Hirdetés

2024. július 21., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#281451) csab2

csab2
veterán

Ismertek hasonló játékot, mint a Knowledge is power?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#281452) vargalex válasza csab2 (#281451) üzenetére

vargalex
félisten

Ha a kvíz jellege a lényeg, akkor én nem tudok. Ha a party jelleg/irányítás, akkor Frantics, Chimparty, Melbits World, That’s you.
Illetve igazaból interaktív film az Erica és a Hidden Agenda.

Ezekben van magyar nyelv is (a Melbits Worldben talán nincs, de az nem is olyan jellegű), de ha rákeresel a PlayLink Games-re, akkor biztosan találsz még.

Alex

(#281453) Kendek válasza nincsnév007 (#281450) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Szerintem már nincs. De ha még mindig megy a GTA Online, akkor lehet köze van hozzá annak, hogy e hónapban bekerült az Extra katalógusba. Bár ettől függetlenül még akinek nincs előfizetése, annak nem kellene, hogy ingyenes legyen a multi része.

<-ƘƘ->

(#281454) csab2 válasza vargalex (#281452) üzenetére

csab2
veterán

Köszönöm a gyors választ!
És ezek a játékok is mobiltelefonnal irányíthatók?
Hol lehet ezeket beszerezni? Storeban nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#281455) vargalex válasza csab2 (#281454) üzenetére

vargalex
félisten

Igen, a PlayLink játékok mind mobillal vezérelhetőek.
Nekem a Melbits World és a Frantics van digitálisan, a többi lemezesen. Most én is csak a Melbits World-öt látom a store-ban.

Alex

(#281456) nincsnév007 válasza Kendek (#281453) üzenetére

nincsnév007
őstag

Igen. Mert semmi előfizetés nincs de még most is működik . :D

(#281458) csab2 válasza vargalex (#281455) üzenetére

csab2
veterán

Ismételten köszönöm!

Jócskán akciós most a Prey. Ugye ez nem multiplayer?

(#281459) Kendek válasza csab2 (#281458) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ebben a játékban egyáltalán nincsen multiplayer mód. Viszont egész kellemes ára van most, ahhoz képest, hogy amúgy nagyon jó. :)

<-ƘƘ->

(#281460) csab2 válasza Kendek (#281459) üzenetére

csab2
veterán

Köszönöm szépen, meg is veszem.
Elnézést, hogy mindig azt kérdezem, hogy van-e az adott játékban egyszemélyes kampány, de nekem a multi nem játszik.
Sajnos nekem a Store-on levő leírásból nem jön le, hogy van-e egyszemélyes mód.

A Watch Dogs 2 pl. milyen? Úgy értem, van egyjátékos kampány?

(#281461) Kendek válasza csab2 (#281460) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Pedig ott van az adatlapon, rögtön a tetején:

Illetve persze ha nem ismered még hallomásból sem az adott játékot, akkor érdemes rákeresni, hogy egyáltalán mi is ez. Én legalábbis csak úgy látatlanban nem szoktam vásárolgatni.

<-ƘƘ->

(#281462) csab2 válasza Kendek (#281461) üzenetére

csab2
veterán

A múltkor megvettem a Verdun című játékot. Ott van a lapján, hogy “One Player”. A játékban meg egyszerűen nem találom az egyjátékos kampányt.

(#281463) Kendek válasza csab2 (#281462) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

A multis játékoknál írja, hogy PS Plus required for online play, meg még egyéb infókat. Amit nem ismersz még csak hallomásból sem, azt nem érdemes látatlanban megvásárolni. De magad is rá tudsz keresni, szóval felesleges ide beírni őket egyesével.

<-ƘƘ->

(#281464) interstate76 válasza csab2 (#281462) üzenetére

interstate76
addikt

Sztem az egy első vh-s online lövölde, aminek már évekkel ezelőtt is kihaltak voltak a szerverei.

