Hirdetés

2024. július 21., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#281401) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Ha év vége, akkor szokásos év játéka szavazás:
[Mi volt az év játéka számotokra 2023-ban?]

December 31-ig, 23:59-ig lehet szavazni. :R

Live-Die-Respawn

(#281402) D@reeo

D@reeo
aktív tag

Hello,
Pécsen van valaki akinek van elfekvőben JDS-040 / JDS-050 charging protja és szalagkábele, vagy éppen ilyet keres? Plíz pü.

(#281403) neo-geo válasza vargalex (#281398) üzenetére

neo-geo
aktív tag

Én biztos, hogy nem adtam ezért a játékért pénzt, tehát csak a pluszból játszhattam vele!
Ha már így utána [néztem]! :C
Ezt megtehette volna más is szerintem.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281404) vargalex válasza neo-geo (#281403) üzenetére

vargalex
félisten

De ez nem a Ghost Of Tsushima, hanem a Ghost Of Tsushima: Legends, amit írtam is. És a kolléga is írta, hogy utóbbi volt PS Plus-ban...

Alex

(#281405) I02S3F

I02S3F
őstag

Sajna a Days Gone nehéz nekem a legkönnyebb fokozaton is. Megölnek hamar. Meglátom, hogy folytatom-e! Mérlegre teszem a játék élvezetét, meg hogy mennyi fusztrációt okoz. :N

(#281406) vargalex válasza I02S3F (#281405) üzenetére

vargalex
félisten

Én sok játékkal nem játszottam, de azok közül az egyik legjobb a Days Gone...

Alex

(#281407) interstate76 válasza I02S3F (#281405) üzenetére

interstate76
addikt

A Days Gone egy ideig valahogy nem tudott magával ragadni, aztán egyre jobban beszippantott a világa. Egy alkalommal egy küldetés végefelé megtámadott egy puma... nem volt könnyű küldetés, nem szívesen kezdtem volna újra, már épp átkozni kezdtem a balszerencsét, amikor jött egy medve és elijesztette! Hát mondom ilyen nincs! És volt! :D És nem automatikus a puma megjelenése az adott küldetés végén (utólag néztem végigjátszást), ahogy természetesen a medvéé sem volt az. Ettől a pillanattól kezdve abszolút nem érdekeltek a játék esetleges gyengébb pontjai, mert ami ilyen maradandó élményt tud nyújtani, az számomra etalon.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Fujitsu Lifebook U727, HP mini PC, Lenovo 40A1 dokkoló, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (sok exkluzív és playlinkes)

(#281408) I02S3F

I02S3F
őstag

Köszi srácok! Akkor kitartok mellette, mert valóban jó! Tök jó a bozótosban megbújni és csendesen elpüfölni, hátulról leszúrni az ellenségeket :)

(#281409) consono válasza I02S3F (#281408) üzenetére

consono
nagyúr

Ne szégyelld, ha el kell futnod,vagy motoroznod, ez benne van a játékban. Nálam is volt olyan horda, amit így apránként ledarálva tudtam csak megcsinálni.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#281410) I02S3F válasza consono (#281409) üzenetére

I02S3F
őstag

Egyébként ezt tippként is írja, hogy nem szégyen elfutni! Most a szektások öltek meg, akik útban voltak a küldim során.

Lehet kisebb küldiket kéne csinálni!:B

(#281411) perge666 válasza I02S3F (#281410) üzenetére

perge666
veterán

Én a szektásokkal mindig végeztem,sokkal könnyebbegy tábort leverni mint egy hordát.
Hordát csak menekülve,bujkálva tudtam megsemmisíteni,vért izzadva,ez az egy volt számomra írtó nehéz.....

(#281412) consono válasza perge666 (#281411) üzenetére

consono
nagyúr

Jaja, én is így voltam :K

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#281413) I02S3F

I02S3F
őstag

Egyébként az sem könnyű, hogy nem sok a lőszer! Könnyű kifogyni belőle!:U

(#281414) vargalex válasza perge666 (#281411) üzenetére

vargalex
félisten

Ez abszolút igaz. A szektásokat bujkálva/lesből is le lehet szedni, a hordát nem.

Alex

(#281415) Dinomano válasza vargalex (#281414) üzenetére

Dinomano
senior tag

Hordának nekimenni szerintem mindenképpen a játék vége felé lehet/érdemes, mikor már van bőven stamina és upgrade-elt cuccok. Az elején jobb elkerülni őket. (Persze, van olyan küldetés, ahol be kell osonni hozzájuk, ha jól emlékszem, a játék közepe felé...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281416) F-ECT$ válasza Dinomano (#281415) üzenetére

F-ECT$
titán

Amíg nem érsz el addig a fő küldetésekkel, hogy hordát kelljen ölni, addig fölösleges erőlküdni. És persze mindenből fel kell tankolni előtte.

Dive ever, work never.

