Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280751) DeFranco válasza FunPro (#280747) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ajánló persze de nem egy rendes ajánló, vagy egy szkeccs, aminek van eleje meg vége, hanem snitt, kivágva egy rész, snitt, tök más. Ez így egy olyan gyerektársadalomnak, ahol eleve mikro méretű a figyelemablak (lásd tiktok, már egy yt videó is elviselhetetlenül hosszú) baromi káros.

A hang pedig kábeltévén jön, az viszonylag standard és szűk keresztmetszet, nyilván arra optimalizálnak, nem a blu-ray sorozatra (mert az nyilván nincs), standard, ismert kodek, sima sztereó. Konkrétan nem foglalkoznak vele. Ha a kodin nem jó a hang, akkor nyilván a kodekben, lejátszóban keresem a hibát, de ez full standard cső, minden más esetben full standard outputtal.

@Wlac: anno lakótársam is Hofira játszott Heroes 3-mat (sok éven keresztül, mindig, minden nap) mert már a hátán jött ki a zene meg az effektek, de a játékot szerette.

[ Szerkesztve ]

(#280752) consono válasza Wlac (#280750) üzenetére


consono
nagyúr

Én leszoktam az elmúlt pár évben a többfelé figyelésről (illetve lehet, hogy az, hogy folyamatosan képesek mások beszélni mellettem "kényszerített", hogy ne fogjam fel, miről van szó), így podcastot max magában, vagy vezetés közben tudok hallgatni. Ha ezeknél több agykapacitást igénylő dolgot végzek, akkor olyan, mintha nem is szólna, megy a levesbe.
Mondjuk az is igaz, hogy nálam a játékok is úgy indulnak, hogy zene 50-75%-ra le...

"In God we trust. All others must bring data"

(#280753) F-ECT$ válasza consono (#280752) üzenetére


F-ECT$
titán

A podcast nálam is max vezetés közben, munka / játék alatt nem tudok rá figyelni. A checkpointosok kb termelnek is annyit, amenyit meg tudok hallgatni :)

Dive ever, work never.

(#280754) Dinomano válasza consono (#280752) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én meg alapból képtelen vagyok több dologra figyelni egyszerre. Podcast-ozás, game- zenehallgatással nem is menne. De szerintem a figyelem feleződik, harmadolódik stb. ...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280755) Wlac


Wlac
Ármester

Én sem tudok több dologra teljes fókusszal figyelni, de a dungeon takarítás pont nem olyan dolog, ami ezt megköveteli. Olyankor igazából a podcast a fő tevékenység, a Diablo a mellék. De nagyon játéka válogatja.

“The wha-"

(#280756) F-ECT$ válasza Wlac (#280755) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha már valami séróból megy, akkor lehet másra (is) figyelni. Mondjuk az is kérdés, hogy meddig érdemes azzal a játékkal "játszani", ami főleg monoton farmolást kíván az ember részéről, de ez már egy más téma. (Én is D3-aztam, szóval tudom, hogy be tud rántani, de tudni kell elengedni egy idő után, ha már semmi újat nem tud adni.)

Dive ever, work never.

(#280757) nincsnév007


nincsnév007
őstag

egy euro truck simulator közben a legjobb zenét, youtube-t hallgatni, akkor szoktam be potolni az elmaradt videókat :D

(#280758) Dinomano válasza F-ECT$ (#280756) üzenetére


Dinomano
senior tag

Most pont AC Odyssey-vel vagyok így. Területet kell felfedeznem, mert már nincs főküldetés, meg kultistát kellene gyilkolnom, de ahhoz szintén területet kell pucolni. Vagyis indul a szinkronizáló hely vadászata, ellenséges bázis pucolás, kérdőjel megnézés... Az a rész, amit már eluntam. Ku..hosszú a játék, és már olyan mértékben terül, hogy nagyon híg az élmény. Mondom ezt úgy, hogy szeretem az open-world game-ket.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280759) tboy93 válasza Dinomano (#280758) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na és erre a valhalla ráfejel még 2x...