Amúgy én sem értem, miért vásárolsz gyakorlatilag 0 infóval a birtokodban.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Fujitsu Lifebook U727, HP mini PC, Lenovo 40A1 dokkoló, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (sok exkluzív és playlinkes)

(#281465) F-ECT$ válasza csab2 (#281462) üzenetére

F-ECT$
titán

"Verdun is a squad-based multiplayer first-person shooter video game set during World War I."

Az 1 Player szerintem azt jelenti, hogy 1 konzolon egyszerre 1 játékos játszhat.

Dive ever, work never.

(#281466) moya#no1

moya#no1
aktív tag

Üdv. Szeretném az alkalmazás adatait lementeni pendrive ra. Windows os géppel normal FAT ra formáztam( elötte mac el
is próbàltam)
de a ps azt irja nincs csatlakoztatva. Valami lepest kihagytam ? Köszi :R :R

Just Ride KTM

(#281467) Kendek válasza moya#no1 (#281466) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

FAT32 vagy exFAT legyen, de az is fontos, hogy MBR partíciós tábla, és az első primary partíció. Ha nem vagy biztos benne, hogy hogyan lehet így leformázni, akkor használd a Rufus-t, ezekkel a beállításokkal.

<-ƘƘ->

(#281468) moya#no1 válasza Kendek (#281467) üzenetére

moya#no1
aktív tag

Megnézem köszönöm. Számit hogy melyik oprendszer alatt végzem ?

Just Ride KTM

(#281469) Kendek válasza moya#no1 (#281468) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ha a Rufus-t szeretnéd használni, akkor nyilván Windows.

<-ƘƘ->

(#281470) moya#no1 válasza Kendek (#281469) üzenetére

moya#no1
aktív tag

Rendben köszönöm. Windows os géphez màr csak holnap jutok. :R

Just Ride KTM

(#281471) vargalex válasza moya#no1 (#281470) üzenetére

vargalex
félisten

Teljesen mindegy, én Linuxon csináltam paracssorból.

Alex

(#281472) zojjektum

zojjektum
senior tag

Szeretném én magam pasztázni a promat (7016 első széria), mert elegem lett a “szakikból”. Megjelenéskor vettem. A kérdéseim: pasztázás után a lefogató “x” lemezt mennyire erősen kell meghúzni (yt videókból nem derült ki számomra egyértelműen) vagy csak érzésre, illetve kell-e elemet cserélni benne, (gondolom még az eredeti van benne)? Köszönöm!

(#281473) Kendek válasza zojjektum (#281472) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Teljesen be kell csavarni ezeket a csavarokat is, annyi, hogy érdemes több lépésben, keresztbe váltogatva őket. A végén normál erővel kell megszorítani.
Amúgy ezt a rugós lemezt kicsi erővel és kis mértékben akár meg is hajthatod a visszahelyezés előtt, hogy még nagyobb legyen a leszorító erő.

Ha már úgy is szétszeded, akkor persze akár elemet is cserélhetsz. Erre akkor van szükség, ha viszonylag sokat állt áramtalanítva a konzol. Arra kell figyelni, hogy ha szinkronban szeretnéd tartani a belső órát, akkor a csere idejéig is áramot kell biztosítani az alaplapnak. De ha hivatalos állapotban használod, akkor erre nincs szükség, mert bekapcsolás után majd beszinkronizál a Sony szerveréről.

<-ƘƘ->

(#281474) zojjektum válasza Kendek (#281473) üzenetére

zojjektum
senior tag

Hivatalosan használom (még) . Köszönöm! :R

(#281475) darkstreet89 válasza zojjektum (#281472) üzenetére

darkstreet89
tag

Érezni fogod, hogy meddig kell húzni. Legalább is én 2 hete szedtem szét amit vettem és érezhető, mikor már a csavart nem lehet tovább húzni, mert a menetet vágod tönkre. :)

(#281476) zojjektum válasza darkstreet89 (#281475) üzenetére

zojjektum
senior tag

Köszi neked is! Először csinálom majd, próbálom nagy gondossággal megoldani. Így most biztosan az kerül majd a gépbe, amit én akarok (kryonaut, tg minus pad 8).

