Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280701) Dinomano válasza Tasunkó (#280699) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem Steelrising is tetszik, érdekes a steampunk-szerű mechanikus robot- marionettbábú design, és az 1700-as évekbeli Nyugat-Európa szerű világ. (Ha már francia fejlesztőcsapatról van szó. :-P )

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280702) F-ECT$ válasza erahurka (#280698) üzenetére


F-ECT$
titán

Érdekes. Az accountodban 2024.10 hó látszik? Nem lehet, hogy ez valami adathalász levél?

Dive ever, work never.

(#280703) erahurka válasza F-ECT$ (#280702) üzenetére


erahurka
félisten

Accountom 2024-et ír. Hivatalosnak tűnik, erről a címről jött: email@email.playstation.com

(#280704) oriic válasza erahurka (#280703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez fake-nek tűnik nekem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#280705) oriic válasza oriic (#280704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, közben jelezték, hogy ez valós mail, szóval így passzolom a témát

Live-Die-Respawn

(#280706) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Szuper Sony, nem elég, hogy három, nekem meh jaték jön szeptemberben, még a ps plus díjakat is emelik..

PSN: OldSlowhand74

(#280707) bendi806 válasza Dinomano (#280677) üzenetére


bendi806
aktív tag

Lehet majd a kiegészítőre beruházok, de most nagyon tetszik mind a blackflag, mind a unity
Kíváncsi vagyok, vajon kitart majd e a lelkesedés a végéig 😃

(#280708) erahurka válasza Aguinaga (#280706) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kötelező előfizetni.

(#280709) I02S3F válasza Aguinaga (#280706) üzenetére


I02S3F
őstag

ment pm.

(#280710) Aguinaga válasza erahurka (#280708) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igaz.

PSN: OldSlowhand74

(#280711) Dinomano válasza bendi806 (#280707) üzenetére


Dinomano
senior tag

Unity-nak majd újra nekifutok, anno elvittem egy darabig PC-n. Akciósan megvettem XSS-re nemrég. Majd valamikor sorra kerül. A "kap még egy esélyt" kategóriába került a Just Cause 3-al együtt. Mindkettő olcsó volt X-re, ezért megvettem. J. Cause 3-at is elvittem egy darabig, félbemaradt, újrázom majd.
Black Flag kb. a sorozat legjobbja, a Unity picit a futottak még kategoriás, a III. résszel együtt. Ez a 2 AC játék, amit félbehagytam.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280712) noblem1983


noblem1983
senior tag

Üdv!
Valami oknál fogva nem tudok se pc-n (Firefox,Edge böngyészők) se telefon böngészőjén keresztül a playstation.com-ra bejelentkezni. Konzollal nincs probléma ott rendben van. Bal alsó sarokban megjelenik a bejelentkező ablak böngészőben de hiába kattingatok rá semmi se történik. Volt már valakinek ilyen problémája?

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#280713) consono válasza noblem1983 (#280712) üzenetére


consono
nagyúr

Adblocker kikapcs? NEkem mintha az csinált volna ilyent...

"In God we trust. All others must bring data"

(#280714) noblem1983 válasza consono (#280713) üzenetére


noblem1983
senior tag

Azt nem használok

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#280715) Gyuri27 válasza consono (#280713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem van, bekapcsolva sincs gond.

Sok a szemét, a süti. Egy ccleaner futtatása megoldja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#280716) bendi806 válasza Dinomano (#280711) üzenetére


bendi806
aktív tag

Én először a sydicate és a blackflaget végigtolom, aztán raprobalok a unityre :))

(#280717) noblem1983 válasza Gyuri27 (#280715) üzenetére


noblem1983
senior tag

Köszi, szerintem ez lesz a probléma. App-on végül megoldottam amit akartam

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#280718) FollowTheORI válasza Gyuri27 (#280715) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kell ahhoz tool... az adott oldalnál a címsorban a lakat/előtti ikonra kattintva a legtöbb böngészőben mostmár eltávolíthatóak az oldal által használt sütik mind és akkor nem kell brute force mindent törölni, vagy alkalmazásokat esetleg tönkrevágni ilyen cleaner progikkal. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#280719) Gyuri27 válasza FollowTheORI (#280718) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet én vagyok a kivételezett, de soha semmit nem vágott még tönkre a cc. Pedig használom 10+ éve.

