Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Imádtam ezt a játékot, ameddig meg nem vettem (Androidra) a hatodik részt!
Mindkettő top TD játékokhoz tartozik szerintem!
Szerk.: Természetesen az öt is ott van a telefonomon. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) koxx válasza Hosssszu (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Telón nem nehéz vele játszani? A TD6-ot amúgy meg akarom venni, csak igazából még az 5-öt se maxoltam ki :)

(#3) Hosssszu válasza koxx (#2) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szerintem egyáltalán nem nehéz egyik irányítása sem telefonon.
A hatot eddig kétszer láttam akcióban (egyszer talán ingyenes is volt).

(#4) nyunyu


nyunyu
félisten

Még mindig nem mentek ki a divatból a TDk?

Emlékszem, 2003-05 között diplomamunka írás helyett főleg a DOTÁval meg az első TDkkel játszottam orrvérzésig.

Aztán a magyar GemCraft szériára voltam rákattanva. GC Labyrinthet, meg a GC Chasing Shadowst legalább egy-egy évig nyúztam, de bőven nem értem a végükre, annyira nehezek.

Jéé, sok év kihagyás után idén januárban megjelent egy új GC?
Észre sem vettem, mivel a korábbi GC lelőhelyeken (Kongregate, ArmorGames) nincs fenn, csak Steamen kapható. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) Hosssszu válasza nyunyu (#4) üzenetére


Hosssszu
őstag

Hopsz!
Köszi, azt meglesem. Én is nagyon sokat toltam a GC-t. Talán a Chasing Shadowst nem tudtam végignyomni, mert az utolsó pályák valamelyikén volt valami trükk, amire nem volt kedvem rájönni, megfejteni.

(#6) koxx válasza nyunyu (#4) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kongregaten még ott van a top játszott játékok között.
Cursed Treasure volt még nálam nagyon addiktív, de ez a majmos jobb.

(#7) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Nekem TD játékokból a legjobban a Kingdom Rush sorozat tetszett a legjobban, abból is a Frontiers rész. De egy időben a Gemcrafttal is játszottam.
Este ki is próbálom ezt a játékot is.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#8) Samus


Samus
addikt

Még az első résszel kezdtem, valamikor 2001-2002 tájékán, suliban (Technikusképzés, az életem felét az infóteremben töltöttem akkor), a második résszel is játszottam, és még a suli vége előtt Kijött a 4, na az már brutál volt. Imádtam. Akkoriban sok flash játékot játszottunk, főleg Kongregate-en, javában futott a KMK blog is, volt utánpótlás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

kint van a neten a td5 hekkelt verziója, max. készpénzzel indulsz, lehet rögtön több szupermajmot venni és felfejleszteni valami istenségnek :)

utána bármi jön, azt szitává lövik. én is el... rá egy csomó időt :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) koxx válasza bambano (#9) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ugy hamar megunod mert nincs akkor kihivas :) advanced es extrem mapok kozott van olyan amirol fogalmam sincs hogyan lehet megcsinalni. Az egyik mapon lvl 144-ig mentem fel, de vegul meguntam es abbahagytam.

(#11) bambano válasza koxx (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én a webes td5-tel játszottam kezdő szinten, ott 100-as szint körül mindig elvertek.
kb. tökmindegy, mit csináltam, mindig elvertek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) koxx válasza bambano (#11) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha jol tudom akkor a webesben nehany torony nem elerheto ami a fullosban meg igen. Hol van amugy ez a hackelt valtozat?

