Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280651) F-ECT$ válasza Speeedfire (#280650) üzenetére


F-ECT$
titán

Fizetős témák... A lehúzás legalja. PS5-ön nincs már téma, gondolom ezért kezdtek fogyni PS4-en is.

Dive ever, work never.

(#280652) Speeedfire válasza F-ECT$ (#280651) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez szomorú :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#280653) erahurka válasza F-ECT$ (#280651) üzenetére


erahurka
félisten

Több értelme van mint egy játékban másik kalapot venni. Ezt legalább minden bekapcsoláskor látja az ember.

(#280654) F-ECT$ válasza erahurka (#280653) üzenetére


F-ECT$
titán

Én úgy mondanám hogy egyiknek sincs semmi értelme ;)

Dive ever, work never.

(#280655) Dinomano válasza tboy93 (#280649) üzenetére


Dinomano
senior tag

Unity nem rossz, bár úgy vagyok vele, hogy AC III és AC Unity két gyenge epizódja a sorozatnak. Az AC Rouge valamennyire kapcsolódik a Unity-hez. Utána következő Syndicate jobb volt (szerintem). Ezután pedig megújították a formulát, jött az Origins, Odyssey stb...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280656) bendi806 válasza tboy93 (#280649) üzenetére


bendi806
aktív tag

Én meg varialok,.azon a pár ezren, mert kétlem, hogy végigjátszom majd minden részét, de a kalózos téma érdekel, és amúgyis néztem, van hozzá egy csomó kiegészítő.illetve season

(#280657) minilego


minilego
senior tag

Miles Morales ps4-re miért drágább, mint ps5-re? :F

(#280658) Kendek válasza minilego (#280657) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyszerre lehet megvenni a PS4-es és PS5-ös változatot, vagyis egy ára van a kettőnek.

<-ƘƘ->

(#280659) minilego válasza Kendek (#280658) üzenetére


minilego
senior tag

A használt piacot néztem, lemezes verziókat

(#280660) Kendek válasza minilego (#280659) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt az árat a piac diktálja, kereslet-kínálat.

<-ƘƘ->

(#280661) icemad válasza minilego (#280659) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor azért, mert ps4-re még vesznek lemezt, ps5-re meg már nem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280662) tboy93 válasza minilego (#280657) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ps4-es verzionak nagyobb a resale value-ja. Az játszható ps4-en es ps5-on is. A ps5 verzió meg csak ps5-on :) Es ugye ingyen van az upgrade miles morales eseteben.

(#280663) I02S3F


I02S3F
őstag

Végig vittem a Rachet and Clank-ot. Élveztem, megfelelő volt a nehézsége (casual).

Most a Doom Eternal és a Prototype 2 között vacillálok. Félek ez a Doom E easy módon is nehéz lesz, míg a porototype 2-re azt írták, hogy könnyebb, mint az 1. Esélyes, hogy azzal folytatom!

(#280664) I02S3F


I02S3F
őstag

Én a ps4 lemezekkel befürödtem. 21e-ért vettem lemezt, amit most egy phtag 9-ért venné át. Nekem nincs idegzetem bajlódni az eladással (valszeg kevesebbet buknék), Ha átveszi, megkapja 9ert a pakkot, megtoldom még annyival és előfizetek.:B

(#280665) Beretvás válasza I02S3F (#280664) üzenetére


Beretvás
addikt

Ha a ps+ ban benne vannak amiket szeretnél egyértelmű ,hogy jobban megéri.. Jó áron csak az AAA címek mennek... A többin csak bukhatsz.. Ezért nem is vettem lemezes ps5 öt a ps4 pro után.

(#280666) interstate76 válasza Beretvás (#280665) üzenetére


interstate76
addikt

Nem vitatkozni akarok, csak leírom a tiéddel ellentétes tapasztalataimat: amivel kapcsolatban úgy látom, hogy egyszeri végigjátszás erejéig érdekel és/vagy szívesen látnám a polcon, ott lemezesen vásárolok és semmiféle buktát nem tapasztalok.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280667) I02S3F válasza interstate76 (#280666) üzenetére


I02S3F
őstag

Szerintem neked van türelmed kivárni, amíg valaki piaci áron megveszi tőled.:U

(#280668) interstate76 válasza I02S3F (#280667) üzenetére


interstate76
addikt

Ez is benne van, de sokkal fontosabb, hogy csak jó áron vásárolok, mivel így is tele a padlás kijátszásra váró játékokkal. Ha valakinek azonnal kellenek a frissen megjelenő gémek, annak ez nyilván nem opció.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280669) I02S3F válasza interstate76 (#280668) üzenetére


I02S3F
őstag

És tegyük hozzá, hogy anyagilag megteheti! A AAA legújabb címek a legrágábbak.

