Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280401) minilego válasza bendi806 (#280400) üzenetére


minilego
senior tag

Pont a héten pörgettem ki az Exodust. Jó játékok, ennyit bőven megér ez a csomag.

(#280402) bendi806 válasza minilego (#280401) üzenetére


bendi806
aktív tag

Akkor megveszem, köszönöm 😀 csak nemtudtam, hogy pontosan mit tartalmaz a csomag
De akkor a 3 játék, plussz a kiegészítők, ha jól értem

(#280403) madmike válasza bendi806 (#280402) üzenetére


madmike
őstag

Ezt én miért nem találom a storeban? Csak külön a részeket...

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#280404) bendi806 válasza madmike (#280403) üzenetére


bendi806
aktív tag

Hát én megtaláltam, PS app -ban néztem....

(#280405) vargalex válasza madmike (#280403) üzenetére


vargalex
félisten

Valamelyik résszel már rendelkezel szerintem...

Alex

(#280406) bendi806 válasza vargalex (#280405) üzenetére


bendi806
aktív tag

Ha egyikkel sem rendelkezem, akkor megvehetem ilyen akciósan lényegében ugye?

(#280407) Kendek válasza bendi806 (#280406) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak rá kell böknöd, és már írja is, hogy vásárolhatod-e vagy sem...

<-ƘƘ->

(#280408) madmike válasza vargalex (#280405) üzenetére


madmike
őstag

Közben rájöttem.
Anglia van beállítva címként. Ott gondolom nem akciós...

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#280409) raziel01 válasza madmike (#280408) üzenetére


raziel01
veterán

(#280410) Dinomano válasza raziel01 (#280409) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én most ellentábor akcióit hajtottam (Vannak most durva leárazások ott is.)... PS4 címek közül eladok párat. Max. még a Horizon Forbidden West érdekelne olcsóbban PS4-re, da majd csak ha lejjebb megy az ára.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280411) DeFranco válasza Dinomano (#280410) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én egy jó miles morales leárazásra vagy aprós hirdetésre várok egy ideje de egyelőre még nem akart megérni a dolog...

(#280414) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Túl vagyok az éves pasztázáson,portalanításon is.
Minden frankó a ps-sel,de egy olyan kérdésem lenne hogy itt létezik olyasmi alkalmazás mint pc-nél az Msi Afterburner amivel tudnám figyelni játék közben hogy a hőfokok hogyan alakulnak? (Pld:cpu,gpu) csak kíváncsi lennék rá! :)

(#280415) oriic válasza csabi98 (#280414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs ilyen sajnos.

Live-Die-Respawn

(#280416) perge666 válasza csabi98 (#280414) üzenetére


perge666
veterán

Itt nincs ilyen. :N

oriic megelőztél 3 másodperccel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#280417) Speeedfire válasza csabi98 (#280414) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Erről van valami leírás? Hogy miként lehet otthon pasztázni?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#280418) Kendek válasza Speeedfire (#280417) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt a topikban anno rengetegen megoldották maguknak a takarítást és újrapasztázást. Ha szoktál ilyesmit csinálni, például notebookokat, akkor ez sem nehezebb. Megfelelő szerszámok és hővezető paszta, meg esetleg hővezető lap kell hozzá. Ha először állsz neki, akkor érdemes keresni egy jó bemutató videót, és azt követni.
Egy dolog van amire nagyon kell figyelni, hogy a táp alaplappal összekötő vezetékét mindig a táp felől érdemes lehúzni, mert az alaplapról könnyedén leszakítható a foglalat. Ebbe a hibába sokan beleestek, köztük anno én is.

<-ƘƘ->

(#280419) vargalex válasza Speeedfire (#280417) üzenetére


vargalex
félisten

Rákeresel arra, hogy PS4 teardown (én az ifixit leírásokat szeretem), kiválasztod a típusodat és kész.

Alex

(#280420) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Köszi mindenkinek :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#280421) I02S3F


I02S3F
őstag

A legtöbb játékot félbehagytam, amit valaha játszottam, mert nehezen viselem a nehéz részeket. Rossz probléma megoldó vagyok.

Érdemes a könnyű játékokat keresni, vagy inkább fejezzem be, amit elkezdtem? Utóbbira hajazok, csak kellemetlen a sok kudarc! A nehézséget nem tudom lejjebb venni.

(#280422) Kendek válasza I02S3F (#280421) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem szeretsz videojátékokkal játszani, mert frusztráló, akkor gondolom valami másik hobbi kellene helyette. De legalábbis érdemesebb lenne a kifejezetten csak történetközpontú, egyszerűbb címekre összpontosítani. Persze így sokkal kisebb lesz a választék.

<-ƘƘ->

(#280423) I02S3F válasza Kendek (#280422) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm! Akkor folytatom, mert ha véletlenül sikerül, azért az nagy öröm. Próbálom akkor elfogadni, hogy nehéz:).