(#280760) Dinomano válasza tboy93 (#280759) üzenetére


Dinomano
senior tag

Biztos, hogy rápihenek a Valhalla-ra...Megvettem XSS-re, de ha kitoltam Odyssey-t, jó darabig nem nyúlok Ubi játékhoz... A setting miatt nagyon érdekel a Valhalla. De előre félek a súlytalan loot-tól és terület felfedezéstől...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280761) Gyuri27 válasza Dinomano (#280758) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én pont ezért szerettem. De majd jön a Mirage kb 20 órás játékidővel 60-70 eurós áron. Azt nem fogja megunni aki megveszi. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#280762) consono válasza Gyuri27 (#280761) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem veszem meg, mert az Origins örökre elvette a kedvem az AC-től, de nálam az a 20-25 óra az ideális hossz. Azt kb. egy hónap alatt be tudom fejezni, nem unom meg, nem felejtem el...

"In God we trust. All others must bring data"

(#280763) perge666 válasza consono (#280762) üzenetére


perge666
veterán

Picit nekem is sok már ez a hosszú játékmenet,van hogy olyan butaságokkal hosszabbítják hogy monoton lesz tőle a játék. 15-20 óra nekem is bőven elég……

(#280764) Gyuri27 válasza consono (#280762) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én onnan imádom a sorozatot. Izlések és pofonok. De megvenni én se fogom. Nekem 24-25 ezresért a 20-24 óra játék baromi kevés.

Amd - Radeon - Ryzen

(#280765) Dinomano válasza Gyuri27 (#280764) üzenetére


Dinomano
senior tag

Az Origins egyszerűbb volt, de jóval rövidebb is. Az Odyssey-t már hosszúnak érzem. Majdnem duplája a map is...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280766) Dinomano válasza Gyuri27 (#280761) üzenetére


Dinomano
senior tag

Alapból szeretem az open world játékokat, de nem baj, hogy Mirage rövidebb lesz. Odyssey-vel is az a bajom, hogy haladnék vele, de nem tudok, mert rákényszerít arra, hogy bázist pucoljak, loot-oljak és lépegessem (nagyon lassan) a szinteket.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280767) gabesszor1


gabesszor1
tag

Sziasztok!
Playstation-ön vettem egy játékot ami szaggat néha. Kb 30 másodpercenként beszaggat picit (pl időváltozásoknál, scriptek aktiválódásakor). A játék a Graveyard keeper PS4 Pro-n. PC-n nem volt vele semmi problémám tehát szerintem egyértelmű, hogy a ps-nél lesz valami. Írtam már nekik többször de semmiért sem akarják visszatéríteni. Nem releváns dolgokat kérnek (Tegyem újra a ps-t teljesen, ezzel minden más játékot törölve, holott a többi játék jó), videót kellett csinálnom a szaggatásról ami látszik is, de nem hiszik el, azt írják, hogy töltsem le kábelen és nem csak wifin (WTF) és ilyenek...)

Van bármi esély visszakérni? Mit tehetek?

Üdv, Gábor

(#280768) vargalex válasza gabesszor1 (#280767) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Itt pont ugyan erről a problémáról és elvileg annak megoldásáról ír a post-oló.

Alex

(#280769) icemad válasza gabesszor1 (#280767) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az kemény! :Y Ismerem a játékot és nagyon szeretem is. Stardew Valley klón, jó nagy adag fekete humorral. :) Xboxra, Switchre és androidos telefonra is megvan, de ezeken semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Remélem megtudod oldani, mert tényleg jó játék. És egy ps4 pro-nak röhögve bírnia kellene.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280770) Lackooo84 válasza vargalex (#280768) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez a sok hókuszpókusz lépés a semmire, nyakam rá, h csak a boost mód okozza a gondot. :D

The Truth is out there...

(#280771) vargalex válasza Lackooo84 (#280770) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem is. Ugye ott írja is a konzol, hogy kapcsold ki, ha játék közben váratlan viselkedést tapasztalsz. Csak nem akartam kifejteni bővebben, elég lenne, ha a kolléga kipróbálja ezeket egyesével.

Alex

(#280772) gabesszor1 válasza vargalex (#280768) üzenetére


gabesszor1
tag

Ezt olvastam én is, és szerintem nem oldaná meg. Konkrétan szaggat a játék hébe-hóba, ez valami teljesítmény/optimalizálási hiba.