(#280670) Speeedfire válasza I02S3F (#280669) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez eddig is így volt, de tény hogy az emelés, és a forint romlás miatt majd 10e-rel drágább már egy game.
Én várni szoktam vele éveket, majd amikor 6-8e körül van megveszem, addig ráér. :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#280671) F-ECT$ válasza I02S3F (#280664) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem befektetés, hogy csak az számítson, hogy mennyit "buksz" rajta. Ha élvezted a játékot, akkor 12e Ft-ért volt egy jó élményed. Másrészt aki digitálisan vette 21e Ft-ért, az sosem fogja tudni eladni. Szóval inkább "nyertél" 9e Ft-ot ;)

Dive ever, work never.

(#280672) I02S3F válasza F-ECT$ (#280671) üzenetére


I02S3F
őstag

Jól meg fordítottad! Erre nem gondoltam!

(#280673) I02S3F válasza F-ECT$ (#280671) üzenetére


I02S3F
őstag

Basszus, A Doom-al volt egy jó 4 órám, a Rachet and Clank-al egy jó 10 órám, egyedül a Crashbandicoot, amivel nem játszottam, mert nehéznek éreztem.:B

(#280674) icemad válasza I02S3F (#280673) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És ezt a hármat vetted lemezen 21 ezerért?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280675) Wesder válasza F-ECT$ (#280671) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt amúgy sose èrtettem hogy a különbözetet mièrt bukónak èrtelmezik sokan. Ennyi erővel ha elmèsz moziba vagy kajálni az is bukó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#280676) I02S3F válasza icemad (#280674) üzenetére


I02S3F
őstag

Igen! Ebben benne van a Foxpost és a Crashbandicoot bontatlan volt.

(#280677) Dinomano válasza bendi806 (#280656) üzenetére


Dinomano
senior tag

GTA IV mellé ajánlom a Rogue-ot, gyakorlatilag a IV nagyobb "kiegészítője". Az AC IV- Freedom Cry viszonylag hosszú DLC, érdemes kitolni. Persze, lehet kis szünettel, mivel kb. ugyanazt kell bent csinálni, mint alapjátékban.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280678) DeFranco válasza I02S3F (#280663) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én most a Guardians of the Galaxy-val vagyok úgy, hogy annyira tetszett, hogy az első végigjátszás után egyből elkezdtem a new game+ -t.

Igaz, nagyon hálás a NG+ benne, mert minden fejlesztésed és gyűtjhető tárgyad megmarad, pár olyat kivéve, aminek a megszerzése a sztorinak szerves része. Éppen ezért nem kell elkezdeni újra gyűjtögetni minden apróságot, tudsz az apró részletekre figyelni, meg kihasználni az összes vicces képességet, támadást, igazi fun így előről kezdeni.

Maga a játék egyébként is nagyon bejött, játékmechanikailag közepes, de nagyon jók a karakterek, nagyon jók a párbeszédek (és itt tényleg él a játék, ha ott hagyod fél órára, akkor fél óra múlva is ott dumálnak meg heccelik egymást, meg elkezdenek sztorizni, stb. én nem tudom ezt hogy hozták össze) nagyon jó a hangulat, igazi mókajáték.

Igaz angolul elég jól kell tudni hozzá, mert folyamatosan megy a duma, van amikor négyen beszélnek egyszerre, még felirattal is nehéz követni.

(#280679) I02S3F válasza DeFranco (#280678) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszi!

(#280680) jegenye77


jegenye77
addikt

Eladtam a ps4 emet de elfelejtettem törölni a ps+ előfizetésem.
Hogy tudnám konzol nélkül törölni?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#280681) I02S3F válasza jegenye77 (#280680) üzenetére


I02S3F
őstag

jelszó változtatás? plusz kaptál backup kódokat regisztrációd során!

(#280682) Kendek válasza jegenye77 (#280680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Böngészőből; Account Settings > Subscription. De törölni azt nem lehet, csak kikapcsolni az automatikus meghosszabbítást.

<-ƘƘ->

(#280683) jegenye77 válasza Kendek (#280682) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm. Sikerült :R

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#280684) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Ez a Lords Of the Fallen, az eddigi vélemények alapján azt hittem valami budget, de ez nagyon fullos. Amúgy is Dark Souls pozitív vagyok de vetekedik nálam a DS2 alapjátékkal. Grafikai kivitelezése, nemtom, de ahogy megrajzolták a különböző folyosókat az lenyűgöző, mármint az ötletek. Még nem vittem ki, de nagyon játszatja magát, jó hogy megvettem, meg hogy jön ki a második rész.

