Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#280301) Tdizsolt válasza Beretvás (#280285) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én i ilyet raktam a pro alá. Halkabb és hűvösebb lett utána.

Psn ID: Tdizsolt

(#280302) Tasunkó válasza Dinomano (#280298) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Megállás nélkül rendeltem kínából, aliról, ahogy tértünk át a vámra. Időnként persze, havonta/néhány havonta. Minden ugyanaz, mint volt, egyszer kért a postás 700 forintot, de nem is érdekelt miért, azóta se.

Kérek egy számot a jútútú

(#280303) erzol


erzol
őstag

Kb. 1 éve tartom állítva a pro-t, ráadásul egy one x-hez szorosan hozzápaszírozva. :DDD Nincs alattuk semmilyen zartó csak egy fa polc.
Még semmi problémájukat nem vettem észre. Egyszerre nem üzemel a kettő. Lehet bármelyiknek baja?

[ Szerkesztve ]

(#280304) Dinomano válasza Gyuri27 (#280300) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ezt a "zsírhűtőt" én is néztem neten. Elméletileg bármilyen magasítás jó lehet? Nemrég apró kis építkezés volt nálunk, hozzátoldottunk a házhoz, maradt pár vékony hulladékléc. Konzol alá téve (esetleg lecsiszolom, lefestem), jó lehet az is, nem? 1x2 cm vastagságúak kb.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280305) Dinomano válasza Tasunkó (#280302) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én volt, hogy már rácsesztem, igaz, hogy közben változott az e-mail címem, nem néztem a régit, amire alin voltam regelve és lehet hogy valami vámot nem fizettem időben meg. De egy kb. 400 ft értékű rendelésért még ráfizettem 1200-at. Előtte sokat ali-ztam, de mostanában szinte egyáltalán nem. Annyiban nem is baj, hogy (vannak jó dolgok, de) kevesebbet költök így, és nem veszek olyan cuccokat, amikre végső soron nincs szükségem. Picit az Aliexpress be tudja rántani az embert az impulzusvásárlásaival.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280306) Dinomano válasza Tdizsolt (#280301) üzenetére


Dinomano
senior tag

Gondolom, csak a gumikat tetted alá, a csavarok nem kellettek! :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280307) Beretvás válasza Dinomano (#280304) üzenetére


Beretvás
addikt

Célnak megfelel. :K nekem a kinézet is szempont volt.

(#280308) Dinomano válasza Beretvás (#280307) üzenetére


Dinomano
senior tag

Lehet, vadászok valahonnan ilyen gumikat... Boltból, vagy megnézem hogy lehet-e valahol elfekvőben otthon hasonló.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280309) interstate76 válasza Tasunkó (#280302) üzenetére


interstate76
addikt

A szállítási módtól függ, hogy kell-e plusz díjat fizetni. Ennek a topiknak az összefoglalójában olvashatók az opciók.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280310) Guitar14


Guitar14
senior tag

Akkor már én is megoldottam, tavaly kapott új pasztát így halk a gép de nyáron most azért Tony Hawk alatt neha hangosabb az átlagnál, kíváncsi vagyok mit változik. :D
Ki találja ki mik azok alatta? :))

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#280311) icemad válasza Guitar14 (#280310) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gyerek puskából azok a gumi valamik, amik tapadnak. :)
De lehet, hogy alatta is nem ártana néha a port letörölni. :U ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280312) Kendek válasza icemad (#280311) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint kontroller analóg kar fedősapka, gomb vagy mi a neve. :)

<-ƘƘ->

(#280313) icemad válasza Kendek (#280312) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, én erre gondoltam : [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280314) Kendek válasza icemad (#280313) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt értem, viszont nem az, hanem ez.

<-ƘƘ->

(#280315) I02S3F válasza Guitar14 (#280310) üzenetére


I02S3F
őstag

Ha ps1en a thps2-ért oda voltam, mint maci a málnáért, megéri a felújítottat kipróbálni?

(#280316) Guitar14 válasza I02S3F (#280315) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én nekem sose volt meg az első kettő PS1-re. 4-et jatszottam sokat utána meg az American Wasteland-et. Ezeket imádtam. És ilyen szemlélettel baromira megéri az 1-2 felujítása. Én így játszok most velük először és nagyon jó. Benne vannak már az újabb részekből az extrák hogy konzisztensebb legyen egy egy kombó. (pl wallride és manual)
Utolsó parkoknál vagyok már a 2-ben úgyhogy hamar lefutott nálam.

