Hirdetés

2024. július 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#281101) Kendek válasza Dinomano (#281099) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ezek a netes videók mind kamuk. Csak azt kell elhinni, amit ismert nevek és ismert, megbízható helyeken publikálnak. Márpedig 9.00 felett egyelőre nincs jailbreak, mivel hiányzik hozzá a kernel exploit.

<-ƘƘ->

(#281102) Dinomano válasza Kendek (#281101) üzenetére

Dinomano
senior tag

Oké. Én ezzel tisztában vagyok, szerintem aki infót mondta, ő nem lehet. (Én sem hittem el maradéktalanul a dolgot. Főleg azért nem, mivel néha én is rásasolok YT-on, hogy hol tart a dolog.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281103) neo-geo

neo-geo
aktív tag

Sziasztok.
Megosztottam a profilom egy cimbivel akinek PS5 gépe van, nekem meg négyes, és Ő tud játszani az Uncharted:The Lost Legacy pluszos játékkal a könyvtáramból, nekem meg kiírja, hogy vegyem meg tízen ezerért. Ez, hogy lehetséges?

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281104) Kendek válasza neo-geo (#281103) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Úgy, hogy csak a különálló, PS5-ös változata került be a játéknak, a PS4-es az nem.

<-ƘƘ->

(#281105) neo-geo válasza Kendek (#281104) üzenetére

neo-geo
aktív tag

Köszi az infót, valami ilyesmire gondoltam Én is.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#281106) Elims válasza rasotamas (#281093) üzenetére

Elims
veterán

Ha jó áron ment el,O.K.,ha nem akkor tényleg kár volt.

VargAlex: És nagyon jó játékok vannak rá. :-)
Szerintem simán jó a grafikája még ma is.
(Direkt ezért "szereztem" mégegy ps3-at.)

Viszont amit Icemad ír,egy wii,tényleg az lehet a legjobb az apróságnak.

(#281107) I02S3F

I02S3F
őstag

Nah! Végeztem a Sackboy-al! :DD a 6. bónusz világot nem csinálom meg, mert azt olvastam, hogy az a legnehezebb mind közzül. Az 5. világ második felében az örök életet bekapcsoltam, mert sietni akartam befejezni. Tetszett! :)

(#281108) Elims

Elims
veterán

Ismeri vki a mostani akciós hitman collection-t?Jó játékok Megérheti vajon a 9e-t?

(#281109) I02S3F

I02S3F
őstag

Végeztem a 9 monkeys of shaolin-al is. Kis rövid 3órás játék. Easy-n megfelelő kihívást jelentett a számomra! A harcrendszere jó :)! Persze ez egy indie játék, elég egysíkú! De 3 óra alatt nem untam meg!:K

(#281110) gyuri00

gyuri00
aktív tag

Sziasztok,

Most szereztem be az Elden Ringet, van lehetőség a magyarosítást rátenni? ha minden eredeti :)

(#281111) icemad válasza gyuri00 (#281110) üzenetére

icemad
nagyúr

Kend be Erőspistával a konzol tetejét vagy tegyél rá csipkés terítőt. ;]

Egyébként nincs lehetőség magyar feliratot telepíteni hozzá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281112) Tasunkó válasza gyuri00 (#281110) üzenetére

Tasunkó
senior tag

Mondanám hogy tanulj meg angolul, de a Dark Soulsban olyan zöldségeket beszéltek, hogy nem lettem előrébb, akkor sem ha értem. Mondjuk legalább volt min gondolkodni, hogy ezt meg miaf...ért mondta.

Kérek egy számot a jútútú

(#281113) Kendek válasza gyuri00 (#281110) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

A magyarítást a játékba kellene ültetni ahhoz, hogy működjön, viszont a konzol gyári rendszere erre nem ad semmilyen lehetőséget.