Amd - Radeon - Ryzen

(#280720) I02S3F válasza Gyuri27 (#280719) üzenetére


I02S3F
őstag

Én nem javaslom a használatát, de csinál mindenki, amit akar.

On: Megjött a hőn áhított Sackboy! Imádnivaló:B:))!

(#280721) Dinomano válasza I02S3F (#280720) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nálam sem okozott még semmi gondot a CC, igaz mindig megnézem egyenként, hogy mit akar törölni..

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280722) Dinomano


Dinomano
senior tag

Korábban volt egy RDR2 vásárlásom. (Lemezes verzió.) Kb. 1 éve vettem használtan, de már nem tudom, hogy kitől.
Amiről nem tudtam (és át lettem ejtve, valószínű), hogy 2 lemezes a PS4-es verzió. Nekem meg sajnos csak egy install disc-em van. Gondolom, így esélytelen, hogy play disc nélkül játszhassam a játékkal...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280723) tboy93 válasza Dinomano (#280722) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sajnos ezzel így nem fogsz tudni játszani :( Átb@sztak. Gondolom megtartotta a play discet, így ő tud vele játszani továbbra is, egészen addig amíg le nem törli a gépről. Persze lehet véletlen is, hogy bent maradt a gépében, de ez mindenképp szívás. Play discet önmagában nem ad majd el neked senki.

[ Szerkesztve ]

(#280724) nincsnév007


nincsnév007
őstag

játszott itt valaki a miles moralessel? nektek is akadozott az átvezető videó?

(#280725) tboy93 válasza nincsnév007 (#280724) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jatszottam. Nem akadozott semmi.

(#280726) DeFranco válasza nincsnév007 (#280724) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sima, slim vagy pro?

(#280727) nincsnév007


nincsnév007
őstag

slim. igaz az elején akadozott az átvezetőknél, most játszottam vele tovább, most jelenleg nem csinálja

(#280728) Dinomano válasza tboy93 (#280723) üzenetére


Dinomano
senior tag

Jártam már így. Lehet véletlen hiba is, vagy direkt. Anno a Battlefield 3-ból volt ilyen példányom X360-ra. Nembaj, ha lesz akciósan, majd beszerzem XSS-re...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280729) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Érdeklődnék,hogy Ps4-nél a Spotify app kivételével van e még más lehetőség arra,hogy játék közben tudjak egy háttérben futó appból zenét lejátszani?
Mikor még Pc-n játszottam,ott mindíg a Youtube vagy a Vlc volt megnyitva a háttérben és a problémám így megoldódott! Itt van erre valamiféle lehetőség?
A segítségeteket előre is köszönöm! :)

(#280730) Kendek válasza csabi98 (#280729) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A YouTube az sajnos nem opció, de a Media Player az tud lejátszani játék közben is, a háttérben. Ez mehet USB-s adathordozóról, vagy akár médiaszerverről is.

<-ƘƘ->

(#280731) csabi98 válasza Kendek (#280730) üzenetére


csabi98
tag

Köszönöm a segítségedet!
A kocsiba szerencsére van pendriveom a rádióhoz elég sok zenével ráadásul csak egy 8gb-os Fat32-re formázva amit kezel is a Ps4 így ezt ki is fogom próbálni! :)
Ha működik akkor befogok erre a célra egy másik hasonló méretű pendriveot és probléma megoldva! :D

(#280732) vargalex válasza csabi98 (#280729) üzenetére


vargalex
félisten

A fiam pont ugyan így játszik PC-n. Többször kérdeztem már tőle, hogy miért jó játék közben teljesen más zenét (de képes egy valamilyen témájú youtube videót) hallgatni...

Alex

(#280733) F-ECT$ válasza vargalex (#280732) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit túl vannak ingerelve a mai fiatalok sajnos. Igazság szerint a felnőttek is (csak reklámból több százat látunk / hallunk naponta - tv, net, rádió, utca), csak a felnőtt agyra ez már kevésbé káros.

Dive ever, work never.

