Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280801) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, másnál is ilyen bosszantó módon működik a PS4 soft. update?
1. Amikor bekapcsolom a gépet és magától kiléptet a PS fiókból (mintha net gond lenne), de semmit nem jelez, csak tapasztalatból ránézek van-e elérhető frissítés és persze van, amire be van állítva, hogy magától töltse le... Miért nem jelzi? (A menüben azt is beállítottam, hogy jelezzen mindent)
Csak a Notifications menüben veszem észre, ha azt külön megnyitom...
Miért nincs egy felugró figyelmeztető ablak, hogy azért lettél offba rakva, mert van frissítés és amíg nem telepíted, addig nem lehet belépni a fiókba? (ami elég abnormális, hogy nem lehet addig online sem)

2. Ami miatt most írtam, amikor már játszom nem érdekli, csak dob egy "kékhalált", egy kék Error képernyőt és szó nélkül kiléptet a játékból! Megijedek, hogy mi lehet a gond. Elolvasom az ajánlást persze az első, hogy nézzem meg van-e game, vagy soft. frissítés. Bemegyek a menübe, lekérdezem és persze van.
Ott már írja, hogy letöltötte, restartra vár.

Sokféle rendszerrel találkoztam, de ilyen erőszakossal még soha.
1. Amíg nem a legfrissebb, addig nem léphetek be, nem használhatom a gépet.
2. Játék közben kidob szó nélkül, mintha valami komoly hiba lenne.
Utóbbi csak a GTA 5-nél ilyen, vagy minden játéknál?
Most kikapcsoltam, hogy magától frissítsen. Úgy emlékszem akkor jelez, de csak x idő után (és ugyanúgy kidob a játékból).

[ Szerkesztve ]

(#280802) Kendek válasza Krystal_s (#280801) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A legtöbb rendszerszoftver frissítés az kötelező, vagyis anélkül nem lehet használni az online szolgáltatásokat. Mindazonáltal ha a konzolod elsődlegesre van állítva, akkor single player játékból tuti, hogy nem dob ki.

Amúgy azért ilyen, mert a múltban már törték fel a rendszert, ami igen komoly veszteséget jelentett a cégnek, és persze a felhasználóknak is. Azóta sokat szigorodtak a dolgok, ami bár kicsit kényelmetlen, de mindenki érdekét szolgálja. Lásd laskr99 párjának esetét, ami pont mostani sztori. Senkinek sem hiányzik, hogy ez általános legyen. Ha javítanak egy kritikus biztonsági hibát, akkor az igenis legyen kötelező és azonnali érvényű.

<-ƘƘ->

(#280803) I02S3F válasza Kendek (#280802) üzenetére


I02S3F
őstag

Ha könnyen elérhető lenne sem bizros, hogy használnék jailbraket. Láttam előfizetést - az áremelés előtt - tán 1,6 eft/hó-ért. Na ne vicceljünk már, hogy van pénz egy 50-60-70 eft-os konzolra, de havi 1-2e nincs előfizura!

Egyelőre lemezekkel operálok, mert tetszik, hogy ott van fizikailag a játék. Érdekes módon nem anyagi megfontolásból, pedig nem vagyok tehetős.

Remélem maradhat ez a hsz.

(#280804) DeFranco válasza I02S3F (#280803) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a van pénz meg a rászánom nem feltétlenül ugyanaz.

ki tudnám fizetni, de nem vagyok hajlandó, mert megcsináltam a matekházit, és jobban jövök ki még akkor is, ha megveszem a játékokat és nem adom el őket (ha eladom, akkor meg mindenképpen).

(#280805) FollowTheORI válasza Krystal_s (#280801) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig szokott jelezni, max nem vetted észre, vagy a notification globálisan nem jól van beállítva (nem csak az update része). :)

Másrészt egy online játéktól miért lenne "baj", hogy kidob, ha van egy online frissítés?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#280806) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok! Frissen vásárolt PS4 PRO (használt) megpusztult a HDD. Egyértelmű jelek, hogy HDD felől jövő kattogó hang és nem tud betölteni a rendszer majd dob egy hibaüzenetet, nem tud hozzáférni a rendszertárhelyhez. Érdemes 1 Tb-os SSD-t rakni bele mivel pár ezer Ft difi van a HDD-hez képest?

(#280807) Sanyi.mTs válasza GoZoL (#280806) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

csak slimben használtam, érzésre a menüben gyorsabban navigáltam, de az ssd-től várható sokkal gyorsabb betöltés elmaradt. persze attól még gyorsabban töltöttek be a játékok, de gyorsabbra számítottam.