<-ƘƘ->

(#281114) I02S3F

I02S3F
őstag

Az elmúlt napoknak az nfs széria volt akciós. Az nfs(2015)-öt vettem meg 85% kedvezménnyel. Szuper jó! A kedvenc undergroundra hajaz. Csak le ne lőjék a szervereket, mert nélküle nem fog menni:(.

(#281115) Guitar14 válasza I02S3F (#281114) üzenetére

Guitar14
senior tag

A 2015-ös NFS különösen jó igen, és valóban az Undergroundra hajaz.
Ha végignyomtad erősen ajánlom a Heat-et. Abba vannak nappali versenyek is és éjszakaiak is. Éjszaka illegálisan reputation-ért versenyzel (ami kell, hogy elérhetőek legyenek fejlesztések, autok stb.) és rendőrök is nyilván megkergetnek, nappal pedig zárt pályákon legálisan pénzért. És ez a kettő keveréke eléggé addiktív is tud lenni új NFS-hez képest. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281116) I02S3F válasza Guitar14 (#281115) üzenetére

I02S3F
őstag

A kocsit is többféleképpen lehet fejleszteni! Nekem bejött, de asszem vagy 30 óra a játékidő, így egy darabig el leszek vele :)

(#281117) tboy93 válasza gyuri00 (#281110) üzenetére

tboy93
nagyúr

Nincs.

(#281118) gyuri00 válasza tboy93 (#281117) üzenetére

gyuri00
aktív tag

Köszönöm mindenkinek, akkor maradnak a yt videók ha valami nem megy :D Igaz eddig a játék se megy nagyon, utoljára a Bloodborn-nel próbálkoztam azt hamar feladtam, most kitartóbb leszek :D

(#281119) Beretvás válasza gyuri00 (#281118) üzenetére

Beretvás
veterán

:U
Ez nagy segítség lessz..

[ Szerkesztve ]

(#281120) futureboy

futureboy
tag

Sziasztok,
Még kezdő vagyok a konzolok világában és inkább kérdezek. Találtam neten oldalakat, ahol meg lehet venni a játékokat a hazai árak töredékéért digitálisan. Ez mind kamu, vagy működnek, megbízhatóak? Például ez: https://enjify.com
A működésükről is tudnátok pár szót írni? Köszönöm.

(#281121) Kendek válasza futureboy (#281120) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Az ilyen oldalaknál ez úgy működik, hogy eladnak neked egy-egy account-ot, amin rajta van az adott játék. Bejelentkezel, letöltöd és játszol vele.
A probléma ezzel az, hogy az account hivatalosan nem átruházható, szóval az nem lesz a tied. Jobb esetben egyszer csak többé már nem működik, rosszabb esetben bannolják a konzolt és a rá bejelentkezett többi fiókot is, amiért lopott bankkártya adatokkal vásároltál.

<-ƘƘ->

(#281122) I02S3F válasza Kendek (#281121) üzenetére

I02S3F
őstag

Köszönöm! Nem tudtam! De végül is vannak akciók! És pénztárcámnak megfelelő játékok! (Az én küszöböm a 2-3 eft és így is jót lehet játszani!)

(#281123) icemad válasza I02S3F (#281122) üzenetére

icemad
nagyúr

Két profilért itt is ban jár úgy tudom...

(#281124) I02S3F válasza icemad (#281123) üzenetére

I02S3F
őstag

Igen! Belefutottam a késbe. Windowslive volt az email címemben, lecseréltem outlook-ra az aliast és azt hittem ez egy új cím. Reggeltem vele és már kaptam is a kitiltást.:U My bad. Nem tudtam, hogy a Windowslive-os címemmel reggeltem korábban.

(#281125) erahurka

erahurka
félisten

Hogy tudok letölteni olyan játékot amit megvettem, de már nem árulják? PS appban telefonon nem találom a megvásároltak közt a Deadpoolt. :R

(#281126) Kendek válasza erahurka (#281125) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ott van a könyvtáradban, amit a konzolon is megtalálsz, Könyvtár ikon.