(#13) bambano válasza koxx (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Egon


Egon
nagyúr

Nemrég ingyenes votl Epic-en a 6. rész, rá is kattantam.
A fekete léghajókat mivel érdemes irtani? Azok jól beszivattak sajna... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) kraftxld válasza Egon (#14) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hehe, engem a gyerekek vittek be a rosszba :D
Van egy zsák youtube video, de ha csak gyorsan meg akarod csinálni, akkor én a 0-3-2-es hajóval szoktam kezdeni plusz mondjuk egy 3-0-2 ninja.
A Benjamin hőst szoktam ilyenkor használni és 5-6 Monkey bank-al farmolni (2-3-0).
Utána pedig sniperekkel tovább termelni a pénzt (2-5-0) meg a tűzerőt növelni 2-0-5 meg 4-0-2.
Persze mind egy monkey village mellett (5-2-0), alchemistával (4-2-0) meg pörgetni a többi majmot.
Ha megvan a monkey village akkor mellé gyorsan pár kimaxolt primary (0-2-5 dart, 0-2-5 ice, 0-5-2 0-2-5 bomb)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) Egon válasza kraftxld (#15) üzenetére


Egon
nagyúr

Fú, hát köszi, megpróbálom ezt összerakni magamban, de én totál máskép szoktam tolni... :)
A könnyű pályákat általában tök simán meg lehet csinálni a Tack shooter (ezt szeretem, mert túlé azon, hogy ár/értékben elég jó, az egyik legolcsóbb alternatíva a kerámia ballonok ellen: 3-0-0 felállásban már töri őket, általában 3-0-2, a játék közepén 4-0-2 felállásban használom), Dart monkey (4-2-0), helikopter (2-2-0) felállásban, kényelmesen.
Pénzt adó cuccot hosszabb (minimum 60 hullámos) pályákon szoktam alkalmazni, méghozzá a kalózhajó képében (0-0-3): ez kb. 3000 aranyba fáj összesen, és hullámonként 200 (220) aranyat hoz, ergo kell legalább 14-15 kör termelés, hogy visszahozza az árát (nem is beszélve arról, hogy amíg erre spórolom a pénz, addig sem tudok komoly védelmet venni).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17) kraftxld válasza Egon (#16) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A tack shooter elég gyenge a később, pici a tűzereje.
A lényeg, hogy legalább 2-2-0-s monkey village mellett halmozd fel a tornyokat, ilyenkor mindegyik már látja a cammo-kat. Valamint 4-2-0 vagy 4-0-2-s alchemistával kell továb tápolni :)
Pl ha egy 0-2-5-ös dart monkey (amiből 2-t is lehet tenni megfelelő MK-el) ott van a village mellett (5-2-0), plusz az alchemista még tovább buff-olja, elég jó tűzereje van :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18) Egon válasza kraftxld (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

A tack shooter elég gyenge a később, pici a tűzereje.

Nem is a végén van rá (annyira) szükség... ;) Valamivel el kell kezdeni a pályát, ha mondjuk félpénzes, akkor még hajót se tudsz venni. Tartom, hogy az elején ár/értékben a legjobb, és a végjátékban sem haszontalan a nagy tömegben érkező, ám gyenge lufik ellen, amik egy erősebb, de lassabban tüzelő majomnak megoldhatatlan problémát jelentenek.
Nagy kedvencem a mágus, az első fejlődési fa használatával (4-0-2, vagy 5-0-2 felállásban): nagyon gyorsan és erőset lő, a MOAB-okat is megfelelően sebzi (a feketéket is!), a camo lufikat is látja, és 34K-ért nem is olyan drága az 5. szint, az erősséghez képest (btw azért szeretem a drónos hőst, mert nála a 8. szinttől kezdődően mindenki látja az álcázott lufit). De elég ütős a 0-2-5-ös felállás is, a nekró lufikkal, MOAB-okkal, szintén nem aranyárban... ;]

A lényeg, hogy legalább 2-2-0-s monkey village mellett halmozd fel a tornyokat, ilyenkor mindegyik már látja a cammo-kat. Valamint 4-2-0 vagy 4-0-2-s alchemistával kell továb tápolni :)

A falu sokba kerül, akkor már egyszerűbb mérnököt csinálni, habbal (2-3-0). Alkímista nálam is alap, de nem annyira a tápolás miatt, hanem a sav amit a lufikra (MOAB-okra) szór, hasznos.