(#281417) jbnd-007 válasza F-ECT$ (#281416) üzenetére

jbnd-007
tag

A kötelező hordákkal végeztem, de pont a feltankolás miatt ment el a kedvem a többitől. Nem volt energiám alapanyagot vadászni megint az egész pályán.

(#281418) F-ECT$ válasza jbnd-007 (#281417) üzenetére

F-ECT$
titán

Rég játszottam már, de úgy rémlik, hogy viszonylag gyorsan össze lehetett szedni a cuccokat a hordákhoz. Modjuk nekem pont azok adták a játék legélvezetesebb részét, szóval én kinyírtam mindet.

Dive ever, work never.

(#281419) jbnd-007 válasza F-ECT$ (#281418) üzenetére

jbnd-007
tag

Talán ha a lelőhetetlen Kojima szintű stáblista nem lett volna, akkor még lett volna kedvem kicsit folytatni... :)

(#281420) sasa134

sasa134
addikt

Sziasztok, Németországban vásárolt ps4-emen német fiók van beállítva, tehát az accountomat itt csináltam és a vásárolt játékok a libraryban is ehhez tartoznak. Most el fogok költözni külföldre, vinnem a gépet természetesen. Megmarad minden és a letöltött játékokkal ugyanúgy fogok tudni játszani mint eddig? :U köszönöm

Avanti Roma

(#281421) Kendek válasza sasa134 (#281420) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, hogy hova viszed, a megvásárolt játékaiddal ugyanúgy fogsz tudni játszani. Itt egyedül csak a fizetés szokott gond lenni, ha esetleg majd bankot váltasz.

<-ƘƘ->

(#281422) sasa134 válasza Kendek (#281421) üzenetére

sasa134
addikt

Okés köszi, azt meg átírom másik bankra. :R

Avanti Roma

(#281423) Kendek válasza sasa134 (#281422) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ha másik országbeli bankra váltasz, akkor azzal a bankkártyával nem fogsz tudni majd fizetni. Ilyenkor van az, hogy másik account-ot kell regisztrálni.

<-ƘƘ->

(#281424) vm93hun

vm93hun
aktív tag

Üdv Mindenkinek itt is!

Nem tervezett módon, de hozzájutottam egy PS4 Pro modellhez (CUH-7016B).
Van esetleg egy known issues lista erről a modellről, hogy mire kell számítsak?

Ami munka biztosan van vele, hogy ki kéne takarítani + újrapasztázni, a BD meghajtó valószínűleg cserés lesz, mert nem olvassa be a lemezeket (bár erről azt olvastam, hogy egy rendszer újratelepítés elviekben javíthatja), illetve a gyári HDD-t feltuningolnám egy 2TB-s SSD-re.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#281425) DeFranco

DeFranco
nagyúr

A régebbi kontrollerem egyik gombáján megadta magát a borítás, még nem foszlik erősen, de meg van repedve.

Gondolom ezt orvosolni gombacsere nélkül csak ilyen védő feltétekkel lehet, ugye? Ha igen, akkor honnan és milyet érdemes választani, ami viszonylag diszkrét, nem túl vastag, és könnyen, olcsón beszerezhető akár itthonról is?

Alis rendelésre most nem szívesen várnék, ha nem muszáj, persze jelentős árkülönbség esetén szóba jöhet.

(#281426) bendi806

bendi806
aktív tag

Sziasztok
Most az érdemes "lecsapni" a 25 ezres alap ps plusszra? Vagy még várjak egy kicsit,.hátha lejjebb megy az ára..
Ti mit gondoltok?

(#281427) F-ECT$ válasza bendi806 (#281426) üzenetére

F-ECT$
titán

Akciót mindig érdemes várni.

Dive ever, work never.

(#281428) bendi806 válasza F-ECT$ (#281427) üzenetére

bendi806
aktív tag

Akkor még várok, hátha tudok spórolni xd :DD

(#281429) Dinomano válasza DeFranco (#281425) üzenetére

Dinomano
senior tag

Gumiborítás nélkül is működik, az én egyik kontrollerem is ilyen! :-) (Ráadásul nem is nagyon látszik, mivel fekete az analógkar.) :DD

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281430) DeFranco válasza Dinomano (#281429) üzenetére

DeFranco
nagyúr

Kaptam rá végül is védőkupakot az apróról, majd még tesztelem, milyen érzés, de egyelőre rossznak nem érződik.

(#281431) stilo18

stilo18
addikt

Sziasztok,

Olvastam a neten, hogy megszűnt a Just Dance támogatása ps4-en.

Olyan kérdésem lenne, hogy ha megveszem lemezesen a játékot, akkor ettől függetlenül tudok vele játszani?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#281432) nincsnév007

nincsnév007
őstag

gta 5 online-t lehet játszani ps plus előfizetés nélkül?

(#281433) Kendek válasza nincsnév007 (#281432) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Nem, mivel nem Free to Play.

