Hirdetés

2024. július 21., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

(#281551) Kazuma989 válasza Kendek (#281550) üzenetére

Kazuma989
tag

Köszönöm :R

(#281552) Dinomano

Dinomano
senior tag

Infamous Second Son és kiegészítője (First Light) szokott lenni akcióban store-ban? Ha igen, mennyire szokták leakciózni? Be akarnám húzni valamikor, pár 2-3000 Ft-os akcióban érdekelne.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281553) Kendek válasza Dinomano (#281552) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

[link] [link] [link]

<-ƘƘ->

(#281554) Dinomano válasza Kendek (#281553) üzenetére

Dinomano
senior tag

Köszönöm, reg-elek hogy kapjak infót, ha esetleg akció van.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281555) zolee1984

zolee1984
senior tag

Üdv!
Milyen hiba az mikor szaladok előre semmi gond, de mikor fordul a kamera és magam felé húzom a kart akkor csak sétál a karakter. Nem driftel a kar.
Nem olvastam itt ilyet. Uncharted collection a játék ha esetleg specifikus bug lenne.

üdv Zoli

(#281556) F-ECT$ válasza zolee1984 (#281555) üzenetére

F-ECT$
titán

Ha más játékban nincs ilyen, akkor ez lehet az Unchartedben bug(/feature) csak.

Dive ever, work never.

(#281557) Dinomano válasza zolee1984 (#281555) üzenetére

Dinomano
senior tag

Melyik rész produkálja? Azért, ha jól emlékszem (én az orig. 1. résszel játszottam) az elsőben elég béna volt a mozgás és a kamera is (A célzásról/fedezékrendszerről ne is beszéljünk).
A második résztől már oké az irányítás.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281558) zolee1984 válasza Dinomano (#281557) üzenetére

zolee1984
senior tag

A 2. Részben vettem észre de a 3-ban is csinálja

üdv Zoli

(#281559) Dinomano válasza zolee1984 (#281558) üzenetére

Dinomano
senior tag

Nem emlékszem ilyenre, bár én az orig-okat játszottam PS3-on.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281560) zolee1984 válasza Dinomano (#281559) üzenetére

zolee1984
senior tag

Majd megnézem a lost of us-ban is csinálja vagy nem.
Ha hibás ti mit ajánlotok?
2 új utángyártott 20-ért vagy 2 használt 20-ért?
Esetleg egy új szintén 20-ért?
Érdemes lehet javíttatni?
Mennyi egy kar csere?

üdv Zoli

(#281561) F-ECT$ válasza zolee1984 (#281560) üzenetére

F-ECT$
titán

Analóg csere (kb 5k) vagy új.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#281562) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

(#281563) zolee1984 válasza F-ECT$ (#281561) üzenetére

zolee1984
senior tag

Csak játék vagy gép hiba volt.
Rálógattam a netre a gépet és miután frissült a játék és/vagy a szoftver verzió megszűnt a hiba.

üdv Zoli

(#281564) Dinomano válasza zolee1984 (#281563) üzenetére

Dinomano
senior tag

Ja, hogy nincs mindig neten a gép? Én alapból engedem a frissítést játékindításnál. Ezek szerint nem felesleges a dolog...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281565) zolee1984 válasza Dinomano (#281564) üzenetére

zolee1984
senior tag

Inkább pc játék ami megy nálam.
Nem is gondoltam, hogy vannak ilyen bugok konzolon.

üdv Zoli

(#281566) consono válasza zolee1984 (#281565) üzenetére

consono
nagyúr

Hát, ha lemezről telepített verziót futtatsz, akkor bele lehet futni. A legtöbbször nem találkozik vele az ember, mert rögtön lefrissül a játék a netről...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#281567) zolee1984 válasza consono (#281566) üzenetére

zolee1984
senior tag

Ezentúl figyelek erre is.
Mindenesetre megnyugtató, hogy nem a kar halt le.
Köszönöm a segítséget mindenkinek.

