Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

A Bus Drivert végigtoltam... Alapból vezetőülésben ülök (egy Civicből van, rajta egy irodai forgószék gázrugós alján), szóval kormánnyal jó móka volt, beraktam alá egypár zenét, napi fél óra nyugis kikapcsolódásnak jó volt. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Eleg elethu. Amikor az elejen kifordul a foutra, mar a potkocsi lekaszalta volna a jobb oldali betonkorlatot, tovabb nem neztem inkabb. :D

(#3) DeFranco válasza Lauda (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kecskeröfögtetőknek jó lesz ;]

(#4) po1son válasza Lauda (#2) üzenetére


po1son
addikt

Kamionsofőr vagy? ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#5) Sub-ZeRo válasza Lauda (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD
Azért játék. :DD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) po1son válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


po1son
addikt

Hát, de Simulator... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#7) Sub-ZeRo válasza po1son (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jogos. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) Lauda válasza po1son (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Most jelenleg nem, csak voltam es ugy nez ki leszek is. ;]

DeFranco, Sub-ZeRo :DDD

De ahogy nezem az osszes fordulot ilyen szuken veszi, szoval nem elethu szimulator. Ezekkel a nyerges dogokkel nem lehet igy fordulni, mert a potkocsi sokkal szukebb iven megy utana.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Mit röhögsz. Örüljünk hogy van ilyen játék is. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10) po1son válasza Lauda (#8) üzenetére


po1son
addikt

Akkor fordítva sült el a puska... :DDD ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11) Lauda válasza po1son (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Elszorakozni jo. :)

(#12) werszomjas


werszomjas
őstag

Nem úgy voltak a hírek, hogy idén már nem jelenik meg?

Ez meglepetés hogy mégis, délután ki is próbálom :C

üdv

(#13) Sub-ZeRo válasza werszomjas (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem, úgy volt hogy október 29 a legközelebbi kiadás dátuma, de 19-én kiadták.
Én már megvettem, nagyon komoly a tuning benne. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) ricshard444 válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére


ricshard444
veterán

A motor tuningnak nem sok értelme van,ígyis úgyis 90km/h a vége az összes kamionnak csak jobban gyorsul :W

Vannak dolgok...

(#15) EczkE


EczkE
addikt

Tetszik! :K Most is játszom vele. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#16) macy válasza EczkE (#15) üzenetére


macy
addikt

Jah, én is nyomom a pedált. Most vettem fel egy sofőrt, meg vettem neki egy MAN-t, hagy termelje a zsét. Vissza kell fizetni azt az 500K ojrós kölcsönt :DDD

(#17) EczkE válasza macy (#16) üzenetére


EczkE
addikt

Én még nem mertem kölcsönt felvenni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Sub-ZeRo válasza ricshard444 (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt egyelőre nem tudom, mert egy gyári r420-as scaniával vagyok. De majd meglesem ha a 730-as lesz benne. ;]

(#16) macy:Egyelőre én sem vettem még fel, de lehet meglépem és feljesztek a HQ-n meg veszeg mukit vagy csajt és hagy menjen. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) ricshard444 válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére


ricshard444
veterán

Én már beletettem 6000km-ert és megvettem a 750 lovas cuccot,de 90nél limitál sajnos,ez azért illúzióromboló

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#20) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Nagy komolyság ez a játék :K Az elődökkel is elég sokat toltam.Csak adjanak hozzá valami javítást,mert cf sem megy és az index/lámpa lassulásos problémát is orvosolni kéne,mert rendesen belassul a gépem tőle.

(#21) macy válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére


macy
addikt

Szép a verdád :)
Enyém most így néz ki:

Kár, hogy nincs benne multi, marha jó lenne haverokkal csapatni.

[ Szerkesztve ]

(#22) Sub-ZeRo válasza ricshard444 (#19) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát az az igazság, hogy ezt a 90-es dolgot már a Scania játékban is berakták. Meg ugye "hivatalosan" nem is mehetnél többet ilyen dögökkel. De a cfg-ben át lehet írni ha jól tudom.

(#20) Milka 78:Nekem is probléma, igaz már blogra írtam nekik (magyarul) de hátha elolvassák és javítják. Amúgy meg a fényszórók fényének a távolságát vedd le és akkor nem csinálja, igaz sötétben nagyon brutális lesz. :DDD

(#21) macy:Köszi, neked is. Mondjuk magnummal még 1 métert sem mentem. :D
Jó lenne, hátha a 3. részben, bár addigra már szeretnék egy igaziban szelni az utat. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23) ricshard444 válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére


ricshard444
veterán

Megnézem :)

Vannak dolgok...