<-ƘƘ->

(#281127) futureboy válasza Kendek (#281121) üzenetére

futureboy
tag

Köszönöm a választ, akkor felejtős. Nem tudom, hogy IO2S3F hogy kerül a képbe, az nem én vagyok, nekem csak ez az egy profilom van itt, mióta sok évvel ezelőtt regisztráltam. Leveleztem már veled privátban is PS3 fórumban, ha jól emlékszem.

(#281128) erahurka válasza Kendek (#281126) üzenetére

erahurka
félisten

És tényleg. Az appban nem volt köztük. :F

(#281129) I02S3F

I02S3F
őstag

Eladtam a Sackboy-t. Nagyon gyorsan és könnyen ment. Erre nem számítottam! Ha ilyen jól megy az eladás, érdemes lesz egyenként hírdetni a játékokat. Nem éri meg beszámíttatni.

(#281130) perge666 válasza I02S3F (#281129) üzenetére

perge666
veterán

Lehet mákod volt. :D

(#281131) I02S3F válasza perge666 (#281130) üzenetére

I02S3F
őstag

Remélem nem. Mik a buktatók?

(#281132) Alarikman

Alarikman
senior tag

Most a Lords of the fallen 1400Ft körül van fenn a store-ban. Az eredeti 2014-es. Én még nem játszottam vele, de amit láttam videót érdekesnek látszik. Souls lite. Ennyit megér gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#281133) raziel01 válasza Alarikman (#281132) üzenetére

raziel01
veterán

Nekem anno tetszett. Annyit megér.

Call of Duty MW3 (2023) eladó PS4 - 9990 Ft

(#281134) FunPro válasza Alarikman (#281132) üzenetére

FunPro
senior tag

Én örülök, hogy azzal kezdtem a zsánert. Nem annyira kifinomult mint egy sima souls, cserébe viszont nem is olyan nehéz, legalábbis szerintem. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#281135) F-ECT$ válasza I02S3F (#281131) üzenetére

F-ECT$
titán

Ha jó áron adod, esetleg több helyen is hirdeted, akkor általában el szokott menni minden. Pár réteg játék van, amit sokáig kell árulni.

Buktató az lesz, hogy a következő generációban már nem lesz fizikai kiadása a játékoknak szerintem.

Dive ever, work never.

(#281136) I02S3F válasza F-ECT$ (#281135) üzenetére

I02S3F
őstag

Köszönöm!

(#281137) I02S3F

I02S3F
őstag

Na! Megérkezett a hőn áhított Days Gone. Mellé COD MW2. Nem igazán tudom ez most melyik, mert eggyel játszottam 2008 környékén, de annak nem ez volt a borítója.

(#281138) ezosgk

ezosgk
friss újonc

Sziasztok. Vettem egy Ps4 pro-t vr szettel mert az Xbox-hoz nincs VR🙄. De olyan bajom van hogy 4-5 játékot vásároltam az áruházból. De abból csak a Recroom és a DOOM indul el. Ezeken kívül a többinél nem tudok tovább lépni a PRESS ANY BUTTON vagy például a Minecraftnál a játék és áruház gomboknál már Nemtudok lépkedni. Mintha nem érzékelné a kontrollert. De ha a PS gombot megnyomom akkor kilép a játékból és be is tudom zárni vagyis a ps menüjébe minden ok illetve a fent említett másik két játéknál is minden ok. Nem nagy játékokról van szó. Az egyik a Roblox a másik a Minecraft meg vagy 2 db ilyen VR-os játék talán PLAYROOM vagy mi. Nagyon bosszantó mert semmi ilyen hibára nem találok utalást a neten. A játékoknak a mentett adatait már töröltem de semmi, magát a játékot is töröltem majd vissza leszedtem de semmi. :O

(#281139) Kendek válasza ezosgk (#281138) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Nem mindegyik játék irányítható DS4 kontrollerrel, van amihez egy pár Move szükséges.

