Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280951) F-ECT$ válasza FunPro (#280948) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez tökéletesen érthető, engem valamennyire szórakoztat az anyagi része is a dolognak, de sokaknak ez csak fölösleges macera. A lemezezés pont azért is jó, amit írsz: nem veszel fölöslegesen sok játékot, mert nem akarod tárolni. Digitálisan könnyebb fölöslegesen nagy backlogot építeni.

Dive ever, work never.

(#280952) Dinomano válasza F-ECT$ (#280951) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem az EPIC könyvtáram van tele játékokkal, mivel nem bírom otthagyni a heti free game-ket. Digitálisan csak XSS-re veszek, PS4 exkluzívokat gyűjtöttem anno lemezesben, de nagyját már eladtam. Korábban steam-en vásárolgattam.
Backlog-omon vannak még jó 15éves game-ek is, amiket ki akarok tolni, szóval tudok várni, nem érdekelnek a friss megjelenések. Követem a piacot, van hogy tetszik is játék, meg hú, de jó lenne, de tudok várni.
Nemrég toltam ki pl. Beyond-ot és Hitman-Absolution-t, meg anno kimaradt a Heavenly sword+ki szeretném játszani másodszor a Killzone 2-öt.

Írom ezt úgy, hogy megvesztem volna, ha nem veszek XSS-t, és eddig 2x volt bekapcsolva. 1x játszottam, meg egyszer megnéztem a játékkönyvtáramat. Ennyi.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280953) Alarikman


Alarikman
senior tag

Az Elden Ring hány évtized után lesz megfizethető(értsd kb 8k)? Láttam most akcióban 15k körül. Ennyire jó játék, hogy ráérnek olcsósítani? Hallottam, hogy marha nehéz. Easy-n is?

(#280954) Kendek válasza Alarikman (#280953) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Népszerű, sikeres játék, ezeket alapból is kevésbé akciózzák, de itt a PS5 érában meg amúgy is belassult a leárazás. Easy mód az nincs benne.

<-ƘƘ->

(#280955) Beretvás válasza Alarikman (#280953) üzenetére


Beretvás
addikt

50% tol olcsóbb még nem volt.. Lemezest se fogsz alatta találni, hiába írják itt hogy az milyen olcsó.
Nehéz igen de ha bejön a világa megéri..

(#280956) bul07 válasza FunPro (#280944) üzenetére


bul07
nagyúr

Mi a különbség a V1 és a V2 között?
Honnan tudom megalapítani hogy milyen?

Itt jobb áron találtam [link] (ugyan azt a ha jól nézem)
Innen is jó lesz ugye?

Már szétkaptam [kép]
Ez volt benne [kép], [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#280957) Kendek válasza bul07 (#280956) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kontrolleren látszik, hogy V1 vagy V2. Ha V2, akkor a tapipad is világít, illetve rá is van írva a matricára, hogy CUH-ZCT1 vagy ZCT2. Arra figyelj, hogy jót vegyél hozzá, mert eltérő a csatlakozójuk.

<-ƘƘ->

(#280958) bul07 válasza Kendek (#280957) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ez az, nincs matrica rajta

Így néz ki kívülről [kép], [kép], [kép]
(Még nem volt esésem megtakarítani, így lett véve)

De amúgy csak a csatlakozó a különbség?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#280959) Kendek válasza bul07 (#280958) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezen képek alapján nem eldönthető. Nem látszódik a világítás (az csak bekapcsolt állapotban fog), se a csatlakozó (ami a V2 esetén kisebb).

<-ƘƘ->

(#280960) F-ECT$ válasza Beretvás (#280955) üzenetére


F-ECT$
titán

A lemezes nem azért olcsó, mert olcsóbb megvenni, mint a digitálisat. Hanem azért, mert megveszed és 1-2 hónap múlva majdnem ugyanannyiért el is tudod adni.

Dive ever, work never.