Ha van rá keret érdemes SSD-t venni.

(#280808) tboy93 válasza GoZoL (#280806) üzenetére


tboy93
nagyúr

Minimális különbséget fogsz tapasztalni. Ha pár ezer Ft a különbség akkor ok, de ne számíts egetverő különbségre.

(#280809) GoZoL válasza tboy93 (#280808) üzenetére


GoZoL
senior tag

500-as SSD vel is élhető? Gondolom csak kevesebb játékot lehet telepíteni rá. Van egy nem használom semmire, így kvázi nem is lenne költségem. Külső USB-n meg van hdd-m 500 Gb-os, akkor lenne 2 partícióm ami használható.

(#280810) Speeedfire válasza GoZoL (#280809) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem pl az 500 kevés volt, helyette egy 2TB van most benne. SSD ps4 alatt nem hoz sokat.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#280811) tboy93 válasza GoZoL (#280809) üzenetére


tboy93
nagyúr

En elvagyok ps5-on a 600gb-al, nekem eleg. Ha tobben hasznaljatok a gepet akkor siman tud kevés lenni.

(#280812) FollowTheORI válasza GoZoL (#280806) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Érdemes az SSD. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#280813) nincsnév007


nincsnév007
őstag

olyat lehet csinálni hogy ha a telefonomra letöltöm a ps appot akkor az csak mikrofonként müködjön? mindenki mást meg hallanék a controllerbe dugott fejhallgatóban.

(#280814) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!
Kingston SSD bent, telepítést elvégeztem minden működik. Most már csak egy problémám van, nem tudom az probléma e de hátha találkozott vele valaki. Átvételt követően egy takarítást, pasztázást végeztem a PS4-en mivel kezdett porszívó hangja lenni egy kis játék után. Hang tökéletes de azóta, de lehet már előtte is jelentkeztek ezek a tünetek, a ledek nem világítanak az eszközön. A kék led csík sem és a fehér power gomb sem. Minden szalagkábelt és csatlakozót visszaraktam. Lehet rosszul raktam össze valamit vagy valamelyik kábel nem érintkezik jól? Így hogy a hdd megdöglött és takarítani is kellett eddig nem volt túl jó deal! :DDD

(#280815) Kendek válasza GoZoL (#280814) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet érintkezése hiba is, de itt mi max csak tippelgethetünk.

<-ƘƘ->

(#280816) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok.
Van köztünk aki esetleg játszik a The Crew 2 játékkal?
Még a Summer Sale akcióban megvettem azt is és néha szoktam is játszani vele,de megfigyeltem hogy a játék menüjében betöltés közben néha meg-meg akad illetve mikor betölt a játék is van hogy bugos mert simán rátesz egy random másik kocsit az enyémre a játék betöltése után,de persze 1-2perc eltelte után már nincs ilyen probléma!
Csak érdeklődöm,ha van köztünk aki játszik esetleg ezzel a játékkal,neki is előfordulnak ilyesmi bugok?
Mivel más játékban soha semmi ilyesmit nem tapasztalok!

(#280818) icemad válasza GoZoL (#280814) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Attól függ, hogy mennyire volt jó üzlet, hogy mennyiért vetted.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280819) Krystal_s válasza Kendek (#280802) üzenetére


Krystal_s
addikt

Elsődleges és csak multiban játszom, GTA 5 online.

FollowTheORI: Amikor bekapcsolom a gépet már ki van léptetve a fiók olyankor és nem jelez semmit. Nekem kellett rájönnöm, hogy ezt akkor csinálja, amikor PS frissítés van. Amikor a játékhoz van frissítés, akkor jelez. Normálisan van beállítva. Notifications beállításokban minden ki van pipálva.

"egy online játéktól miért lenne "baj", hogy kidob"

Ez komoly kérdés? 🤦‍♀️ Amikor random idegenekkel játszom egy csapatban és egy közös küldetést csinálunk, amiben jól érzem magam végre... akkor idegesítő és elég kellemetlen, mert ahogy engem kidob az ő adott küldetésük is elveszik. GTA 5 online nem ment ott ilyenkor semmit és random csapatba már vissza sem tudok lépni. Ők mennek tovább és gondolom idegesek lesznek, hogy kezdhetik az adott küldetést újra.