(#280734) nincsnév007 válasza vargalex (#280732) üzenetére


nincsnév007
őstag

néha én is szoktam, zenét hallgatni, de néha rádiót is. valami nagy tuc tuc zenére még a fortnite is jobban megy :D bár én nálam egy alap zaj az fix, vagy játék közben twitch, tv, zene mindig megy :)

(#280735) vargalex válasza nincsnév007 (#280734) üzenetére


vargalex
félisten

Akkor úgy látszik, hogy én öreg vagyok. Igaz, nem is online játszom, hanem a story alapú játékokat kedvelem, ott pedig szeretek arra is odafigyelni.

Alex

(#280736) consono válasza vargalex (#280735) üzenetére


consono
nagyúr

Same here. A fiam is játék közben YouTube videókat néz, nem is értem hogy tud a játékra figyelni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#280737) nincsnév007 válasza vargalex (#280735) üzenetére


nincsnév007
őstag

most pl a miles moralessel játszok, ott én se hallgatok, nézek semmit mert akkor nem tudok a játékra figyelni, de egy warzone, fortnite közben simán.

(#280738) vargalex válasza consono (#280736) üzenetére


vargalex
félisten

Pedig munkában simán váltok a projektek között (fejlesztő vagyok), sőt, fejlesztés közben (gondolkodás közben) én is hallgatok zenét, youtube videót, stb. Ott egyáltalán nem zavar, sőt.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#280739) F-ECT$ válasza vargalex (#280738) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk ilyen repetitív multi közben el tudom képzelni, hogy már uncsi a játék zenéje.

Dive ever, work never.

(#280740) FunPro válasza vargalex (#280735) üzenetére


FunPro
senior tag

Sok esetben nem mindegy, hogy az ember zenehallgatás közben játszik vagy játék közben zenét hallgat. :K

Vannak olyan játékok, ahol a kettő szándékosan összemosódik. Például a régebbi extrémsport játékok, a gta vezetés közben, guitar hero, ilyenek.

Sztori alapú játékoknál én sem szoktam zenét hallgatni, de ahhoz az kell, hogy lekössön a sztori. A Horizon Zero Dawn például számomra egy olyan unalmas játék volt, hogy tisztán az életben nem vittem volna ki, folyamatos zenehallgatás mellett viszont plusz kikapcsolódásnak teljesen jó volt.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#280741) DeFranco válasza FunPro (#280740) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én sem tudom szeretni a zero dawn-t, pedig általában nem zavar, ha egy játék valamennyire repetitív, itt viszont azt érzem, hogy amellett hogy ötlépésenként ugyanazokat a mob csoportokat kell újra és újra likvidálni, maga a játék és a világ töküres, az npc-k tök érdektelenek (még a sztori szerves részét képezők is), a harcoknál meg hiába értem, hogy lehetne variálni hogy kit és hogyan szedek le, valahogy nem érdekel az egész.

Lehet, hogy velem van a baj, mert ha nem is ennyire, de hasonlóak az érzéseim az Uncharteddel is. Minden encounter egy meh...

(#280742) vargalex válasza DeFranco (#280741) üzenetére


vargalex
félisten

A HZD-t én is csak néhány percig (mondjuk fél óráig játszottam, nem kötött le). Viszont az Uncharted és hasonló típusú játékok nagyon bejönnek...

Alex

(#280743) Dinomano válasza F-ECT$ (#280733) üzenetére


Dinomano
senior tag

Valamint mások a médiafogyasztási szokások. Anno játékokban nagy szó volt régen egy átvezető, az ember anno pislogás nélkül nézte végig. Mostani gyerekek meg kb. elnyomják, ha el lehet vagy telefonoznak átvezetőnél...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280744) DeFranco válasza Dinomano (#280743) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megy a kondicionálás is erre...

A fiam szokta nézni a cartoon networkot esetenként, rendszeresen előfordul, hogy egy epizódot nem adnak le rendesen, a felénél elvágják és bejön pár 1-2 perces inzert valami két másik sorozatból, aztán indul egy harmadik sorozat egy teljes résszel.

Totál agybaj, nem tudom mennyire jön át így írásban, de nézel egy scooby doo-t, nyomoznak, jön a monszta, snitt, kétszer egy perc gumball meg valami három medve (mindig ugyanazok, már fejből tudjuk) és indul a bakugan.

