Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Ide jöhet minden infó, próbléma az alkalmazásokról, akciókról stb.

A warez szigorúan tilos.
Csak higgadtan, kulturáltan, és büszkén, hiszen iPhone-od van...

Használjátok egészséggel!

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) GALARDO válasza adamssss (#1) üzenetére


GALARDO
addikt

Jó kis topic lesz ez, ha beindul. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3) madmike


madmike
őstag

sziasztok!
olyan appot keresek amivel be lehet állítani pl hogy a telo este 10 és reggel 6 között legyen néma vagy hogy ne
jelezze push-ban az emailjeimet stb.
illetve irhatnátok még valamilyen email progit is mert nem vagyok megelégedve az alappal.
tudtok ajánlani valamiket?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4) adamssss válasza madmike (#3) üzenetére


adamssss
veterán

Gmail app. Free push email

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) snooze


snooze
veterán

reméljük sok hasznos dolog lesz itt..

GO Gunners!!!

(#6) Mr X


Mr X
veterán

Csak iTunes appok lesznek, vagy cydia-s okosságokra is számíthatunk?

(#7) ittakary


ittakary
nagyúr

Megkérdezhetem, hogy mennyi értelme van megint szétszabdalni egy topikot?

"alkalmazásokról, akciókról:" Szóval ezután kétszázhuszonhárom topikot kell figyelemmel követnem, ha az akciókról akarok értesülni. Aha, köszi, látom az értelmét... JA NEM.

A problémákat eddig is a szakmai topikban írták, és eddig sem volt belőle sosem probléma. Sőt hasznos volt, hiszen mindenki tanult belőlük.

Szvsz egy újabb felesleges topik. A következő lépés már az lenne, hogy minden egyes menüpontnak külön topikot nyittok? :F

[ Szerkesztve ]

(#8) icecave válasza ittakary (#7) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk szerintem nem baj... jobb lenne,ha a szakmai topikba tényleg csak szakmai dolgok kerülnének. Bár ez csak álom, jelenleg a napi 100-200 hsz 90%-a minden nap felmerül, vagy megtalálható a válasz a keresőben, plusz nem kevés az OFF is, mikor van külön topik annak is (az más kérdés,hogy a droidosok jól elvannak ott).

ittakary: melyik az a 223 topik? Mert kb. szakmai, off, ez, esetleg i4 topik, és ennyi. Ez 4. Meg nem mindegy, hogy 100 hsz értesítőből milyen arányban oszlanak meg az egyes topikok? Csak kérdezem... szerintem pont az a jó a felbontásban, hogy amit nem akarsz, nem követsz, és így amit meg követsz, nem fognak odakerülni a többi topik - számodra érdektelen - hozzászólásai.

[ Szerkesztve ]

(#9) ittakary válasza icecave (#8) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jó de te pedig megint másra gondolsz, viszont remek ötletet is adtál: csináljunk egy "Kezdő iPhone-os vagyok, segítsetek" nevű topikot...

Ott nem lenne baj (na jó az lenne, de ott tűrhető lenne) ha naponta megkérdeznék, hogy miért nem szól az egyik hangszóró :D
+ hogyan lehet csengőhangot berakni, hogy kell beállítani az iCloud-ot... stb. Alap dolgokat ott el lehetne magyarázni mindenkinek egyesével (mert a keresés nem az erőssége a PH lakók 75%-ának...)

Ja és még egy: mit értünk akkor a szakmai dolgok alatt? Mi tartozik szorosan, az ún. szakmai topikba? Komolyan érdekelne, hogy ti mit tartotok odavalónak.

[ Szerkesztve ]

(#10) icecave válasza ittakary (#9) üzenetére


icecave
nagyúr

Az a baj, hogy akkor meg azzal lenne mindegyik teleoffolva, hogy rossz helyen teszik fel a kérdéseket, mi pedig minden 3. hsz-al küldözgetjük ide-oda az embereket... szerintem a lustaságon semmivel nem lehet segíteni, sajnos.

Igen, ez is jó kérdés.... mert szakmai a restore, szoftveres problémák, stb, de ugye ilyen alapon mint ezt, külön lehetne "iPhone szervíz tapasztalatok/gondok" topikot is nyitni, mert az sem szorosan szakmai, ha úgy vesszük.

[ Szerkesztve ]

(#11) Domxc


Domxc
senior tag

Én mondjuk ezt az egész témakört nem firtatnám. Lesz egy Android, egy iPhone, egy WP7, meg egy Symbian+MeeGo alkalmazások topik. Ez eddig 4db egy témakörbe, úgy, hogy 1-2nek már most van topikja az Okostelefonok rovatnál. Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#12) adamssss


adamssss
veterán

Nem háborogni kell, hanem használni. Majd ha a mododerátorok meggondolják magukat bezárják a topikot, de nem hiába szedték külön.
Addig viszont ez van és kész.