üdv Zoli

(#281568) flegga92

flegga92
senior tag

Sziasztok!
Megörököltem öcsém PS4-ét, a kontrollerben az akksi évek óta kuka, Ő kábelen használta azóta. Vettem is bele akksit, működött is, de pár nap állásában lemerült. Töltöttem egy kicsit, de amint lehúzom a kábelt, egyből kikapcsol.
Mi lehet még vele a gond?

(#281569) F-ECT$ válasza flegga92 (#281568) üzenetére

F-ECT$
titán

Az aksi meg tud halni attól ha teljesen lemerül.

Dive ever, work never.

(#281570) Tasunkó válasza flegga92 (#281568) üzenetére

Tasunkó
senior tag

Nekem van ilyen kontrollerem. Töltés közben tudom használni, de amint leveszem off. Áttettem az akkuját egy másikba, mert annak ellenére hogy így működött, elég sok töltést bírt, és tettem bele utángyártott gyöngébbet, ami természetesen addig jól működött, de ugyanez. Rendeltem kinából bele azt a celofános nyomtatott átamkört, usb csatlakozót cseréltem, ezek nem segítettek, megtartottam donornak.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#281571) flegga92 válasza Tasunkó (#281570) üzenetére

flegga92
senior tag

Ahhh köszönöm. Néztem már én is ezeket, reméltem megoldja a problémát, de akkor itt más baj van, nézhetek akkor kontroller után.

(#281572) bendi806

bendi806
aktív tag

Sziasztok
Lejárt a PS előfizetésem, a mentéseim ugye felhobe vannak, ha veszek majd 1 hónapra újra, akkor megint 6 hónapig megmaradnak a menteseim a felhőben? Vagy mikor törlődik?

(#281573) F-ECT$ válasza bendi806 (#281572) üzenetére

F-ECT$
titán

Lejárat után 6 hónapon belül vegyél. Ha az lejár, akkor megint van 6 hónapod újra venni.

Dive ever, work never.

(#281574) Delirious

Delirious
tag

Tomb Raider I-III Remastered PS4 verziót nem találok Store-ban csak a PS5-öst. Megjelenés után elképzelhető, hogy lesz? Leginkább PS5/PS4 verzió érdekelne, mert családon belül van mindkét konzol és egy verzió megvásárlásával, mindkét konzolon tudnánk játszani.

(#281575) AxBattler

AxBattler
félisten

Üdv!

Régóta nem jártam a webes account felületen, és most hogy beléptem a Sony Ent. Network felületre, látom hogy már kábé semmire sem jó... a Transaction History-ra nyomva is átirányít a store felületre, wallet-et megnézni meg már esélytelen.
Store felületen meg nem is találom az account-om adatait, csak tolja az arcomba az akciókat.

Melyik lenne az a bejelentkezős felület, ahol normálisan tudom menedzselni a fiókomat: vásárlások, pénzfeltöltés, stb.??

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." ELADÓ: ASRock A620I Lightning WiFi ITX

(#281576) Kendek válasza AxBattler (#281575) üzenetére

Kendek
MODERÁTOR

Account Settings > Transaction History. Itt ugyan átirányít a Store felületére, de ott elég jól átlátható.
A Wallet az a Payment Method, a kódbeváltás pedig Redeem Codes. De ezeket a Store oldalán közvetlen is eléred, jobb felül az avatarodra kattintva.

<-ƘƘ->

(#281577) AxBattler válasza Kendek (#281576) üzenetére

AxBattler
félisten

Igen, ez megvan, viszont Store felületén nekem semmi nem jelenik meg: nincs avatar, de még egy "Sign In" gomb sincsen.

Network Service Status OK

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." ELADÓ: ASRock A620I Lightning WiFi ITX

(#281578) AxBattler válasza AxBattler (#281577) üzenetére

AxBattler
félisten

Hiába jelentkezek be, semmit nem mutat a Store... :F

(#281579) AxBattler válasza AxBattler (#281578) üzenetére

AxBattler
félisten

Kijelentkezni sem enged... :U
A kapcsolat a kiszolgálóval időtúllépés miatt megszakadt.

