Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280901) consono válasza vargalex (#280900) üzenetére


consono
nagyúr

Az a vicces, hogy délután már is bele tudtam tenni a letöltési sorba, tegnap még nem.

"In God we trust. All others must bring data"

(#280902) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok
Anthem szerintetek megéri a 2000 Ft -ot?

(#280903) fausto válasza bendi806 (#280902) üzenetére


fausto
addikt

Azt nem tudom, de már többször volt ~700 Ft körül

(#280904) Dinomano válasza fausto (#280903) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nem tudom, hogy a szerverek élnek-e...Illetve hogy mennyire érdemes vesződni a játékkal... Én is szemeztem vele párszor a store-ban, mert hogy Bioware cucc és sci-fi shooter. De inkább hagytam. Anno a fejlesztése is bajos volt, bukott is (nem is picit). Szerintem engedd el. Inkább vegyél normálisabb játékot, még ha drágábban is. :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280905) raziel01 válasza bendi806 (#280902) üzenetére


raziel01
veterán

Sztori nem volt olyan rossz. Én pár éve elvoltam vele.
Egyedül a citadellában lévő sétálós részek zavartak de a harc része vállalható volt.
Sokat fejlődött a megjelenés óta. Persze nem véletlen lett bukás de olcsó áron jó.

(#280906) bendi806


bendi806
aktív tag

Akkor még várok, hátha lesz olcsóbb xd de köszönöm

(#280907) nincsnév007


nincsnév007
őstag

cod mw3-ban van split screen?

(#280908) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Panaszkodnak rám hogy nálam vissza hallják, a haverok magukat. Ezzel lehet valamit csinálni?

(#280909) F-ECT$ válasza nincsnév007 (#280908) üzenetére


F-ECT$
titán

Vegyél fejhallgatót.

Dive ever, work never.

(#280910) Kendek válasza nincsnév007 (#280908) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Használj fejhallgatót, akkor nincs ilyen gond.

Szerk.: Megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#280911) nincsnév007 válasza F-ECT$ (#280909) üzenetére


nincsnév007
őstag

fejhallgatón vagyok, és így hallják vissza magukat.

(#280912) F-ECT$ válasza nincsnév007 (#280911) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor vegyél jobb fejhallgatót.

Dive ever, work never.

(#280913) nincsnév007 válasza F-ECT$ (#280912) üzenetére


nincsnév007
őstag

oké.

(#280914) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Általában ha elkezdek egy játékot, be szoktam fejezni, de annyira ráfordítható időm nincs, hogy az achikra rámenjek, éppen ezért eddig nem is volt olyan játék amit "kiplatináztam" volna...

Most a Guardans of the Galaxy-t sikerült, annyira játszatja magát a játék, hogy a második végigjátszás felére meglett az összes achi, és csak párat kellett célzottan farmolni, szerencsére értelmesen rakták össze, nincs idegőrlő farmolás.

Ez az első platinám :C

[ Szerkesztve ]

(#280915) I02S3F válasza DeFranco (#280914) üzenetére


I02S3F
őstag

grat!:C

(#280916) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Egy kis útbaigazítást szeretnék Tőletek kérni PS4/PS5 témában, mert annyira nem sikerült elmélyedni benne. A kérdésem a kompatibilitással kapcsolatos. Alapvetően ugye a PS5 visszafele kompatibilis a PS4-es játékokkal, ami azt jelenti, hogy a játékokat, amiket megvettem PS4-re, azzal tudok játszani PS5-ön? Da akkor miért van pl GT7-nek olyan verziója az áruházban, amire oda van írva, hogy PS4 és PS5? Ez mit jelent pontosan? Van két verzió belőle, egy PS4-re és egy PS5 is, csak jobb grafikával valamint a kontrollerből fakadó lehetőségekkel? És ha csak a PS4-es verziót veszem meg, akkor tudok játszani vele PS5-ön is, csak az előbb előnyök nélkül? (jelenleg egy sima PS4-em van, és le van értékelve a GT7 25 anniversary, és emiatt adódott a kérdés)
Köszönöm, ha válaszoltok!
István

(#280917) Kendek válasza stvnppp (#280916) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amelyik játéknál oda van írva a Store-ban, hogy PS4 és PS5, az azt jelenti, hogy egyszeri vásárlással megkapod a PS4-es és a PS5-ös változatot is. Illetve ha PS4-es lemezt veszel, akkor ingyenes lesz a PS5 upgrade.
A PS5-ös változat az általánosságban szebb és jobban fut, plusz igen, a DSe kontroller új funkcióit is kihasználhatja.