(#280961) bul07 válasza Kendek (#280959) üzenetére


bul07
nagyúr

Vezeték rádugva sárgásan pulzálni kezdett

Újabb képek
[kép], [kép], [kép], [kép]

Ahogy nézem 3.5mm a csatlakozója akkor ez V2 lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#280962) Kendek válasza bul07 (#280961) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A jack csatinak semmi köze hozzá, de az új képek alapján egyertelműen V2. :K

<-ƘƘ->

(#280963) consono válasza Alarikman (#280953) üzenetére


consono
nagyúr

Marha nehéz, de igen, ennyire jó. Easy mode szokásos módon nincs, de játékon belül ha megszerzed a Mimicet, sokat egyszerűsödik minden :K

"In God we trust. All others must bring data"

(#280964) Beretvás válasza F-ECT$ (#280960) üzenetére


Beretvás
addikt

Azzal tisztában vagyok de pl az említett játékot hónapokig vadásztam használtam és szinte drágábban akarták adni mint digitálisan... ugyanez igaz volt DS3 ra is...

(#280965) F-ECT$ válasza Beretvás (#280964) üzenetére


F-ECT$
titán

Az miért zavar hogy drágább a lemezes, mint a digitális, ha úgyis eladod a végigjátszás után :F

Dive ever, work never.

(#280966) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Elolvastam az összefoglalót, de egy kérdés még nem világos a számomra, ebben kérem a segítségeteket.

100 éve van UK accountom, amikor a PS3-at anno megvettem, magyar store nem is létezett, tehát nem volt kérdés, hogy UK store-ra regisztrálok. Az utóbbi években azonban egyre nehézkesebb az UK PS PLUS feltöltőkártya megvásárlása, plusz a fantasztikusan szárnyaló forint miatt is érdemes lenne magyar accountra váltanom.
Viszont nem szeretném az eddigi trófeákat elbukni (kevés digitális játékom van, az nem érdekes annyira).

A kérdés: ha csinálok magyar accountot, megveszem a magyar PS Plus-t hozzá, attól még multiplayerben játszhatok az UK accountommal ugyanezen a gépen, vagy ez felejtős? :F

(#280967) icemad válasza Shadowfax (#280966) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Persze. Csak annyit kell tenned, hogy az új magyar fiókot beállítod elsődlegesnek a konzolodon.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280968) Kendek válasza Shadowfax (#280966) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ahogy icemad írja, vagyis csak annyit kell tenned, hogy az új magyar fióknak beállítod elsődlegesként a konzolodat.

<-ƘƘ->

(#280969) Bogyi007 válasza Shadowfax (#280966) üzenetére


Bogyi007
veterán

Semmivel sem lesz már drágább az Uk account - csak ott volt emelés anno, míg nálunk nagyon sokáig a PS Store 300 forintos euróval számolta az árfolyamot - ezt szűnt meg a legutóbbi PS Plus emeléssel...

Feltöltőkártyát tudsz venni Eneba, Gamivo és Cdkeys oldalakon...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#280970) icemad válasza Bogyi007 (#280969) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom UK-ban is ugyanígy emeltek, mint EU szerte. Akkor még lehet, hogy jobban jár a magyar árakkal.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280971) Shadowfax válasza icemad (#280967) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek! :R

Bogyi007: A cdkeysen vettem már feltöltőkártyát, de egy ideje már nincs készleten. :F

Őszintén szólva most magyar oldalakon se találok semmilyen PS Plus éves feltöltőt.

(#280972) Bogyi007 válasza icemad (#280970) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak nálunk EDDIG 300-al számolt a Sony Eurót.
Most már nem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#280973) icemad válasza Bogyi007 (#280972) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én Hollandiában élek, ahhoz képest a magyar árak olcsóbbak. Pl 12 hónap essential 25600 huf Magyarországon (66 euró) , nálunk meg 72 euró. (kb 28000 huf)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280974) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Én is le nyugdíjazom a ps4-et. Eladni nem fogom így vissza rakom az eredeti dobozába. Szerintetek az állásból lesz valami baja? netalántán ha "retroznák" egyet jó pár év múlva.

[ Szerkesztve ]

(#280975) F-ECT$ válasza nincsnév007 (#280974) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért nem adod el? Ha retroznál, akkor majd veszel egy használat.

Dive ever, work never.

(#280976) nincsnév007 válasza F-ECT$ (#280975) üzenetére


nincsnév007
őstag

Mert nekem ez az első ps-em. Számomra eszmeibb értéke van.