Jó fórumozást!

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13) icecave


icecave
nagyúr

Akkor kezdem én:

iOS 5 kompatibilis Cydia Tweak-ek: [link]

iOS 5 notification center widgetek: [link]

Melyik mire jó? Youtube-on millió videó róluk, én is ott nézem meg őket. Pl. valaki nézi a listát, de nem tudja, mi az a music center, akkor youtube és beírja: "music center iOS 5". Ennyi...

Szerk.: ha van rá igény, az általam használt JB-s programokról írhatok majd 1-1 hsz-ban, képekkel, magyarázattal, repo megjelöléssel, stb.

[ Szerkesztve ]

(#14) adamssss válasza icecave (#13) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem igen hasznos lenne. Írd meg a cikket logut-on, és belinkelem az 1 hsz-be.
Előre is köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#15) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Jó ötlet volt ez a topik.

Nem hallottam még itt róla, csak véletlenül találtam meg (bár biztos sokaknak evidencia) a Pulse News-t, szerintem a legjobb RSS olvasó.

(#16) jilian


jilian
addikt

Nekem olyan progi kéne amivel le tudná titkosítani a kép/video/sms/levél ...stb.
Nincs JB :((( (i4 S IOS 5.0)

(#17) Karma válasza jilian (#16) üzenetére


Karma
félisten

Nincs JB, nincs megoldás.

“All nothings are not equal.”

(#18) madmike válasza icecave (#13) üzenetére


madmike
őstag

egy ilyen cikknek én is nagyon örülnék.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19) jilian válasza Karma (#17) üzenetére


jilian
addikt

Érdemes bevállalni a JB-t? :U
1 hónapos i 4S, nincs vele semmi bajom (üzemidő/bug ...)
Egyáltalán nekem sikerülhet? Még a gyári 5.0 van rajt.
Már sokat gondolkodtam rajta...főleg ha icecave tényleg megáld minket ízelítőkkel! ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) icecave válasza jilian (#19) üzenetére


icecave
nagyúr

i4s-re nincs jb még, se tethered, se untethered.

(#21) jilian válasza icecave (#20) üzenetére


jilian
addikt

Hol lehet ezt nyomon követni? (mikor készül el)

(#22) icecave válasza jilian (#21) üzenetére


icecave
nagyúr

Pl. itt: [link]

Egyébként meg a fő iPhone-os oldalakat kell követni, ott egyből írják, ha van.

Pár példa a teljesség igénye nélkül:

szifon
iPhoneClub
Apple blog
iPhone Hungary

(#23) rachmaninoff válasza jilian (#16) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Galéria + doku Secret folder pl., de minimum 10-15 féle van, guglizz! (Telóról vagyok)

Szerk: maileket átirányítom, sms-eket törlöm :)

[ Szerkesztve ]

(#24) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Érdeklődnék néhány játékról:

Gondoltam töltök le pár játékot amit már próbáltunk barátnőm Galaxy 3-asán. 1 hete van meg az Iphone így nem a játék volt az elsődleges szempont amit ráakartam tenni.
Már kezdem belakni már csak unalmas időkre gondoltam leszedem azokat amik androidon tetszettek.

-Angry Birds: leszedtem több free-t. Az zavar, hogy mindegyik verzióban kb 10-15 pálya van. Nincs a freek között olyan amiben az összes szerepel?

-Fruit Ninja: itt meg az lenne a gondom, hogy 125 pontnál az arcade mód kiírja hogy ennyi a max pontszám... Free verziókból ennyit lehet kihozni?

(#25) icecave válasza madmike (#18) üzenetére


icecave
nagyúr

Megírtam az első cikket, de amíg nem lehet képet feltölteni, nem akarom publikálni, külső forrásból meg nem akarok linkelni képeket.
Több ilyen cikket is tervezek, ha lesz rá igény.

b4zsi-: igen, ezért vn csomó programból free, hogy kipróbáld, és ha tetszik, megveszed. A fejlesztők jórésze sem a free alkalmazásokból fizeti be a csekkjeit, ahogy én sem :D Kifejezetten jó dolog szerintem,hogy egy amúgy fizetős programnak csinálnak kipróbálható verziót, így senki nem vesz zsákbamacskát.

[ Szerkesztve ]

(#26) b4zsi- válasza icecave (#25) üzenetére


b4zsi-
őstag

Akkor ezt buktam a K & H -s kártyámmal... Ha ez a kártya lejár és kérek dombornyomott kártyát azzal van esély regisztrálni?