A PS5 futtatja a PS4-es játékokat is, ami opciós akkor is, ha az adott cím esetén van PS5-ös változat is. Tehát ilyenkor kétszer is telepítheted, és külön futtathatod. De nem is ezért érdekes ez, hanem azért, mert a régebbi játékaiddal is fogsz tudni játszani, és nem kötelező újra megvásárolni, vagy fizetni az upgrade-ért. Viszont ezek nagyjából úgy futnak, mint PS4 Pro-n, illetve van ami kapott 60 fps patch-et.

<-ƘƘ->

(#280918) F-ECT$ válasza Kendek (#280917) üzenetére


F-ECT$
titán

Az előzőeket kiegészítve: van olyan játék (főleg az újabbak), ahol a PS4->PS5 upgrade csak pénzért elérhető.

Dive ever, work never.

(#280919) Dinomano válasza Kendek (#280917) üzenetére


Dinomano
senior tag

Végére érek talán az Order 1886-nak. Aztán adom el a lemezt. Pedig exkluzív címeket meg szoktam tartani, vagy géppel együtt adom el, ha eladom. Minél többet játszom a játékkal, annál inkább gyengébb értékelést adnék rá. Pedig Ready at Dawn és Santa Monica studios.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280920) consono válasza Dinomano (#280919) üzenetére


consono
nagyúr

8 éve is így lett volna? Az egyik első olyan PS4 játék volt, ami megmutatta mire képes a gép...

"In God we trust. All others must bring data"

(#280921) erahurka válasza Dinomano (#280919) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem tetszett, bár inkább volt interaktív film, vagy bevezető egy készülő nagyszabásúbb játékhoz. Érdekelt volna folytatás, talán PS5-re fel lehetett volna melegíteni. Open world vérfarkasvadászat, esetleg vámpírokat is belekverni.

Ami különösen megmaradt bennem, hogy lehidaltam a látványtól.

[ Szerkesztve ]

(#280922) Dinomano válasza consono (#280920) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen. Amúgy mai napig nagyon szép (fények, texturák, tükrözödések), azt el kell ismernem. Tipikusan az a játék, amit jobb nézni, mint játszani vele. (Más kérdés, hogy film grain jelen van, valamint motion blur is. Anélkül is megnézné az ember, de nincs rá opció.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280923) Dinomano válasza erahurka (#280921) üzenetére


Dinomano
senior tag

A hangulat és a milliő egy komorabb Dishonored-re hasonlít. Annyi különbséggel, hogy a Dishonored jóval fejletlenebb technikailag (de stílusos), valamint az egy jobb játék, amiben működnek a játékmechanikai elemek (és enged játszani).

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280924) Aslan


Aslan
aktív tag

Sziasztok!

Talán furcsa kérdéssel fordulok hozzátok, de az érdekelne, hogy a PS4 játszik-e le 3D-s Blu-Ray lemezt? Itt most igen, a konzol multimédiás képességeire vagyok kíváncsi... 3D-s BD lemezen lévő filmek lejátszása.

Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm!

:R

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#280925) vargalex válasza Aslan (#280924) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Alapból nem néztem, hogy mit kezd vele, de PS VR-on gond nélkül nézhető 3D-ben.

Alex

(#280926) fausto válasza Aslan (#280924) üzenetére


fausto
addikt

Szia,

Igen, lejátsza 3D tévén is

(#280927) neo-geo válasza Kendek (#280917) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Szia.
Akkor Nekem is lenne egy olyan kérdésem, hogy adott egy PS slim, GT7 25 éves kiadás digitális formában, amit elvileg nem lehet még pénzért sem upgrade-elni PS5-re. Ha lesz majd PS5-öm, az járható út, hogy veszek egy használt PS4 GT7 kiadást, és upgrade-elem 3-4 ezer forintért a PS5 változatra, és utána eladom a PS4-es GT7 lemezt?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#280928) Kendek válasza neo-geo (#280927) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játék futtatásához kelleni fog a lemez, anélkül nem indulna.

