Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281601) Dinomano válasza consono (#281600) üzenetére


Dinomano
senior tag

Szerintem annyira nem. Mivel általában nem sikerül úgy kiviteleznem a dolgot, mint a végigjátszásban. Rosszul fogalmaztam, inkább guide-ot nézek. Ha nagyon nem megy valami, akkor videós segítség.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281602) I02S3F válasza Dinomano (#281601) üzenetére


I02S3F
őstag

Diablo 2 resurrected-nél is saját káromon megtanultam, hogy szükséges guide-ot követni!

(#281603) F-ECT$ válasza consono (#281600) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól függ, hogy amúgy mennyire segít a játék, mennyit nézel meg belőle yt-n, stb.

Dive ever, work never.

(#281604) consono válasza Dinomano (#281601) üzenetére


consono
nagyúr

Értem. Hát, guide az tényleg kell néha, főleg ha nem "csak" végig akar játszani az ember egy játékot, hanem valami konkrét dolgot el is akar érni játékon belül...

"In God we trust. All others must bring data"

(#281605) DeFranco válasza consono (#281600) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem pont tegnap volt egy olyan eset, hogy utána kellett nézni youtube-on, hogy hogyan lehet továbbjutni egy adott helyzetből (portal revolution).

Mint kiderült egy bug miatt nem jutottam tovább, 3 újratöltésem volt előtte, ugyanonnan, mindháromszor bugolt, ahogy megnéztem a videót ott jöttem rá, hogy valaminek kellene történni amit nem adott be a gép, különben még mindig ott bolyonganék.

Van amikor muszáj utánanézni, bár alapvetően én is kerülöm, ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#281606) F-ECT$ válasza DeFranco (#281605) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol tartasz, jogy tetszik a Revolution? Nekem kicsit csalódás egyelőre, az 1-2 sokkal jobban bejött.

Dive ever, work never.

(#281607) DeFranco válasza F-ECT$ (#281606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most találtam meg a második "fejegységet" nem rég.

Összességében ahhoz képest, hogy ingyen van és hogy fanmade cucc, nagyon ötletes, és kifejezetten jó minőségű, tetszik.

Amiben elmarad az 1-2 résztől, az a dramaturgia, kicsit meh érzés wheatley után az első AI fej, akivel találkozol, illetve érződik, hogy az elején nagy volt a lendület, van egy csomó easter egg, váratlanul nyitva hagyott iroda, stb, ez mostanra elkopott.

A vizuális megvalósítás szerintem nagyon jó lett, ötletes a pályadesign, többször éreztem azt, hogy nagyon jók a puzzlek, és jó a zene is.

Nekem még nem fogyott el a játék, várom, hogy folytathassam.

(#281608) Dinomano válasza DeFranco (#281607) üzenetére


Dinomano
senior tag

Tényleg, ez most valamilyen folytatás? :-O Azt hittem először, hogy valami unofficial fan-made level-pack. Volt már olyan...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281609) F-ECT$ válasza Dinomano (#281608) üzenetére


F-ECT$
titán

Unofficial, nem kell izgulni :)

Dive ever, work never.

(#281610) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok.
PS 4 slim SSD csere előtt állok, mentéseket feltöltöm a pluszomba, viszont a szavakat amit eddig beírtam több játéknál is, és mentette a gép azt nem tudom sehogy lementeni, gondolom?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281611) Kendek válasza neo-geo (#281610) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kicsit nehéz megmondani, mert őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit értesz az alatt, hogy szavakat írtál be a játékokhoz.

<-ƘƘ->

(#281612) Beretvás válasza Kendek (#281611) üzenetére


Beretvás
addikt

Gondolom chat- nél írás közben a szójavaslatok. De lehet tévedek. :F

(#281613) Dinomano válasza F-ECT$ (#281609) üzenetére


Dinomano
senior tag

Közben utánaolvastam. Jók tudnak lenni az ilyenek, meg hiánypótlóak is, de velejárója a változó minőség.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281614) neo-geo válasza Beretvás (#281612) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Igen köszi a kisegítést, ez lemaradt. Például amit a GT7-nél használok már általam beírt szavakat, azt mondjuk nem tudom más játéknál használni! És mivel ezt szerintem nem lehet menteni, mint a mentéseket, marad majd az újra beírogatás. :Y

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281615) darkstreet89


darkstreet89
tag

Sziasztok!