(#27) icecave válasza b4zsi- (#26) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem kell dombornyomott. A legtöbbet engedi, ki kell próbálni. Nekem a Cib internetkártyám Mastercard.

Megjegyezném,hogy regisztrációkor zárol 2 eurot, amit majd visszakapsz, de külön értesítést nem küldenek sms-ben.

(#28) b4zsi- válasza icecave (#27) üzenetére


b4zsi-
őstag

Sikerült mégis vele regisztrálni. Végülis nem égette ki a szemem a Visa logó... Most megvettem a Fruitot már :) Eddig 1200 Ft-t vont le a kártyáról. Kíváncsi vagyok mennyit rak vissza...

(#29) fazr válasza b4zsi- (#26) üzenetére


fazr
senior tag

Szerintem kb csak a Maestroval nem megy.

szerk: Látom közben sikerült regisztrálnod :)

[ Szerkesztve ]

(#30) ittakary válasza icecave (#25) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tűkön ülve várjuk :) Én legalábbis biztosan :R

(#31) GALARDO


GALARDO
addikt

576KByte app - ingyenesen tölthető

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#32) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Milyen jelszó, PIN, számlaszám, stb. tároló alkalmazást tudnátok ajánlani?

Xbox GT: nozsolt

(#33) icecave válasza nofi (#32) üzenetére


icecave
nagyúr

Én ezt használom, mióta megjelent: Awesome Note, lehet "jelszavazni is a jelszavakat", úgy értem, hogy más ne tudja megnézni a telefonodon.

Biztos van olcsóbb is, majd mondja, aki mást használ.

(#34) GALARDO


GALARDO
addikt

BRÉKING: elérhető az Infinity Blade II!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#35) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Milyen alkalmazással lehet megoldani, hogy egy a gmail contactok között létrehozott csoportnak tudjak iphoneról emailt irni illetve továbbitani?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#36) icecave


icecave
nagyúr

Ingyenes ma az Early Bird (iPhone) és az Early Bird HD (ipad).

[ Szerkesztve ]

(#37) adamssss válasza madmike (#35) üzenetére


adamssss
veterán

gmail app pl.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38) madmike válasza adamssss (#37) üzenetére


madmike
őstag

az nem tudja. probáltam. gmailes csoportnak nem tud küldeni
sőt, most hogy nézem, még továbbítani se tud levelet.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#39) madmike válasza madmike (#38) üzenetére


madmike
őstag

találtam egy progit ami jó lesz.
mailshot pro
igaz, gmailes csoportokat nem kezel, viszont létre lehet hozni vele csoportokat, amiket ő betesz a névjegyek közé, igy az alap levelező programmal is lehet csoportnak irni és továbbitani mailt :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#40) jilian


jilian
addikt

Where’s My Water?
Kód ellenében ingyenes!

(#41) GALARDO


GALARDO
addikt

Játékajánló - Need For Speed: The Run

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#42) GALARDO


GALARDO
addikt

Siri mondja: tölthető a Handras app. :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43) adamssss válasza GALARDO (#41) üzenetére


adamssss
veterán

nem néz ki rosszul...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#44) GALARDO


GALARDO
addikt

A Hatalmas Infinity Blade 2 teszt+guide!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45) HellGreg válasza icecave (#27) üzenetére


HellGreg
őstag

Szia! Nekem is CIB-es internetkártyám van, akkor azt elfogadja? Nem tudom kipróbálni, mert most nincs rajta pénz, de hétfőn teszek rá. Egyébként akkor kártya nélkül esélytelen bármilyen appot rárakni az iphone4-re, ha nem akarom jailbreakelni?

(#46) b4zsi- válasza HellGreg (#45) üzenetére


b4zsi-
őstag

Free appokat tudsz csak akkor rátenni....

(#47) HellGreg válasza b4zsi- (#46) üzenetére


HellGreg
őstag

Próbáltam, de regisztrálni se tudok az itunesra, mert nem fogadja el a kártyámat...
gondolom mert nincs rajta pénz és nem tud lefoglalni semmit...

[ Szerkesztve ]

(#48) fazr válasza HellGreg (#47) üzenetére


fazr
senior tag

(#49) HellGreg válasza fazr (#48) üzenetére


HellGreg
őstag

De nekem nem jelenik meg none a típusnál! :F :O

[ Szerkesztve ]

(#50) HellGreg


HellGreg
őstag

Egyszerűen nem enged tovább a regisztrációnál azon a szájba....t kártyán. Mit rontottam el? :W

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.