Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280201) Dinomano válasza DeFranco (#280200) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, meg azt csinálták, hogy pakolgatták át részről részre az új dolgokat, mindig valamivel kibővítve. Halmozódtak a fegyverek, a gránátok stb. . Nem volt feltétlen baj, de a Revelations ilyen téren nekem már zsúfoltnak hatott.
Az első részt pár éve próbáltam, a grafika meglepően szép, még mai szemmel is.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280202) minilego válasza DeFranco (#280200) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem is Ezio után már nem volt még az a classic assasign hangulat. Amik ott voltak történetek, azoknak nyoma sincs az újakaban.

(#280203) DeFranco válasza Dinomano (#280201) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A Revelations szerintem is gyengébb volt, mint az előző részek, kihívás is kevesebb volt benne a távolsági fegyverek miatt, önállóan már nem biztos, hogy annyira értékelném, mint a trilógia részeként, de az előző két résszel együtt még maradandó élményt adott.

@minilego: én a 3-at abba is hagytam, nem fogott meg

[ Szerkesztve ]

(#280204) eeXaa válasza DeFranco (#280200) üzenetére


eeXaa
addikt

Én csak az elsőt tudtam végigvinni... a másodikat feladtam pár óra után... nekem rókabőrnek tünt gagyi főszereplővel....

(#280205) Dinomano válasza minilego (#280202) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, már a Black Flag-nél indult az open world felé mozdulás, és ott is már a jelenkori szál kevésbé volt hangsúlyos.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280206) Tasunkó válasza DeFranco (#280203) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Nemrég fejeztem be a Relevations-t. Nekem is bejöttek, az Ezio-ban sztem ez a legkiforrottabb. Kíváncsi vagyok milyen lesz az AC3.

Kérek egy számot a jútútú

(#280207) Dinomano válasza DeFranco (#280203) üzenetére


Dinomano
senior tag

3-at én is abbahagytam, volt egy frusztráló küldetés, lóval kellett volna utolérni egy futárt az erdőben, és a ló irányítása is béna volt, valamint mindig fennakadt a gyökérzetben és lelassult a hátas. a 30. próbálkozásra eluntam. Amúgy is (sztori terén is) gyengébb volt a cucc.
Revelations-t a setting miatt szerettem + szép játék volt nagyon. Valamint tetszett a befejezés, ahogy összeértek a szálak.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280208) Wlac


Wlac
Ármester

Én mindenhol felettébb népszerű szoktam lenni azzal a véleményemmel, hogy az Amerika trilógia a legjobb, az 3 - Black Flag - Rogue kiegészítve a Freedom Cry-jal és a Liberationnel.

“The wha-"

(#280209) minilego válasza Dinomano (#280205) üzenetére


minilego
senior tag

Nekem a sokak által istenitett black flag sosem jött be. A főhős nem is volt igazi assasin.

(#280210) Elims válasza Wlac (#280208) üzenetére


Elims
veterán

"...felettébb népszerű szoktam lenni azzal a véleményemmel..."

:-)
Nem ok nélkül.

(#280211) Wlac válasza Elims (#280210) üzenetére


Wlac
Ármester

Et tu, Elims? :D

“The wha-"

(#280212) Elims válasza Wlac (#280211) üzenetére


Elims
veterán

Én kevésbé,mert hozzájuk sorolnám még a syndicate-t és -talán- a unity-t.Bár szerintem a legjobb assassins creed a rogue. :-)

(#280213) perge666 válasza Dinomano (#280207) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a 3 mondhatni jobban bejött mint a Black Flag.
Én ezt a 2 részt játszottam végig meg a PS Vita változatot.

