Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280151) interstate76 válasza Bogyi007 (#280150) üzenetére


interstate76
addikt

A One (az S és a Fat verzió) is jobb hardveresen, illetve hűtés tekintetében, mint a PS4. Az újabb xboxokat nem próbáltam, de gondolom, azokat sem rontották el. :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280152) Dinomano válasza nincsnév007 (#280149) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, Forbidden West (De csak az alapjáték, a dlc már csak PS5-re jött). De hogy van-e magyar felirat hozzá, azt nem tudom.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280153) nincsnév007 válasza Dinomano (#280152) üzenetére


nincsnév007
őstag

DLC tudom sajnos nem jön csak most egész jó áron van.

(#280154) erahurka válasza nincsnév007 (#280153) üzenetére


erahurka
félisten

Van magyar felirat, pár hete játszottam.

(#280155) Alarikman válasza interstate76 (#280151) üzenetére


Alarikman
senior tag

Miért jobb hardveresen? Hűtésben? Tudtommal a ps4 jobb nyers erőben, lásd GDDR5 vs GDDR3(Xbox one gen).

(#280156) nincsnév007 válasza erahurka (#280154) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi. akkor lehet megveszem majd.

(#280157) erahurka válasza Alarikman (#280155) üzenetére


erahurka
félisten

One X erősebb mint a PS4 Pro de a többi modell gyengébb a sima PS4-nél.

(#280158) interstate76 válasza Alarikman (#280155) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, a hűtésre gondoltam a hardver alatt. A nyers erő engem nem is igazából érdekel. Ami számít, az az, hogy milyen játékok jelennek meg adott vasra (ha nem így lenne, sosem vettem volna PS-t).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280159) Elims válasza Wlac (#280136) üzenetére


Elims
veterán

👍
Majd írd meg légyszives,hogy mi lett a végeredmény.

Interstate: Hűtés tekintetében biztos,hogy jobb lehet a one (s),mint bármelyik ps4,mert jóval nagyobb ventilátorlapátok vannak benne+a ház körbe van lyukasztva,még a teteje is.
A napokban takarítottam először ilyen gépet és nagyon meglepődtem.Szerelni is sokkal könnyebb volt! (A hűtőborda lefogatásig..)

(#280160) vargalex válasza Elims (#280159) üzenetére


vargalex
félisten

Viszont a HDD csere nem olyan egyszerű, mint a PS-nél…

Alex

(#280161) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok.

Ma vettem egy ps4 pro-t, és most vennék játékot DE nem vágom még ezt pl Bloodeburnt venném most féláron van, de mikor rámegyek a vásárlásra csak a PlayStation Plus Extra- havidíjához dob át... hogy van ez akkor? ha alul skippelem akkor nem számlázza nekem be azt ugye?

(#280162) erzol válasza Beretvás (#280161) üzenetére


erzol
őstag

Kedvezményes árra kattintottál, ami csak extra előfizetéssel érvényes

(#280163) Beretvás válasza erzol (#280162) üzenetére


Beretvás
addikt

ami érdekesebb nem engedi megvenni... kitöltöm a mezőket a kártyánál és mindég valami nyűgje van a kártya adatokkal.

(#280164) Alarikman


Alarikman
senior tag

Kezdő AC(assassin's creed) játékosként tényleg az origins ajánlott? Sok helyen olvasom. Nekem ez a széria ki maradt eddig. Főleg Witcher-es voltam.

(#280165) Beretvás


Beretvás
addikt

Most tényleg szopatnak a kártyás fizetéssel? nem lehet szerbiát beállítani mint régiót és azért kötekedik mert magyar van régiónak beállítva és a kártyám meg szerb régios cimen van? hát hogy vásároljam meg akkor a játékot?

(#280166) Elims válasza Alarikman (#280164) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem az igazi assassins creed-del kezdj,black flag,aztán rogue,unity és syndicate.

Beretvás: Regisztrálj egy paypal-t és azon keresztül csináld.

(#280167) Beretvás válasza Elims (#280166) üzenetére


Beretvás
addikt

Azzal is szopat. Ez ekkora nagy szar tényleg? Xboxnál pikk pakk megy minden... itt meg még a pénzem sem birom elkölteni ezeknél a nyomorékoknál.. :W :W :W

(#280168) vargalex válasza Beretvás (#280167) üzenetére


vargalex
félisten

Különböző árazás van a különböző régiókban, ráadásul régióhoz kapcsolódhat a játék is (pl. milyen feliratokat, hangokat tartalmaz). Így szerintem ezért ellenőrzi. Bár én Revolut kártyával fizetek magyar fiókra.

Alex

(#280169) Beretvás válasza vargalex (#280168) üzenetére


Beretvás
addikt

Szerintem most már le is tiltott jó pár napra.. De ezt nem tudom hogy megoldani.. Itt élek.. Ha tudom meg sem veszem ezt az átkot..

