Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#1) #65675776


#65675776
törölt tag

Olvasd el a téma összefoglalót.

Ha nem látod, a prohardverről vagy a gamepodról nyisd meg a topikot: [link]

(#2) odrif válasza #65675776 (#1) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

A 2. :R

20 éve a Prohardveren

(#3) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.tegnap megvettem az IS-t.Felszerelésnek a ventit,töltésgyorsitto és a célzásgyorsittot rakjam rá? Még a torony és a lánctalp nincs meg igy a 100 as löveget használom,de elég szenvedös lessz vele.Valami taktikát tudtok rá ajánlani?Kb milyen szögben kell beforgatni? Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#4) J.J. András


J.J. András
őstag

de egyet valaki magyarázzon el nekem:
Tiger miért nem tud 116%-os legénységgel átlőni 12 lövésből egy KV1-est :??? :((
az elmúlt hetekben odáig jutottam, hogy a II.WW legerősebb tankja az V.-ös szintű tankok ellene is veszít.... folyamatosan minden lövése lepattan a 88mm-es lövegnek.... vicc kategória kezd lenni...

a célzási sebességen elvileg nem változtattak, de vagy 25-30%-kal lassabban fog célt, mint egy Tiger II.

nem értem...., mit csinálnak a fejlesztők ebből a VII-es szintű német nehézpáncélosból.... komolyan, döhít !

( jah, a KV1-esre kilőttem 12 normál páncéltörőt és 3 talált belőle, és 580 damage-et okozott csak )

[ Szerkesztve ]

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#5) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Type T-34. Ennél überebb tank, nincs.

Replay

Victory!
Battle: Mines 2013. április 14. 9:41:42
Vehicle: Type T-34
Experience received: 9 585 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 121 278
Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Ranger


AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm, nos akkor új topic, új nap, lássunk is neki, kíváncsi vagyok, ma mit hoz nekem az IS :)

Everybody lies.

(#7) sith7 válasza AlexWolf (#5) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép :Y

(#8) kanyipicske


kanyipicske
tag

Hali
kell egy komment, hogy visszataláljak..:D

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#9) virkir válasza AlexWolf (#5) üzenetére


virkir
veterán

Hogy a búbánatba számolják ezek az event-et nem bírok rájönni.
Nézzük a te példádat prémium nélkül:
Van ugye az alap bevétel 32.093 ezt duplázná az event, ami lenne 64.186 és hozzácsapná a +25k-t a topgun-ért ami össz 89.186 amiből lejön a rezsi 3.997. Így lenne 85.189.
Totál homály számomra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10) Imilenni válasza J.J. András (#4) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem nem volt még ilyen problémám...
Ez nem szimulátor..ez egy árkád játék..bármi megtörténhet:D

Press "F" to pay respects.

(#11) AlexWolf válasza virkir (#9) üzenetére


AlexWolf
senior tag

plusz a prémium vagy azt számoltad? illetve szerintem top gunt nem is kaptam

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12) Moleman


Moleman
addikt

(#50161) yarsley
Tudom, hogy lehet azokkal is jól játszani, de valahogy ellenemre van, hogy ugyanazzal a löveggel játsszak, mint 1 szinttel lentebb. :) Ugyanez megvan a T29-T32-nél is.

(#13) virkir válasza AlexWolf (#11) üzenetére


virkir
veterán

A prémium nélküli értékeken mentem végig és hogyne kaptál volna a topgun-ért ha már lőttél nyolcat.
De ott sem stimmel a végeredmény ahogy én számolok meg ahogy a játék.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ide kell egyet böffentenem hogy fent legyen a listán. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#15) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Túl sokat beszéltek :P

(#16) RAiN91


RAiN91
őstag

T1HT-ra érdemes rakni töltésgyorsítót? Így 3,45s alatt tölt, gondolom nem sok értelme van, de csak 100.000 Ft, ér annyit?

(#17) [HUN]Dani válasza RAiN91 (#16) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én tettem, nekem most 3.04 ami elég jó.

magyarsrac

(#18) Moleman válasza RAiN91 (#16) üzenetére


Moleman
addikt

Én is tettem rá, így hihetetlenül gyorsan lő. De én az 57 mm-es 2 másodperces tankokra is szoktam tenni, mert ha szemtől szembe vagy egy ugyanolyan tankkal, ezen múlhat, hogy te éled-e túl.

(#19) RAiN91


RAiN91
őstag

Akkor veszek rá, rá beszéltetek :) Ez az egyetlen tank, amiről tudom, hogy nem adom el. A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire. Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok :(

(#20) #95904256


#95904256
törölt tag

FCM 50t = vesztőgép... :(

(#21) adrian360 válasza virkir (#9) üzenetére


adrian360
őstag

32093 az alap érték. erre kap 2x szorzót az event miatt, és 1.5x szorzót a prémium miatt = 96279 + 25000 a top gun-ért = 121279. pont ennyit kapot.
az hogy a nem prémiumhoz mit ír ne azzal foglalkozz, mert a prémiumosból számolja a bónusz, és az írja ki, az nincs visszakerekítve normál értékre.