A gyári kontroller mellé kellene plusz egy. Az lenne a kérdésem, hogy ez a SPARTAN GEAR - ASPIS 4 megéri az árát, vagy maradjak inkább a gyári v2-nél? :)

(#281616) F-ECT$ válasza darkstreet89 (#281615) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok tapasztalat nem volt vele itt a topicban, szóval azért olvass utána :)

Dive ever, work never.

(#281617) neo-geo válasza Kendek (#281611) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Jogos igazad van, de sikerrel jártam. Tehát az összes játékot töröltem a gépről, amivel nem játszottam online, és nem voltak a chat-ben már előre beírt, és elmentett szavak!
Utána csináltam backup-ot egy külső vinyóra az egész rendszerről, és a HDD-SSD csere után, ami nálam 190GB volt, azt visszaállítottam a külső vinyoról, és megmaradt minden beállításom, a játékokhoz tartozó beírt, és elmentett szavak, meg minden. Ráment egy fél délután, de megérte. :C :C

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281618) F-ECT$ válasza neo-geo (#281617) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyébként mik ezek a szavak, amik ennyire hiányoztak volna?

Dive ever, work never.

(#281619) darkstreet89 válasza F-ECT$ (#281616) üzenetére


darkstreet89
tag

Rendben, köszönöm :)

(#281620) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! A cod mw 2019 Egy bizonyos pontnál, ha molotovot dobnak a tetőre, amit védenem szükséges. Dob egy ce-34877-0 hibát. Próbáltam frissíteni, újrainicializálni a ps-t és a küldetést is újraindítottam! Lemezhiba? Nem ugyanoda került másodjára a játékfájlok, mint először volt, mert most negyed annyi játék van telepítve!

ötletek?

A Mentés fájlokkal nem lehet gond?

[ Szerkesztve ]

(#281621) I02S3F válasza I02S3F (#281620) üzenetére


I02S3F
őstag

Megoldás lenne, lehet egyáltalán külső drive-ra telepíeni játékot és onnan futtatni?
Látom lehet! Próba-cseresznye!

[ Szerkesztve ]

(#281622) neo-geo válasza F-ECT$ (#281618) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Amit eddig beírtam a 6 év alatt, mióta PS4-em van. Nem minden online játéknál használom a füles mikrofonját, több okból is, és ilyenkor nagyon jól jön, hogy nem egyesével kell begépelni a betűket, hanem már ott vannak készen beírva a szavak!

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281623) I02S3F válasza I02S3F (#281621) üzenetére


I02S3F
őstag

Na! Jelentem hiba nélkül tovább ment a játék. Hdd gondban vagyok, de van is itthon egy 512 gigás. Megnézem ki tudom-e cserélni! Mintha spéci szerszám kéne hozzá, azt olvastam!:N

(#281624) interstate76 válasza I02S3F (#281623) üzenetére


interstate76
addikt

A vinyócseréhez nem kell semmi extra, csak csillag csavarhúzó.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#281625) I02S3F válasza interstate76 (#281624) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm szépen!:B

(#281626) I02S3F válasza I02S3F (#281625) üzenetére


I02S3F
őstag

Nah! A hdd nem hibás, de ezt a cod-ot nem játszom tovább! Brutálisan érzékenyen érint a kampány egyik része, ahol gyermekekkel kell ölni.:(

(#281627) zolee1984


zolee1984
senior tag

Tudnátok ajánlani uncharted és The lost of us-hoz nagyban hasonlító játékokat?
Fps-t jobb asztali gépen nyomni.
De ezek a játékok nagyon bejöttek konzolon.

üdv Zoli

(#281628) consono válasza zolee1984 (#281627) üzenetére


consono
nagyúr

Ha még nem játszottál vele, ne hagyd ki a két Horizon játékot! (Horizon Zero Dawn és Horizon Forbidden West). Bár nem 1:1-es másolatok, de 3rd person, action adventure ez is (na jó némi RPG-vel vegyítve, de csak a fejlődés miatt).
MEg ha az Uncharted játékok bejöttek, akkor ott vannak az újkori Tomb Raider-ek is.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#281629) Kendek válasza zolee1984 (#281627) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. Tomb Raider, A Plague Tale és Star Wars Jedi amikhez nagy vonalakban szokták hasonlítani ezeket, de azért korántsem ugyanaz. A magam részéről játékélmény szempontjából inkább a Life is Strange az, amit ezek mellé tudok tenni, pedig technikailag még annyira sem hasonlít.

<-ƘƘ->

(#281630) zolee1984 válasza consono (#281628) üzenetére


zolee1984
senior tag

Köszönöm.
A zero dawn nálam van havertól. Ránézek tetszik e.
Majd a tomb raidereket kipróbálom.