Most is azzal játszok és igen talán mindta kicsit halkabb lenne így emelve, és hátul elég forró az alja. :D

Egyebként Kendek nyert, van otthon jópár kopott kontroller kupak amiket cseréltem és valamiért elraktam őket nem kidobtam (most milyen jó :DDD )
Azokat raktam alá amiket 360-as kontrollerekből dontam ki.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#280317) Beretvás válasza Guitar14 (#280310) üzenetére


Beretvás
addikt

Ötletes és jól is mutat... :D

(#280318) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Sziasztok!

Kis segítség kellene, próbáltam google-n keresni, de nem jöttem rá, hogy kell, vagy nem tudom, de a psn fiókom akarnám a youtube fiókkal összekapcsolni, de nem megy.
Mindkettőben ugyanazt a gmail fiókot használom, de se webböngészőből, se alkalmazásból, se a konzolon nem tudom. Konzolon elindítom a Link-et, beírom a gmail fiók elnevezését, és már hibát dob (még a jelszókérés előtt).
Mi ennek a módja? Asztali gépen vagy telefonon böngészőből meg lehet csinálni? (most nem vagyok a konzol közelében)

PSN: OldSlowhand74

(#280319) Tdizsolt válasza Dinomano (#280306) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:DD gondoltam,hogy egy átmenő csavarral oldom meg,de maradtam a kétoldalasnál.... ;)

Psn ID: Tdizsolt

(#280320) Elims válasza Tdizsolt (#280319) üzenetére


Elims
veterán

:-DD

(#280321) Aguinaga válasza Aguinaga (#280318) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tárgytalan, most már simán engedte konzolon.

PSN: OldSlowhand74

(#280322) Dinomano válasza Guitar14 (#280316) üzenetére


Dinomano
senior tag

Anno PS1-en játszottam az első 3 résszel, meg talán, ha jól emlékszem, a THPS 4 is volt még PS1-re. (PS1-en nagyon szép kis játékok voltak.) A PS2-es címek már kimaradtak, vagy talán az American Wasteland-et próbáltam. Anno a PS1-es részekhez még volt türelmem, utána már nem. Elég nehezen kimaxolhatóak voltak, úgy emlékszem. Nem tudom, az új részek könnyebbek-e.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280323) Dinomano válasza Tdizsolt (#280319) üzenetére


Dinomano
senior tag

:-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280324) Guitar14 válasza Dinomano (#280322) üzenetére


Guitar14
senior tag

Igen a 4. rész volt az utolsó PS1-re.
Igen ez az 1-3 elég nehezen kimaxolható hisz ha a parkot ki akarjuk maxolni akkor a későbbi bájáknál olykor meg kell kicsit izzadni. Bár nekem nincs bajom a pontokkal meg a nehezen elérhető helyekkel mert kis egóval fűszerezve el kell mondanom: elég jól nyomom. Kis szerencsével összehozom egy kombóval a sick point kövtelményeket is. :D
Nekem azért nehéz maxolni mert pár dolgot úgy el tudnak dugni, hogy nem igaz. Egyiknél a hajléktalant egyszerűen nem találom mikor már másodjára kell átugrani... (vagy épp nincs kedvem utánakeresni, hogy hogyan kell tailslide-ot csinálni :DDD )

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#280325) Dinomano válasza Guitar14 (#280324) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem az volt a bajom, hogy (gondolom kevésbé vagyok ügyes) a komolyabb kombókat buktam mindig. Viszont a pályákat felfedezni nagyon jó volt + élmény tud lenni, mikor talál valami aktiválható vagy pályát módosító pályaelemet az ember, vagy fel tud jutni valami elérhetetlennek gondolt helyre.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280326) I02S3F válasza Guitar14 (#280324) üzenetére


I02S3F
őstag

régi szép emlékek :B

(#280327) Dinomano válasza I02S3F (#280326) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen. Valamint régen volt türelmem időm és energiám, mostanában meg egyre kevésbé... Az idő, ahogy nőnek a gyerekek, kezd visszaszivárogni, de türelmem már nincs! :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280328) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok!
Új vagyok a topikban de egyből egy kérdéssel indítanék.
Off-ba teszem,mert nem teljesen Ps4,de végülis...
Szóval:
Van egy ismerősöm aki cserélni szeretné a Ps4 slim 1Tb konzolját 1db gyári Sony kontrollerrel és 10db játékkal asztali számítógépre én pedig inkább a konzol felé hajlok csak nemtudom megérné e részemről a csere? (Néztem és egy hasonló összeállítás ebből a konzolból ~48-50ezer ft)
A ps4 adatait fentebb már megírtam,nos a gépem adatai pedig a következőek lennének amit adnék neki cserébe:
Cpu: intel core i5 2500k 3,3Ghz 4magos
Ram: 8gb ddr3
Hdd:500gb sata
Ssd: 120gb sata
Vga: Nvidia geforce Gtx 750 2gb pci express
Ez a konfiguráció ebben az összeállításban mennyit érhet kb?(remélem van köztünk pc szakértő is..) (Ahogy én utána néztem kb. 42-45000ft) de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!
Pc-m is maradna amúgy ha cserélek is,mert van mellette egy laptopom is!
Minden választ és segítséget kíváncsian várok és előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#280329) Kendek válasza csabi98 (#280328) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A használt PC-det itt tudod beáraztatni:
ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás

