Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280451) tboy93 válasza DeFranco (#280450) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi. Az Elden Ring és a Marvel’s Guardians Of The Galaxy nekem megért 4 ezret, főleg hogy utána olvasva mindkettő ingyenesen upgradelhető PS5-re is.

(#280452) DeFranco válasza tboy93 (#280451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A guardianst én is megvettem a lego 2k drive mellé, az elden ringbe nem merek beszállni, mert így is lassan megtelek a teletérképes rohangálós harcolós játékokkal (hello horizon) az odyssey meg talán lesz olcsóbban is, mire oda jutok.

Kaptam már SMS-t hogy átvehető, emailt még nem.

A 4k-s PS5-ös moralesért kicsit sírok :D

[ Szerkesztve ]

(#280453) tboy93 válasza DeFranco (#280452) üzenetére


tboy93
nagyúr

Odysseyt hasznaltan sztem most is talalsz olcsobban, lattam mar 3 körül.

(#280454) Dinomano válasza tboy93 (#280453) üzenetére


Dinomano
senior tag

Odyssey-t épp most nyüstölöm, 43 levelen vagyok, de kb. térkép 1/3-a van meg. Az Origins-nak már rég a végére értam, amennyi játékórám van bent. Időtemető...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280455) tboy93 válasza Dinomano (#280454) üzenetére


tboy93
nagyúr

105 óra körül végeztem az Odyssey-val, összes DLC, platina. Ezzel én gyorsnak számítok, van aki az alapjátékba többet rakott ennél. Új gen. AC-k közül nekem a kedvencem, imádtam a görög setupot.

(#280456) Dinomano válasza tboy93 (#280455) üzenetére


Dinomano
senior tag

Görög settinget is szeretem, meg a vikinget is, úgyhogy AC Valhalla is tetszeni fog szerintem. DLC-et is ki akarom tolni majd. Kiváncsi leszek, hogy hány óra lesz a vége...Ha 100+, akkor életem eddigi leghosszabb játéka lesz.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280457) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#280458) DeFranco válasza tboy93 (#280451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Át is vettem, bementem az üzletbe is, a polcon is ennyiért volt az a pár darab, ami még ki volt rakva, sőt, olyat is találtam, amit abba a boltba nem engedett rendelni, szóval érdemes benézni ha van a közelben MM.

Talán nem őrületes nagy dealek ezek, de egész korrekt árak.

[ Szerkesztve ]

(#280459) erahurka válasza tboy93 (#280451) üzenetére


erahurka
félisten

Volt Elden Ring? Jól lekéstem :(

(#280460) tboy93 válasza DeFranco (#280458) üzenetére


tboy93
nagyúr

En postaval kertem, nem esik utba MM.

(#280461) tboy93 válasza erahurka (#280459) üzenetére


tboy93
nagyúr

Volt, egy rovid ideig :)

(#280462) g4mer


g4mer
senior tag

Sziasztok, egy nagyon fura jelenség jelentkezett nálam 2 napja.
Már csak reklámok nézésére youtubeozásra használom a gépet okos Tv hiányában, meg elvétve egy kis nosztalgiázásra kedvenc játékaimmal.

Bekapcsolom a gépet, youtube app megnyit, nem reagál semmire, se léptetni nem tudok benne, se elindítani egy videót, semmit. Frissítés a legújabb volt rajta, letörlöm, újra felrakom, semmi. Telefonnal rácsatlakozok, úgy tudom használni az appot.

Mondom akkor megnézem már, hogy másik appokban- játékokban mi a helyzet. Gta 5 betölt 90%-ig, utána megáll, netflix app kezelhetetlen kontrollerrel.

Csináltam egy backupot pendrivera, majd teljes visszaállítást a konzolon, majd backup-ból visszanyertem az mentéseket, adatokat stb.

Viszont még mindig nem működnek az appok, illetve a gta sem.

Joystick nem hinném, hogy rossz lenne, mert a menüt tudom vele kezelni.

Berakok egy videót a jelenségről: https://www.youtube.com/shorts/h-d-D8vl2PI

Sic Parvis Magna

(#280463) g4mer válasza g4mer (#280462) üzenetére


g4mer
senior tag

Közben megoldódott, resetelni kellett a kontrollert..

Sic Parvis Magna

(#280464) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Csak jelezni szeretném,hogy a mai naptól van a Storeban a Summer Sale,ha esetleg valaki nem tud róla. (Emlékeim szerint egészen Aug. 16ig!)
Én már reggel gyorsan le is csaptam egy Mortal Kombat 11-re,nagyon jó áron! (Szerintem az akció időtartama alatt nem ez lesz az első és utolsó vásárlásom!) :D

(#280465) I02S3F válasza csabi98 (#280464) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi! Dugig vagyok játékokkal.:B

(#280466) Vadernagyúr válasza csabi98 (#280464) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én is pont a Mortal Kombat 11-et vásároltam meg ma :D De még lehet, hogy becsúszik addig egy Cyberpunk is.. Most viszonylag az sem olyan drága :D

PSN: joskovagyok199

(#280467) peternac válasza csabi98 (#280464) üzenetére


peternac
tag

mellé még egy jó kis akciós feltöltőkártya, pl: https://www.eneba.com/hu/store/psn-gift-cards
-->profit! :DDD

(#280468) madmike válasza csabi98 (#280464) üzenetére


madmike
őstag

:C
Asseto Corsa-t már vártam egy ideje.
Mellé behúztam még a Mortal Kombatot és az NBA 2K23-at. Köszi a figyelemfelhívást. :R

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#280469) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Amúgy csak számomra nehezen áttekinthető (szűrhető) a store felület?