(#280170) Alarikman válasza Elims (#280166) üzenetére


Alarikman
senior tag

A black flag a másik amit nagyon szeretnek. Akkor az lesz. Amúgy is bejött a kalózos téma régen. Köszi.

(#280171) vargalex válasza Beretvás (#280169) üzenetére


vargalex
félisten

Gyors kereséssel azt találtam, hogy Szerbia nem támogatott ország (ezért nem is tudtad szerintem kiválasztani a PSN account létrehozásakor).
Itt az utolsó kérdésre adott válasz vonatkozik rád.

Alex

(#280172) Beretvás


Beretvás
addikt

külső oldalakról lehet ps4 játékot venni?

(#280173) Beretvás válasza vargalex (#280171) üzenetére


Beretvás
addikt

Ezek ugyanoda dobálnak be ahonnan nem enged vásárolni...

(#280174) gangstagergo válasza Beretvás (#280173) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Paypal vagy Revoult szerintem jó alternatíva lehet. Vagy vehetsz hardveraprón feltöltő kártyát. Ha esetleg abba nem bíznál akkor alza.hu-n vehetsz digitális kódot különböző címletekben.

1000Ft-os feltöltővel próbálkozz először [link]

[ Szerkesztve ]

(#280175) vargalex válasza Beretvás (#280173) üzenetére


vargalex
félisten

Nem lehet, hogy elég lenne egy magyar régiós paypal hozzá?

Alex

(#280176) Beretvás válasza vargalex (#280175) üzenetére


Beretvás
addikt

Rámegyek paypalra hibát dob.. :W

(#280177) Beretvás válasza Beretvás (#280176) üzenetére


Beretvás
addikt

Paypalra is ez jön....

(#280178) Elims válasza Alarikman (#280170) üzenetére


Elims
veterán

👍
Szerintem jobb részek mint az origins meg a buzis odyssey.Mindkettővel rászaladtam..valhalla-t már meg sem vettem.
Amiket írtam próbáld ki,majd az origins-t utána írj majd légyszives egy őszinte "szerintem" véleményt.

(#280179) Lackooo84 válasza Beretvás (#280177) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vegyél online feltöltőkártyát problem solved. Azért a magyar accounton nem egy was ist das megoldani a vásárlást...

The Truth is out there...

(#280180) Wlac válasza Elims (#280159) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem működik. Az én accomról el lehet indítani, de a feleségeméről licensz hibára fut (gondolom azért, mert még nem jelent meg a sima változat), úgyhogy couch coopban játszunk. Igazából annyit röhögünk (és újraéljük az Overcooked korszakot), hogy nem bánjuk, szerencsére nagyon jó a coop rendszere.

“The wha-"

(#280181) Beretvás válasza Lackooo84 (#280179) üzenetére


Beretvás
addikt

Onlyne feltöltő alatt mit értesz? Segíts kérlek a hülye fejemnek, új ez nekem ,hogy nem tudok egy nyüves játékot se venni.

(#280182) Kendek válasza Beretvás (#280177) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magyarországi címre rögzített fizetőeszközt tudsz csak használni. A PayPal az talán jó lehet, ha annak a regisztrációja az itteni címre szól. Viszont most egy 12-24 óriág nem érdemes próbálkoznod, mert egészen biztos, hogy letiltott.
Amúgy a Wallet-edet fel tudod tölteni beváltható kódokkal is, amiket vehetsz boltban, vagy aprón akár névérték alatt is. Ez utóbbival olyan sokat lehet spórolni, hogy akinek ez számít, amúgy is így csinálja. Nekem PayPal van rögzítve és remekül működik, de már nagyon régen nem fizettem vele.

(#280181) Beretvás: Erre gondolunk (vannak különböző címletek), kifizeted kártyával, és egyből kapod a kódot, amit aztán azonnal be is válthatsz, és veheted a játékokat. Ugyanezt meg lehet venni névérték alatt is, pl. 36 ezreset 30-ért.

<-ƘƘ->

(#280183) Beretvás válasza Kendek (#280182) üzenetére


Beretvás
addikt

Na ez már haladás. Jó is lesz csak ez meg magyar számot kér rendelésnél. Na majd holnap kuzinnal lemeccselem, neki van magyar telószámja. Ezer hála.

(#280184) Kendek válasza Beretvás (#280183) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyet több webshopban is lehet vásárolni, pl.itt is. Vagy Hardveraprón is talász olyat aki árul, illetve még az Eneba-ról is sokan szoktak venni.

<-ƘƘ->

(#280185) Lackooo84 válasza Beretvás (#280183) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Beírhatsz egy tök random telószámot az nem fog kelleni hozzá, mivel a kód az alza fiókodban lesz digitális formában. De most a legjobban külföldön érdemes venni ott a 36 ezres feltöltőn lehet majdnem 10 ezret spórolni.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#280186) AxBattler válasza Beretvás (#280183) üzenetére


AxBattler
félisten

Hardveraprón átlag 15% kedvezménnyel árulják ezeket a feltöltőket, szvsz érdemes onnan venni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#280187) Elims válasza Wlac (#280180) üzenetére


Elims
veterán

Kösz,hogy megosztottad!
"...még nem jelent meg a sima változat..."
Ha vmikor sikerül,majd írd meg légyszives.