(#22) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , nekem az elmult 3 napban foton ledobál a játék tálcára valakinek hasonló probléma ? valamai megoldás rá?

(#23) Moleman válasza RAiN91 (#19) üzenetére


Moleman
addikt

Én ötös szint felett mindenre teszek töltésgyorsítót, megér tankonként 10 aranyat a levétel, mert több tucat meccsel kevesebbett kell menni velük, annyival több xp-t hoz a nagyobb DPM miatt.

(#24) tank1 válasza adrian360 (#21) üzenetére


tank1
tag

Nem prémiumnál az alapbevételhez nincs hozzászámolva nyilván a másfeles szorzó a prémium miatt.
Viszont az alatta lévő sorban a for event sornál lévő értékhez pedig hozzá van számolva érdekes módon. Ez okozza a kavarodást.

helyesen:
received: 32093 , for event: 57093
with premium: 48139 for event: 73139

(#25) vbbb


vbbb
őstag

Próbált ma valaki nvidia kódot beaktiválni? Amikor a www.nvidia.eu oldalra ugrana a kód megadása után, nem tölt be.

(#26) mynames válasza AlexWolf (#5) üzenetére


mynames
senior tag

Grat!

Gondolom a legénység nem 75%-os! :DDD
Mivel használod? Én kénytelen voltam célzásgyorsítót tenni, mert a célkörbe belefért a Titanic is. Na mire az összeszűkült, addig hatszor kilőttek. Azóta sokkal jobb lett. (+töltésgyorító+álcaháló)

[ Szerkesztve ]

(#27) Fel


Fel
addikt

@jahrn az előzőből Hahh.. Nem kis örömet éreztem tegnap este, mikor: Sold:
'VK 3002 (DB)' sold successfuly. Received + Credits: 794 015.
Alig vártam már, hogy meglegyen a 81k xp, és adhassam el a búsba.

(#28) myckey válasza Fel (#27) üzenetére


myckey
veterán

Rokon lelkek vagytok Sütivel ;]
ő is így érzett tegnap,mikor eladta a fenébe a DB-t

egyébként tegnap meg tegnap előtt 56 illetve majd 70% volt a WIN.
ma viszont az első 10 csatából 9 bukta TR5-ben.
nem baj,még 2 ilyen tízes kör,és le is van rendezve a napi farm,utána jöhetnek a szorzók.
úgy látszik a WÉGÉ most kompenzál :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#29) RAiN91


RAiN91
őstag

Átképzésnél a másodlagos képességek %-a ugye nem esik vissza?

(#30) nyunyu válasza RAiN91 (#19) üzenetére


nyunyu
félisten

A többire nem veszek extrákat, én nem tudok annyit játszani egy tankkal mint ti, mert mire kifejlesztem belőle a következőt, megunom, és el kell adni, hogy legyen kredit a kövire.

Egyszer kell megvenni (amikor felaron van, mint most), aztan egy reszuket (periszkop, alcahalo, szerszamoslada) at lehet tenni a kovetkezo tankokra is.
Tobbi cucc leszerelese 10 goldba kerul, ki lehet birni.

Ugyan ez van a legénységgel is, mire kifejlesztem, át kell rakni a következőbe, ezért még sosem volt olyan, hogy a másodlagos képesség ki lenne fejlesztve, pedig már 5000+ csatánál vagyok :(

Tier5 folott lelassul a fejlodes, kovetkezo tank megszerzesehez lenyegesen tobb XP kell, igy ezalatt a legenyseg is sokkal komolyan fejlodik, mint alacsony szinten.

Pl. stock M103 elitre fejlesztesehez kell kb. 371k XP.
100% legenyseg elso skilljenek kifejlesztesehez kell 220k, masodik skillhez 440k XP.
Vagyis ha mar van egy masfel skilles legenyseged, akkor mire vegere ersz a kilences tanknak, addigra mar a harmadik skillt fogjak tanulni.

2x/3x crew bonuszos hetvegek meg plane megdobjak, hiszen akkor a legenyseg 2x/3x annyi XPt kap, mint ami a tankon gyulik.

Amit viszont nem tudtam: kilott csapattag -10% XP.

Átképzésnél a másodlagos képességek %-a ugye nem esik vissza?

Nem.
Csak akkor csokken, ha eldobod a korabban valasztott kepessegeket, hogy mast hasznalj az adott tankon.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) jahrn válasza Fel (#27) üzenetére


jahrn
senior tag

En 96k xp-t gyujtottem ossze rajta (a kozepso uj motor miatt ami jo lessz 2 masik uj tankhoz) es nem volt faraszto/idegorlo :P Mondjuk 3 skilles hullajeloltek csucsulnek bennek ami azert dob a hasznalhatosagan.
Teny hogy a 8.5 buff jot fog tenni a DB-nek.