Arról nem beszélve, hogy a hangmérnöki munka ordenáré igénytelen, egyik szereplő suttog a másik ordít. Egy ideig a gyerekkel veszekedtem hogy miért hangosítja fel, aztán jöttem rá, hogy a francokat, nincs kiegyenlítve.

Agyrém. És csodálkoznak, hogy minden más mellett figyelemzavaros a gyerek.

(#280745) Dinomano válasza DeFranco (#280744) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen. A három macival már én is találkoztam. :-) Szülőként hallgatni (is) rohadt idegesítő. Mi a Tündéri keresztszülőkkel vagyunk úgy, hogy meghallom és már idegben vagyok.
Legutóbb a Spider-man Spider Verse-el voltam úgy, hogy rosszul voltam a színességtől, a vágásoktól, a "feltekert" sebességtől.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280746) Dinomano válasza vargalex (#280735) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én is hasonló öreg róka vagyok. Hang nélkül (mikor picik voltak a gyerekek, rám ragadt ez a szokás, hogy ne zavarjak senkit.) vagy kis hangerőn játszom. Mivel a game élményhez hozzá tartozik az audio rész is, ezért a játék orig. hangja/zenéje szól, ha szól.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280747) FunPro válasza DeFranco (#280744) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem az csak ilyen ajánló snitt a cartoon-on. Legalább is úgy rémlik, hogy vannak ilyen, hogy amire azt hinnéd hogy rendes epizód, az nem is epizód, hanem sorozat ajánló.

Viszont ami itt ugyan elég off de egyébként érdekes téma, az a hangsáv. Nem vagyok hangmérnök, nem is értek a hangmérnöki munkához, de talán már itt is a bőség zavara lesz a ludas. Mármint, a piacon van 20 millió féle tv, hatvanmillió hangbeállítással és technológiával, a külön vehető hangcuccokról pedig ne is beszéljünk. Sima sztereó, 2.1, 5.1, 7.1, dolby atmosz, és ez csak 4-5 valami ami így hirtelen eszembe jutott, mint "hangtechnika". Fixre nem lehet keverni, maximum ha itt is valami piackutató megmondja, hogy épp melyik az aktuálisan legnépszerűbb modell, és arra rádolgozni.

Ami on-t kitudok csikarni ebből a hozzászólásból és valamelyest ehhez hasonló téma, az a feliratok mérete a PS-en. Még nem láttam PS5-öt közelről, de szerintem a hangyafnyi feliratok ott is megmaradtak. Nyilván itt is érvényesült a csordaszellem, és a nagy képernyőn biztos élvezhetők a feliratok (mert ilyenre kötik rá a konzolokat az emberek), de amikor én egy kisebb monitorról játszottam kicsit messzebbről, kiguvadtak a szemeim, pedig azok még jól szuperálnak. Szerintem PC játék még nem okozott nekem ilyen gondot, és nem értem, hogy a PS játékokban miért nem méretezhető jobban a felirat. :F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#280748) Dinomano válasza DeFranco (#280741) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nem tudom, én teljesen jól elvoltam HZD-vel. Most, az AC Odyssey-t játszva van olyan érzésem, hogy nagyon-nagyon el van nyújtva. Hatalmas a térkép, nagyon elnyújtott a sztori. A játék elejére már nem emlékszem. A térkép fele kb. még vissza van, és nem tudom, hogy mióta játszom csak ezt az egy game-et (De már több hónapja)..

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280749) Dinomano válasza FunPro (#280747) üzenetére


Dinomano
senior tag

Rendszeresen úgy járunk a TV-n, hogy a beszédhang halk, a zörejek, robbanások stb. meg hangosak. TV hangszóróit használjuk. Gondolom, TV alapbeállítás a ludas.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280750) Wlac válasza DeFranco (#280744) üzenetére


Wlac
Ármester

Anélkül, hogy eljátszanám a boomert, aki nem érti a mai dolgokat, ez tényleg elég zavarónak hangzik.

Egyébként semmi gond nincs szerintem sem az egyéb tevékenységgel, nyilván játéka válogatja. Egy erős sztorijú "odafigyelős" játék esetében szerintem is rontja az élményt, de például a Diablo 4 vagy az aktuális open world játékban felvehető biszbaszok vadászása közben nálam is sokszor megy a podcast a háttérben.

“The wha-"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.