<-ƘƘ->

(#280929) neo-geo válasza Kendek (#280928) üzenetére


neo-geo
aktív tag

És ha a leendő PS5 digitális, akkor marad a digitális játék vásárlása?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#280930) Dinomano válasza neo-geo (#280929) üzenetére


Dinomano
senior tag

Értelemszerűen igen. Én PS4 mellett XSS tulaj vagyok, ugye ott marad a digitális disztribúció...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280931) consono válasza Dinomano (#280930) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így vagyok, azzal a különbséggel, hogy én már PS4-en is majdnem 100%-ban digitálisan vettem mindent :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#280932) Dinomano válasza consono (#280931) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én lemezes játékokat preferálom PS4-en, ugye ami nem kell, kijátszottam, azt el tudom adni. Digitálisan erre nincs lehetőség. :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280933) consono válasza Dinomano (#280932) üzenetére


consono
nagyúr

Én meg utálok seftelni :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#280934) tboy93 válasza neo-geo (#280929) üzenetére


tboy93
nagyúr

"És ha a leendő PS5 digitális, akkor marad a digitális játék vásárlása?"

Szerencsére a FAT PS5 már kifutóban, a PS5 Slim digital meg utólag is felszerelhető BLURAY olvasóval.

(#280935) Dinomano válasza consono (#280933) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én is, viszont néha jó dolog túladni azon, ami nem kell. Mondjuk újabban azt csináltam PS4-es multipaltform játékokkal, hogy eladtam a PS4-est és megvettem XSS-re olcsóbban digitálisan. (Közben lett ugye XSS...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280936) F-ECT$ válasza Dinomano (#280935) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiába olcsóbb a digitális, ha azt aztán sosem tudod már majd eladni.

Dive ever, work never.

(#280937) icemad válasza F-ECT$ (#280936) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom olyan játékot vett, amit pár év múlva is szívesen elővesz még. Egyébként meg a digitális mindig olcsóbb, ha van pár gyereked és ők játszanak vele multiban. Meg tudod te mennyi macera van az eladással is? Birka unió helyett nem a benzines meg dízel autókat tiltanám be, hanem a lemezes játékokat. Azoknak aztán tényleg semmi értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280938) consono válasza F-ECT$ (#280936) üzenetére


consono
nagyúr

Elférnek az accountomon, van olyan, amivel évente játszunk :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#280939) Dinomano válasza F-ECT$ (#280936) üzenetére


Dinomano
senior tag

Pár éve nagyon a lemezes játékok pártján voltam, de azóta teljesen megfordult a hozzáállásom ezzel kapcsolatban.
Macera az eladogatás, főleg, hogy van, amikor egy-két 1000-ért (vagy kevesebbért) vesződik az ember a kapcsolattartással, csomagolással, postára futkározással.
Amúgy, pl. hiába van még rakat eladó X360 játékom, a remasterek korában kb. nem kellenek senkinek. PS4-es disc-jeimből is van ami nehezen kel el.
Amúgy akciós címeket szoktam behúzni, 5000 ft a max amit hajlandó vagyok egy játékra áldozni. Azt, hogy mi lesz ezzel a gyűjteménnyel öt év múlva, azon kívül, hogy még az account-on lesznek, passz.
Amúgy elhalálozás esetén érdekes ez a téma. :-) Hogy mi a helyzet az account-okon lévő tulajdonoddal, tartalmaiddal. :-)
(Végülis, addig birtoklod a dolgaid, amíg létezik a store...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280940) Dinomano válasza icemad (#280937) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ritkán szoktam játékokat újrázni. Megvettem, kijátszási céllal. Viszont, mivel családosként nem lógok a gépen folyamatosan, ezért nekem az előfizetés nem opció.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280941) FunPro válasza F-ECT$ (#280936) üzenetére


FunPro
senior tag

Moziba is elmegyek, pedig utána nem tudom eladni a jegyet másnak. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#280942) bul07


bul07
nagyúr

Van tipp hogy honnan lehet jó controller akkumulátort venni, értem ez alatt hogy ha utángyártottat is árul de nem valami kamu kapacitásút

Öcsém vett egy ilyen gépet és az egyik controllerrébe rossz az akkumulátor, elméletileg

Az hogy pontosan milyen gép, milyen controller nem tudom, csak annyit hogy ez a zöld/terepmintás

Amúgy lehet ezekbe utángyártott akkumulátort tenni vagy csak eredeti ami jó?

Délután hozza át és kapjuk szájjel megnézni milyen akku van benne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#280943) Dinomano válasza FunPro (#280941) üzenetére


Dinomano
senior tag

:-) Igen. Amúgy meg annyiban mindegy is, hogy pár éve láttam valami statisztikát, hogy nyugaton a megvett játékok talán 5%-ával játszott az átlagfelhasználó. (Nem végigtolta, hanem játszott!) (Oké, ott másik a jövedelmi viszonyok.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280944) FunPro válasza bul07 (#280942) üzenetére


FunPro
senior tag

https://www.emag.hu/patona-akkumulator-sony-playstation-4-ps4-dualshock-4-v2-vezerlohoz-tipus-lip-1522-lip1522-pt-6521/pd/DSDJGHMBM/?