(#280424) Kendek válasza I02S3F (#280423) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én sem játszom mindenféle játékkal, van amelyik tényleg kifejezetten nehéz. Amelyik erre épít, azt csak a játékosok egy része képes élvezni. Egy-egy akadály leküzdése tényleg nagy örömöt válthat ki, egy nagy adag szenvedés után. De azért a legtöbb cím az nem ilyen, és easy fokozaton viszonylag könnyű minden. :)

<-ƘƘ->

(#280425) I02S3F válasza Kendek (#280424) üzenetére


I02S3F
őstag

A Spirit roots-ot csinálom és minden egyes méterért megküzdök benne! 2d platformer, a 4 nagyobb része van a játéknak (4 hangulat, vagy theme), ezen belül több kisebb pálya. A játék 3/4-én túl vagyok! Nem adom fel, akkor csak pihentetem. Több játékot is ilyen készültségi fokon hagytam abba!:U

(#280426) Tasunkó válasza I02S3F (#280425) üzenetére


Tasunkó
senior tag

A játékok egy részében a kihívás nem igazi kihívás még játékon belül sem, hanem a készítők hibbant elméjének a piedesztálja. Emiatt nagyon gyakori hogy hogy nem érdemes szenvedni egy játékkal, ami nem a Dark Souls. Tehát de nem minden rovar bogár. 2D platformerből a Hollow Knight jut eszembe amivel érdemes szenvedni, de azt sem vétek félvehagyni. Kevés olyan van aminél az erőlködés sutba dobása user error , és ha nem a Dark Souls , akkor egy bizottságnak kell elbírálnia, hogy túl korán adtad fel, vagy a játék egy fos.

Kérek egy számot a jútútú

(#280427) I02S3F válasza Tasunkó (#280426) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi! Adok időt neki. Munkahelyen sem mondhatok nemet egy nehéz feladatra, persze ez szórakozás. Ha nagyon nem bírom, leteszem.:B

(#280428) Catman válasza I02S3F (#280427) üzenetére


Catman
aktív tag

Tapasztalatom szerint a platformerek általában elég nehezek, én pl. nem is nagyon szeretem őket. Próbálj meg olyan műfajokat találni, amik másfajta kihívást nyújtanak, vagy egyszerűen csak szórakoztatnak.

(#280429) I02S3F válasza Catman (#280428) üzenetére


I02S3F
őstag

kipróbálom! Köszi!:B

(#280430) Dinomano válasza DeFranco (#280411) üzenetére


Dinomano
senior tag

Annyira az sem régi játék. Horizon-nál nehezíti a dolgot (mármint az árcsökkenést), hogy ha jól emlékszem, ingyen upgrade-elhető PS5-re. Így nem hinném, hogy nagyon lecsökkenne az ára.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280431) Dinomano válasza Catman (#280428) üzenetére


Dinomano
senior tag

Platformerek tudnak szivatosak lenni. Esetleg ajánlom az Assassins Creed újabb részeit. Kellően tápolva a karaktert, megcsinálva a mellékküldetéseket könnyű a játék.

Ha nehéz egy játék, azzal még elvagyok. Ha vannak indokolatlan nehézségi tüskék, amiknek oka leginkább a hanyagság készítők érszéről, illetve ha a béna játékmechanikával kell küzdeni, azt utálom.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280432) I02S3F válasza Dinomano (#280431) üzenetére


I02S3F
őstag

"illetve ha a béna játékmechanikával kell küzdeni, azt utálom."

Esetemben ez minden fennáll!:U

(#280433) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tenebris Pictura - Announcement Trailer
- Augusztus 31.

Live-Die-Respawn

(#280434) Dinomano válasza I02S3F (#280432) üzenetére


Dinomano
senior tag

Arra gondoltam, mikor küzdesz a kamerával, mert béna. Vagy a karakter esetlen mozgású, esetleg a hitbox béna. Nincs baj a nehéz játékokkal, de ha nehéz is, legyen pontos az irányítás és bugmentes az élmény. Esetleg ha emlékezik valaki a régi PS2-es God of War 1-2-re...A vége felé azért voltak elég nehéz logikai-ügyességi platform részek, amik megcsinálhatóak voltak. (Ha nem is tűntek elsőre annak! :-) )

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280435) Wlac válasza Dinomano (#280434) üzenetére


Wlac
Ármester

Évente egyszer valahogy eszembe juttatják a GoW végéről a pengés falat. Ilyenkor általában magzatpózba gubózva várom, hogy elmúljon a PTSD rohamom. Idén ez az a nap.

