Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280851) csab2 válasza Kendek (#280849) üzenetére


csab2
veterán

Azért kérdeztem, mert most óriási akció van rá a Store-ban.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#280852) Kendek válasza csab2 (#280851) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem véletlenül, ez egy utolsó hajrá, aztán lekerül a Store-ból. Utána már nem lehet többé megvásárolni, de ha még most behúzod, akkor le fogod tudni tölteni később is.

<-ƘƘ->

(#280853) icemad válasza csab2 (#280851) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is megvettem, ennyiért elfér. Jó lesz majd ínségesebb időkre. Bár most eléggé sűrű lett ez a hónap nekem. Starfield, Mortal Kombat 1, nemsokára Pókember 2, és még a Cult of the Lamb utolsó boss-a is hátravan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280854) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.

A Stray 7942ft-ért szerintetek jó vétel most,vagy várjak még vele lesz olcsóbb is?
Amúgy volt már olcsóbban?

(#280855) F-ECT$ válasza perge666 (#280854) üzenetére


F-ECT$
titán

Pár órás kaland. Biztos lesz olcsóbb is. Volt már PS plus extrában is.

Dive ever, work never.

(#280856) perge666 válasza F-ECT$ (#280855) üzenetére


perge666
veterán

Tudom hogy nem hosszú játék,gyerkőcnek bőven elég lesz szerintem.
PSPlus engem nem vígasztal,nincs és nem is tervezem.

Akkor várok még vele egyáltalán nem sürgős. :R

(#280857) Cimi86


Cimi86
tag

Sziasztok, kérem a szakértő kollégák segítségét, mennyit ér ez a pakk?
A gép CUH1116B 1TB,
2 joy-jal, és töltővel, illetve pár játékkal.
Köszi [kép] [kép]

(#280858) Kendek válasza Cimi86 (#280857) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#280859) Tasunkó válasza Kendek (#280852) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Miért kerül le a store-ból? Más játékokkal is így lesz?

Kérek egy számot a jútútú

(#280860) Alarikman


Alarikman
senior tag

Valaki próbálta már ezt a megoldást a Skyrim SE magyarítására? Fiam miatt keresgéltem. Még nem olyan jó angolból. Vagy az ilyen patch builder/update repackager károsak és tiltott témák itt gondolom!? Ha igen, akkor törölhető a hozzászólás.
link

(#280861) tboy93 válasza Alarikman (#280860) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez sajnos itt tiltott téma.

(#280862) Kendek válasza Tasunkó (#280859) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Maga a játék elég csúnyán megbukott, így gondolom a licenc miatt veszik le. Más játékokkal is történt már ilyen, és bizonyosan fog is még. De azért a legtöbb cím nem így fog eltűnni, hanem akkor ha a Store bezár. Lásd PS3-as játékok, azt a részleget már félig bezárta a Sony.

<-ƘƘ->

(#280863) Kendek válasza Alarikman (#280860) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a megoldás amivel magyarítani lehet, elég speciális követelményei vannak. Vagyis csak úgy nem lehet alkalmazni a konzolon, hiszen a Sony nem ad rá lehetőséget. Szóval igazából felejtős a dolog, ha egy normálisan használt konzolról van szó, úgy sajnos nem megoldható.

Ugyanakkor a Skyrim esetén van lehetőség modok telepítésére, és azon keresztül akár működhetne is a magyarítás, de sajnos úgy mégsem tudták megoldani.

<-ƘƘ->

(#280864) erahurka válasza perge666 (#280856) üzenetére


erahurka
félisten

Stray meg a Forbidden West visszahozta majdnem egy év PS Plus Extra előfizetését. Szóval megéri szerintem.

(#280865) perge666 válasza erahurka (#280864) üzenetére


perge666
veterán

Akinek megéri én biztos nem fogom lefelé beszélni. :D :D

(#280866) vhavasi válasza Alarikman (#280860) üzenetére


vhavasi
csendes tag

Hali! Mivel veszélyes a téma ezért csak virágnyelven. A ps balatoni sülthal pont szellem hangja oldalon találsz leírást a telepítés menetéről. "Gyári" konzollal ne is próbálkozz, csak okosítottal működik a dolog.

(#280867) Lackooo84 válasza vhavasi (#280866) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

balatoni sülthal loooool ez jó :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#280868) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok

Ha valaki szeretne beszerezni esetleg az immortals fenyx risingot, most jóaron lehet racsapni a storeban 3500 Ft 🙂

(#280869) Alarikman válasza vhavasi (#280866) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi, nem akarok hack-elni annyira. Amúgy is tervben van egy X Series S, azon meg van magyar nyelv.
Más: elég sz@r, hogy az EA levett minden FIFA-t, kivétel amit megvettél. Szerintetek akinek még él az EA play, idővel bekerül a 24?