(#280214) tkohun2107


tkohun2107
tag

Üdv van egy PS4 pro konzolom ma játszottam vele és kidobott a játékból. Amikor vissza léptem a főmenübe minden játékomon lakat ikon volt , rá nyomva azt írja nem lehet kapcsolódni a kiszolgáló hoz license igazolás céljából és allitsam be elsődleges PS4-kènt... Ezt megpróbáltam de nem állítja be elsődlegeskènt hanem hiba kódot is mégpedig : NP-34954-5
Alatta a licenseket vissza állítottam de ugyan úgy semmi nem történik. Tudnátok ebben segíteni mi a probléma ,mi okozza és hogy tudnám megcsinálni ? Előre is köszönöm a segítséget 👋

(#280215) Kendek válasza tkohun2107 (#280214) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg a Sony szervereivel van valami probléma, szóval próbáld meg kicsit később. Ha nincs elsődlegesre állítva a konzol, akkor folyamatos szerverkapcsolatra van szükség. Ha viszont beállítod, akkor tudsz majd offline is játszani.

<-ƘƘ->

(#280216) qu1cKr2k12 válasza tkohun2107 (#280214) üzenetére


qu1cKr2k12
újonc

Szia, ugyanez a hiba jött elő nálam a mai nap folyamán.
Redditen is sokan jelentették. :).

Van akinek megoldotta a problémát ha WIFI helyett LAN-ról csatlakozott PSN-re, illetve ha az elsődleges DNS szervert átállította a 8.8.8.8-ra a másodlagosat pedig 8.8.4.4-re majd visszaállította a licenszeket.

Sajnos nekem egyik opció se segített, úgyhogy türelmesen várok, biztos hogy nem a mi oldalunkon van a hiba :)

(#280217) neo-geo válasza qu1cKr2k12 (#280216) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nekem délután egy körül volt ilyen gondom, Én beállítottam az 1.1.1.1 és, 1.0.0.1 DNS átjárót, újraindítottam és megjavult.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#280218) EmThor válasza neo-geo (#280217) üzenetére


EmThor
addikt

Köszi itt is gond volt, mukodott!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#280219) vargalex válasza EmThor (#280218) üzenetére


vargalex
félisten

Ha DNS szerver csere segített, akkor nem a Sony szervereivel, hanem a szolgáltatói DNS szerverrel volt gond...

Alex

(#280220) qu1cKr2k12


qu1cKr2k12
újonc

Újra megpróbáltam a DNS cserét most minden működik 😀

Érdekes hogy pár órával ezelőtt semmire nem reagált most meg jó.

Mindenesetre jó játékot mindenkinek

(#280221) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudjátok meddig tartanak a Days of Play akciók?

(#280222) Kendek válasza erahurka (#280221) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdemes lecsekkolni, ha érdekel valami játék, a Store-os adatlapján ott lesz. De ahogy nézem jövő kedd 00:59, ami ugye hétfő éjjel.

<-ƘƘ->

(#280223) erahurka válasza Kendek (#280222) üzenetére


erahurka
félisten

A 25%-os PS Plus kedvezmény miatt érdekelt. Köszi az infót!

(#280224) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

PS4 FAT (1216B) gépre új, komplett burkolatot lehet kapni valahol?
Vagy esetleg matricát?
Van valakinek jó tapasztalata?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#280225) Kendek válasza Fr@nkieWilde (#280224) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aliexpressen lehet kapni olcsóbban és drágábban is. Tapasztalatom ugyan nincs vele, de elvileg csak átszereled, és olyan lesz mint az új. Bár ez nyilván utángyártott, szóval nem biztos, hogy ugyanaz a minőség.

<-ƘƘ->

(#280226) vargalex válasza Kendek (#280225) üzenetére


vargalex
félisten

Én anno szintén Aliexpressről vettem PS4 Slim felső borítást. Nem igazán lehetett megmondani, hogy nem gyári (még a PS logo is bele volt szépen "marva").

[ Szerkesztve ]

Alex

(#280227) tboy93 válasza Fr@nkieWilde (#280224) üzenetére


tboy93
nagyúr

Esetleg nézz egy alaplaphibás gépet aprón.