Btw sajnos a pénzcsináló stratégia pont a legnehezebb játékon (amikor nincs power, instant torony és banánfarm se) nem igazán megy... :(

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#19) Egon válasza kraftxld (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyébként köszi a tippeket, a hajó tényleg nagyon bevált... :R
Btw nem tudod véletlenül, hogy mit jelent a mindig más pályán feltűnő, 3 (változó) majmot/tornyot ábrázoló (plusz két csillag, meg egy darts nyíl) jelölés? Ez valami bónuszt ad, ha azokat a tornyokat használom, vagy mi?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) kraftxld válasza Egon (#19) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha csak a hőst + azokat a tornyokat használod a pályán mint ami a képen van, plusz bónuszt kapsz: [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21) kraftxld válasza Egon (#19) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Amúgy nem éri meg erre játszani, mert minimális plusz monkey money jár érte.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#22) Egon válasza kraftxld (#21) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen, ezt tapasztaltam.
Szépen csinálgatom a pályákat, az új felfedezett az alkímista (szerintem nagyon tuti, olcsón üt nagyot, 2-3-0 felállásban szoktam minél előbb alkalmazni, aztán ha van rá lé, akkor felmehet akár 2-5-0-ig is), de sajnos a "Chimps" játékmód egyelőre (?) kifogott rajtam: legkésőbb a 98. pályán mindig lealáznak.
Mondjuk egyelőre inkább a könnyebb mapokon játszom: a múltkor kipróbáltam egy nehezebbet, azt amin fogaskerekek vannak, és minden pálya lőtt elfordul a védelem -azt hittem lehidalok, amikor először megláttam... :N Szeretem a korrekt kihívást, de a szivatást kevésbé... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#23) Egon válasza Egon (#22) üzenetére


Egon
nagyúr

Elírtam, nem az alkímista, hanem a druida az új felfedezett.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#24) Egon


Egon
nagyúr

A mai hard daily challenge "kicsit" erősre sikeredett... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#25) kraftxld válasza Egon (#24) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az advanced challange-ek jók szoktak lenni, én azokat nem szeretem ahol gyorsan kell eladni dolgokat és új tornyot lerakni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26) kraftxld válasza Egon (#24) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A mostani tök egyszerű, egy 2-0-2 sniper fel a toronyba :)
Multkor volt ez a collection event, a gyerekekkel toltuk kicsit, az egyik ládából kaptunk egy 5-0-2 insta Super monkey-t :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#27) Egon válasza kraftxld (#26) üzenetére


Egon
nagyúr

Igen, ezzel nem volt gond.
Sajnos nem tudtam, hogy a collection event nem alap (pont akkor kezdtem el játszani a játékkal, amikor aktív volt, azt hittem default van), így elpazaroltam egy csomó jó tornyot (volt amit medium pályára). Ötös torony nekem is volt pár, mert elég sokat farmoltam, mondjuk pont Super monkey az nem volt emlékeim szerint csak 4-es szintű (még 1 db van ötös szintű cucc, azt tartogatom).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#28) Egon


Egon
nagyúr

Már megcsináltam vagy féltucat pályát "Chimps" játékmódban, van egy bevált stratégia, bár egyelőre csak "vizes" pályán működik (és ott is elvéreztem az egyiken már kétszer is, a 98. körben... :().
A 6. szintű brutál tornyoknak vagy fejlesztéseknek mi a szerepe, azokat hol lehet bevetni? :F Már az összes tornyot kifejlesztettem maxra (a ritkábban használtakra is rámentem, utoljára az aknavetős torony fejlesztései lettek meg), de még van 1-2 torony (pl. a repülő), ahol az 1M XP-be kerülő végső fejlesztés még messze van...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29) kraftxld válasza Egon (#28) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A boss event-nél van elég sok haszna a 6. szintű tornyoknak, amúgy meg csak simán poén összehozni őket :) Meg lehet tovább tolni Freeplay-en, a 200. pálya körül már kell a tűzerő.
A repülő nekem sincs meg, annyira nem használom aktívan. Én most épp a 15 chimps level achievement-re gyúrok, kell még sztem 3-4 pálya.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#30) Egon válasza kraftxld (#29) üzenetére