(#280870) Dinomano válasza erahurka (#280864) üzenetére


Dinomano
senior tag

Forbidden West érdekelne, de használtan is 7000 forint körül van minimum, store-ban meg 14-15-nél olcsóbban még nem láttam... 4-5000 Ft-ért érdekelne max. a játék.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280871) F-ECT$ válasza Dinomano (#280870) üzenetére


F-ECT$
titán

És miért gond hogy használtan 7k? Megveszed, végigjátszod és 6-7k között eladod. Ennél nincs olcsóbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#280872) Dinomano


Dinomano
senior tag

Hosszú idő után lefújtam a port a PS-ről és a kontrollerről (Szó szerint)! Order 1886-nak álltam neki. Meglepően szép játék, mai szemmel is. A tükröződések szépek, karakterek is rendben vannak, viszont kb. minden statikus. Nem rossz, meg jó a világ, de eddig másfél óra után lineáris shooter-nek tűnik csak. Van egy kis motion blur, ami zavar picit, de nem kikapcsolható. (Régi játék, gyakorlatilag nincs options menü.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280873) Dinomano válasza F-ECT$ (#280871) üzenetére


Dinomano
senior tag

Mondjuk igen. Lehet, ez lesz majd. :-) Mondjuk, ha lenne digitálisan olcsón, behúznám. Várok, úgyis hosszú backlog-om van. Majd sorra kerül.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280874) A Zéé válasza F-ECT$ (#280871) üzenetére


A Zéé
addikt

arról nem is beszélve, hogy simán van benne 150 óra játékidő, ha behúzza az embert, szóval Ft/óra alapon nagyon nem rossz sztem. :K

Just a simple Lineman...

(#280875) Dinomano válasza A Zéé (#280874) üzenetére


Dinomano
senior tag

Akkor mindenképpen várok vele, AC Odyssey-ben van 100 órám, és most kezdem unni. (Pihentetem is picit.) Még egy nagyobb lélegzetvételű játéknak nem állok neki.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280876) I02S3F válasza Dinomano (#280875) üzenetére


I02S3F
őstag

Én örülök, ha a 20órás Sackboy-t kitolom :B. De háztartás, barátok, barátnő mellett napi 30 perc jut rá :). Persze élvezem minden pillanatát!:))

(#280877) Dinomano válasza I02S3F (#280876) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem sincs túl sok időm... Úgy érzem, hogy időtlen idők óta játszom ezzel a játékkal. Nem emlékszem az elejére...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280878) I02S3F válasza Dinomano (#280877) üzenetére


I02S3F
őstag

Így már éetem!

(#280879) Dinomano válasza I02S3F (#280878) üzenetére


Dinomano
senior tag

Időhiány miatt én is preferálom a rövidebb játékokat. Bár az Ubi termékeit meg szeretem. (Általában "időtemető" címek.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280880) Dinomano válasza Dinomano (#280879) üzenetére


Dinomano
senior tag

Anno kimaradt és most nyúzom az Order 1886-ot. Pozitívan álltam a játékhoz, de minél több órám bent van, annál inkább lanyhul a lelkesedés. Ha kijátszottam, szerintem el is adom.

A "bajaim" vele:
Érdekelne a világ, még ha nem is túl eredeti. Ennek ellenére nagyon nem hagyják, hogy megtudj többet a környezetről, pár fényképen és feljegyzésen kívül. Tele van felesleges átvezetőkkel. Egy ajtónyitás is pl. olyan, hogy kis duma, kinyitják az ajtót, és visszakapod az irányítást. Folyamatosan megszakítja a játék azt a játékmenetet, ami amúgy is jóval kötöttebb mint máshol. Még a lopakodás is olyan, hogy meghatározott helyeken enged lopakodni. Van ahol csak sétálni lehet, van ahol futni is. A vérfarkasok elleni harc is nagyon kötött. Ha belemelegednél a játékba, vagy próbálnád élvezni a tűzharcot (ami amúgy jó!!!), kizökkent valami. A quick-time eventek is furák, idegesítőek; az esetek felében az első próbálkozást mindig bukom... :-)
A grafika tetszik, viszont a mélységélesség effekt olyan, hogy 10 méterre már homályosan látsz, ami meg a tűzharcokba zavar be picit. A film grain effect is elég "vastag", és sajnos nem kikapcsolható.
A legnagyobb bajom vele az, hogy nem enged játszani. Valami limitálás mindig van. Korlátozott, lineáris pályán, minimális elágazású pályaszakaszokon mozogsz (nem jutalmaz nagyon, ha benézel minden zugba), és 2 percenként elveszi a kontrollt.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280881) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Valaki esetleg ismer közülünk olyan oldalt,ahol előre meg tudom nézni dátum szerint,hogy milyen nagyobb leárazások várhatóak még idén a Ps Storeban?
A psprice oldalt ismerem amelyik egy kiválasztott játéknál email értesítést küld ha lentebb esik az ára,de ha van a fentebb leírt lehetőséghez valami oldal azt is megköszönném,ha tud valaki ilyet esetleg! :)