[ Szerkesztve ]

(#281477) Wlac

Wlac
Ármester

Az okos ember más hibájából tanul, én meg a sajátomból sem. Mivel már sikerült megölnöm egy DS4-et azzal, hogy megjavítom a driftelő joystickot, ezért újra belevágnék a dologba. Valaki (valamelyik konzolos topikban) említette, hogy van olyan analóg stick, ami fixen nem fog driftelni. Nem találtam meg ezt a hozzászólást, így megköszönném, ha tudnátok valami infót/technológia nevet vagy ilyesmit adni, ami alapján rá tudok keresni.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#281478) consono válasza Wlac (#281477) üzenetére

consono
nagyúr

Olyant keress, hogy "hall effect" joystick, az nem fog driftelni. DE. Xboxhoz többféle is van, olyan, is, aminél nem csak a joy-t kell cserélni, hanem plusz elektronika is van hozzá. Nem tudom DS4-nél mi a helyzet, de jól nézd meg, milyent veszel!

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#281479) oriic válasza Wlac (#281477) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Guitar14-nek van erről egy jó Logout cikke (alapból Xbox-os, de kezdésnek jó így is)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#281480) Niki 83 válasza Kendek (#281448) üzenetére

Niki 83
újonc

PS3-on és PS4-en is lehet játszani! Közben nagy nehezen megoldódott a kérdés, mert a touch pad rész volt az indító gomb, csak a játék nem azt mutatta! Plusz probléma volt, hogy a fiam kapott karira egy kontrollert, ami jó pc-hez és ps4-hez, és ennek a touch padjára nem reagált a játék, azóta se tudjuk miért, viszont az eredeti ps4 kontrollerrel elindítja! Szóval nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, és B.Ú.É.K. mindenkinek!

(#281481) I02S3F válasza Niki 83 (#281480) üzenetére

I02S3F
őstag

BÚÉK!

(#281482) icemad válasza Niki 83 (#281480) üzenetére

icemad
nagyúr

Ezt írtam én is. Lényeg, hogy megoldódott. És Buék nektek is! 🥂

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281483) rasotamas

rasotamas
veterán

PS4 Pro beépített böngészőt akartam használni.
Megyünk kicsit "nyaralni" első héten, gondoltam visszük a PS-t, talán játszunk is, meg lehet vele streamelni Netflixet, stb, meg van Telekom TV GO-nk és MindigTV GO is.
Egyik se mműködik.
Előbbi valami API-t hiányol, másodiknál meg tölt tölt tölt, semmi, ha nyomok egy visszát meg nincs elég memória.
Külső vinyóról játszik avi/mkv filmet?
Azt látom, hogy NTFS-ben ahogy van nem jó, de ha úgyis csak kínszenvedés lesz exFAT-tal is akkor le nem formázom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281484) Wlac

Wlac
Ármester

Köszi a tippeket mindkettőtöknek!

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#281485) Extremex

Extremex
tag

Sziasztok!
Adott egy ps4 slim 500gb
Kevés a tárhely,így külső hdd-N gondolkozom
Bármilyen külső hdd-T támogat,vagy valami specko kell?

(#281486) Bogyi007 válasza Extremex (#281485) üzenetére

Bogyi007
veterán

Usb 3.0 ajánlott hozzá.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#281487) Extremex válasza Bogyi007 (#281486) üzenetére

Extremex
tag

Köszönöm
Akkor az aprón nézek is olyat.
Felismeri majd egyből,vagy kell vele valamit állítani előtte?

(#281488) Kendek válasza Extremex (#281487) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Minimum USB 3 legyen (tehát 2.0 az nem jó), meg 250 GB és 8 TB közötti tárkapacitású. Az teljesen mindegy, hogy mi van rajta, a Beállítások > Eszközök > USB-tárolóeszközök > Formázás bővített tároláshoz opcióval tudod használatba venni.