My Sony-n keresztül be tudtam lépni, ott a Playstation menüpont továbbdob a PS Store-ra, de ott megint nincs semmi. Ha ránézek egy játékra, amit digitálisan már megvettem, ott ugyanúgy írja az árat, nem írja, hogy az meglenne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#281580) Dinomano válasza Tasunkó (#281570) üzenetére

Dinomano
senior tag

Én, úgy látszik, öreg vagyok, még vezetékkel használom a kontrollereket. :)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281581) flegga92 válasza flegga92 (#281568) üzenetére

flegga92
senior tag

Mivel úgy néz ki teljesen halott a kontroller, állásában lemerítette az akksit 0V-ra. Kap még egy másik USB csatit mert eléggé kivan, de gyanítom nem fogja megoldani.

Szembe jött aliexpressen 2 kontroller is valakinek van ezekkel tapasztalata?
[link] [link]
Sok pénzt nem akarok rászánni mert ritkán játszok, használt DS4 lutri amennyi bajuk van...

(#281582) Tasunkó válasza Dinomano (#281580) üzenetére

Tasunkó
senior tag

A hibája miatt ha lekerült töltésről, újra kellett párosítani, így folyamatos primitív logikai feladványoķkal szórakoztatott, bár pc-n is használtam, lehet ha csak a PS4-hez marad párosítva ott megtartotta volna. Én is usb kábeles voltam, de leszoktam, paradox módon a pc-n is valahogy simábban ment a Bluetooth kapcsolat egy dongle-vel, még a Series controllerel is.

(#281583) Dinomano válasza flegga92 (#281581) üzenetére

Dinomano
senior tag

Én jártam már meg ilyen utángyártott kontrollerekkel, igaz, az még a PS2-es korszakban volt. X-re egyébként PDP gyártmányú utángyártott kontrollerem van, de még nem tudok róla véleményt alkotni. Egyelőre működik. Anno PS2-ön úgy jártam, hogy egy darabig működtek, utána meg hirtelen nem. (Nem téptem/rágtam a kábelt, csak egyik nap beadták az unalmast.)
Én azért ilyen Ali-s cucctól óvakodnék.
PDP-ből van PS4-es, igaz drágábban, 13e körül.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281584) Tasunkó válasza flegga92 (#281581) üzenetére

Tasunkó
senior tag

Hát nekem van alis :), de már nincs meg az eladó. Az a numeró únó kontrollerem már 2 éve, de olyan sokat nem játszok, azért egy tucat 60órás singlet végigvihettem vele. Az eredetik használtak, csak pihentetem őket, az ára miatt ezt jobban esik kézbe fogni. Kockázat biztos van benne, alaposan olvasd át az értékeléseket, van hogy valaki pengébb leírja reálisan.

(#281585) Dinomano válasza Tasunkó (#281584) üzenetére

Dinomano
senior tag

..Milyen márka a kontrollered? Vagy ebben az esetben (utángyártott hamisítvány), nem számít igazán?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281586) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#281544) üzenetére

Jim Tonic
nagyúr

Na, vettem végül bele egy 960GB-os SSD-t, és úgy tűnik, megszűnt mindent probléma. A HDD viszont nagyon alapos teszt után is hibátlan. Ez amolyan szerencsétlen együttállásnak tűnik, vagy nem is tudom.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#281587) Tasunkó válasza Dinomano (#281585) üzenetére

Tasunkó
senior tag

playstation :DDD úgy néz ki mint a többi PS4 kontrollerem. navy kék. nincs rajta PS logó. nincs nagy tapasztalatom, szóval van 2db, de ez alapján nem számít, a visszajelzések minősége alapján szúrtam ki akkor az eladót. az akkut átraktam az eredetiből, mégiscsak tovább bírja. pont úgy is kellett szétpattintani. vettem drágábbat, xbox dizájn, annál van olyan hogy nem egyforma erős a két rezgőmotor, szóval lehet van egy plafonja a minőségüknek.

[ Szerkesztve ]

(#281588) Bogyi007

Bogyi007
veterán

Temu oldalán is új regisztrációval lehet fogni utángyártott Ps4 kontrollert, nos az a világítást leszámítva egy az egyben kiköpött másolata a DS kontinak.