(#280820) I02S3F


I02S3F
őstag

Mivel a Sackboy saját topicjai nem aktívak, ide írok. Ki vagyok békülve a játékmenettel, nehézségi szinttel. A játék arra épül, hogy előszor gyorsan végigfutom a szinteket, majd lassan összegyűjtöm, a szintek alaposan szemrevételezésével, a kék gömböket, amikből szükséges x darab a továbbjutáshoz (boss level).

Nagyon nagy öröm az egész! A grafika, a zenék :):))

(#280821) F-ECT$ válasza I02S3F (#280820) üzenetére


F-ECT$
titán

És ennek a beírásához miért is kellett egy aktív topic :F ;]

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#280822) I02S3F válasza F-ECT$ (#280821) üzenetére


I02S3F
őstag

Hátha kedvet hozok valakinek. Esetleg van itt, aki ismeri, tudja miről beszélek.:B

(#280823) interstate76 válasza I02S3F (#280820) üzenetére


interstate76
addikt

És local coopban is játszható. Valljuk be, ebben a műfajban nem túl nagy a kínálat. A mi kedvenceink (gyerekekkel és felnőttekkel egyaránt): Frantics, Chimparty, Rayman Origin & Legends, Overcooked 1-2, Moving Out, Tricky Towers, Horizon Chase Turbo, Garfield Kart - Furious Racing. A Bud Spencer & Terence Hill - Slaps and Beans-t, a Puyo Puyo Tetris-t és a Totally Reliable Delivery Service-t is elindítjuk néha, de ezek egy polccal lejjebb vannak, mint az előbbiek, illetve a Sackboy sem tarolt akkorát a srácoknál, hogy végigvigyük, de talán még elővesszük és folytatjuk majd valamikor (nekem tetszett :D ).

Ja, és szuper volt az It Takes Two és az A Way Out is (meg biztos van még 1-2, amit kifelejtettem a felsorolásból).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280824) I02S3F válasza interstate76 (#280823) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi! Jó tippek a folytatáshoz!:K

(#280825) tboy93 válasza interstate76 (#280823) üzenetére


tboy93
nagyúr

Erdekes hogy ps-en mennyire visszaszorultak ezek a local coop jatekok. A nintendo ex cimek kozott meg "alig" van amiben nincs local coop.

(#280826) gab1ka válasza Krystal_s (#280819) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Évek óta játszom online PS4PRO-n de még soha nem dobott ki egy játék sem játék közben, pláne nem kékhalállal, illetve egy rendszerszoftverfrissítéshez nem kell a fiókból ki-be lépni. Itt valami user error van, amiket leírsz az nem normális működés. Egy rebuild database-el kezdeném a helyedben.

(#280827) FollowTheORI válasza Krystal_s (#280819) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, de rossz oldalról közelíted meg, igen neked ez kényelmetlen, meg "baj"... de csak miattad meg hogy éppen játszol nem fognak nyitva hagyni mondjuk egy biztonsági rést, vagy bármit ami a hálózatukat veszélyezteti. Én ezt így értem. Bármi online szolgáltatás, ha jön rá kötelező frissítés ki fog dobni, játék is. :)

Amúgy meg egyetértek az előző kollégával, énis gyakran játszottam online jelenlétet követelő játékkal, akár multi, akár single, anno PS4-en, meg most PS5-ön is, és sose dobott ki csak úgy. Illetve a frissítések is úgy mentek jött az értesítés ami felugrott, aztán vagy kézzel, vagy magától előbb utóbb települt. Sőt szerintem a PS4 és a PS5 között ilyen téren nincs különbség, és ott sem csinálja sose azt amit leírsz. Pedig rendszeresen használom, épp tegnap telepítettem a legutóbbi frissítést amikor bekapcsoltam. :)

Valami nálad nincs jól beállítva, vagy esetleg valami egyéb hiba van.
Többféleképp el lehet indulni, az említett adatbázis rendbetételtől kezdve az összes (legalább a vonatkozó) beállítások átnézésén át, esetleges OS sérülések (akár a lemezen/-ről is, ha épp az rossz), egészen a rendszer visszaállítás/újratelepítésig bezárólag.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#280828) interstate76 válasza I02S3F (#280824) üzenetére


interstate76
addikt

Örülök, ha találsz köztük kedvedre/kedvetekre valót! :K

(#280825) tboy93 Pont emiatt gondolkozom egy Nintendo beszerzésén. :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280829) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#280827) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

+ sose kellett fiókkal közben ki-be lépkednem se.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#280830) tboy93 válasza interstate76 (#280828) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én gyerkőcök miatt váltottam nemrég lite->oled-re, a fél-joycon tökre beleillik a kezükbe és aranyos, viszonylag agressziómentes, betanulós játékokból Dunát lehet rekeszteni switchen.

