Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok!

Remélem nem csak jómagam vásároltam elő ezt az early access Battle Royal játékot.

STEAM
KIADÓ

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#2) saen válasza bigrob (#1) üzenetére


saen
Topikgazda

Pont akartam neki topic-ot nyitni :) Egyelőre még nem vettem meg, de tervben van. Twitch-en néztem már elég sokat, nagyon tetszik.

(#3) spank0309


spank0309
tag

Amint megjön a fizetés már veszem is meg :D Remélem hozza az adrenalindús játékélményt.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4) Jani18


Jani18
aktív tag

Üdv Lenne esetleg valakinek kedve együtt játszani?

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#5) huby80


huby80
senior tag

pont tegnap kerestem van e topikja még nem volt de látom végre van :R

(#6) tipuka


tipuka
addikt

megelőztetek 12 órával, ajjj :)

(#7) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Nah végre topik... Napok ota erre várok 😄
Aki estleg partnert keres deadmeat13 vagy deadmeat a becses nevem. Nem rég kezdtem, uh sok mindenre ne szamitsatok, de élvezem nagyon a jatekot.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8) huby80


huby80
senior tag

Sziasztok

Csak videokat néztem rola !! Érdemes beruházni rá? :F

(#9) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Olyan problémáim nem csak nekem vannak még, hogy mintha lassan reagálna amikor pl ajtót nyitok, vagy felakarok venni valamit, ugye? Sokszor spamelnek kell az f betűt.

Remélem az optimalizáláson sokat fog javítani a hónap közepén esedékes patch, mert azzal azért vannak még bajok.

Amúgy király játék. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) tipuka válasza KisTücsök (#9) üzenetére


tipuka
addikt

Szia!

Nem csak neked, én is így vagyok ezzel sajnos. :D
Meg még kellene egy kis sasszem is ehhez a játékhoz a számomra. :D

(#11) etejedu


etejedu
őstag

Faja van topik! :C

(#12) etejedu


etejedu
őstag

Hol most a legolcsóbb?

(#13) KisTücsök válasza tipuka (#10) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor jó. Vagyis nem, de csak javítják majd. Sok időt elvesz.

Ne is mond. :D Nézem pl Summitot ahogy tolja, ezer kilométerről kiszúrja az ellent... Nekem ez sajna nem megy.
___

etejedu: HRK-n 25e. Lehet van valahol olcsóbb is, passz.

[ Szerkesztve ]

(#14) etejedu válasza KisTücsök (#13) üzenetére


etejedu
őstag

Kösz a tippet! Van ezeknek az oldalaknak valahol gyűjtőhelye? Mert ezt pl. nem ismertem!

Amúgy ez a "beteg" se nyomja rosszul! LyndonFPS

[ Szerkesztve ]

(#15) bashboyy válasza etejedu (#14) üzenetére


bashboyy
kezdő

summ1t és Lyndon nagyon rajta vannak :) Kicsit még várok vele, elég laggy.

(#16) Horec


Horec
tag

(#17) saen válasza bashboyy (#15) üzenetére


saen
Topikgazda

Hét végére és jövő hétre is ígértek változásokat teljesítmény terén, dolgoznak az optimalizáláson. Reméljük jönnek is a patchek időben.

(#18) tipuka válasza Horec (#16) üzenetére


tipuka
addikt

úúúúúúúúú köszi. :D ma úgy is nyomom jó pár órán át a játékot :D

vegyetek fel steamen , ha szeretnétek velem játszani,. KATT.

(#19) saen


saen
Topikgazda

Eddig bírtam, települ már a játék :D

(#20) tipuka válasza saen (#19) üzenetére


tipuka
addikt

jeeeeee \.o./ :DDD

(#21) etejedu válasza tipuka (#20) üzenetére


etejedu
őstag

:DDD

(#22) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Killcamot remélem terveznek belerakni.

(#23) gbela válasza KisTücsök (#13) üzenetére


gbela
senior tag

A lassú loot és ajtónyitás szándékos. Ettől lesz valószerűbb a játék, hisz való életben sem úgy veszel fel tárgyakat h átfutsz felettük és bekerül a hátizsákodba:)

(#24) lofagi


lofagi
addikt

Nekem a fejlődési rendszer és egy gyakorló pálya hiányzik. Rengeteg fegyver van a játékban és sajnos nem lehet őket gyakorloni, viszont nyilván élesben nem fog neki állni senki lődözgetni csak úgy a levegőbe. Viszont nagyon nagy fun a játék. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25) KisTücsök válasza gbela (#23) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem arra gondolok, h lassú az animáció, hanem h ott vagyok fölötte, kiírja h nyomjak f betűt, lenyomom és sokszor nem történik semmi. Autó beszállásnál is. Egyszer lenyomom, nem csinál semmit. Gyorsan kell kétszer. De valamikor háromszor sikerül, akkor meg beszáll és egyből ki is száll. :DDD Vagy valahogy nagyon precízen kell odaállni, de hát akkor minek írja ki, ha még nem vagyok megfelelő pozícióban? De twitchen is nézem ahogy tolják, és más is szív ezzel.

