Scholes9:
+1 :C

[ Szerkesztve ]

(#66011) Scholes9 válasza danih (#66008) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez jó :C :DD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#66012) gyuribácsi88 válasza HaJózsi (#65999) üzenetére

Neked se sok üzleti érzéked lehet ;] Azért a második, hogy az elsőt meg kelljen venned :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#66013) HaJózsi válasza gyuribácsi88 (#66012) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Tudod, én a magam hasznát nézem, nem a Sony-ét.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#66014) tepenzed válasza danih (#66005) üzenetére


tepenzed
őstag

Pfejj, ez ám az értelmes válasz...

Black ops 7-et vártam amugy

(#66015) #00110336 válasza gyuribácsi88 (#66012) üzenetére


#00110336
törölt tag

ez így hogy

vagy ez kisnyúl?

[ Szerkesztve ]

(#66016) neato3loco


neato3loco
senior tag

Black Ops-hoz egy ilyet? Ezzel oszt lehet csapatni a trickshotokat!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#66017) Elims válasza danih (#66008) üzenetére


Elims
veterán

:-DDDDDDDD

(#66018) EnterR válasza #00110336 (#66015) üzenetére


EnterR
veterán

Minden hónap első keddjén frissül a PS+ felhozatal, akkor már ingyenes lesz. Ha jól tudom, akkor az EU és US Store már egyszerre frissül.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#66019) kovsol


kovsol
titán

Rájöttem miért nem tudtam vásárolni játékot. Edig az Amex kártyám volt beadva és simán vonta róla a pénzt, most meg szerinte nem jók a bankkártya adataim. Hozzáadtam újra és simán levonta az 1$-t, de továbbra is azt írja nem jók a bankártya adatok... :(((

May the Force be with you!

(#66020) boost válasza tepenzed (#66000) üzenetére


boost
addikt

Ez a stílus itt nem szokás.

Különben meg csak magaddal szúrsz ki, ha kihagyod az első részt, mert igazi nagybetüs videójáték. 2012-ben vagy 2013-ban év játéka is volt. Első osztályú cucc, és most 3800 forintért kapsz 12-14 óra elég sűrű játékidőt. Komoly angoltudás nem kell hozzá, nagyon jól mesél a képregényes megjelenítés.

A Dragon Fin Soup is nagyon jó kis játéknak néz ki, szerintem azt is érdemes kipróbálni. Alapvetően tök jó címek jöttek megint. Akárcsak a múlt hónapban a Double Fine játék. Én, aki a Sony legnagyobb savazója voltam, be kell látnom, hogy idén már egyre jobb címeket adnak. MGS GZ, Infaous FF, Broken Age, Super Meat Boy, Xeodrifter, Vailant Hearts, stb..

[ Szerkesztve ]

(#66021) boost


boost
addikt

Trackamnia Turbo jön PS4-re év elején, sőt Playstation VR kompatibilis is lesz.

http://blog.ubi.com/trackmania-turbo-will-be-compatible-with-oculus-rift-and-playstation-vr/

Kíváncsi vagyok, hogy ez is olyan fellángolás lesz-e, mint PS3 érában a 3D-s AAA játékok , hogy kb két évig adtak így ki játékot, aztán abbamaradt a lelkesedés, és nem volt több AAA 3D cím.

[ Szerkesztve ]

(#66022) fityere


fityere
senior tag

Nem értem ezt a hisztit a havi játékok körül. Valamikor nem osztogattak ingyen játékot, most meg ha adnak is az sem felel meg. Megszüntetném a pics@ba az egész mizériát akinek meg nem tetszik játszon pc-n és torrentezze le.
Akinek nem inge ........

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#66023) kovsol válasza boost (#66021) üzenetére


kovsol
titán

Nem követtem mostanában a híreket, esetleg tudni már mikor jelenik meg amúgy? Vagy mostanában csöpögtettek infókat erről a VR cuccról?

May the Force be with you!

(#66024) boost válasza kovsol (#66023) üzenetére


boost
addikt

Csak annyit lehet sejteni, hogy jövő év májusa körül.

Itt egy lista a PS VR-re bejelentett címekből:
https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_VR

Eddig kb 60 cím a következő 2-3 évben. De indulásra már 8-10 címet bejelentettek. Pl a Driveclub is kap VR kiegészítést.

[ Szerkesztve ]

(#66025) VirDan


VirDan
aktív tag

A Battlefield 4-ben már harmadszorra kellett újrakezdenem a kampányt,mert a mentés mindig elveszett egy idő után. Beállítottam az auto upload-ot az online storage-hez, utána megtartotta a mentéseket. Most megint elveszett a kampány mentés. Lehet köze a mentés elvesztéshez a mostani patch-nek?

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#66026) boost válasza VirDan (#66025) üzenetére


boost
addikt

Az elejétől fogva rosszul működik. Arra figyelj, hogy ha játszod a single-t, akkor ne állj neki közben multizni is, mert akkor bukod el a mentéseket, hanem toldd ki a single-t, gyüjts össze mindent, legyen meg minden single trófea, ha az szükséges, és utána állj neki multizni.

[ Szerkesztve ]

(#66027) VirDan válasza boost (#66026) üzenetére


VirDan
aktív tag

Húúú én aztán össze vissza játszottam, hol single, hol multi... itt lesz a hiba akkor. Thx az infót.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#66028) Rigormortiis válasza N@idia (#65963) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Néztem :D Bár most kicsit beszippantott az Order.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#66029) Elims válasza boost (#66021) üzenetére


Elims
veterán

Írj nekem légyszives ps3-mas 3D-s jàtékot.A mùltkor akciòban megvettem a motorstorm 3D-t 1200Ft-ért,de pontosan 10fillért ér.Semmi 3D nincs benne. :-/// És nem is lehet sehol àtàllítani.A tv-n bekapcsoltam,de nem sokat ér. :-/

Rigormortiis: Hogy-hogy beszippantott?? :-o
Az a filmjàték? :-) Jò? Nekem a gépben a lemez,de még nem indítottam el.

