Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281151) vargalex válasza ezosgk (#281147) üzenetére


vargalex
félisten

Hétvégén ránézek a Minecraft utolsó verziójára VR-al.

Alex

(#281152) ezosgk válasza F-ECT$ (#281149) üzenetére


ezosgk
friss újonc

Szia. Egy 11 éves gyerektől vettem. Anyu apu megvette neki majd megunta és eladta. Nála minden ment rendesen. 🙄. Nem várom el tőle hogy értsen hozzá. Amúgy még nem tudtam elérni azóta 😅

(#281153) Rusher


Rusher
őstag

Üdv.!

Jelenleg BF akciós a Plus. 10 nap múlva jár le és meg szeretném venni de nem tudom....elvileg meg lehetne (halmozni), viszont egyáltalán nem dob fel lehetőséget rá. A konzolon a store sem dobja, hogy erre van akció, böngészőben írja, de csak az a lehetőségem van, hogy az eredeti áron hosszabbítsam meg, illetve a konzolon is a manage subscription menüpontban, eredeti áron hosszabbíthatom....hogy a bánatba tudom megvenni akciósan? Vagy nem lehet, csak ha lejárt? Akkora szánalom az egész, hogy hihetetlen...

Köszi előre is.

(#281154) Beretvás válasza Rusher (#281153) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem tudod akciósan... Nyomorult cég.. :W Max upgradelni birnád akciósan. Karácsonykor szerintem tudsz majd akciósan venni újra..

(#281155) BloodRay válasza Rusher (#281153) üzenetére


BloodRay
veterán

Simán meg lehet venni az akciós áron, én is ma vettem meg konzolon. Kicsit el van rejtve, de ott az opció. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#281157) BloodRay válasza Beretvás (#281156) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem voltam otthon... Itt a "bullshitet max te nyomod"...

De csak mert ilyen kulturáltan kérdezted...
PS Plus, fent a more opció, majd manage subscription... Kiválasztod és egyszer meg tudod venni kedvezményesen az évest ahogy írtam is...

Amúgy ha az Upgrade-re mentek, ott is el lehet menni jobbra az alap előfizetésre. Egyszer...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#281161) F-ECT$ válasza BloodRay (#281155) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg akkor vehetsz akciósan, ha épp nincs élő előfizetésed.

Illetve ha felfelé váltasz, akkor a váltás különbsége akciós élő előfizetés mellett is.

De persze sony, valószínűleg ezt sem programozták le jól.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#281164) F-ECT$ válasza BloodRay (#281163) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor lehet azért vehettél, mert még az akció ideje alatt járt volna le az előfizetésed.

Dive ever, work never.

(#281165) interstate76 válasza F-ECT$ (#281164) üzenetére


interstate76
addikt

Az enyém dec. 6-án járna le, mégis akciósan hosszabbíthatnék. Még gondolkozom rajta.

(#281162) Beretvás Rendkívül gáz a stílusod.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#281166) BloodRay válasza F-ECT$ (#281164) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom mitől függhet, én több éve így szoktam hosszabbítani egy-egy évvel, mindig a BF alatt.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#281167) Rusher válasza F-ECT$ (#281161) üzenetére


Rusher
őstag

De azt írja, hogy vehetsz ha akció van, hogy ne maradj le, tehát hozzáadódik a jelenlegi időhöz, mint pl. egy MS365. Nekem pont az van, ami Beretvás is ír, a full áron lehet megvenni, mindent megnéztem már....vagy lehet a lejárat előtti pl. 5 nappal már lehet? Elvileg 27-ig megy az akció, 28-án jár le, egy nappal előtte csak engedi majd.....ha meg nem akkor sz......lovat :)

Így is drága, de 50 ezerért elengedem az biztos...köszi a válaszokat, majd minden nap ránézek, hátha feloldódik.

BloodRay, Nálad 22-én járna le, tehát az 5 nap lehet a kulcs vagy nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#281169) Beretvás válasza Rusher (#281167) üzenetére


Beretvás
addikt

Rajta kívül mindenki azt írja ,hogy csak teljes áron bírna hosszabbítani.. 1 fecske nem csinál nyarat.. :N

De talán annak engedi akinek akción belül járna le x nappal a vége előtt... Lehet az sem mindegy most melyikben vagy...

[ Szerkesztve ]

(#281170) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Van már jópár éve PS PLUS előfizetésem, nekem is teljes árat kínál még a januári lejárat hosszabbításra.
Hogyha most nem veszek a lejáratig, de teszem azt jövő évben a lejárat után fél évvel újra előfizetek, akkor az eddig kiváltott játékokat újra elérem majd?