Egon
nagyúr

Lehet hogy benéztem, de mintha normál pályán meg se engedné venni őket...
Jah, freeplay-en játszottam egyszer, kellett valamelyik bónuszhoz, hogy Apocalypse módben toljál 100 kört, de úgy a 130. kör tájékán már levertek... :D
Egyébként asszem már csak 2 toronynál nincs meg: a ninja tornyot én nem használom túl gyakran, ott valami 750K XP-m van, és 1M kell; a repülőnél viszont csak olyan 150K tapppont maradt, miután mindhárom ágat felhúztam 5-ös szintre... :)
Chimps pályán én a druida hőst használom, először lerakok egy kalózhajót (0-0-1, aztán 0-1-1, majd jön a hős), utána felhúzom a hajót 0-3-2-re, aztán jön egy 4-0-2-es varázsló. Utána némi pénzmag gyűjtést követően lerakok 2 druidát (az egyik 2-3-0, a másik 2-0-4), egy alkímistát (egyelőre 2-2-0 felállásban), és a kedvencemet, a tack shootert (3-0-2). Ezek után a varázslót 5. szintre fejlesztem, aztán a kettes számú druidát is; majd kicsit felhúzom a többi tornyot, max. 4-es szintre. A végén a 90. pálya körül csinálok egy tengeralattjárót (2-4-0), jól jön a MOAB-ok ellen. De ez kevés volt 1-1 pályán, túl későn szedték szét a tömeges MOAB-áradatot, szóval jó eséllyel kell még ide valami (túl sok lé nem szokott maradni, így valszeg teszek a pálya elejére 1-2 ágyút, 2-4-0 felállásban, az elég költséghatékony).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31) kraftxld válasza Egon (#30) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A level 6 (paragon)-t csak akkor tudod megvenni, ha lent van abból a fajta toronyból mindhárom 5. szintű.
A chimps-en pedig igen, nagyon kell figyelni a pénzre, mert elég véges mennyiségű van. 0-2-5 ös Wizard monkey is nagyon hatékony a resurrected lufikkal, csak jó helyre kell tenni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#32) Egon válasza kraftxld (#31) üzenetére


Egon
nagyúr

A level 6 (paragon)-t csak akkor tudod megvenni, ha lent van abból a fajta toronyból mindhárom 5. szintű.

No ezt nem tudtam, köszi... :R

A chimps-en pedig igen, nagyon kell figyelni a pénzre, mert elég véges mennyiségű van. 0-2-5 ös Wizard monkey is nagyon hatékony a resurrected lufikkal, csak jó helyre kell tenni.

Egyszer próbáltam, de a 100. körben bejött a nagy lila Zeppelin, én meg majdnem összetörtem valamit... ;] :B

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#33) Egon válasza Egon (#32) üzenetére


Egon
nagyúr

Tegnap játszottam egy easy pályát freeplya-ben, és megépítettem az összes hatos szintű tornyot, amit csak tudtam... :) Tényleg nagy fless. A legeslegjobb a hajós torony, a többi annyira nem jött be (bumeráng és mérnök tornyot tettem még le, meg a napistenest is; és persze a szokásos kombókat). A 210. körig bírtam, akkor már bejöttek, de kaptam két tutkó tornyot, úgyhogy megérte.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#34) Egon válasza kraftxld (#29) üzenetére


Egon
nagyúr

Megvan már a 15 chimps level acsi?
Én most 10-nél járok, megleltem a receptet szárazföldi pályákra is... :K Eddig kicsit túlbonyolítottam, megy ez egyszerűbben is... :B

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#35) kraftxld válasza Egon (#34) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Még csak 10-nél tartok :)
Mi a technika? Mert én általában egy 5-2-0-s monkey village mellé gyűjtök 4. szintű primary tornyokat plusz pár egyéb 5. szintű torony + környéken 2db 4-2-0 alkemista.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#36) Egon válasza kraftxld (#35) üzenetére