(#26) saen válasza lofagi (#24) üzenetére


saen
Topikgazda

Gyakorló pálya nekem is hiányzik. Egyelőre hadakozok az irányítással, néhány kört játszottam mégcsak, kevés sikerélménnyel :D Ha belejövök majd a mit hogyanba, utána jó lesz.

(#27) lofagi válasza KisTücsök (#25) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem se vagy ezzel egyedül, elég érdekesen kell felszedni dolgokat, van úgy,hogy látom,hogy ott van és nem tudom felvenni, és ha mondjuk kellene a töltény az pont gáz. :D Az ajtót sem lehet csak úgy akárhonnan becsukni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#28) hun-man válasza lofagi (#27) üzenetére


hun-man
tag

Az is egy opció, ha a tárgyak fölé állsz és megnyitod az inventory-t. Ott könnyen feltudod venni ami kell.
Én eddig két negatív dologgal találkoztam. Egyik, ha az ajtót túl gyorsan akarod becsukni akkor könnyen magadra zárod és nem egyszerű onnan kinyitni. A másik pedig a némelyik szervereken előfoduló hatalmas desync. Lényegében percekig nem tudsz semmit csinálni.

(#29) gbela


gbela
senior tag

Elvileg tegnap kiment egy patch pont a server lag javítására. Páran azt írták h valóban mintha új játékkal játszanának, egyesek, meg hogy még mindig hatalmas lagokat tapasztalnak. Szóval valami van.
Illetve arról is olvastam, hogy EU-ból is jobb élmény NA szerveren játsztani, mert bár a ping kicsit rosszabb, de a lag sokkal kevésbé jellemző NA szerverekre. Mentem is pár kört ott, de pont olyan körök voltak ahol landolás után sikerült mindig pár percen belül megmurdelnom, szóval nagy következtetéseket nem tudtam levonni.

Sajna olyan béna vagyok lövöldözésben mint a fene, fps-ekkel amúgy sem játszottam sokat, meg főleg single-ben, de itt meg aztán még annyira sem megy. Kb 50-50% egy-egy duelem még akkor is ha én veszem észre először, ha meg nem akkor egyszerüen csak lelőnek, sokszor azt sem tudom honnan:)) Mégis élvezem a gamet.
Inkább a taktikus helyezkedésre időzítésre koncentrálok, így már összejött 1-2 második és harmadik hely.

[ Szerkesztve ]

(#30) bigrob válasza hun-man (#28) üzenetére


bigrob
őstag

H1Z1 után nekem is fura volt, én betudom szerver laggnak.

Amikor nem működtek az EU szerók hétvégén én is nyomtam amcsi szerón és szerintem jobb volt.
Ettől a patchtől én sem tapasztaltam javulást amúgy.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#31) saen válasza bigrob (#30) üzenetére


saen
Topikgazda

Valszeg azért, mert most telepítik épp a heti patchet.

(#32) lofagi


lofagi
addikt

Valami 2.5Gb-os patchet szedek most. :]

(#16) Horec: loot v0.2

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33) gbela


gbela
senior tag

Early Access - Week 2 - Patch Notes
Performance Improvements

Client performances have improved when loading buildings from a mid-distance
Server performance has been improved

World

Fixed the issue that was causing buildings from a long distance to not be visible

Sound

Fixed an issue with door sounds playing at low volume
Adjusted volume of wind, rain, and footsteps
Improved the sounds for the buggy
When in rainy weather, you will now sporadically hear thunder sounds

Bug Fixes

Fixed a bug that allowed players to hide and attack other players from inside a rock
Applied additional fixes to address the issue of players going under the map in certain areas
Fixed several issues with weapon switching
Fixed an issue with the compass direction not displaying correctly

(#34) saen válasza gbela (#33) üzenetére


saen
Topikgazda

Visszarakják a régi patchet, mert az új valami memória hibát okoz és nem tudják gyorsan kijavítani.

(#35) etejedu


etejedu
őstag

Na gyorsan mentem 3 kört!
1. Azonnal lekéseltek
2. kb 1 perc és shotgunnal kivégeztek
3. Már tovább bírtam, de kiszálltam menet közben.... nem kellet volna! 16 dik hely és még egy q. golyó nem hagyta el a puskámat! :DDD
Nagyon izgi!!! :C

(#36) etejedu


etejedu
őstag

Vajon egy i5 sandy
egy 6850
és 8 Gb 1333Mhz ram társaságában futna a játék? :)

(#37) tepenzed


tepenzed
őstag

Már optimalizálták? Ma vettem és gtx 970-el simán megvan a 60-70 fps minden highon, full hd-ban.