(#280882) erzol válasza csabi98 (#280881) üzenetére


erzol
őstag

Úgy hívják, hogy jósda. Csak egy varázsgömb kell hozzá.... :DDD

(#280883) nincsnév007


nincsnév007
őstag

az MW3 open beta jön ps4-re is? ha igen kell neki ps plus?

(#280884) oriic válasza nincsnév007 (#280883) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megy PS4-en is és nem kell PS Plus hozzá.

Live-Die-Respawn

(#280885) nincsnév007 válasza oriic (#280884) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi.

(#280886) Tasunkó válasza csabi98 (#280881) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Körbejárnak, majdnem ugyanazokat akciózzák körbekörbe. Az árgrafikonból tudsz következtetni, ha olyan játék ami gyakran van, akkor pár héten belül lesz. Ami ritkábban, azt meg nem lehet megjósolni, hogy mikor kerül be.

Kérek egy számot a jútútú

(#280887) Dinomano válasza erzol (#280882) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nem feltétlen. Van hogy megoldják kávézaccból, csirkebélből is. :-) Az írott történelem előtti módszereket meg nem is ismerjük! :-)

Amúgy én psdeals-t nézem, de psprice sem rossz. Jobban kereshető rajtuk az akciós játék, mint a hivatalos oldalakon. Ellentábor LIVE oldala is egy xar ilyen téren.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280888) Dinomano válasza Tasunkó (#280886) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, kb. mindig ugyanazok vannak akcióban sajnos. Van, aminek meg az életben nem megy le jelentősen az ára, sajnos.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280889) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sziasztok!

Van egy PS Plus Essential előfizum , de vhogy nem találom az ingyenes játékok között a Callisto Protocol-t :U

Csak 2 db kiegészítőt , az alapjátékot nem :R

(#280890) F-ECT$ válasza Dark KillerX (#280889) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig ott van az. Keress rá a store-ban a nevére.

Dive ever, work never.

(#280891) FollowTheORI válasza Dark KillerX (#280889) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rámész a főmenüben ("fent") a PS Plus-ra, és utána ott a "monthly games" alatt mindig látod az adott havi játékokat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#280892) nincsnév007


nincsnév007
őstag

COD open béta hány órátol lehet játszani ?

(#280893) Dark KillerX válasza F-ECT$ (#280890) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Köszi mindenkinek! :R

Keresve megvan ( töltöm is ), de érdekes a PS Plusz Monthly Games menüben ellenben nem volt

(#280894) oriic válasza nincsnév007 (#280892) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10AM PT, vagyis magyar idő szerint 19:00-tól.

Live-Die-Respawn

(#280895) csimpi1


csimpi1
tag

Sziasztok!

COD MW. Lemezes verzió. Mindent telepítettem már, mégsem engedi a kampány módot játszani, mert hogy hiányzik egy DLC. Az összes létező DLC telepítve van. Se a kampány, se a multiplayer nem megy.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#280896) consono válasza F-ECT$ (#280890) üzenetére


consono
nagyúr

Az appból nekem sem volt hajlandó letölteni, bezsákolni be tudtam. Azt hittem csak PS5-ös, de akkor majd én is megnézem a konzolról is!

"In God we trust. All others must bring data"

(#280897) Rx válasza consono (#280896) üzenetére


Rx
aktív tag

Sajnos konzolon nem látom (PS4), de mobil appon sikerült könyvtárba tenni viszont letölteni nem hajlandó. [kép] [kép]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#280898) Kendek válasza Rx (#280897) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A másik kiadást is húzd be az appban (képernyőkép), külön van a PS4 és a PS5. Utóbbin állva nem fogod tudni elindítani a letöltést.

<-ƘƘ->

(#280899) Rx válasza Kendek (#280898) üzenetére


Rx
aktív tag

Köszi!
Közben a PS könyvtárban megtalálható volt és rá tudtam menni a letöltésre.

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#280900) vargalex válasza consono (#280896) üzenetére


vargalex
félisten

Az appban először nekem is csak a másik 2 játék volt ott. Másnap viszont már a Callisto Protocol is megjelent és be is tudtam húzni. Ilyennel korábban még nem találkoztam...

Alex

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.