(#280831) GoZoL válasza Kendek (#280815) üzenetére


GoZoL
senior tag

Egy szalagkábel rosszul volt bedugva és kicsúszott. Problem solved. :)

Egy másik talán beállítási probléma lehet. A gyári HDMI kábellel néha nincs jel a tv-n, elmegy, visszajön a kép. Általában menübe kilépve játékból vagy játékba lépve pár perc után. Xbox Seriex X HDMI kábelével tökéletes. HDMI továbbfejlesztett mód be van kapcsolva. 4k felbontás megköveteli a HDMI 2.1 kábelt?

[ Szerkesztve ]

(#280832) Kendek válasza GoZoL (#280831) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A gyári HDMI kábel az megfelelő 4K HDR-hez is. A jelvesztést valószínűleg külső zavarok okozzák. Ez lehet a kábel gyenge árnyékolása miatt, de akár az elektromos hálózat felől is érkezhet.

<-ƘƘ->

(#280833) Dinomano válasza interstate76 (#280823) üzenetére


Dinomano
senior tag

LEGO játékok esetleg, lányaimmal szoktuk együtt csapatni néha. Ha meg nem érek rá, akkor egyedül is nyomják. (Múltkor meg is lepődtem, mert kisebbik kipörgette a Lego HP 1-et /Igaz, helyenként be kellett segítenem/.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280834) interstate76 válasza Dinomano (#280833) üzenetére


interstate76
addikt

Jah, tényleg! Nem jutottak eszembe, mert azokat a jó öreg Xbox360-on szoktuk játszani!

Nálunk a kisebb a The Hobbit-tal nyomta egy darabig egyedül, én is csak lestem, milyen szépen megy neki (pedig az egy relatíve összetettebb LEGO-játék: különböző figurák eltérő képességekkel, illetve erőforrásokat is kell gyűjtögetni 1-1 dolog aktiválásához), de jobban élvezi, ha együtt játszunk, szóval "visszatértem" :) és együtt vittük végig.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280835) Krystal_s válasza FollowTheORI (#280827) üzenetére


Krystal_s
addikt

Alapból úgy van beállítva, hogy minden PS indításnál magától lépjen be, de kb 3-4 havonta, amikor bekapcsolom a gépet nem lép be a fiókba. Olyankor nem ír ki semmilyen figyelmeztetést. Amúgy mindenről kapok értesítést, játék frissítések, akciók, jelölések, meghívások stb, X idő után a rendszer frissítést is jelzi a Notifications menüben, csak nem azonnal a gép indítása után. Helyette kilépteti a fiókom.

Nem játszom más játékokkal, csak GTA 5 online. Az nagyon kényes mindenre. Amikor már várakozik a PS a rendszerfrissítés miatt, vagy újraindításra vár, akkor nem jelez a játék közben, hanem szó nélkül kidob a játékból. Van, amikor csak Storyba tesz ki, máskor kék képernyős error jelenik meg teljes képernyőn és írja nézzek rá nincs-e frissítés. Olyankor van frissítés, ami már várja a restartot... Egyrészről a GTA sem az értelmes működésről híres, de attól még a PS jelezhetne komolyabban.

Szerintem úgy lenne normális, ha már ennyire fontos neki a soft. frissítés, akkor ne csak a Notifications menüben írja kb másik 20 értesítés mellett, amiket nem is szoktam nézni, csak néha veszem észre, ha pont ott vagyok a gépnél, hanem tolja be középen egy ablakban és maradjon is ott, amíg nem hagyom jóvá, hogy ok láttam. Nem vagyok folyamatosan a gépnél....

[ Szerkesztve ]

(#280836) vargalex válasza Krystal_s (#280835) üzenetére


vargalex
félisten

Véletlenül nem pihenő (rest) módban szoktad hagyni a PS-t, GTA Online-ből nem kilépve?
Ugyan nem GTA-zom, de ugye elérhető frissítés esetén nem is engedi elindítani pl. a PS plus játékokat.
Rest mode-ban már fut a játék és közben szerez tudomást a frissítésről.