<-ƘƘ->

(#281434) nincsnév007 válasza Kendek (#281433) üzenetére

nincsnév007
őstag

pedig az egyik haveromnak én csináltam a ps fiókját szóval tuti nincs előfizetése, és megosztva sincs rá, és itt játszunk együtt előfizetés nélkül.

(#281435) Kendek válasza nincsnév007 (#281434) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Mivel ingyenes online multiplayer hétvége van épp. De normál esetben ehhez előfizetés szükséges.

<-ƘƘ->

(#281436) nincsnév007 válasza Kendek (#281435) üzenetére

nincsnév007
őstag

akkor azért, mert nem hallottam hogy ingyenes a hétvégén.

(#281437) csabi98

csabi98
tag

Sziasztok.
Csak a kíváncsiság kedvéért kérdezem.
Ha kiveszem a Ps-ből a hdd-t azt valahogy Pc-hez csatlakoztatva Windows alatt Hard disk sentinelben le tudom ellenőrizni az eltérő fájlrendszer miatt lehetőleg adatvesztés nélkül hogy jelenleg hogy állhat kb. a kondíciója?
Vagy esetleg erre van más lehetőség is?
Ha sikerül valahogy ezt leellenőrizni és esetlegesen rossz lenne vagy gyengécske már akkor érdemes lehet inkább hdd helyett ssd-re upgradelni? :)

(#281438) Wlac válasza csabi98 (#281437) üzenetére

Wlac
Ármester

Az első kérdésedre nem tudom a választ, de SSD-s tapasztalataim vannak. Szerintem, ha van otthon egy elfekvőben, akkor mehet bele, de ha nincs szükséged a cserére (szóval a mostani HDD nem haldoklik), és venni is kellene egy SSD-t, akkor maradnék a HDD-nél.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#281439) Kendek válasza csabi98 (#281437) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan rádughatod PC-re, és ellenőrizheted a S.M.A.R.T. értékeket, nem lesz semmi baja. Arra kell figyelni, hogy mikor feldobja a Windows, akkor véletlenül se formázd le a vinyót.
Ha cserére szorul, akkor persze érdemes lehet SSD-ben gondolkodni. Annyi, hogy ne a legolcsóbb QLC-t válaszd (pl. Samsung QVO), hanem TLC-t (pl. Samsung EVO). Nekem a Crucial MX500 vált be, PS3-ba és PS4-be is ezt raktam.

<-ƘƘ->

(#281440) csabi98

csabi98
tag

Wlac és Kendek: Köszönöm nektek a segítséget akkor mostmár nyugodtabb vagyok,hogy megnézhetem adatvesztés nélkül is! :)

(#281441) adathor

adathor
csendes tag

Hi! Otthon van 2 ps4
Fiammal szoktunk Forniteozni
Nagy Borderlands fan vagyok és nyomulnèk vele abban ,
DE sajnos ps plus előfizetés kell hozzá.
Tudtok mondani olyan multiplayer játékokat amihez nem szükséges a ps plus?
Kellemes ünnepeket!!

[ Szerkesztve ]

(#281442) Rage47 válasza adathor (#281441) üzenetére

Rage47
veterán

Apex Legends
Brawlhalla
Call of Duty: Warzone
Dauntless
DC Universe Online
Destiny 2

(#281443) Kendek válasza adathor (#281441) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Persze, az összes ami Free to Play.

<-ƘƘ->

(#281444) icemad válasza adathor (#281441) üzenetére

icemad
nagyúr

Rocket League

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281445) zojjektum válasza adathor (#281441) üzenetére

zojjektum
senior tag

Legrosszabb esetben játszotok osztott képernyőn, ahhoz ha jól tudom nem kell plus (mármint a borderlands-el).

[ Szerkesztve ]

(#281446) adathor

adathor
csendes tag

Köszi az infókat!
Az osztott képernyőtől rosszul vagyok..

(#281447) Niki 83

Niki 83
újonc

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni! Fiamnak letöltöttük a Verdák 2 (The Videogame) játékot PS-4-re, betölt, és kiírja hogy nyomjuk meg a start gombot! De bármelyik gombot nyomjuk meg, semmire nem reagál, nem indul el a játék! Controlleren próbáltuk először, aztán billentyűzet + egér is lett csatlakoztatva, de semmi.... Valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baj? Hogyan indíthatnánk el a játékot? Köszönöm szépen!

(#281448) Kendek válasza Niki 83 (#281447) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ha jól látom, akkor ezt a játékot PS3-ra adták ki, és a DS4 kontrolleren nincs is START gomb.

<-ƘƘ->

(#281449) icemad válasza Kendek (#281448) üzenetére

icemad
nagyúr

Nem lehet, hogy ez valami premium előfizetéses játék, amit streamelni lehet? Azoknál talán a tapipad jobb oldala a start, bal oldala a select. Ha jól emlékszem.

Bocsi, Niki 83-nak írtam volna...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281450) nincsnév007 válasza Kendek (#281435) üzenetére

nincsnév007
őstag

azt lehet tudni hogy meddig van ingyenes multi?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.