Ha ez meg van, akkor kiderül, hogy mennyire lenne megérős a csere. :)

<-ƘƘ->

(#280330) csabi98 válasza Kendek (#280329) üzenetére


csabi98
tag

Rendben,megnézem! Köszönöm a segítségedet!
Igazából csak arra lettem volna kíváncsi,hogy megérné e?
Másik kérdésem egyébként még az lenne,ha esetleg valaki tud rá válaszolni,hogy elméletileg az év vége felé megszűnik a ps4 online játékok támogatása,tudtommal a játékok kiadása is megszűnt rá nemrég,de amire kíváncsi vagyok,ha esetleg elcserélem akkor ezen támogatások lejárta után a Store működni fog még? Illetve vajon Ps+t tudok még attól majd vásárolni hogy működjön is?
Előző generációnál vajon ez hogy volt?

(#280331) Bogyi007 válasza csabi98 (#280330) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem tudom a konkrét választ, de szerintem kizárt hogy a PS4 online támogatása év végével véget érne. Inkább a Ps3 esetében hinném ezt el - még annak is működik az online Store felülete és egyes játékok még ott is működnek online.

CODos PS4 Slim csomagot is lehet még kapni újonnan sőt például a Warzone konkrétan működik Ps5-Ps5 multi együtt...

Szerintem nyugodtan beszerezheted még a gépet - a PS Pkus is sanszosan évekig menni fog még vele...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#280332) csabi98 válasza Bogyi007 (#280331) üzenetére


csabi98
tag

Köszönöm a segítségedet!
Akkor lehet csak valami álhír volt ez,hogy jobban vegyék az emberek az újabb generációt,vagy nem is tudom!

(#280333) interstate76 válasza csabi98 (#280328) üzenetére


interstate76
addikt

Ha hibátlan a konzol és a kontroller, akkor én azonnal cserélnék a helyedben.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#280334) DeFranco válasza csabi98 (#280328) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Attól függ mire használod a PC-t. Játékok szempontjából szerintem egyértelmű, nem tudom mennyit ér a géped, de szerintem jóval a csereérték alatt (majd beárazzák).

Egyéb használat meg teljesen egyénfüggő, én nem számoltam fel a PC-t, pedig játszani PS-en játszok, és van laptopom is.

Arra figyelj, hogy ha a beárazás alapján aránytalan a csere a te javadra, nehogy behúzzanak egy hibás géppel, mert akkor se pénz se posztó.

(#280335) Sanyi.mTs válasza DeFranco (#280334) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ha ismerős, akkor szerintem mindketten ki akarnák próbálni csere előtt. Én legalább is biztosan kipróbálnám.
Illetve jó lenne tudni a 10 játék nevét, mert ha FIFA és hasonlók sok évvel ezelőtti változatai, akkor azok nem nagyon érték növelők.

(#280336) icemad válasza Sanyi.mTs (#280335) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Meg az sem mindegy, hogy lemezes vagy digitális játékok.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#280337) Dinomano válasza csabi98 (#280328) üzenetére


Dinomano
senior tag

Annyira azért nem friss config ez. Szerintem is a 40-45 ezer forint reális érte.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280338) Dinomano válasza DeFranco (#280334) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem is mai napig van játékra a PC, azért is, mivel esetleges Steam free game-ekkel vagy EPIC rendszeresen adott free game-jeivel nem versenyezhet a konzol.
Ha meg is szűnik mostanában a játékkiadás PS4-re, azért lehet a library-ben válogatni bőven.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#280339) Dinomano


Dinomano
senior tag

Ismerőstől kapott gumibakok (amit apja privatizált a város korábbi egyik gyárából). Kb 1- 1,5 cm-t emelnek a Series S-en és PS4-en.