(#24) macy


macy
addikt

Egy kis változás:

Itt van egy modocska ami kiüti a speed limitert, ezzel 120km/h-val lehet menni: no limit

(#25) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már megvolt,de még mindig érezhető.Én már próbáltam tö sötétbe is menni,de lekaszáltak egyből :DDD Nem is lenne ez gond nekem,inkább a CF hiánya fáj.Az nagyon ott lenne,ha menne(akkor részemről nem is kéne hibajavítás és optimalizálás :D ),de ha jól emlékszem az elődben sem ment :F
Rég volt játék ami előtt gyulladtra játszottam a szemem,szerzek is hozzá egy kormányt...

[ Szerkesztve ]

(#26) Sub-ZeRo válasza macy (#24) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:C

(#25) Milka 78:Nekem sötétben nem volt ilyen gondom, betartom a szabályokat. :D
Azt nem tudom, hogy az elődben ment e, mert nekem már rég nincs 2 kártyás rendszerem. :/
De hátha lesz hozzá egy jó kis patch, mert az STDS-hez is jött annó ilyen.
Ne csak kormányt, egy track ir-t is szerezz be. Bitang nagy játékélmenye van. Azt hiszem veszem is fel a sapit és megyek egy brüsszel - angol nehéz fuvart. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27) macy


macy
addikt

Az első próbánál elkaszáltak. 550 eurót fizettem gyorshajtásért :DDD

(#28) EczkE válasza macy (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Én 400-at szoktam. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#29) macy válasza EczkE (#28) üzenetére


macy
addikt

Volt ma egy fuvarom, karamboloztam, megbüntettek gyorshajtásért, átmentem a piroson. Megérte elindulni :DDD

(#30) EczkE válasza macy (#29) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor te a zsaruknak dolgozol. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#31) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Ma kezdtem el igazából játszani eme remek játékkal. És azt kell mondani hogy hatalmas játékélménye van. Kivéve azt amikor megbüntet piros áthajtásért, illetve kissebb koccért levonogat 1-200 eurót :B

Most ott tartok hogy van 21 000 euróm ami nagyon kevés. Jött mail hogy a banki kölcsönöm felemelték 500 000 euróra. Mit érdemes csinálni szerintetek?

Vagy gürcölök hogy összejöjjön 1 kamionra kölcsön nélkül, vagy vegyek fel 500 000 eurót, és akkor vásárolok pl 3 kamiont, 1-el én megyek másik 2-őt meg kiadom? Hogy a legjobb szerintetek? Szeretem a szimulátorokat nagyon, így főleg ebbe a játékba elég nagy kihívást találtam, 25 ös szint elérése huhh még jó messze van :D

iPhone 13 Pro Max

(#32) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#31) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én össze szedtem 210e eurót, majd egy R420-as Topline fülkés scania-ra neveztem be. Szerintem érdemes össze szedni, nem a banknak akarok dolgozni. :DDD

Más: Ez egy hivatalos mod, tudsz menteni ha használod. Lásd STDS alatt nem, ha nem bejegyzett volt.
Én már így megyek vele, elég brutál. :D [link] Ott a link a leírásban!!

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) macy válasza jozsi252 (#31) üzenetére


macy
addikt

Szerintem vegyél fel kölcsönt, saját kocsival jóval többet fizetnek. Először vettem egy kamiont, elkezdtem fuvarozni, aztán fejlesztés, garázs bővítése. Vettem mégegy kocsit, meg ahhoz egy sofőrt. Igazából a felvett sofőr nem termel sokat, volt hogy csak vitte a pénzt. Nem tudom, lehet ez változik, ha nem kirúgom, hogy a lába se éri a földet. Felveszek helyette egy csajt, azzal legalább lehet hancúrozni ha nincs meló :DDD

(#34) jozsi252 válasza Sub-ZeRo (#32) üzenetére


jozsi252
veterán

210e euróért mennyit mentél? Gondolom rohadt sokat :DDD

Közbe észrevettem hogy minél többet megyek annál jobban jönnek a drágább fuvarok. Fejlesztettem az ADR-es képesítésem, és van már 6000 eurós fuvarom. Szóval gondolom 10-15 szint környékén akár több tízezer eurót lehet kapni, egy egy hosszabb fuvarért.

macy

Láttam hogy van külön opció a banki kölcsönnél az áttekintésre hogy hogyan állok vele. Ha esetleg összejön elég pénz akkor visszatudom egybe fizetni a banknak?

Viszont így akkor elég gáz hogy szinte nem is hoz semmi pénzt a soffőr. Én meg arra gondoltam hogy 2 soffőrt felveszek és fogják hozni a pénzt rendesen.