Került vagy 800 forintomba...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#281589) I02S3F

I02S3F
őstag

Megosztanék egy tapasztalatot. Megvettem a Days Gone-t és a Rage 2-t. A DG, ha egyszer leülök, az alsó hangon félóra játékot jelent. Ennek a játéknak már kiismertem a technikáját . Namost! A Rage 2 nekem tök bonyolult!
Vettem 500 forint körül egy Gods Will Fall nevű indie játékot. És tök jó! Tök egyszerű, be is tanít menet közbe és szép a grafika.

Egy szó, mint száz, az indie játékok jobban bejönnek nekem! :K
Tovább megyek, van pár pixeles, marió szintű játék is, amit nagyon szeretek. ízlések és pofonok :N .

(#281590) perge666 válasza I02S3F (#281589) üzenetére

perge666
veterán

A Gods Will Fallba ugye nincs magyar felirat??

( DG-t fél óráért be sem kapcsoltam,engem az nagyon beszippantott )

[ Szerkesztve ]

(#281591) icemad válasza I02S3F (#281589) üzenetére

icemad
nagyúr

Ha a Rage 2 bonyolult, akkor az Elite Dangerous-t kerüld el messziről. :D Annak az irányítása még agyhalál.
Indie címekből tényleg sok jó van. Én pl most a Kingdoms Two Crowns-t kezdtem el. Na ezt a játékot besorolni is nehéz. Talán rogue like stratégia? Az irányítása viszont egyszerű. Bal, jobb, meg 2 gomb. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281592) Tasunkó válasza I02S3F (#281589) üzenetére

Tasunkó
senior tag

A Hollow Knight-ot játszottad már? Elég gyakran teszik akcióba.

(#281593) perge666 válasza perge666 (#281590) üzenetére

perge666
veterán

Közbe megvettem a Gods Will Fallt,pont akciós volt ( 529ft-ért BestBuy ) elég jó kis játéknak ígérkezik,köszi szépen az ajánlást. :R Magyar felirat ugyan nincs benne,de elleszek vele ígyis. :)

9 Monkeys Of Shaolinról is volt szó itt régebben,azt is megvettem.Ez 2 játékos cucc,de unokaöcsémmel ez szuper lesz. :)

Néhány éve rühelltem és tiltakoztam az Indie játékok ellen,mára változott a véleményem. :B

[ Szerkesztve ]

(#281594) I02S3F válasza perge666 (#281593) üzenetére

I02S3F
őstag

A 9 monkeys of shaolin megéri a pénzét. Olyan 3 ó a játékideje.

@Tasunkó: megnézem!
@icemad : megnézem!

[ Szerkesztve ]

(#281595) perge666 válasza I02S3F (#281594) üzenetére

perge666
veterán

A Monkeys azt írta Storeban hogy 2 játékos,de egyedül is lehet játszani,de direkt 2 játékos miatt vettem meg így ki sem próbálom,majd csak unokaöcsémmel. :)
Azt a 700FT-ot szerintem megérte ez is.

(#281596) I02S3F válasza perge666 (#281593) üzenetére

I02S3F
őstag

A Gods Willl Fall nem könnyű játék. Viszont kiderült számomra, hogy szeretem a COD szériát! Jó pár van belőle!

(#281597) Dinomano válasza I02S3F (#281589) üzenetére

Dinomano
senior tag

Rage 2-ben mi a bonyolult!?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281598) I02S3F válasza Dinomano (#281597) üzenetére

I02S3F
őstag

Megérteni a skill pontokat, mi mit csinál. Megérteni a jármű fejlesztésének menetét. A Gomb-kombinációk megjegyzése.:B

(#281599) Dinomano válasza I02S3F (#281598) üzenetére

Dinomano
senior tag

Akkor ilyeneknek, mint MGS V ne állj neki. Kb. meg kell tanulni, hogy mi hogy működik a játékban, kísérletezgetni kell mission közben, utánanézni YT-on.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#281600) consono válasza Dinomano (#281599) üzenetére

consono
nagyúr

"utánanézni YT-on" - ez nem veszi el a játék értelmét? Vagy az élményét? Mert akkor akár végig is nézhetem mások hogyan játszanak...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.