Üdv, Gábor

(#280773) gabesszor1 válasza icemad (#280769) üzenetére


gabesszor1
tag

Pontosan, röhögve mennie kéne. Azért is vettem meg miután pc-re kipróbáltam. Kényelmesebbnek tűnik. De tapasztalva ezeket, és a PS hozzáállását, szerintem az utolsó játék amire költöm náluk a pénzem. Inkább kiviszem a gépet a tv elé... :F

Amúgy játszható, de néha-néha van stutter, ami szerintem egyáltalán nem indokolt egy ilyen játéknál. Még az új god of warnál megértem a néha fennálló fps dropokat, ami nem szaggatás, csak látszik, hogy lejjebb megy a frame. De ez konkrétan stutterel.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gábor

(#280774) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hol lehet beallitani ps4en, hogy ne lássa senki a barátlistámat? PS5ön megvan, de ps4en nem találom. :R

[ Szerkesztve ]

(#280775) Kendek válasza ProEvoFan (#280774) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem konzolszintű, hanem fiókszintű beállítás. PS4-en itt találod: Beállítások > Fiókkezelés > Adatvédelmi beállítások

<-ƘƘ->

(#280776) vargalex válasza gabesszor1 (#280772) üzenetére


vargalex
félisten

A "szerintem nem oldaná meg" kijelentés helyett én azért a boost mód kikapcsolását megpróbálnám...

Alex

(#280777) laskr99


laskr99
addikt

Milyen lehetőség van akkor, ha valaki feltörte párom Ps accját, emailt váltott, és majdnem 100 ezer értékben vásárolt?
Most kapta 16:30kor az emailt, Spider man morales meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#280778) F-ECT$ válasza laskr99 (#280777) üzenetére


F-ECT$
titán

Support. Ha valós adatokkal regisztrált, akkor van remény.

Dive ever, work never.

(#280779) Lackooo84 válasza laskr99 (#280777) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha megvan a regeléskor megadott születési dátum, akkor semmi gond, support mindent vissza fog állítani. Anélkül, hááát necces... elvileg hivatalosan ilyen esetben nem tehetnek semmit, de van akinek felsorolod mikor mit vettél utoljára akkor talán megcsinálja. (amúgy napi vásárlási limit a bankkártyákra csodákra képes... :) )

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#280780) icemad válasza laskr99 (#280777) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Első körben mindenképpen a bankot hívnám, hogy ez történt. Ne engedjenek több netes vásárlást, amíg az ügy nem rendeződik. Ha még a Sony support elérhető, akkor náluk is jelezném a problémát, hívással és emailben. Szerencsére én ezt eddig megúsztam, de neten utánaolvasva nem sok jóval kecsegtetnek. Fontos, hogy jelezd a problémát a banknak és Sonynak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280781) Kendek válasza laskr99 (#280777) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálaton keresztül vissza tudod szerezni a fiókot, viszont a játékok árát azt valószínűleg nem. De azért kérdezz rá, hogy mit tudnak tenni az ügy érdekében. A másik megoldás, hogy chargeback a banknál vagy PayPal-nél, csak akkor azonnal és végleg bannolják ezt az account-ot.

Telefon: +36 1 677 7317
E-mail: support@hu.playstation.com

Persze ma már nem fog menni, szóval célszerű lehet azonnal letiltani ezt a bankkártyát.

<-ƘƘ->

(#280782) laskr99 válasza Kendek (#280781) üzenetére


laskr99
addikt

Mekkora egy gány banda. De örülök,hogy nincs, és nem is lesz sony cuccom ha ez megtörténik.

Ügyfélszolgálat nem elérhető, emailt írt, valszeg chargeback lesz ha nem adják vissza a pénzt.

Külföldieknek írt, ott letiltották a chatet nála, hogy nem oda tartozik.

(#280783) laskr99 válasza icemad (#280780) üzenetére


laskr99
addikt

Ez megvolt, tiltva lett. Nem volt elérhető, de írva lett nekik, a külföldivel meg egyel felette leírtam mi volt.

(#280784) Kendek válasza laskr99 (#280782) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálat az holnap reggel kilenctől, most azonnal a bankkártyát tudod letiltani, amit célszerű is lenne.

<-ƘƘ->

(#280785) laskr99 válasza F-ECT$ (#280778) üzenetére


laskr99
addikt

Azzal, vett is játékot anno, az már sajna holnapra csúszik, mert nem elérhetőek, külföldi meg 1 óra várakozás után lerázta és a chatet tiltotta nála, hogy ne menjen hamar vissza.

(#280786) laskr99 válasza Kendek (#280784) üzenetére


laskr99
addikt

Az megvolt, tiltottak mindent. Még 50 ezret le akartak szedni, de előtte levette a maradék pénzt.