Amúgy ha saját kamionnal megyek gondolom mindent nekem kell fizetnem, értem ezalatt átkelésektől kezdve, ha ütközök akkor gondolom érdemes a kamiont megjavítani, mert különben egyre jobban fog rongálódni a kamionom.

iPhone 13 Pro Max

(#35) anatre1 válasza jozsi252 (#34) üzenetére


anatre1
tag

Nem kell 15ös szint a több tíz ezres fuvarokhoz. 8-9-es szintél már vannak 20.xxx ezres fuvarok is ha jól osztod a pontokat. Egybe is visszafizethető a hitel. A sofőrök is fognak később több ezreket is hozni, és igen ha saját kocsiddal mész, mindent te fizetsz. :)

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#36) jozsi252 válasza anatre1 (#35) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Gondolom az ADR-t meg az értékes illetve a hosszú távú rakományokat érdemes fejleszteni.

iPhone 13 Pro Max

(#37) macy válasza jozsi252 (#36) üzenetére


macy
addikt

Igen, azt mondják hogy azokat. Egyébként a felvett sofőr is fejlődik ha minden igaz, későbbiekben több pénzt hoz a konyhára.

(#38) Sub-ZeRo válasza jozsi252 (#34) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem keveset. :D
Nekem mondjuk nincs adr-em, de már 18-as szinten vagyok és 35e eurós fuvarok vannak.
Elsőnek a törékeny, fontos és a just in time fuvarokak turbózom fel, aztán az út hosszúság, majd az adr és fogyasztás lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#39) macy


macy
addikt

Na mi a helyzet sofőr bácsik, mindenki hasít az autópályán?
Vettem egy 700 lovas Volvót de még nem tudtam lefesteni. Van benne bika rendesen. Felvettem mégegy sofőrt, a Röncsit odaadtam neki. Ha összetöri kiherélem :DDD

(#40) EczkE válasza macy (#39) üzenetére


EczkE
addikt

Én majd csak este vezetek. :D Ja vettem fel kölcsönt és vettem egy Scaniát. :K

Egy kérdés: hogyan tudom bővíteni a garázst? Mert anélkül nem tudok sofőrt felvenni. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#41) macy válasza EczkE (#40) üzenetére


macy
addikt

Menüben jobb alsó sarok, cég igazgatása, garázsok, kiválasztod a garázst, bal felső sarokban a garázs ikonon van a fejlesztés.

(#42) Sub-ZeRo válasza macy (#39) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én már vagy 13 ezer km--ert toltam a scaniába. Vettem egy 560-as motrot bele + kicsit kipofoztam. ;]
Ja, itt még a 420-as van benne. ;]

Amúgy Olasz, svájc fele figyeljetek, mert vannak érdekes dolgok.
Ja, az AI meg bekaphatja, mert simán belémjönnek egy Transittal. :W :DDD

Én még mindig egymagam vagyok, majd ha lesz 1 millió euróm akkor fejlesztem a garázst + veszek néhány scaniat meg mukit/csajszit és mehet a cég. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43) EczkE válasza macy (#41) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#44) macy válasza Sub-ZeRo (#42) üzenetére


macy
addikt

Odabaxarint a verda :C

(#45) Sub-ZeRo válasza macy (#44) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi, a volvo is szép még így is. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#46) macy válasza Sub-ZeRo (#45) üzenetére


macy
addikt

Sajnos a real logo moddal bugos a speckó festés, úgyhogy kiszedtem. Így nem Volvo hanem Valiant. Kár érte. Most voltam megvenni a játékot, nehogy nekem is elkezdjen vacakolni a serial miatt.

Ja és nem 700 paci hanem 750 :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Sub-ZeRo válasza macy (#46) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

;]

Hmm, nem rég a volvo meg volt elégedve magával, hogy a 750-es motorjával a legerőssebb, de csak elfelejti, hogy a scania 730-as motorjában V8 dorombol, nem soros mint a volvoban. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#48) jozsi252


jozsi252
veterán

Amúgy szerintetek a végtelenségig lehet bővíteni a vállalatodat? Tehát ha gondolom valaki intezíven nyomja hónapokon keresztül egész szép kis vállalkozást lehet csinálni.

macy hol vásároltad, illetve menyiért jutottál hozzá?

Media Markt-on gondolkoztam de ott biztos nem 6k hanem 7-9 közé lőtték be szerintem. Oda még én is eltudnék menni ma megvenni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#49) Milka 78 válasza macy (#46) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én most oldottam meg a serial problémát(de lekopogom) :DDD Honnan és menyiért vetted meg?

(#50) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#49) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

CD galaxis jó árban adja. Vagy az SCS honlapja és kártyával megveszed. Én így csináltam.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.