(#281171) Wlac válasza vatafakk (#281170) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen.

“The wha-"

(#281172) Rusher válasza Beretvás (#281169) üzenetére


Rusher
őstag

Jah, de ez van odaírva:

Új tagságot bármikor vásárolhatsz, elkezdődni pedig akkor fog, amikor a meglévő csomagod lejár – így ha jogosult vagy egy kihagyhatatlan kedvezményre egy PlayStation Plus tagságra, kihasználhatod az akciós árat, és meghosszabbíthatod tagságod időtartamát. Az új tagsági időszak akkor kezdődik, amikor a jelenlegi csomagod lejár.

Tehát kéne, hogy menjen, viszont se mást, sem a jelenlegit nem engedi, ez a szánalom....ez van, de 50-ért nem veszek, akkor nem lesz... :)

(#281173) Beretvás válasza Rusher (#281172) üzenetére


Beretvás
addikt

Még a 45 is sok lenne. Bár nekem májusban jár le.

(#281175) rasotamas


rasotamas
veterán

Délelőtt megyek megnézni egy fehér PS4 fat gépet.
Mit érdemes megnézni, kipróbálni?
Milyen tünetek esetén kell azonnal otthgyani?
Van valami ellenjavallott tipusszám?
Esetleg a fehér szín vagy a fat modell kevésbé ajánlott valamiért?
Ja és mennyit szabad érte adni?
Dobozos, de nem a saját doboza hanem Pro doboz, de kb mindegy csak bonthassa a gyerek karácsonykor meg esztétikus legyen.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281176) Kendek válasza rasotamas (#281175) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

12xx-os széria alá nem adnám, az már javított, és kellően jól bírja a strapát. Bár igazából a magam részéről minimum Slim.
Amúgy nyilván működjön és olvassa a lemezeket, és csekkold a HDMI portot is, mert az is gyenge pont. A kontroller ha nincs elkopva, az szuper, de főleg ne drifteljenek az analóg karok.

<-ƘƘ->

(#281177) Guitar14 válasza Kendek (#281176) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ú ezt kifejtenéd kérlek röviden: "12xx-os széria alá nem adnám, az már javított"
Nekem fat-om van (bár meg se néztem még milyen) és láttam neken már belülük amik alaplaphibásak lettek (elvileg BGA hiba)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281178) Kendek válasza Guitar14 (#281177) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem annyira a BGA hibára gondoltam, hanem inkább a gombokra, meg, hogy az analóg karok a kontrolleren nem foszlanak szét.

<-ƘƘ->

(#281179) perge666 válasza Guitar14 (#281177) üzenetére


perge666
veterán

Biztos hogy FAT kell neked?
Annak idején mikor még nem volt más olyanom volt,és a hangja kb. mint egy hajszárító.Csak ezt tudom felhozni negatívumnak,ja meg hogy ez a legöregebb széria,de attól még lehet jó.
Én inkább megpótolnám egy picivel és Slimet vennék.
3-4 éve vettem a Slimet használtan,pasztázva nem volt nálam,de még mindig csendes,hibátlan,igaz mostanába nem sűrün használom.

(#281180) vargalex válasza rasotamas (#281175) üzenetére


vargalex
félisten

Azt is érdemes check-olni egy bejelentkezéssel, hogy nem bannolt-e a gép. De a többiekkel egyetértésben én is inkább Slim-et vennék, hacsak nem fontos az optikai hang kimenet.
Illetve a találatok alapján, mintha a Fat modell nem tudná az 5 GHz-et, de ebben egyáltalán nem vagyok biztos.

Alex

(#281181) rasotamas válasza perge666 (#281179) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerintem itt össze lett keverve a sztori az azonos avatarok miatt.
Én voltam az eredeti kérdező.
Akkor ennyire ellenjavallott a Fat? Pedig külsőre nekem jobban tetszik. Mindegy hogy 10, 11 vagy 12?
Mi baja gomboknak?
Egy Slim meg még pár játék ára már eléggé kilóg a kereten. eredetileg PS3-mat akartam venni (5 évesnek lesz karácsonyra) ott azért "olcsóbban" megúszom a játékokat, de nagyon nehéz szép dobozost találni, 4-ből azért kicsit könnyebb.
De ha most tegyük fel 45 egy fat, 55 egy slim, 65-ért már van pro ami azért fényévekkel jobb kategória.
Vagy nem valósak ezek az árkategóriák amiket írtam?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281182) rasotamas válasza vargalex (#281180) üzenetére


rasotamas
veterán

És az nem baj ha egy saját userral bejelentkezek? És mi van ha bannolva van? Engem nem bannolnak érte?