Egon
nagyúr

Én is ezt csinálom nagyjából.
A kezdő hőst preferálom, plusz 3 db bumerángos majom (egy 5-0-2, ezt fejlesztem először 5. szintre (nagyon durva, szinte egyedül veri le a hullámokat) ; és 1-1 0-5-2 illetve 0-2-4), plusz az 5-2-0-s ház (ezt először 4-2-0-ra fejlesztem, a vége felé szoktam 5. szintre húzni), ez a mag. Ehhez hozzá szoktam még tenni 1 alkimistát (4-2-0) és 1-1 tack shootert (4-0-2) és dartsos majmot (5-2-0), meg a legvégén be szoktam még tenni egy ágyúst is (2-4-0), lehetőleg előre, de úgy hogy legalább 1 bónuszt kapjon.
Nagyon nem mindegy az sem persze, hogy hova teszed a tornyokat. Volt olyan pálya, ahol ezért kellett újrakezdenem az egészet, többször is - pedig elsőre jó helynek tűnt, ahova tettem őket.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#37) Egon válasza kraftxld (#35) üzenetére


Egon
nagyúr

Megvan a 15. :P
Avagy sok jó majom kis helyen is elfér: :DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#38) kraftxld válasza Egon (#37) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tök jó :) Nekem még csak 14 van, sok volt a héten a meló meg a maszek, nem volt időm játszani.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#39) Egon válasza kraftxld (#38) üzenetére


Egon
nagyúr

Egy kicsit meg is csömörlöttem, mert a hard pályák legtöbbje kifejezetten gusztustalan szivatás. Mindegyikből játszottam már legalább 1 játékot (azaz van legalább egy plecsnim per pálya), és még havány elképzelésem sincs, hogy miképp lehetne ezeken nyerni chimps játékmódban (a többiben is max. erősen feltáplálva).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#40) kraftxld válasza Egon (#39) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem is összejött tegnap a 15 chimps :)
Amúgy igen, bele lehet kicsit fásulni, a hard pályák eléggé trükkösek.
Most inkább a különféle achievement-eket nézem, már 103 megvan, és azok legalább érdekesebbek mint csak darálni.
Meg a boss event-ből akarom megnézni hogy lehet az elite módot megcsinálni.
De most hétvégén egy tender doksit kell szögelni, jövő hét is fullos, úgyhogy majd csak öregurasan :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#41) Egon válasza kraftxld (#40) üzenetére


Egon
nagyúr

Alapvetően azt látom problémásnak, hogy adott játékmódban valamennyi pályán ugyanazok a hullámok jönnek (és ugye a játékmódok zömében is). Ez így kicsit uncsi, és ha rátalálsz egy nyerő receptre, sablonossá és repetitívvé teszi a játékot (könnyebb és közepes játékmódokban legalábbis).
Az acsik engem nem vonzanak különösképp, némelyik nagyon erőltetett.
A hard pályákra én nem a trükkös szót használnám, inkább szemetek.
Boss Event: majd ha megint egyszerű pályán lesz, addig no way.

Btw egy fontos felfedezést tettem: ha megcsinálsz egy paragon tornyot, akkor az adott fajta majomból megint építhető 5. szintű... :C Ez nekem nem volt eddig egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#42) Egon


Egon
nagyúr

A mai frissítéssel jött egy új easy és egy expert map is.
Btw hogy működik a co-op daily challenge, ki kap insta monkeyt?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#43) kraftxld válasza Egon (#42) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A co-op daily-nél mindketten kaptok insta monkey-t.
Jaja, én is láttam, de a map-eket még nem próbáltam ki.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#44) Egon válasza kraftxld (#43) üzenetére


Egon
nagyúr

Az easy map-ot közben kipipáltam, az összes játékmód megvan. Nem túl szimpi map, de megoldható.
Btw ránéztem az acsikra is. Jelenleg 74 db van meg a 144-ből; őszinte elismerésem a 100 fölé jutásért, ez nálam kimeríti a mazochizmus fogalmát. Ami nincs meg, az vagy nem illik a taktikámba (pl. a nekró lufik eregetése nagy számban), vagy nem foglalkoztam vele (mint az arany lufik vagy a teams játék); de van gyakorlatilag lehetetlen kategória is (pl. pont fele annyi pénzzel és élettel befejezni egy pályát, mint amivel elkezdtem - sok sikert hozzá, a designernek meg a jó édes... :(( ). Külön "tetszik" az a kategória, aminél le sincs írva, hogy mit kellene csinálni: 0%-on van, találjam ki, hogy mi az anyját akart aki kitalálta.
Az ilyen tervezőket külön bugyor várja a pokolban, ahol 0-24-ben ilyen játékokkal kell játszaniuk impossible fokozaton, más srófra járó aggyal kitalált, csak egyféleképpen teljesíthető pályákkal, és minden egyes hibás próbálkozás után herevillanyozás jár... :W