<-ƘƘ->

(#281489) Extremex válasza Kendek (#281488) üzenetére

Extremex
tag

Köszönöm a segítséget
Ezt vettem: [link]
Jövőhéten megjön,remelem jó lesz hozza

(#281490) rasotamas válasza Kendek (#281488) üzenetére

rasotamas
veterán

Jól látom, hogy exAT-ra kell formázni? Van egy 2 terás külső vinyóm, és nem látja a mediaplayer, de felajánlja hogy leformázza nekem

(#281491) vargalex válasza Extremex (#281489) üzenetére

vargalex
félisten

Azért ez 5 és fél évet ment folyamatosan... Persze, attól még lehet jó. Nekem is van olyan 2,5"-os 1 TB-os lemezem, ami ennél többet ment (2367 nap uptime, pedig már 4 éve nincs is napi használatban) és még mindig hibátlan.

Alex

(#281492) Extremex válasza vargalex (#281491) üzenetére

Extremex
tag

Láttam hogy sok az üzem idő,de a kondíció 100-as,ezért bemertem vállalni.

(#281493) Kendek válasza rasotamas (#281490) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ha játékokat szeretnél futtatni róla, akkor a konzollal kell leformáztatni. Az nem exFAT lesz, és utána nem is fogja látni a Windows, pláne, hogy titkosított is.

<-ƘƘ->

(#281494) rasotamas válasza Kendek (#281493) üzenetére

rasotamas
veterán

Ja, értem. Csak filmeket akartam rátenni, de ntfs-ként nem látta a médialejátszó a ps-en.

(#281495) Kendek válasza rasotamas (#281494) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Ez esetben exFAT-ra tudod formázni, úgy látni fogja a konzol médialejátszója is.

<-ƘƘ->

(#281496) Guitar14 válasza Wlac (#281477) üzenetére

Guitar14
senior tag

Mivel "sikerült" megölnöd egy DS4-et driftjavítás címen ha szabad kérdeznem? :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281497) Extremex válasza Guitar14 (#281496) üzenetére

Extremex
tag

Házilag meglehet javítani?
Van itthon egy kontrollerem ami driftel.

(#281498) Guitar14 válasza Extremex (#281497) üzenetére

Guitar14
senior tag

Szét kell mindenképpen szedni.
Garantált javítás a csere. (forrasztás)
Viszont attól függ mit cisnál pontosan. Ha kosz ment bele lehet megoldható potméter tisztítással.
Ünnepek között két diftelő kontrollert javítottam, mindkettő pár éves Xbox One és Series.
Mindkettőt forrasztással cserélnem kellett, fényképeztem a kiszedett potmétereket, ilyen fantasztikus minőségben gyártják őket:
Gyakorlatilag a fém forgó lész levakarta a felületet ami az analog helyzetét állapítja meg.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281499) Wlac válasza Guitar14 (#281496) üzenetére

Wlac
Ármester

Jó kérdés. Egy kicsit driftelt, a videó alapján megtisztogattam, ami után úgy érzékelte, hogy teljes erőből nyomom balra. Akkor nem mentem
jobban bele, viszont mostanában kedvet kaptam az ismételt próbálkozáshoz. Vettem pár normálisabb eszközt (mágneses szilikon alátét, rendes szerszámkészet), és megcsaptam pár dolog pasztázását itthon, valamint kijavítottam pár kisebb dolgot, és egyelőre nem égett le a ház, úgyhogy a következő kihívás a forrasztás lesz. Alapanyag szerencsére van, mert jó pár driftelő kontrollerem akad még a fiókban.

(#281500) Dinomano válasza csab2 (#281460) üzenetére

Dinomano
senior tag

WD 2: Van egyszemélyes kampány. Játék is elég jó, picit nekem szokni kellett a hipster főszereplőket. Ezen kívül baj nincs a játékkal.
Prey: Jó hosszú és tartalmas single kampánya van! :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.