Kendek: neked is köszi.
Majd megnézek valami game playt azokról amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

üdv Zoli

(#281631) icemad válasza zolee1984 (#281630) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha inkább a sztori miatt tetszettek ezek, akkor még jó lehet a Detroit Become Human is. Esetleg a Witcher 3, ha eddig kimaradt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281632) consono válasza icemad (#281631) üzenetére


consono
nagyúr

Jogos, kár lenne ezt a kettőt is kihagyni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#281633) Tasunkó válasza zolee1984 (#281627) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Most a Resident Evil 2-t játszom, elképesztő mennyire felújították. A mozgás ,lövöldözés, golyóspórolás hasonlít a Last of Us-hoz. Történetben kevesebb, a főhőst úgy hívják hogy Leon Kennedy. Az amerikai elnök és a legprofibb bérgyilkos keveréke, ennél nagyobbat álmodni sem lehet, talán Abraham Norris.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#281634) perge666 válasza Tasunkó (#281633) üzenetére


perge666
veterán

1 bő hónapja vittem végig énis,nagyon kellemeset csalódtam benne.
Hozza a régi részek hangulatát.
A 3.része már picit más lett,azt elkezdtem,de 20-25 perc után annyira nem szippantott be mint a 2,pedig a Nemesis a régiek közül a kedvencem.
Majd még adok neki esélyt,csak most egy kis pihire van szükségem.Egyszerűbb játékok pörögnek most nálam.

" A mozgás ,lövöldözés, golyóspórolás hasonlít a Last of Us-hoz. "
Ez inkább fordítva lenne igaz / mert RE2 sokkal de sokkal hamarabb volt /,de én annyira nem érzem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#281635) zolee1984


zolee1984
senior tag

Amennyi játékot ajánlottatok pár hónapig el leszek úgy látom.
Köszönöm mindenkinek

üdv Zoli

(#281636) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
A probléma továbbra is fennáll, nem látom az account-omat store-on, illetve azt sem, hogy tudnék bejelentkezni.
Talán a Firefox böngésző beállításaimban lehet valami gond?
Vagy a PS4 Slim-emben állítottam be valami felügyeleti dolgot?
Esetleg az internet szolgáltatómnál lehet valami gubanc (DigiNet)?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#281637) Alarikman


Alarikman
senior tag

Van egy beton fejű ismerősöm, aki meg van győződve róla, hogy ps4-re is kijön minden is. Egyszerűen nem tudom meggyőzni, hogy a nagy címek már csak ps5-re fognak kijönni. Marad a sport és az indi.
Valaki tudna írni egy rövid meggyőző szösszenetet vagy egy jó cikkre linket adna, hogy végre lássa, hogy mi a valóság. Köszi. :U

(#281638) consono válasza Alarikman (#281637) üzenetére


consono
nagyúr

2025-től már 2nd és 3rd party címek is csak PS5-re jönnek, "gyári" Sony játék tálán már tavaly sem nagyon jelent meg PS4-re. Talán a God of War Ragnarok volt az utolsó...

"In God we trust. All others must bring data"

(#281639) AxBattler válasza AxBattler (#281636) üzenetére


AxBattler
félisten

Okké, most már biztosan az internet szolgáltatómmal (Digi) van a gond, ugyanis csináltam egy egyszerű tesztet:
- 4G kapcsolatot kizárólagosan használva, a mobilom böngészőjében elnavigáltam a PS store honlapjára, és a jobb felső sarokban megjelent a kék "SIGN IN" gomb.
- az otthoni wifi hálózatot használva, a mobilom böngészőjében újra ellátogattam a PS store honlapjára, és a jobb felső sarokban nem volt látható semmi.

Kendek tanácsát követve ellenőriztem az IPv4 címem, és hát nagyon nem azt írta ki, ami a router setupjában látható (furcsa is, ilyennek írja: 92.24x.xxx.xx).
Más támpontom nincs, publikus IP cím kérése segíthet szerintetek?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#281640) consono válasza AxBattler (#281639) üzenetére


consono
nagyúr

Én is Digis hálón vagyok, de nekem ott a sign in gomb. Mondjuk nekem másik tartományból van IP-m. Megpróbálhatod esetleg mondjuk a Google DNS-ét beállítani, a Diginél volt már ilyenből baj, de most én is a szolgáltatói DNS-t használom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#281641) I02S3F válasza AxBattler (#281639) üzenetére


I02S3F
őstag

reklám blokkoló nem okozhatja ezt?