“The wha-"

(#280436) F-ECT$ válasza Tasunkó (#280426) üzenetére


F-ECT$
titán

Emiatt nagyon gyakori hogy hogy nem érdemes szenvedni egy játékkal, ami nem a Dark Souls.
Azért van jó pár másik játék, ahol a gyakorlással idővel egyre ügyesebb leszel, és olyan játékelemeket is elkezdesz használni, amire easy / normal módban nincs is szükség, ezáltal új mélységek nyílnak meg.

@Wlac: :DDD

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#280437) tboy93 válasza Dinomano (#280434) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tavaly platináztam ki ps3-on a gow2-t, fú de szívtam a fogam a challengekkel :D

(#280438) interstate76


interstate76
addikt

Van egy kontrollerem, ami tökéletes állapotban van és alig használtuk, de az egyik gomb (a háromszög) nem működik rajta. Szétszedtem, de a tisztítás nem segített, erőteljes nyomásra sem reagál - van esetleg tipp, vagy valószínűleg nem javítható ilyen egyszerű módon?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280439) Kendek válasza interstate76 (#280438) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tippre érintkezési hiba, de, hogy hol, azt így nehéz megmondani. A grafitceruzát azért megpróbálhatod, hátha segít. De az is lehet, hogy meg van törve valahol a vezetősáv, vagy éppen nem jól érintkezik az alaplappal.

<-ƘƘ->

(#280440) interstate76 válasza Kendek (#280439) üzenetére


interstate76
addikt

Köszönöm a tippet :R , megpróbálom!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280441) micimacko


micimacko
aktív tag

Sziasztok,

Adott egy PS4 Pro, ami ma délelőtt még működött, de azóta nem ad képet. A hang megy, hallani ahogy a menüben lépkedek, de kép nincs.

Másik konzol miatt a TV és kábelhiba kizárva.

Próbáltam csökkentett módot, de ott sem ad képet (viszont ott is működik a konzol, mert az első pont a konzol újraindítása, és az X-re kattintva a konzol újraindul), ezért hardverhibára gondolok.

HDMI csatlakozó vagy IC lehet a ludas?

Ha valaki találkozott már ezzel a hibával vagy olvasott róla, akkor megköszönném a segítségét.

Köszi előre is.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#280442) Lackooo84 válasza micimacko (#280441) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Recoder chip rip. Vagy lehet, hogy csak az egyik kis szűrő.

The Truth is out there...

(#280443) Kendek válasza micimacko (#280441) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az első, hogy áramtalanítsd a konzolt és a tévét is egy pár percre, majd próbáld újra. Ez hasonló esetekben sokszor segít.
A HDMI port hajlandó tönkremenni, ami érintkezési hibaként jelentkezik. Világíts és nézz bele, hátha látsz fizikai sérülést. De a chip is lehet ludas, pl. ha áram alatt vannak összedugva az eszközök, akkor van rá esély, hogy egy szerencsétlen csatlakoztatás kisüti.

<-ƘƘ->

(#280444) erahurka válasza Dinomano (#280410) üzenetére


erahurka
félisten

PS Plus Extrában benne van a Forbidden West.

(#280445) erahurka válasza I02S3F (#280421) üzenetére


erahurka
félisten

Sok játékban van nagyon könnyű mód. Van ahol még halhatatlan is lehetsz. Control, Forbidden West, ezeket tudom hogy jól skálázhatóak. De amiben van sztori nehézségi szint, azok általában tényleg könnyűek.

(#280446) I02S3F válasza erahurka (#280445) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm!

(#280447) Exelsior24 válasza micimacko (#280441) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Valószínűleg úgy ahogy @Lackooo84 is írja előttem, van az alaplapon egy chip ami átalakítja a videó chip jelét és kiküldi a HDMI portra, ez sajnos néha tönkre szokott menni.

Van Youtube-on egy nagyon jó csatorna Tronicsfix, a srác videóit gyakran nézem, ő többször cserélt már ilyen chip-et a PS4-ekben, remélhetőleg hazai szervizek is meg tudják neked javítani, ha tényleg ez a baja.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#280448) Dinomano válasza Wlac (#280435) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, a pengés fal...Meg talán a második rész, amikor dől össze az egész pálya... :-)
(Jah, és a "gyenge" PS2-ön megcsináltak egy ilyet...Mai game-eknél, jóval fejlettebb hardverekkel és szoftverekkel meg kapjuk a statikus pályákat!)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280449) Dinomano válasza erahurka (#280444) üzenetére


Dinomano
senior tag

Old school gamer vagyok, előfiz.modell nem nekem való. Inkább megveszem majd. Meg eleve loot-olgatós, 'terülős' játékról van szó, család mellett, úgy hogy néha játszom, hosszúra nyúlna az az előfizetés...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280450) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Van pár jónak tűnő ár, kíváncsi leszek, átvehető lesz-e. [link]

Amit néztem vagy drágább használtan vagy nincs is (4k kategória).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.