Ha nem konkrétan játékra keresnék, hanem az olcsóbb, de nem kétpálcás indie címeket szeretném látni, egy szenvedés beállítani a szűrőt.

(#280470) Dinomano válasza DeFranco (#280469) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én újabban azt csinálom, hogy psdeals.net-en vagy xboxdeals.net-en megnézem mi akciós, és megveszem a store-ban. Úgy már jártam 1-2 címnél, hogy kiderült hogy mégsem akciós (már), de jól használható így a rendszer. Az X-box Live és Psstore böngészős oldala egy nagy kaka.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280471) tboy93 válasza DeFranco (#280469) üzenetére


tboy93
nagyúr

https://psprices.com/

Én itt válogatok, sokkal átláthatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#280472) Exelsior24 válasza DeFranco (#280469) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A playstation store felülete egyáltalán nem felhasználó barát sajnos, sem a weboldal nem az, főleg ez az új ami a PS5-tel bejött és változott, bár a régi verzió se volt valami könnyen kezelhető szűrés, részletes keresés szempontjából, de tényleg kész katasztrófa.

Én is a [https://psprices.com/region-hu/index] weboldalt használom leggyakrabban, mint @tboy93 , de ez a másik a [https://psdeals.net/hu-store] weboldal sem rossz, néha erre is rá szoktam nézni.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#280473) Vadernagyúr válasza Exelsior24 (#280472) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Igazából nekem most PS5-ön még az is bonyolult, hogy megtaláljam a catalogue játékokat.. Minden úgy elvan dugva meg ilyesmi, bár lehet, hogy én vagyok csak vak hozzá :D

PSN: joskovagyok199

(#280474) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Spanyol Amazon szivárogtatja az új King Kong játékot. (Skull Island Rise of Kong)

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#280475) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végigvittem a Trek to Yomit. Az irányítás nem a legjobb, de egyszer érdemes letolni.
Viszont ha jól emlékszem, akkor 3x volt olyan, hogy 3 lehetőségből kell választani. Ez azt jelenti, hogy 27 féle út van? Vagy ezek nagyjából ugyanoda vezetnek?

Dive ever, work never.

(#280476) raziel01


raziel01
veterán

PSprices-nál hogy lehet beállítani, hogy egyszerre mutassa a PS5 és PS4 akciókat?
Régen működött, pár hónapja megújult azóta nem látom csak külön külön.

(#280477) Kendek válasza raziel01 (#280476) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ott van rá a gomb; All my platforms or PS5 PS4
Persze ehhez Beállítások > My platforms, és itt pipáld be mindkettőt.

<-ƘƘ->

(#280478) raziel01 válasza Kendek (#280477) üzenetére


raziel01
veterán

Regisztráció után?

(#280479) DeFranco válasza Exelsior24 (#280472) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi Neked is és mindenkinek a tippeket!

(#280480) Kendek válasza raziel01 (#280478) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, a testreszabáshoz és az értesítésekhez regisztrálni kell.

<-ƘƘ->

(#280481) oriic válasza oriic (#280474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött a hivatalos bejelentés és kaptunk egy trailert is. Megjelenés ősszel.

Skull Island: Rise of Kong - Official Announcement Trailer

Live-Die-Respawn

(#280482) erahurka válasza F-ECT$ (#280475) üzenetére


erahurka
félisten

PC-n játszottam megjelenéskor és beadott egy olyan bugot, hogy az utolsó pályára elvett minden upgrade-et...

(#280483) csabi98 válasza Vadernagyúr (#280466) üzenetére


csabi98
tag

Én már játszottam rajta,az utolsó karakterhez (Kronika) erős idegrendszert kívánok! 😂
Nálam is becsúszott egy akciós Gta 5 is mondom most jó árban van. :D

(#280484) Djuree


Djuree
félisten

üdv
venni akarok 1 éves live-t, van most vagy várható valami akció?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280485) F-ECT$ válasza Djuree (#280484) üzenetére


F-ECT$
titán

Fáradj át az Xbox topicba ;)

Dive ever, work never.