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#45) kraftxld válasza Egon (#44) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem most 112 van meg, ha befejezem ma a maszek melókat, lehet megcsinálok még párat. Amúgy elég jó leírások vannak, meg tutorial videók a trükkösekhez.
Az elite boss is megléphetőnek tűnik a mostani új pályán, csak megfelelően kell farmolni.

Igen, az a half cash + half lives az elég problémás, főleg a változó szabályok / árak miatt amik a frissítéskor jönnek.

Ne azt keresd ami kb teljesíthetetlen neked, hanem azt ami érdekes :) Az ilyen 500 race entry dolgot mondjuk én teljesen elengedtem.
De a 2 million damage chimps-en tök jó poén, egy teljesen feltápolt Apache prime-al kell nyomulni, közben meg figyelni arra, hogy útközben csak mondjuk glue gunnerrel lassítva legyenek a lufik.

A hidden achievement lista meg itt van: [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#46) Egon válasza kraftxld (#45) üzenetére


Egon
nagyúr

Az elite boss is megléphetőnek tűnik a mostani új pályán, csak megfelelően kell farmolni.

Akkor valamit nagyon benézek. Még a sima boss sem lett meg az új pályán (csak a 4. szintig), nemhogy az elite... Egyszerűen nem fér el elég bank, max. 10 körül lehet építeni (nekem legalábbis úgy tűnt), abból pedig csak 5-ös szintű tornyok jönnek ki, ami édeskevés.
A legjobb torony ezek ellen a 2-5-0-s tengeralattjáró, de egy fecske nem csinál nyarat. Melléje raktam még a szintén tuti 0-2-5-ös repülőt, meg a szokásost (5-0-2 varázsló, és minden 5-ös szintű bumeráng majom + táp tornyok).
Jah, és a 2.5 milló HP (500K) után, nálam kiérdemli az "only for mazochist" címkét...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47) kraftxld válasza Egon (#46) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Érdemes 1-2 részt megnézni a Youtube-on lévő Elite Boss stratégiákat - [link]
Leginkább a Banana central + Research Facility kombó megy - [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#48) Egon


Egon
nagyúr

Orrba-szájba gyűjtöm az insta majmokat, de persze 5. szintűt még véletlenül sem Super Monkey-ből adna... :W
Eddig kettőt kaptam, mindkettő banánfarm (5-0-0 és 0-5-0).
Apró vigasz, hogy már 13 db 4-es szintű szupermajmom van (és ebből 7 db 4-x-x), így nem olyan szar a helyzet (egyet beáldoztam a 100 körös deflation acsiért). Csinálgatom szép kényelmesen az acsikat, egyelőre 83 db van meg, a 100-at egyhamar nem fogom elérni. Viszont a pályák-játékmódok kombók háromnegyede már kipipálva (persze egyelőre a könnyebb játékmódokon).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#49) Egon válasza Egon (#48) üzenetére


Egon
nagyúr

Hehe, ez jó kör volt: sikerült mind az 5 szupermajom kört begyűjteni, és kettő darab 5. szintű majom is volt benne (5-0-0 és 0-5-1)... :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#50) Egon válasza kraftxld (#47) üzenetére


Egon
nagyúr

Sikerült a múltkor behúznod az Elite Boss-t? Most megint van, de mondjuk nem olyan pályán, ami tetszene...
Btw most sajnos nem adott 5. szintű szupermajmot, de így is impozáns csapatom van már belőlük (52 db van, abból mindössze 1 db van ami 2. szintű, a többi mind legalább hármas).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.