Alex

(#280837) nyozo


nyozo
aktív tag

Sziasztok,

Pár napja vettem egy PS VR-t amióta összekötöttem a gépet és a VR-t azóta ha megnyomom a kontrolleren a "PS" gombot pl.: játékban akkor átvált másik HDMI kimenetre a TV, de ez csak akkor van ha a beállításoknál be van kapcsolva a "HDMI-eszköz csatolásának engedélyezése" viszont ha ezt kikapcsolom akkor ugrott az, hogy mikor bekapcsolom a PS-t a kontrollerrel akkor bekapcsolódik a TV és átvált arra a HDMI-re amire kötve van. Ez mitől lehet? találkozott már valaki ilyennel?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#280838) Krystal_s válasza vargalex (#280836) üzenetére


Krystal_s
addikt

A játékból akkor dob ki, amikor közben érkezik a PS frissítés...
..ha olyankor jön ki frissítés, amikor a gép nincs bekapcsolva, akkor pedig az első bekapcsolás után nem lépteti be automatikusan a fiókot, ahogy szokta és nem is jelez semmit, hogy miért. Nekem kellett rájönnöm. Külön be kell lépnem a menübe és lekérdezni.

(#280839) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

PS4 Pro, 7016B, csak vertikálisan olvassa a lemezeket, úgy mindig. Fektetve viszont: Unknonw disc. Minden esetben, minden lemeznél ez a helyzet.
Hallottam már erről, de valaki tudna részletes leírást, mi a baj ilyenkor?
Esetleg hogy lehet orvosolni.
Köszönönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#280840) Kendek válasza Fr@nkieWilde (#280839) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valami mechanikai hibája lehet neki. Szétszedés után talán megállapítható, hogy mi a baja.

<-ƘƘ->

(#280841) Lackooo84 válasza Fr@nkieWilde (#280839) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugyanez volt a baja az enyémnek is anno, gariba cserélnék. De ha nem lett volna garis, én úgy orvosoltam volna, hogy állítva használom. :DDD

The Truth is out there...

(#280842) Dinomano válasza interstate76 (#280834) üzenetére


Dinomano
senior tag

Mi LEGO HP 1-et toltuk ki, második folyamatban, ill. LEGO Karib-tengert is toljuk. De előkészületben a LEGO Indi és LEGO Star Wars is. :-)

Külön poén, amikor filmek esetén ugrik be (Most nézzük a Karib-tenger sorozatot) neki, hogy "Apa, ez bent volt a LEGO-ban is"!

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280843) interstate76 válasza Dinomano (#280842) üzenetére


interstate76
addikt

:K Igen, elég sztorikövetőek a Lego-játékok. Mondjuk ez sem mindig jó: az egyik játék előbb jött ki, mint a film, és le is lőtte a csattanót. Már nem emlékszem, melyik szériánál történt.

Ha nem időrendben játsszátok, akkor furcsa lehet majd, hogy a régebbi részeknél egy képernyőn kellett maradni a figurákkal.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280844) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm, oldalára állítva használom, így is van helyem csupán.
A szétszedés nekem is megfordult a fejemben, hátha látni valami bajt. Érdekes, hogy majdhogynem szériahiba, mégis alig van infó a javításról.
Mivel az olvasó jó valóban csak mechanikai kérdés lehet, hátha lehet sufnituningolni, hogy működjön.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#280845) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érint, lett nyitva a The First Descendanthoz külön topik. [link]

Live-Die-Respawn

(#280846) Dinomano válasza interstate76 (#280843) üzenetére


Dinomano
senior tag

Össze-vissza játszunk velük...Anno a PS2 korszakból kedvencem a sorozat, mikor az első részek jöttek... Lego SW, Lego Indi...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280847) interstate76 válasza Dinomano (#280846) üzenetére


interstate76
addikt

Mi is össze-vissza játszottunk/játszunk velük, azért is írtam az egyképernyős dolgot, mert nekünk kicsit furcsa volt az újabb játékok után. Amúgy előnye is van: így nem fordulhat elő, hogy miközben foglalatoskodsz valamivel és a te részedre figyelsz, addig a másik megold valamit kicsit arrébb anélkül, hogy te egyáltalán látnád, mi volt a feladat.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280848) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
A Marvel's Avengers játéknak van egyjátékos kampánya?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#280849) Kendek válasza csab2 (#280848) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, van neki. Annak idején az ingyenes hétvége alatt játszottam végig. Ha érdekel, akkor még most vedd meg, mert egy hét múlva lekerül a Store-ból.

<-ƘƘ->

(#280850) bendi806 válasza Dinomano (#280842) üzenetére


bendi806
aktív tag

Sajnálatos amúgy, hogy a Karib tenger kalózait, nemlehet ps4en játszani :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.