Kérek egy számot a jútútú

(#280685) Dinomano válasza Tasunkó (#280684) üzenetére


Dinomano
senior tag

Mármint az új vagy a régi? Anno próbáltam a 2014-es régit. Mivel nem vagyok Souls fan, ezért fél órát ha játszottam vele... Ha jól emlékszem, a régebben szitokszó (de egy jó ideje korrekt game-ket összehegesztő) City Interaktív követte el.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280686) Tasunkó válasza Dinomano (#280685) üzenetére


Tasunkó
senior tag

A régi. Nagyon le volt akciózva. Ha nem szereted ezt a típust,az más. Menni kell és zúzni. Az eleje nekem csúnya volt kissé, de jó a mozgás, pontos, a gyakorlattal nagyon kiszámíthatóakat lehet odasózni, ennyiért meglepően megértte. Nagyon átgondolt a térkép, teli van trükkökkel, rövidítésekkel, ajtókkal, és mind logikus, kiforrott az egész játék.

Kérek egy számot a jútútú

(#280687) Dinomano válasza Tasunkó (#280686) üzenetére


Dinomano
senior tag

Néha jók ezek a kisebb, picit (néha nagyon)koppintás-szagú játékok, ha normálisan meg vannak csinálva.. A Spider Game Studio követ el hasonlókat. a Mars - War Logs-ot és a Bound by Flame-et kitoltam. Mindkettő egynek jó volt. Az utána következő Greedfal már nem jött be annyira. A Steelrising majd kap egy esélyt...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280688) Catman válasza Dinomano (#280687) üzenetére


Catman
aktív tag

A Greedfall nekem nagyon bejött, nem számítottam rá, hogy ennyire élvezni fogom. :)

(#280689) Dinomano válasza Catman (#280688) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem valahogy nem jött be, illetve lehet hogy nem adtam neki elég időt...Steelrising viszont érdekel. Majd valamikor sorra kerül. Bent a backlog-ban (sok más cím mellett).

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280690) Catman válasza Dinomano (#280689) üzenetére


Catman
aktív tag

Ha jól látom, a Bound by Flame és a Steelrising is inkább souls jellegű játéknak tűnik, gondolom neked ezek jönnek be. A Greedfall inkább egy action-RPG, nekem meg ezek jönnek be. :)

(#280691) Dinomano válasza Catman (#280690) üzenetére


Dinomano
senior tag

A Steel Rising valamennyire souls like jellegű (ami nekem nem jön be), viszont megengedő a game (nem bukod a felszerelést halál esetén), ezért ki fogom pörgetni majd.
A Bound by Flame nem túlzottan souls like. Inkább aRPG. Lop innen-onnan: Witcher, Dragon Age, Mass Effect. Tegyél vele egy próbát. Régebbi game, a helyszínek picik, de azok picik voltak a Mars - War Logs-ban is. Hasonlóan kis helyszínek voltak a Dragon Age 1-ben és Wicther 2-ben is. (Oké, ott volt a világtérkép, viszont a helyszínek, ahol harcoltál, kalandoztál picik voltak.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280692) Catman válasza Dinomano (#280691) üzenetére


Catman
aktív tag

Köszi a tippet, kipróbálom ezt a Bound by Flame-et.

(#280693) Dinomano válasza Catman (#280692) üzenetére


Dinomano
senior tag

A grafika oké, a sztori közepes. Egynek jó volt kategóriás. Ha "limonádé" játékként kezeled, akkor el lehet vele lenni. (Annyiban jobb, mint a német RPG-k, hogy nagy játék mechnanikai hülyeséggel vagy bug-al nem találkozol.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280694) erahurka


erahurka
félisten

Kaptam egy levelet, hogy frissítsem a fizetési beállításaim, mert:

"Your PlayStation®Plus membership is up for renewal on 2023-10-04 and we noticed your account does not have valid payment details associated with it."

De hát 2024 októberéig van előfizetésem, most néztem meg! Ilyenkor mi van? :F

(#280695) Kendek válasza erahurka (#280694) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom időközben lejárhatott a rögzített bankkártya, vagy ilyesmi... De persze ráérsz majd akkor frissíteni az adatokat, mielőtt lejárna az előfizetésed. Már ha addig nem akarsz semmit sem vásárolni a Store-ban.

<-ƘƘ->

(#280696) erahurka válasza Kendek (#280695) üzenetére


erahurka
félisten

Paysafe carddal szoktam feltölteni a walletet.

Lemondtam közben az előfizut nehogy meg akarjon újítani valamit és bannoljon mert nincs honnan levonni a pénzt.

(#280697) F-ECT$ válasza erahurka (#280694) üzenetére


F-ECT$
titán

Mikor fizettél elő 2024-ig?

Dive ever, work never.

(#280698) erahurka válasza F-ECT$ (#280697) üzenetére


erahurka
félisten

Tavasszal az olcsó időszakban. Hosszabbítottam egy évet.

(#280699) Tasunkó válasza Dinomano (#280687) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Ez jó hír, mert a Spidert nem értékelik magasan,de a Bound By Flame-t kipróbáltam és meglepően ötletes harcrendszer volt. A Greedfall-ra gondoltam tőlük, annak a külsőségei tetszenek leginkább.

Kérek egy számot a jútútú

(#280700) Catman válasza Dinomano (#280693) üzenetére


Catman
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.