Ezzel szerintem nem nyúlhatsz mellé.
Vannak nagyobb teljesítményű akuk is, ha arról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#280945) F-ECT$ válasza FunPro (#280941) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, meg koncert jegyek se a koncert után. De nekem anyagilag nem mindegy hogy egy friss játékot 25-30e Ft-ért kell megvennem, vagy megveszem 20e Ft-ért és eladom 15-20e Ft között úgy, hogy az élmény megmarad, de az ára csak az ötöde-hatoda.
Olcsóbb játékokat már én is digitálisan veszek pár ezer forintért nem lemezezek.

Dive ever, work never.

(#280946) Beretvás válasza F-ECT$ (#280945) üzenetére


Beretvás
addikt

Ez a megveszem kijátszom majd eladom se működik 99% ban. Amit eladnak gyorsan nagy bukóval az bukott játék, megveheted de eladni nem fogod. Ami meg jó játék azt nem nagyon adják el..

(#280947) DeFranco válasza Beretvás (#280946) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát én azért látok eladó, jó játékokat az aprón, nem feltétlenül ragaszkodik mindenki azért egy játékhoz mert egyszer élvezettel játszotta végig.

Én is adtam már el játékot, nem volt semmi faxni, személyes átvétellel elvitték simán, napszaknak megfelelően köszönve, azonnali utalással fizetve.

Van, ami nehezen beszerezhető használtan, ott el lehet dönteni, hogy kell-e digitálisan vagy boltból teljes áron (valószínűleg a kínálat hiánya miatt ez is eladható majd kis bukóval) a többit meg lehet aprózni.

(#280948) FunPro válasza F-ECT$ (#280945) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem ehhez külön mentalitás kell.

Mármint, sokan biztos elég profik az önmegtartóztatásban. Én hajlamos vagyok rápörögni dolgokra, ami azt jelenti, hogyha van egy játék amivel játszani szeretnék, és úgy érzem számomra jó áron van, akkor azt megveszem.

Alapjáraton pc-n játszom, ott pedig a bundle-ök és egyéb sűrű akcióknak köszönhetően ez egy élhető mentalitás, főleg azért, mert minden digitális. És rám teljesen jellemző amit Dinomano írt, mert a majd 900 játékomból alig játszottam párral. Talán ha 130-at fejeztem be, de lehet hogy annyit sem. Sokkal szeretnék játszani, de amikor oda kerülnék fáradt vagyok és nincs kedvem, vagy mást szívesebben csinálok, stb. Jelen témában ez jelentéktelen információ.

Ami lényeges, hogy én ezt az adok-veszek kultúrát nem tudom átvenni, mert szerintem ahhoz az kell, hogy az ember csak egy játékot birtokoljon, csak azzal az egyel játsszon, és csak akkor vegye meg a kövit, amikor az előzőt eladta. Biztos nem ennyire sarkalatos, de magamról tudom, hogy engem ellepne a műanyag szeméthalom (lemezek), ha a fő profilom a fizikai kiadás lenne.

Pár hónapja vettem egy switch-et. Ott digitálisan minden irtózatosan drága és szinte semmire nincs akció. Erősen gondolkozom a fizikai kiadásokon, de aztán eszembe jut, hogy nem tudom és nem is akarom tárolni a műanyag szemetet. Az eladással pedig nincs kedvem foglalkozni, mert az lehet nagyon egyszerű és nagyon macerás is.
Erre egyébként azt találtam ki magamnak, hogy tényleg csak egy játékkal játszom rajta, és amikor azt befejeztem, akkor nyelek egy nagyot, és megveszem a kövi valamit egy kicsit nagyobb összegért.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#280949) Delirious válasza szasanyi (#50) üzenetére


Delirious
tag

Sziasztok! Tudtok Szegeden vagy környékén megbízható embert aki vállal pasztázást?

(#280950) F-ECT$ válasza Beretvás (#280946) üzenetére


F-ECT$
titán

Sosem azonnal veszek játékot, már csak a kezdeti bugok miatt se, hanem pár hét után. Akkor már látszik, hogy gyorsan fog esni az ára vagy lassan. Én lemezen 3000 Ft-nál többet még nem "bújtam". Ami ugye nem is bukás, hanem ennyibe került a játék.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.