Nescafé: Ha ismered a last of us-t,szerinted melyik a félelmetesebb?Until dawn-last of us??

(#66030) boost válasza Elims (#66029) üzenetére


boost
addikt

Until Dawn jumpscare-vel van teli, tutti ijesztegetés, TLOU nem ijeszteget, talán egy jumpscare volt, különben mindig előre tudod, hogy merre vannak a zombik. Utóbbi inkább nyomasztó.

3D PS3 games:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_3_games_with_3D_support

Látszik, hogy 2011-2012 nagy slágere volt ez. :D Remélem VR tovább kitart, ha már ilyen drága.

HDMI 1.4 kábel kell a 3-hez..

[ Szerkesztve ]

(#66031) Elims válasza boost (#66030) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!! :-)

(#66032) Robi86 válasza Robi86 (#65991) üzenetére


Robi86
senior tag

Akkor játszok külföldiekkel :(

(#66033) Zanik


Zanik
addikt

Érdemes most Walking Dead Season 1-t venni?
Vagy lehet hogy a Plus-os 2. évaddal együtt egy új, még jobb akció érkezik rá? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#66035) boost válasza Zanik (#66033) üzenetére


boost
addikt

Most is 50%-on van. Igaz, most van Telltale Collection Sale is 12ezerért, ahol 5 teljes sorozatot adnak (WD1-2, Borderlands, WolfAmoungUs, Trónok harca), ahol egyedül a Trónok harcás a gyenge, a többi jó.

IMIKIOI: Nekem a pulcsi nagyon tetszett, a PS-es, de még így is vagy 40€. :(

[ Szerkesztve ]

(#66037) NestQuick válasza boost (#66035) üzenetére


NestQuick
tag

US Store-n PS+-osoknak 70%-os kedvezmény van, EU-ban nem?

(#66038) Pöttön válasza neato3loco (#66016) üzenetére


Pöttön
őstag

OMG! Ez mekkora baromság! :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#66039) perge666


perge666
veterán

1-2 hete volt itt köztünk olyan,aki írt egy részletes leírást a nála járt gépekről és a benne lévő retekről,újrapasztázásáról,de nem jut eszembe a neve.
Valaki nem tudna súgni??
Megkérdezném mennyiért takarítaná ki az enyémet is.

(#66040) marilllyo válasza Pöttön (#66038) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egy darabig azt hittem poén az egész ... :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66041) perge666 válasza perge666 (#66039) üzenetére


perge666
veterán

Kicsit keresgéltem és szerintem F.B.I. lesz az én emberem.(remélem)

(#66042) F.B.I. válasza perge666 (#66041) üzenetére


F.B.I.
veterán

Bocs. :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66043) boost válasza NestQuick (#66037) üzenetére


boost
addikt

Már nincs. Tényleg 70% volt, mert most már 29.000 az eredeti ár. Ki veszi meg ennyiért??? 12e is határeset volt tőlem digitális címekért.

Este grindeltem tovább a DriveClub-ot. Hát, egyre keményebb, azért sikerült még összehoznom még két trófeát. Hétvégére az EGTTR a terv!

(#66044) perge666 válasza F.B.I. (#66042) üzenetére


perge666
veterán

Kár hogy nem vállalod.

Lehet hagyom így akkor,és megy amíg valami meg nem fő benne.
Szervizekben nem igazán bízok,lehet pasztáznák a legolcsóbb,legsz*rabb pasztával,és csodálkoznék hogy 1-2 hónap után míért hangos megint,vagy csak kifújnák és küldenék vissza,a pénzt meg eltennék. :U

(#66045) F.B.I. válasza perge666 (#66044) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha van valami barátod, aki kicsit is ért a PC építéshez és rakott már össze egy párat...simán megcsinálja neked egy videó alapján. Ha hangos és lejárt a gari, meg kell lépni. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#66046) perge666 válasza F.B.I. (#66045) üzenetére


perge666
veterán

Van egy ismerősöm aki már 3 laptopot is kitakarított,pasztázott olcsón,de ő szerintem ebben nem jártas,és félek rossz pasztát használna hiába mondanám neki milyen kell rábólintana és menne a feje után.
Egyik laptop is néhány hét után majdcsak ugyanolyan hangos volt mint előtte,na de mind1 majd lesz valahogy.

Tavaly,tavalyelőtt énis sok gépet raktam össze darabokból hobbi szinten,mert érdekelt a dolog(összegyűjtöttem egy csomó használt alkatrészt,és legalább 12-13 gépet összeraktam amit eladtam/elcseréltem) de a PS4 az nem ilyen egyszerű,nem merném szétszedni. :(

[ Szerkesztve ]

(#66047) boost válasza perge666 (#66046) üzenetére


boost
addikt

Pedig ha nekiállánál, begyakorolnád, csinálhatnád másoknak is. :D

(#66048) perge666 válasza boost (#66047) üzenetére


perge666
veterán

Ja persze. :))

(#66049) marilllyo válasza perge666 (#66048) üzenetére


marilllyo
veterán

Én pl. úgysem bírok majd magammal. Ahogy lejárt a gari már könyékig benne leszek. Youtube is tele van lépésről-lépésre szájbarágós leírásokkal. Nem lehet elrontani. Egy kis bátorság szükséges hozzá csupán...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66050) Sirandrish válasza perge666 (#66046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha te nem mered, de a spanodba megbízol akkor vedd meg te a pasztát amivel dolgoztatnád..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.