/(^_^)____7=--- - - >|

(#280340) csabi98


csabi98
tag

Hűha.. látom többen is írtatok így sorrendben és név szerint próbálok válaszolni.
Interstate: Semmi baja,csak nincs kihasználva,illetve nincs most számítógépe sem,de szeretne egyet mert neki leginkább netezni kell meg 1-2 kisebb játékra pld: csgo amit simán futtat szépen!
Defranco : Leginkább a pc-t én is netezésre és játékokra használtam,de így sem maradnék számítógép nélkül mert van mellette egy laptopom is ami a jelenlegi helyzetben nemnagyon van kihasználva,de szeretem és sajnálnám eladni,viszont ha az venné át az asztali pc helyét akkor ugye már az is normálisan ki lenne használva! (Persze csak netezésre és filmnézésre!)
A gép és a kontroller nem hibás ez tuti!
Játékokat tekintve nagyjából felsorolta őket,és mind lemezes.(For Honor,Injustice 2,Pes18,Days Gone,Red dead redemption 2,Call of Duty Black ops,Wolfenstein new order) ennyire emlékszem csak! (De ha cserélek is vele,akkor nekem ezek 1 része nem is fog kelleni úgyhogy majd adok is el belőle és veszek "magamnak" valót!) :D
Igen ismerős és beszéltem is már ma vele,most abban egyeztünk meg hogy ma estefelé elmegyek hozzá a pc-vel és hétvégére cserélünk aztán Vasárnap este beszélünk,hogy kinek,hogy tetszik és ha mindkettőnknek bejön akkor megy a csere! :)
Dinomano: Akkor jól tippeltem kb. az árat. Nyílván ebben teljesen egyetértek veled,hogy ez nem egy új generációs gép,de még szerintem pár évet bőven elmegy. :)
Mindenkinek köszönöm a segítséget! :)
Jelentkezem majd a fejleményekkel,hogy mire jutottunk és hogy nekem hogyan tetszett a konzol. :)

(#280341) czanga


czanga
őstag

Szasztok.
Érdekes kérdésem lenne hozzátok.
Konzolvilágtól két LEGO Star Wars játékot rendeltem. Újat, bontatlant egy akció keretein belül. Személyesen vettem át őket, két külön rendelés volt.

Most vettem észre, hogy az egyik csomagolása merőben eltérő. Egyiken nincsenek hajtások és PS feliratos csík sem. Normális és ne aggódjam túl, vagy ez gond?

(#280342) Kendek válasza czanga (#280341) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos ez azt jelenti, hogy ez egy használt játék, amit újrafóliáztak, hogy drágábban tudják eladni. De ettől függetlenül még ugyanúgy működni fog.

<-ƘƘ->

(#280343) czanga válasza Kendek (#280342) üzenetére


czanga
őstag

Erre tippeltem, és nem örülök, hogy igazam lett. Mivel a lemez állapotát se látom belül, így mindenképpen jelzem nekik, mert elvi szinten nem oké a dolog számomra.

(#280344) Kendek válasza czanga (#280343) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az semmiképpen sem oké, ha ezt számodra újként adták el, mivel minimum meg lett bontva. De lehet megmagyarázzák, hogy csomagolás sérült volt, amít így javítottak. Viszont akkor is jelezni kellett volna, hogy ezért lett leárazva.
Persze így utólag biztosra tudni nem lehet. Valószínűleg egy bevett használt, de jó állapotú játék (lemez, borító és tok), amit befóliáztak, és még ha akciósan is, de újként adtak el neked. Ha pedig ez tényleg így van, akkor ilyenért simán megbüntethetik őket.

<-ƘƘ->

(#280345) consono válasza czanga (#280343) üzenetére


consono
nagyúr

Simán lehet az is, hogy a bolti bemutató példányt foliázták újra és nem használt. Lemez nélkül teszik ki a dobozokat, a lopások miatt. Switchen én is jártam így, ott előttem foliázták be...

"In God we trust. All others must bring data"

(#280346) Kendek válasza consono (#280345) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha így is van, ez akkor is egy bontott termék, amit jelezniük kellett volna. Mert ilyenkor mindenképpen ott motoszkál az emberben, hogy bizony átvágták... Főleg mivel foglalkoznak használt játékok bevételével is.

<-ƘƘ->

(#280347) czanga


czanga
őstag

Köszi mindenkinek. Bementem abba az üzletbe ahol vásároltam őket, és azt mondta a srác valószínűleg kiállított darab volt mert minden boltjukban van bent fóliátzó gép. Elnézést kértek és zokszó nélkül cserélték. :)

(#280348) Kendek válasza czanga (#280347) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na, ez viszont szuper! :)

<-ƘƘ->

(#280349) Lackooo84 válasza consono (#280345) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt ki nem tojja le milyen indokkal bontják ki, amint a fólia sérül az már nem új termék. Én jelezném a Sony Hungáriának is, mert ez mocskos csalás. Ha nem veszik észre jóazúgy, ha meg igen akkor "jaj bocsi véletlen volt ".... aha....

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#280350) raziel01 válasza Lackooo84 (#280349) üzenetére


raziel01
veterán

576 is ezt csinálta állandóan régen. Kirakták a polcra lemez nélkül a tokot, ha meg vettél játékot akkor előtted rakták bele. Külön kellett velük összeveszni, hogy hozzanak bontatlan példányt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.