Egyébként milyen??Megérte a teliárat?
Diablo 2 a megjelenésekor (ps-re) is jó volt,de volt benne egy-két bosszantó bug. :-/

(#280188) Beretvás válasza Lackooo84 (#280185) üzenetére


Beretvás
addikt

Alzán probáltam, de elakadt a fizetés.. Csak malmozott és a lóvét sem huzta le.. nem tudom menyi idő kellene nekik de szerintem 10 percig nem kellene tartania..

(#280189) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

JBL tune 520bt (bt 5.3) fog működni szerintetek ps4 -el? Vannak olyan bt fülesek amik valamiért nem mennek vagy ne aggódjak ezen, minden bt füles működik?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#280190) I02S3F válasza Def26 (#280189) üzenetére


I02S3F
őstag

Én nekem kiírta a ps4, hogy audio bt eszközöket nem támogat.

(#280191) Kendek válasza Def26 (#280189) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzol egyáltalán nem támogatja a Bluetooth füleseket, tehát ez a JBL sem fog működni. Az USB-s hangkártyák viszont támogatottak, így egy megfelelő adapterrel (pl. Creative BT-W3) már használható lesz.
Ami lényeges, hogy legyen alacsony késleltetésű (Low Latency) módja is a fülesnek, mert anélkül zavaróan nagy a hang késése a látott képhez képest.

<-ƘƘ->

(#280192) nincsnév007 válasza Kendek (#280191) üzenetére


nincsnév007
őstag

Igazából támogatná csak a Sony nem engedi hogy vedd a sajátot, mert egyszer én is próbáltam és a Bt menüben ott volt a fülhallgató persze amikor csatlakozni akartam akkor nem engedte.

(#280193) Kendek válasza nincsnév007 (#280192) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Támogathatná, de nem támogatja, mert nagy a hang késése. Ha a Sony saját fejhallgatóját veszed, azt sem támogatja a konzol, csak adapteren keresztül.

<-ƘƘ->

(#280194) Wlac válasza Elims (#280187) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekünk nagyon bejön, mindenben hozza azt, amit vártunk tőle. Mondjuk egyikünk sem hardcore Diablós, szóval simán lehet, hogy van benne olyan rendszer vagy mechanika, ami a korábbi részekben jobban működött, csak mi nem vesszük észre.

“The wha-"

(#280195) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Köszönök :R mindent a topic lakóinak, költözök a Ps5-be, ma megérkezett hozzám is a masina.

Azért belesek ide is még, de mostmár kevesebbet. ;) :K

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#280196) Beretvás


Beretvás
addikt

Köszönöm a segítséget mindenkinek ami próbált segíteni.. Sikerült venni feltöltő kártyát.. :R

(#280197) Dinomano válasza Alarikman (#280164) üzenetére


Dinomano
senior tag

AC: A megújított játékmenetű széria első darabja az Origins, lehet azzal is kezdeni. Ott a jelenkori szál csak mutatóban van. (Apropó: Én most játszom az Odyssey-t. Eddig még nem volt kilépés az Anymusból... Egyáltalán nincs is jelenkori szál már?)

Ha a korábbi sztori is érdekel, akár a jelenkori átívelő szál, akkor érdemes AC II-vel kezdeni. (Az elsőt nem ajánlom, annyira más, mint a többi rész.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280198) tboy93 válasza Dinomano (#280197) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valami minimál van mindhárom új-gen. részben.

(#280199) tboy93 válasza Dinomano (#280197) üzenetére


tboy93
nagyúr

"Az elsőt nem ajánlom, annyira más, mint a többi rész."

Viszont a jelenkori szál sztorija csak úgy teljes, ha azt is ismeri. Legalább egy yt videót néznék róla.

(#280200) DeFranco válasza tboy93 (#280199) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Emlékszem, nekem az egyik legnagyobb áll-leejtő pillanat az volt a játékos pályafutásom alatt, amikor először megmásztam az egyik magas tornyot az AC1-ben és körbenéztem... egyszerűen nem hittem el, hogy ezt meg lehet csinálni (értsd nem elég hogy milyen részletes a látvány, de minden része bejárható, játszható is).

Hangulatban egyébként az 1. rész nagyon erős volt, magával ragadó volt a környezet, a hangulat, az NPC-k viselkedése, csak a játékmenet volt repetitív és a harcrendszer kicsit béna még.

Számomra a 2-Brotherhood-Revelations trilógia az etalon az AC szériában, szerintem itt volt a legjobb az összetétel, még megvolt a klasszikus hangulat, de még nem volt elbonyolítva mindennel is, meg nem volt 22-re lapot húzó történet, hogy már Forrest Gumptól Master Chiefig mindenki is templomos vagy assassin volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.