(#280228) Dinomano válasza tboy93 (#280227) üzenetére


Dinomano
senior tag

Tudtok olyan football manager programot PS4 vagy PS5-re, ami esetleg magyar nyelvű? Van egyáltalán valamilyen Sony konzolra? (Eléggé rétegműfaj és a 2000-es évek eleje óta nagyon nem néztem utána a felhozatalnak.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280229) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Lassan végére érek a Ratchet and Clank-nak, már csak az utolsó bosst kell valahogy lehámozni, szerintem nem lesz gond, csak elfogyott a türelem legutóbb...

...csak nekem van olyan érzésem, hogy ez a játék teljesen jól hozza az újgenerációs DOOM-ok hangulatát? Változatos, bazi látványos fegyverek, robbanások mindenhol, kiváló crowd control, nagyon jó mozgás, full adrenalin akciók, rengeteg aréna-szerű harc. Még a mobokban is van valami eszelősség a maguk viszonylag gyerekbarát módján.

Személy szerint nem játszottam az új Doom-okkal még, de rengeteg YT videót néztem róluk és leszámítva a glory killes lőszer és élet grindelést (ami amúgy nekem nem fekszik) nagyon hasonló játékélmény jön át.

[ Szerkesztve ]

(#280230) Dinomano válasza DeFranco (#280229) üzenetére


Dinomano
senior tag

A Ratchet and C. korábban is inkább akciójáték volt platformer köntösben, már a PS2-es 3. részben gyakorlatilag csataterek voltak, lövöldözés és robbanások. Úgyhogy a hasonlóság adott.
Az újgenerációs doomok közül a "sima" Doom a könnyebb, az Eternal már inkább kombózgatós "gyilok balett" volt. :-) (Az elsőt kijátszottam, a második nem jött be. :-( )

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280231) I02S3F válasza DeFranco (#280229) üzenetére


I02S3F
őstag

Most végeztem a Doom-al. Remélem az ethernal is tetszeni fog! Nekem a sima Rachet & clank van meg. Jó, hogy írtad, hogy ahhoz hasonló, mert akkor nem fogok csalódni! :))

(#280232) erahurka válasza I02S3F (#280231) üzenetére


erahurka
félisten

Félek belekezdeni a Doomba mert tuti felidegesítene. Kéne a könnyűnél is könnyebb mód.

(#280233) I02S3F válasza erahurka (#280232) üzenetére


I02S3F
őstag

Én a legkönnyebben vittem. Nekem kihívás csak a főbossz volt. Ne félj tőle! Ráadásul az elején lightosabb, amíg kitanulod az fegyverek használatát, az irányítást!

Ha esetleg nem lenne meg, nekem megvan lemezen. 3e+postaköltségért odaadom! budapesti vagyok.

(#280234) erahurka válasza I02S3F (#280233) üzenetére


erahurka
félisten

De én egy igazi antitálentum vagyok az ilyen rohangálva lövöldözős játékokban.

(#280235) I02S3F válasza erahurka (#280234) üzenetére


I02S3F
őstag

Van auto aim.

(#280236) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszi nektek, kínából nem szeretném rendelni. Sok idő és ezer éve nem rendeltem aliról.
Valami itthoni bevált helyet kerestem volna, ami nem drága árakon dolgozik.
Kicsit soknak tartom az 5k árat is, ahhoz képest, hogy az 1 terrás gépem 35-ért árulom.
Plusz inkább valami ritkább burkoltatot keresnék, mondjuk ps1 témájút, akkor az mennyibe kerülhet, ha van ilyen egyáltalán :DDD

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#280237) I02S3F válasza Fr@nkieWilde (#280236) üzenetére


I02S3F
őstag

Konzolboltokkal nem lehet ecélból felvenni a kapcsolatot?

(#280238) Kendek válasza Fr@nkieWilde (#280236) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itthon és még olcsóbban szerintem esélytelen. Vagy akkor tényleg csak valami matrica, az nem lehet olyan drága.