(#280977) Kendek válasza nincsnév007 (#280974) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha SSD van benne, akkor nagyon hosszú állásidő után lehet adatvesztés, de azon egy újratelepítés az segít. Illetve az elem az, ami lemerülhet.

<-ƘƘ->

(#280978) nincsnév007 válasza Kendek (#280977) üzenetére


nincsnév007
őstag

a gyári hdd van benne. igen ezekre gondoltam én is

(#280979) I02S3F


I02S3F
őstag

Hát gyerekek! A Sackboy kifogott rajtam. A 4. bolygó végén vagyok. Kéne még 16 álomgömb a boss-hoz, de már nehéz összszedni. Nem tudom, hogy mihez kezdek! A respawn-t lehet végtelenné tenni. Ennyi:(.

(#280980) F-ECT$ válasza I02S3F (#280979) üzenetére


F-ECT$
titán

Coopban próbáltad esetleg?

Dive ever, work never.

(#280981) I02S3F válasza F-ECT$ (#280980) üzenetére


I02S3F
őstag

Nincs ps+ om. plusz, akivel játszak se :(. Pihentetem kicsit szerintem.

(#280982) F-ECT$ válasza I02S3F (#280981) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt lehet csinálni, hogy korábbi pályákról gyűjtesz még gömböket. Könnyebb megcsinálni a korábbi pályákat max gömbre, mint a későbbieken vadászni rájuk. (Ha nem találod őket, akkor meg YT videót lehet nézni az adott pályáról.)

Dive ever, work never.

(#280983) I02S3F válasza F-ECT$ (#280982) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper ötlet! Eszembe se jutott!:B

Köszönöm szépen!

(#280984) Dinomano


Dinomano
senior tag

Order 1886 kipörgetve. Legutóbb, mikor abbahagytam, azt hittem hogy sok van még vissza belőle. Közben 5 perc gameplay volt, és stáblista. :Y
Folytatásosra akarták, az látszik.
Nekikezdtem Last of US 2-nek.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280985) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Egy kicsit lazítottunk a szabályokon, így most már lehet témázni a konzolok töréséről is. Akit érdekel, a Homebrew Enabler beállításához készítettem leírást.
A PS4 sajnos csak 9.00-s rendszerszoftver verzióig törhető jelenleg, így ez csak azokat érinti, akik nem frissítették a konzoljukat.
Aki nem tudja, hogy miről van szó, itt egy kis videó, hogy nálam hogyan néz ki. Mondjuk én egy kicsit testre szabtam a felületet, de a lényeg azért látszódik belőle. :)

Ami továbbra sem engedélyezett, az a játékok letöltéséhez közvetlen segítséget kérni és nyújtani. Vagyis nem szabad linkelni játékokat, illetve oldalakat, ahol ilyenek vannak linkelve.

<-ƘƘ->

(#280986) icemad válasza Kendek (#280985) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom ez ugyanúgy vonatkozik xbox classicra, 360-ra, Switchre, stb...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280987) Kendek válasza icemad (#280986) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vonatkozik, de a magam részéről azokban nem segítek, csak PS3 és PS4.

<-ƘƘ->

(#280988) Lackooo84 válasza Kendek (#280985) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Miapitsa, ezt is megértük... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#280989) AxBattler válasza Kendek (#280985) üzenetére


AxBattler
félisten

Hová jut ez az ország fórum?! Phertő! :U

:P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#280990) nincsnév007 válasza Kendek (#280985) üzenetére


nincsnév007
őstag

:Y :Y

(#280991) icemad válasza Kendek (#280987) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes lesz. :) Biztos sokan jönnek majd a kérdésekkel. Lehet, hogy itt még nem is annyira, de xbox fronton biztosan. És ez marad itt a topikban vagy külön topik lesz neki?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280992) Sanyi.mTs válasza Kendek (#280985) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

lehet tudni a lazítás okát?

(#280993) Kendek válasza icemad (#280991) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem pörög már annyira ez a topik, szóval maradhat itt. Az Xbox meg a sajátjában, ha lesz majd rá egyáltalán igény.