<-ƘƘ->

(#281140) ezosgk válasza Kendek (#281139) üzenetére

ezosgk
friss újonc

Köszi a gyors választ. Azok is vannak. De pl. a Minecraft Nál megkérdezi hogy vr módban vagy klasszikus módban akarok játszani. Igaz ha vr szemüveggel indítom el akkor alapból úgy indul de ugyan úgy mint kontrolleren hiába nyomom az ikszet vagy a kockát amit ír nem csinál semmit még annál se. Azért gondolom hogy a játékkal van a baj de az hogy mindegyiknél ugyanaz az már furcsa.

(#281141) icemad válasza ezosgk (#281140) üzenetére

icemad
nagyúr

A move kontrollereket is párosítottad? A kamera jól van beállítva? Elég sötét van a szobában? Move kontrollert feltöltötted?

(#281142) vargalex válasza ezosgk (#281140) üzenetére

vargalex
félisten

Igaz, régen próbálták a gyerekek, de semmi hasonló problémánk nem volt a Minecrafttal. Sőt, semilyen VR játékban nem tapasztaltunk hasonlót.

Alex

(#281143) csab2

csab2
veterán

A Store-ban ugye minden év végén van nagy akciózás?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#281144) Kendek válasza csab2 (#281143) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Black Friday és a karácsonyi akciózás ami még vissza van és nagyobb.

<-ƘƘ->

(#281145) csab2 válasza Kendek (#281144) üzenetére

csab2
veterán

Köszi!
Más.
A téma összefoglalót valaki frissíthetné. Én mindig itt nézem meg, hogy mely játékokhoz van magyar felirat, és ez a felsorolás hiányos. Amiről én tudok, hogy van rajta magyar nyelv: Spiderman: Miles Morales, God of War: Ragnarok.
Nem tudom, van-e még ezen kívül.
Köszönöm, ha valaki frissíti!
Most akciósan megvettem a Tom Clansy's: The Division 2-t, de ahogy nézem, ezen nincs magyar nyelv, pedig az 1. részen volt. Kár!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#281146) Kendek válasza csab2 (#281145) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ezt a listát nézd, mert most már csak ez lesz frissítve.

<-ƘƘ->

(#281147) ezosgk válasza icemad (#281141) üzenetére

ezosgk
friss újonc

Szia. Minden fel van töltve. Egyébként rájöttem hogy ha elindítom a Minecraftot Mikor betölt a főmenübe akkor a kontrollert leválasztom a konzolról visszalépek a minecraftba akkor kiírja a játék hogy megszakadt a kapcsolat a kontrollerrel bekapcsolom a kontrollert és máris jó minden. Vagyis a kontrollerrel működik a játék, de ha felveszem a szemüvege t és át akarom kapcsolni akkor kidob a játék egy hibakóddal. Ezt jeleztem a PlayStation nek gondolom úgyse fognak Válaszolni. Én még most is arra gyanakszom hogy a konzollal van valami vagy szoftveres vagy nemtom. Mert az hogy több játék nál is ugyanaz a hiba azért az feltűnő. A konzol és a játékok is a legfrissebbek.

(#281148) Beretvás

Beretvás
veterán

Vajon a ps+ extrára lesz e 25%-nál nagyobb akció? Ha nekem jövő májusig van ps+ akkor tudnék most hosszabbitani rá 1 évet?

(#281149) F-ECT$ válasza ezosgk (#281147) üzenetére

F-ECT$
titán

Használt cuccokat vettél, az eladó mit mond?

Dive ever, work never.

(#281150) F-ECT$ válasza Beretvás (#281148) üzenetére

F-ECT$
titán

Valószínűleg tudsz hosszabbítani majd 25%-os kedvezménnyel.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.