(#280486) Djuree válasza F-ECT$ (#280485) üzenetére


Djuree
félisten

jah hogy az boxon van, psn-re gondoltam, boxom már régóta nincs. :D :DDD :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280487) F-ECT$ válasza Djuree (#280486) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt Plus van, abból is már 3 fajta: évi 18k / 30k / 36k. Alapvetően évi 2-3 akció van (black friday, karácsony, summer sale), akinek épp nincs élő előfizetése, azoknak még extrában 1-2. Ezek 25-33-50%-os kedvezmények szoktak lenni. Emellett lehet akciósan feltöltő kártyát is venni, a 36k feltöltő akár itt a HA-n is beszerezhető 30k-ért.

Az új játékosoknak legjobban megérő középső csomag 30k / év, ha kifogsz rá egy 25%-os kedvezményt, meg a feltöltőkártyás módszert is használod, akkor kb 18k-ért (havi 1500 Ft) lehet előfizetni rá.

Ha jól emlékszek, akkor a Plus 1 hónapja volt akciós, így a következő hetekben nem várható újabb, de persze a Sony gondolhatja másképp.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#280488) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Két játékos módhoz szeretnék majd hamarosan beszerezni egy olcsóbb de Ps4 konzollal kompatibilis kontrollert ami lehetőleg vezeték nélküli akárcsak a gyári.
Mivel ez sokkal kevesebbet lenne használva mint a gyári így egy utángyártott is megteszi.
Ki-mit tud esetleg ajánlani? :)

(#280489) Kendek válasza csabi98 (#280488) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nincsen olyan olcsóbb utángyártott kontroller, amit kicsit is lehetne ajánlani. Ha túl drága a gyári, akkor esetleg érdemes lehet használtat keresni és vásárolni.

<-ƘƘ->

(#280490) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sand Land 12 Minutes of PS5 Gameplay | Comic Con 2023 (A videó PS5-ös, de jön PS4-re is)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#280491) Djuree válasza F-ECT$ (#280487) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, igazság szerint csak azért kéne mert sok régi plus-os játék csak úgy megy amit már letöltöttem, ezek is inkább a gyerekeknek, én már nem nagyon játszok időhiány miatt, így elég lenne a legkisebb csomag is. majd figyelem az akciókat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280492) csabi98 válasza Kendek (#280489) üzenetére


csabi98
tag

Végülis az sem drága annyira,de gondoltam mivel nem lenne annyit használva mint a gyári így megteszi esetleg egy olyan is. Én a Nacon márkát nézegettem,de persze abból meg csak vezetékes verziót találtam jó árban azt pedig nem akarok venni. Így mivel azt mondod semmi jó utángyártott alternatíva sincs ami cserébe strapabíró is,ezért inkább maradok a gyárinál és keresek inkább jó árban olyat. Az már lényegtelen hogy új vagy használt,csak a működése legyen tökéletes.
Köszönöm a segítségedet! :)

(#280493) F-ECT$ válasza csabi98 (#280492) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem Nacon Wired Mini volt tartaléknak, azt is használtan vettem pár ezer forintért, gond nem volt vele.

Dive ever, work never.

(#280494) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Nos vásároltam egy vezeték nélküli kontrollert és első csatlakoztatáskor létre kellett hoznom egy másik profilt az új kontroller miatt(legalábbis gondolom én!)
Anno mikor Ps3nál játszottunk 2 kontrollerrel ott nem kellett kontrollerenként külön profil.
Ezt a dolgot nem tudom Ps4-nél is valahogy mellőzni? Azaz hogy csak 1 profil legyen,de menjen a két játékos mód pld: a Mortal Kombat 11ben.
Ha ez kivitelezhető valahogyan és valakinek van is rá megoldása,azt megköszönném! :)
Ha nincs vagy nem megoldható,az sem baj akkor majd csak hozzászokom valahogy. :D

(#280495) Wlac válasza csabi98 (#280494) üzenetére


Wlac
Ármester

Talán vendégként is be lehet vele jelentkezni, de a legegyszerűbb az, ha van egy másik profil is. Már nem úgy van, mint a PS3 idejében.

“The wha-"

(#280496) Kendek válasza Wlac (#280495) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vendégként is működik, csak úgy nincs mentés, vagyis a második játékos mindig előről kezdi a játékot. Szóval ezért kell hozzá egy külön profil.

<-ƘƘ->

(#280497) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok..
Ps5 és ps4 között is meglehwt osztani a ps+ ot? Lehet tudnék váltani ps5 re és kuzinommal megvan osztva a ps+ om.

(#280498) Kendek válasza Beretvás (#280497) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, ugyanúgy működik. A Plus előfizetés az a fiókhoz van kötve, nem a konzolhoz.

<-ƘƘ->

(#280499) Beretvás válasza Kendek (#280498) üzenetére


Beretvás
addikt

És a játékok mennyire kompatibilisek viszafele? van erre tálázat? Sajna nem nagyon találtam konkrét infót..

(#280500) Kendek válasza Beretvás (#280499) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szinte 100%-os a PS4-es játékokra a visszafele kompatibilitás. Tényleg csak néhány kivétel van, illetve olyan, aminél lehetnek pl. apróbb grafikai anomáliák. Szóval azért nincs ilyen táblázat, mert jórészt minden megy, hiba nélkül.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.