Nekem meg azt mondták, hogy 1080-al is akadozik.

[ Szerkesztve ]

(#38) lofagi válasza tepenzed (#37) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem a 980ti-al low grafikával 2k resolutionba van,hogy beesik az fps 50-re!!!! Szóval van még mit csiszolni a játékon.

Viszont nem tetszik,hogy hatalmas előnyhöz lehet jutni ha low grafikán játszik az ember. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#39) KisTücsök válasza lofagi (#38) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Viszont nem tetszik,hogy hatalmas előnyhöz lehet jutni ha low grafikán játszik az ember. :\"

Mi?:D

(#40) tepenzed válasza KisTücsök (#39) üzenetére


tepenzed
őstag

(#41) KisTücsök válasza tepenzed (#40) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ohh. :DDD

Amúgy ezt könnyen kilehetne küszöbölni. Egyszerűen külön szeró kell attól függően, h milyen beállítást használ az ember, amit persze játék közben nem változtathat.

Amúgy nekem is szinte minden lowon van. i5 6500-GTX960 kombóval azért azt hittem, jobban fut majd. Sokszor beesik 20-30 körül így is. Esőben meg pláne. Van még mit optimalizálni rajta.

(#42) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Ma mi is megvettük öcsémmel és nyomtuk pár kört. Amit észrevettem, hogy az ajtónyitás/csukás, lootolás addig nehézkes, amíg a kör elején vagyunk. Gondolom még rossz az optimalizálás és ezt még nem kezeli jól, amíg sok történik egyszerre.
Mondjuk az is vicces, amikor random kihagy pár golyót a fegyverem, de attól hangja van a fegyveremnek. :DDD
Eddig nagyon tetszik, remélem sikerül mindent faszán összehozni, eddig ez az első battle royal játék, ami tetszik.
Amire nem tudtunk öcsémmel rájönni, hogy a távoli lövéseknek van íve? Úgy mint pl. battlefieldekben? Az, hogy rendesen repül a golyó, azt gyorsan megtanultam, de ezt a röppálya dolgok nem tudtuk kitalálni, néha mintha lett volna, néha mintha nem.

(#43) Dani82


Dani82
senior tag

ohh végre topic :)

Megvettem egy hete és nem bántam meg, baromira élvezem, elképesztő izgalmas :D

(#44) KisTücsök válasza CanibelZ (#42) üzenetére


KisTücsök
addikt

Van, igen.
____

Engem nem érdekel milyen páncélja van, ha S1897-el 4-5 méterről ráadok 4 tiszta lövést, haljon már meg. A 3.-nál kapott észbe, elkezdett lőni m4-el, az első mellé ment, aztán kb 2-3 eltalált és meghaltam... Valami krva nevetséges volt.

(#45) etejedu válasza KisTücsök (#44) üzenetére


etejedu
őstag

Oh ilyenek nálam is vannak! S12K-val 5 méterről 4 lövésre nyírtam csak ki és tuti 2 lövés nem talált! (nem azért mert mellélőttem)

(#46) vernux válasza tepenzed (#40) üzenetére


vernux
tag

Attól mert az embernek 1080-as kártyája van, nem kötelezi arra hogy max beállitásokat használjon. El kell dönteni mit szeretnél.
1. Max grafon játszani és csak meghalni
2. Szeretnél embereket spotolni és talán ölni(nyerni is)

Az összes hasonló játék ilyen volt. (Arma, WarZ(infestation)) Aki hamarabb spotol és nem potato az nyer.

(#47) spank0309


spank0309
tag

Azt nem értem hogy másnak 1-2 lövés azt megdöglök nekem meg sokszor 4-5 is mire meghal, fejbe is van hogy 2-3 lövés kell. :(((

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#48) saen válasza spank0309 (#47) üzenetére


saen
Topikgazda

Sok függ attól, hogy milyen mellényed/sisakod van.

[ Szerkesztve ]

(#49) Dani82 válasza spank0309 (#47) üzenetére


Dani82
senior tag

nekem is ez van. mondjuk en rohadt benan is lovok :D remelem tudok fejlodni :D

szerk: Egyenkent ezt a minden low grafikan nem ertem, amior minden low, az annyira ocsmany, hogy sztem nehezebb spotolni a hatalmas pixeles élektől, árnyékoktól

[ Szerkesztve ]

(#50) fletoka válasza Dani82 (#49) üzenetére


fletoka
tag

Lehet spotolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.