Eléggé el lettem most tántorítva, lehet akkor lemondom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#281183) interstate76 válasza rasotamas (#281181) üzenetére


interstate76
addikt

Én is inkább várnék egy jó áron lévő slimre. 50-ért már lehet venni szépet és Karácsonyig azért van idő.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#281184) perge666 válasza rasotamas (#281181) üzenetére


perge666
veterán

Igazad van bocsi,tényleg neked akart menni. :B

A kontroller gombjaira gondoltak hibára,nem pedig a FAT gépre,de az akármelyik gép mellé érkezhet hibásan vagy meghibásodhat.
Nekem szerencsére még 1 kontrollerem sem ment tönkre,pedig jelenleg is van 2db.

A PRO teljesítményben jobb de hangosabb is,nálam ezért lett a Slim a befutó,bőven elég nekem 4K TV-vel.......

(#281185) Guitar14 válasza rasotamas (#281182) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én FAT-ot vettem, elég olcsón.
(most néztem meg életembe először a számát: CUH-1004A)
Megvéve süvített mint egy hajszárító, újrapasztáztam MX4-gyel és azóta csak intenzívebb játék alatt pörgeti kcisit hangosabban a ventit)
Ha nem félünk az újrapasztázástól akkor simán mehet a FAT, de ellenkező esetben inkább slim, néha van azokból is olcsóbb.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#281186) csab2 válasza Kendek (#281146) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm szépen!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#281187) csab2


csab2
veterán

PS4-et gyártanak még?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#281188) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Slimet igen - nemrég volt valami Codos Bundle is a gépből...

Egyébként tegnap volt 10 éves a konzol.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#281189) csab2 válasza Bogyi007 (#281188) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#281190) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok
Megvásároltam a dirt 5. Részét és amikor indítani szeretném ezzel a hibával találkozom
Kérjem vissza az árát vagy mi legyen? A legfrissebb verzió van fent mint a gépen, és a játék is a legfrissebb verzió lenne
Találkozott már valaki ilyennel?
Köszönöm a segítséget

(#281191) Kendek válasza bendi806 (#281190) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez egy általános hibakód, szóval rengetegen találkoztak már vele. Próbáld meg újraindítani a konzolt, majd újratelepíteni a játékot. Valószínűleg nem gyárilag hibás ez a játék, hanem akár meghibásodott vinyó is okozhatja, ez gyakori probléma.

<-ƘƘ->

(#281192) I02S3F


I02S3F
őstag

Haladok a Prototype 2-vel. 1/3-ada van vissza a játéknak :)

(#281193) bendi806 válasza Kendek (#281191) üzenetére


bendi806
aktív tag

Csak más játékot enged telepíteni
Már mindent csináltam, újra raktam/indítottam
Illetve Adatbázist frissítettem

[ Szerkesztve ]

(#281194) bendi806


bendi806
aktív tag

Rendszerszoftver frissítés érdekes volt, bekapcsolt állapotban mikor ránéztem a gép azt jelezte, hogy a legfrissebb rendszer van fent
De biztonságos üzemmódban, meg jelezte, hogy feltudom rakni a 11es verziót ...
Felraktam, és majd elválik
(Bár szerintem nem kellett volna :W xd)

[ Szerkesztve ]

(#281195) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Van esetleg valakinek tapasztalata ezekről az utángyártott ds4 kontrollerekről?
Mennyire érik meg az árukat?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#281196) Kendek válasza Pöttön (#281195) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gyakorlatilag semennyire, mert nagyon gyenge minőségűek.

<-ƘƘ->

(#281197) icemad válasza I02S3F (#281192) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hú, hogy az mennyire szuper játék. :K Nekem is nagy kedvencem. Kár, hogy nem kap folytatást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#281198) Beretvás válasza Pöttön (#281195) üzenetére


Beretvás
addikt

Vegyél eredetit, vagy ha az analóg driftel azt nem nagy pénzből lehet orvosolni. Nem egy ördöglakat. :N

(#281199) futureboy válasza Pöttön (#281195) üzenetére


futureboy
tag

Szia, én ilyet használok, eddig bevállt....
[link]

(#281200) F-ECT$ válasza Kendek (#281196) üzenetére


F-ECT$
titán

Szeintem nem olyan rossz a helyzet, nekem egy Nacon wired volt tartaléknak, és teljesen jól működött.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.