(#32) AlexWolf válasza virkir (#13) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tényleg kaptam. totál abban a hitben voltam, hogy a Radleys medál miatt nem kaptam

(#26) mynames Töltés gyorsító + célzás gyorsító + venti

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#33) RAiN91 válasza nyunyu (#30) üzenetére


RAiN91
őstag

Értem, köszi :)
Akkor érdemesebb T5-ön húzni a legénységet, aztán átrakni majd nagyobb tankba, ha azzal játszom?
Pl. a T1HT-ben most fejlődtek ki a másodlagos képességek, de még játszom a tankkal. Érdemes akkor a T32-ben lévő bácsikat berakni, átképezni T1HT-ra, hogy azokat húzzam, a T1-es bácsikat meg T32-re vagy valami más amcsi tankba átrakni?

(#34) Bozso68


Bozso68
senior tag

Szevasztok!

Végre valahára meglett a T29 .
5 fő 90%-os az M6-ról, 1 fő 75%-os legénységgel, az M6 nagy ágyújával (ami mintha sokkal rosszabbul teljesítene itt), minden más alappal nem tűnik valami erősnek még. Ez gondolom természetes. Milyen sorrendben fejlesszek, és mikor kezd előjönni a "T29"-erő?
Bevallom, most kissé el vagyok bizonytalanodva.

Köszi: Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#35) Moleman válasza nyunyu (#30) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem tegnap valamiért többet vont le, a SU-26-om lövésébe belefutott egy 4 hp-s szövetséges Leopard, 2400 xp helyett 1900-at kaptam, tehát 20% volt.

Mellesleg miért ilyen szar a SU-26? 50-60-akat sebez, ha talál... Mikor utoljára játszottam vele, 150-200 volt az átlag.

(#36) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Csak beírok ide is, hogy meglegyen a topik.

(#37) gy-daniel


gy-daniel
tag

szintén zenész

(#38) Tomi0703 válasza Bozso68 (#34) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én tegnap előtt vettem meg. Elsőnek mindenképpen lánc, majd utána a löveg. A továbbira én is kíváncsi lennék :D Talán motor, mert elég lomha, torony azt rádió. De off-ba is teszem, mert ezt csak most gondoltam ki. Lehet nem is jó. :D

(#39) mynames válasza Bozso68 (#34) üzenetére


mynames
senior tag

mindenképpen a nagy csőre menj rá! Úgy emlékszem ahhoz kelleni fog a lánc. Én free xp-ből pakoltam fel. Azóta jó lett, nagyon jó! Nem aggódok a 8-as közt sem :D . Csak hull down és sokat fog bírni.

(#40) Bozso68


Bozso68
senior tag

Tomi, mynames köszi a válaszokat!

(#41) Looserke válasza Moleman (#35) üzenetére


Looserke
őstag

ugye tudod, hogy 2 fajta creditért vehető HE lőszer van hozzá?

(#42) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nem hiszem el... egész hétvégén ez megy. Nem lehet egy embereset szorzózni a nap első nyertes csatáival.

Folyton vagy én vagyok a totális barmok között és hiába verek be 2-3k dmg-t és veszítünk, vagy éppen nekünk sorsol céltábla lövészetet az MM, de akkor meg alig jutok oda a tolakodásban, hogy egy embereset belekarmoljak az ellenségbe.

Tegnap meglett a Top Gun medál és 3800 dmg (M4 + gold ammo kreditért), kilőttem 8 ellenséget mire végem lett, mint a botnak. De ezt sem tudta lehozni a csapat és az ellenség fordított. Vesztettünk. Pedig erre szép szorzó járt volna.

Rögtön a következő kört 15>0-ra nyertük nagyjából annyi idő alatt amennyi megállás nélküli átgurulást jelent az ellenség bázisára. Összesen két lövést tudtam bevinni, mindkettő csak lánctalpat szaggatott, mert lökdöstek a többiek és nem tudtam rendesen megcélozni őket.

Azt hiszem az M4 legénységemnek ezen a hétvégén már nem lesz meg a harmadik skill.

(#43) Moleman válasza Looserke (#41) üzenetére


Moleman
addikt

Tudom, a drágábbikat használom.

(#44) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Mi lett volna ha.....

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#45) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Azt vágjátok amúgy, hogy már a tv-ben is reklámozzák a WoT-ot? :DDD Épp az ertéelkettőt néztem és már másodszor mutatták. Beszabehu..

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#46) myckey válasza [HUN]Dani (#45) üzenetére


myckey
veterán

ez már nem újkeletű dolog
már "régebb" óta vannak reklámok :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47) DVlad válasza kanyipicske (#8) üzenetére


DVlad
őstag

:D

(#48) Tomi0703 válasza [HUN]Dani (#45) üzenetére


Tomi0703
őstag

Bizony, nem újdonság (mint ahogy felettem is írja a kolléga). Én először a Discovery-n láttam WoT reklámot, még ősszel. :)

(#49) BinLaden


BinLaden
tag

Na hálóóóó!!!

ezzel a kis képpel szeretnék kedvet csiáni..... :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#50) Antonius1978 válasza gy-daniel (#37) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ugyszinten ezert irok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.