(#280992) Sanyi.mTs: Felmerült, hogy ezt lehetne akár engedni is, így megbeszéltük, és engedjük. :)

<-ƘƘ->

(#280994) Guitar14 válasza Sanyi.mTs (#280992) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ez engem is érdekelne.
Mondjuk nekem a módosításban főképp az az érték, hogy a meglévő játékokat ne a haldokló/100 éves olvasóval kelljen olvasgatni hanem HDD/SD-ről futtathatóak legyenek gyorsabban, nem beszélve több más előnyről (Online play, jobb képminőség, régiófüggetlenség) és ilyen esetekben nagyon szívesen segítenék másoknak aki szeretne jobb képet vagy szimplán elhalálozott az olvasója és ott a polcon a csomó eredeti lemez.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#280995) AxBattler válasza Kendek (#280993) üzenetére


AxBattler
félisten

Szuper, nekem jól jöhet az elkövetkezőkben, főleg hogy PS3 címek nem futtathatóak PS5-ön natívan.
Az összefoglaló(k)ba ugye be fognak kerülni ezek a bejegyzések, útmutatók?

#280994 Guitar14
Ja, a fizikai adathordozó problémája is ott van, ti. hiába gyűjtöm össze Ebay-ről a régi címeket, ha idővel tönkremegy a lemez, vagy feladja az olvasó!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#280996) I02S3F


I02S3F
őstag

Mikor megjött a PS-em, rögtön frissítettem a legújabb firmwarre. Utána olvastam, hogy jobb lett volna megtartani a régi verziót. Sajnálni nem sajnálom, mert olcsó, de jó játékokat veszek. 2-3eft-ot nem sajnálok egy játékra.

Most a 9 monekys of shaolin-t tolom. A készítők - és játték is - hasonlít a The redeemer-ere.

A kihívás pont megfelelő. A sima pályákon haladok, a boss-t meg párszor próbálni szükséges. Határeset, még pont meg tudom oldani.

A combat-ok nagyon látványosak benne, van belassítás, meg különböző kombinációja a támadásoknak. És vannak skillpontok. ;) De ez egy indie játék.

(#280997) Kendek válasza I02S3F (#280996) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk ez nem feltétlenül csak az ingyen játékról szól. De ha már játék, akkor egy csomó mindenhez van magyarítás, csalások és egyebek, mint pl. 60 fps patch-ek. Így második konzolnak is nagyon jó, PS5 mellé, single player címekhez.

<-ƘƘ->

(#280998) interstate76 válasza Kendek (#280985) üzenetére


interstate76
addikt

Csak hogy a másik oldal is képviselve legyen: full gáznak tartom a warezolós irányt, mindenféle álságos indokkal (pl. 60 fps patch) együtt. Ha egy régebbi konzol (pl. Xbox360) esetében azt mondja valaki, hogy ma már nem tud lemezes játékkönyvtárat építeni, vagy csak nehezen, azt vhol megértem, de ezen a platformon nagyon nem. Ráadásul teljesen legális tartományban maradva is olcsón lehet játszani. Nem is értem ezt az egész "újítást". :(

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280999) Kendek válasza interstate76 (#280998) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt nem fogunk játékletöltésben segíteni, önmagában a konzol törése pedig nem warez. Ha van saját lemezed és azt játszanád pl. magyarítva, az szuper. Ha csak érdekel a dolgok technikai háttere, hogy hogyan működik a rendszer, annak csak örülök, mert én is így voltam vele.

Amúgy enélkül is nagyon sokan csinálják, hogy legálisan ingyen játszanak. Gondoljunk csak a használt lemezek adás-vételére, amiből semmilyen extra bevétel sem származik. Ettől függetlenül senkit sem bíztatok rá, jókora digitális könyvtáram van nekem is.

A PS3 és PS4 topikokba írtam ezt be, mert ezek már nem pörögnek annyira. A PS5 topikban pedig eszemben sincs felhozni, tudom, hogy a legtöbben nem is örülnének neki.

<-ƘƘ->

(#281000) Lackooo84 válasza Kendek (#280999) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ott még nincs is nagyon miről beszélni... :DDD

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.