<-ƘƘ->

(#280239) erzol válasza Fr@nkieWilde (#280236) üzenetére


erzol
őstag

Érdemes vele felvenni a kapcsolatot. Mindent is árul konzolokhoz.
komzoltuning

(#280240) vargalex válasza Fr@nkieWilde (#280236) üzenetére


vargalex
félisten

Én anno, mielőtt Ali-ról rendeltem volna a Slim-hez próbálkoztam itthon. Minden szervíztől azt a választ kaptam, hogy nem lehet tőlük házat venni. Lehet, hogy nyomtatni kellene...

Alex

(#280241) Elims válasza Fr@nkieWilde (#280236) üzenetére


Elims
veterán

"...az 1 terrás gépem 35-ért árulom."

Te egyébként is elég jó áron szoktad árulni a dolgaid,ez is nagyon korrekt!!És még te erre költenél??Megszeretnéd tartani -bár akkor most nem árulnád- vagy drágábban adnád felső házcsere után?
Ha egyik sem akkor szerintem ne költs rá egy Ft-ot sem,úgyis elviszi vki.
Esetleg ha mégszebbé szeretnéd tenni -gondolván nincs hozzá joy- akkor esetleg polírozz rá vmivel.

De ez itt egy jó reklám volt! :-) Mondjuk még az aláírásodban is elférne kiegészítésként.

(#280242) bendi806 válasza I02S3F (#280235) üzenetére


bendi806
aktív tag

Eternalnal nemsokat segített az autoaim xd

[ Szerkesztve ]

(#280243) I02S3F válasza bendi806 (#280242) üzenetére


I02S3F
őstag

Hűha! Remélem érdemes beszereznem, mert tetszik, de ha kutya nehéz, akkor az nem az én műfajom! :Y

(#280244) erahurka válasza I02S3F (#280235) üzenetére


erahurka
félisten

Fps-ben auto aim? :F

(#280245) bendi806 válasza I02S3F (#280243) üzenetére


bendi806
aktív tag

Nem nehéz, bele kell jönni...
Én is az elején picit szenvedtem, de aztán már semmi gond nem volt vele🙂 jó , hazudok volt xd de az élmény kárpótol 😄

(#280246) I02S3F válasza erahurka (#280244) üzenetére


I02S3F
őstag

Nézd, a kontrollerrelnem olyan könnyű célozni, mint az egérrel.

@bendi806 - átgondolom!

[ Szerkesztve ]

(#280247) Fr@nkieWilde válasza erzol (#280239) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm, át fogom tüzetesen nézni, lehet rá is kérdezni.

@vargalex: gondolkodtam én is a nyomtatáson, de az lehrt még drágább. Plusz, ha lehet valami különlegesebb brukolatot néznék.

@Elims: köszönöm. Új munkahelyem lett, ahol sokat kell tanulnom és hosszútávon tervezek. Ezért gondoltam, hogy mivel a fat gépek amúgy is a kedvenceim, az utolsó darabot megtartanám. Ízekre szedném és szép, új, akár limitált burkolattal, esetleg matricával látnám el. Emlékbe tenném el.
De sokat nem akarok rákölteni. Van még két limitált kontrollerem is, az egyik 500 millinon edition.
Valamelyikkel tenném el.
De ha elmegy a gép az sem baj végülis, csak van egy ilyen elteszem az utókornak elképzelésem is. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#280248) erahurka


erahurka
félisten

Nem úgy volt, hogy lehet majd PS5-ös játékokat streamelni PS4-en? Vagy csak akkor ha van a háztartásban PS5 is? Vagy rosszul emlékszem valamire?

(#280249) Kendek válasza erahurka (#280248) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet streamelni, kell hozzá a hálózaton belül egy bekapcsolt PS5, majd a PS4-en indítsd a PS5 Remote Play-t.

<-ƘƘ->

(#280250) erahurka válasza Kendek (#280249) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hát ha lenne PS5-öm akkor bekapcsolnám azt és nyomnám. :DDD Xcloud szerűen gondoltam. Na mindegy, akkor félreértettem annak idején.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.