(#280787) Kendek válasza laskr99 (#280786) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy ez nem a Sony sara, itt van minden, még kétlépcsős hitelesítés is. Jelszavak sem szivárognak náluk csak úgy ki, hanem az a baj, hogy sokan ugyanazt a jelszót használják mindenhez, és ha valahol megbukik, akkor ott visz mindent.
Hogy a lóvét vissza adják-e, az majd kiderül, igazából nincs kizárva. De mindenképpen rajtuk keresztül kell előbb intézni, különben azonnal bannolnak.

<-ƘƘ->

(#280788) laskr99 válasza Kendek (#280787) üzenetére


laskr99
addikt

Okés, nem tudom mit csinál most, mert nem ír, gondolom intézi, bank addig tiltva van. Nem tudom milyen értékben volt játéka rajta.

(#280789) Beretvás válasza laskr99 (#280777) üzenetére


Beretvás
addikt

Az email címnek is ugyanaz a jelszava mint a ps accountnak ?

(#280790) laskr99 válasza Beretvás (#280789) üzenetére


laskr99
addikt

Szerintem nem, múltkor azt törték fel, de nem tudom melyiket, mert 2 van. De akkor egy rakás dolognak valaki megváltoztatta a jelszavát, és akkor lett változtatva.

De kapott egy emailt hogy meg lett változtatva, ha nem ő volt akkor írjon nekik.

[ Szerkesztve ]

(#280791) laskr99


laskr99
addikt

Reggel óta hívogatja őket, de az automata megszakítja a vonalat hogy mindenki foglalt és írjon emailt :W

(#280792) laskr99 válasza laskr99 (#280791) üzenetére


laskr99
addikt

Na siker, felvették, az ember kérdezte mikor volt a dolog, miről használta eddig (ps4). Kínából valami sárga f.sz törte fel, vett 100 rugóért játékot, és PS5-el éppen játszik Ghost of T.-vel. PS5-jét tiltották teljesen, azonnali jelszó és emailt váltást csináltak, és a pénzt 5 napon belül utalják vissza neki.

Szóval win win, kínai csicska tiltva a PS hálózatról, kár hogy nem lehet kijelzőn keresztül rágyújtani a lakást :DDD

(#280793) Kendek válasza laskr99 (#280792) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nah, akkor ez végeredményben pozitívan zárult. :)

(#280791) laskr99: Mint írtam, reggel kilenctől dolgoznak, szóval előtte ezért nem voltak elérhetőek. Addig pedig csak email játszik, de arra is csak utána válaszolnak.

<-ƘƘ->

(#280794) laskr99 válasza Kendek (#280793) üzenetére


laskr99
addikt

Úgy értve 9 óta hívogatta, 10pig kinyomkodta az automata a minden ügyintéző foglalt, írj emailt dologgal. 17kor felvették.

(#280795) raziel01 válasza laskr99 (#280777) üzenetére


raziel01
veterán

Webkártyát használjon, ne tartson állandóan rajta pénzt.
Kétlépcsős azonosítást be kell kapcsolni.
Meg lehet nem ártana egy windows újratelepítés sem ha az email címét is fel bírták törni.

(#280796) laskr99 válasza raziel01 (#280795) üzenetére


laskr99
addikt

Mondtam neki, a laptopja már megvolt, gépet megcsinálom majd, így is 500 sebből vérzik a win rajta.

Kétlépcsős egyedül itt nem volt bekapcsolva :W

[ Szerkesztve ]

(#280797) crue válasza laskr99 (#280792) üzenetére


crue
őstag

Tényleg mekkora gány banda akkor, ha mindent megoldottak :U
Ráadásul úgy, hogy az egész probléma a user balfaszkodásából ered.

(#280798) laskr99 válasza crue (#280797) üzenetére


laskr99
addikt

Mivel mindenhol ezt olvasni,hogy telibexartak a dologra és buktad a pénzt, kivételes.

(#280799) erahurka válasza crue (#280797) üzenetére


erahurka
félisten

Ne vicceljünk már, miért user error hogy feltörik a profilját?

(#280800) laskr99 válasza erahurka (#280799) üzenetére


laskr99
addikt

Részben lehet, de nemrég lett rajta tudtommal változtatva jelszó, mikor az egyik emailjét feltörték. Egyedül itt nem volt 2FA bekapcsolva, de most be lett.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.