(#281642) vargalex válasza AxBattler (#281639) üzenetére


vargalex
félisten

A store elérhető kell legyen akár többszörös NAT mögött is, szóval ez elvileg nem lehet gond. Saját routert használsz, vagy szolgáltatóit? A routeren nincs valami blokkolás (esetleg szigorúra konfigurált egyedi DNS, pl. OpenDNS)?
Egyébként általad írt IP címet mutatja a router? Vagy ott 100.x.x.x-et látsz?

Szerk.:
#281641 I02S3F: ha böngésző kiegészítőre, vagy mobilon futó alkalmazásra gondolsz, azt az zárja ki, hogy az mindkét hálózaton jelen lenne...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#281643) Lackooo84 válasza vargalex (#281642) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát a PSN nagyon nem szereti a NAT-ot, mindenképp ki kell vetetnie magát belőle. Online játék sem nagyon megy így.

The Truth is out there...

(#281644) vargalex válasza Lackooo84 (#281643) üzenetére


vargalex
félisten

Az online játék az más. De ő böngészőből akarja elérni...
Egyébként is az otthoni hálózata szinte mindenkinek NAT-ol egyet. Ráadásul a legtöbb mobil szolgáltató is NAT-olt IP címet ad, mégis megy.

Szerk.: A PSN akkor nem megy, ha kifejezetten ezen portok valamelyike blokkolt kifelé. Márpedig kifelé nem nagyon szoktak a szolgáltatók és a SoHo routerek szűrni. Ha pedig direktbe kapcsolódnál más PS4-hez, akkor ott ezeket be is kell engedni (vagy engedélyezni kell az UPnP port forwardot, amit én biztos nem tennék).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#281645) AxBattler válasza I02S3F (#281641) üzenetére


AxBattler
félisten

PS Store-on le van tiltva a reklámblokkoló, erre odafigyeltem.

#281642 vargalex
Store megvan, csak a bejelentkezés gomb nincs. ;)
Saját router, átlagos szigorral, nem az általam írt IP-t mutatja, setup-ban mindenhol így néz ki: 100.65.xxx.xx

#281644 vargalex
Linkelt pont szerint teszteltem PS4 Slim-emen az internetkapcsolatot, és rendben találta, csak NAT-ra írt 2. típust, azaz...
A rendszer egy útválasztó segítségével kapcsolódik az Internethez.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#281646) vargalex válasza AxBattler (#281645) üzenetére


vargalex
félisten

A 100.x.x.x egy privát tartomány (Carrier-Grade NAT), azaz a szolgáltató is NAT-ol. Ha a saját routeren nincsenek tiltva kifelé az említett portok, akkor a szolgáltató tilthatja (a NAT miatt ott is van mindenképpen egy tűzfal). Ez esetben próbáld meg, hogy felhívod őket és kéred a publikus IP címet, bár kifelé irányban - ahogy korábban is írtam - ez nem kellene, hogy gondot okozzon.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#281647) F-ECT$ válasza Alarikman (#281637) üzenetére


F-ECT$
titán

A tények makacs dolgok, de vannak, akiket azok sem győznek meg.

Már most is van pár PS5 only cím (Returnal, Spider-Man 2, Ratchet & Clank: Rift Apart, Demon's Souls, stb), illetve van olyan DLC, ami már csak PS5-re jött ki, az amúgy PS4-re megjelent játékhoz (HFW: Burning Shores). Persze, jönnek még PS4-re is játékok, de a jövőbeli megjelenéseknél egyre inkább PS5 only lesz az alap (Rise of the Ronin, DS2, Wolverine, stb).

Dive ever, work never.

(#281648) Dinomano válasza Alarikman (#281637) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ha betonfejű, akkor úgy sem fogod tudni meggyőzni!!! :C

Amúgy az összes leköszönő gépnél ez van, szép lassan átkerülnek az új gépre a fejlesztések. Amúgy meg egy szava sem lehet, anno az Xbox Classic pl. 5 évet élt! :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281649) F-ECT$ válasza Dinomano (#281648) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahhoz képest, hogy a PS5 idén lesz 4 éves, eladtak már belőle 50M db-ot, és mégis jönnek még játékok PS4-re is, illetve az eredei PS4 pedig 11 éves lesz már, egy szava sem lehet senkinek a terméktámogatás hosszúságáról.

Dive ever, work never.

(#281650) Dinomano válasza F-ECT$ (#281649) üzenetére


Dinomano
senior tag

Anno azt ígérték, hogy 10 évig kint tartják PS4-et, X One-t. Túl is teljesítették a dolgot...

/(^_^)____7=--- - - >|

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.