Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) natë


natë
nagyúr

Továbbra sem tetszik a Xiaomi képalkotása. A Mi 8 volt az utolsó, ahol még nagyon bejött, ez már számomra nagyon nem. :N

(#2) leslien válasza natë (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

pláne 530k :DDD vicc...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#3) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ha nyerek a lottón, akkor biztosan veszek egy ilyet, egyébként nem valószínű :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Külsőre tetszik, az ára kemény dió

Ez már nekem túl van azon az áron. Marad az F3 :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) joey04


joey04
titán

az elődről nagyon nem érdemes váltani.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) elfelejtette válasza Donki Hóte (#3) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ha nyernék a lottón, akkor vennék egy Pixel 5-öt. Az ilyen fél milliós Xiaomit vegyék az olyanok, akik a lepukkant bérház előtt parkolnak a 30 milliós BMW-vel.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7) hito


hito
nagyúr

Nagyon szeretem a Xiaomi-t, de ez most valahogy nem az igazi. Az elődök (Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra) fényévekkel jobban sikerültek, pláne ha az árcédulát is mellé tesszük. Egyedül az IP védelemben történt érdemi előrelépés. Sajnálom, hogy azt eddig húzták.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) shifty!


shifty!
senior tag

A 67W-os vezetéknélküli töltés, a kijelző, a vízállóság szerintem tök királyság.
A méret, a kamerákból szoftveresen kihozott képminőség, meg az ár meg tökre nem király. Näte-tel értek egyet, ez a képstílus annyira nem megnyerő, bár a zoom felvételeken és a széleslátós képeken azért elidőztem, mert ott elég király azért a helyzet, de a főkamerás produkció szvsz nem hatalmas eresztés. A cikkben viszont nagyon találó - pont ezért - az a mondat, hogy ízlés kérdése, hogy melyik gyártó szoftveres megoldása, képfeldolgozása a nyerő egyénileg.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#9) beno52


beno52
tag

A MATE 40 PRO tényleg ilyen király fotót lő? :Y Asszem rálesek arra a mobilra kicsit jobban

(#10) GoldhandRent válasza beno52 (#9) üzenetére


GoldhandRent
őstag

csak náluk.
minden tekintetben lecsúszott a huawei, a PH! mégis nyomatja.
(huawei blogok meg miegymás)

-

(#11) kakuk.tamas válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Kifutnék a karakterlimitből, ha leakarnám írni a sok-sok oldalt ami szerint k*rvajó a Mate 40 Pro kamerája…
Érdemes a Googleba a megfelelő kulcsszavak beírni, és elolvasni csak 10 oldal véleményét.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#12) Zé.


Zé.
tag

A képalkotás felé fejlődnek a mobilok, nyilván egy MILC - APS-C optika tudását nem éri el. A félmillió már egy lélektani határ, de ambivalens érzéseim vannak, hogy ez félúton van a várható fotóra kihegyezett mobilok útján. Nevezzük ezt talán MOBIL MILC - nek, de a nagyobb felületű optikát a jövőben egyértelműnek látom! Ebből adódóan, - a kamerapúpos-
,,fotomobilok" ha elérnék a mikro 4/3 érzékelő méretet, már versenyezhetnének a MILC
belépő kategóriában... :F Akkor már az árukat is talán másképpen látnám...

(#13) beastars


beastars
tag

Köszönöm a tesztet.Ha nyernék a lotton ,akkor sem vennem meg ennyiért xiaomit. Bár tetszik a készülék

(#14) pepe792


pepe792
tag

Több, mint félmillió. Annyiért veszek egy fényképezőt, ha fényképezni akarok. Kissé tulzó az ár. Pár év és 1 milliónál járunk?

(#15) andor80 válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


andor80
senior tag

Attól,hogy nincs rajta g cucc még sokakat érdekel .Senki nem nyomat semmit ugyanúgy van samu volt lg ,stb bolg Fantáziálsz szellemeket kergetsz nincs értelme.
Egyébként még g nélkül is a legjobb készülékeket gyártja üzemidő kamera kb piacvezető...Honorral meg megint lesznek a csúcson...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#16) Sgr_A válasza pepe792 (#14) üzenetére


Sgr_A
addikt

Hát ja ennyiből kijön egy iphone meg egy ipadvagy egy samsung teló+ egy samsung tab
És ez akkor még mindig csak egy xiaomi amin miui van :(

(#17) GoldhandRent válasza andor80 (#15) üzenetére


GoldhandRent
őstag

PH! mobilfotó képfeltöltős része is huawei szárnyai alatt üzemel, szemmel láthatóan sok pénzt tolnak bele a marketingbe. azt állítani, hogy ~itt~ sok cuccuk nincs túlhypeolva elvakult és naív dolog.
és vannak (voltak) napok, hogy több huawei cikk van főoldalon, mint bármi más összesen aznap. ittvan pl másodika, ahol 9 cikkből 4 harmonyOS
persze lehet, hogy csak nekem szúr szemet, mert elvakult vagyok, csak nem tudom mi irányba

[ Szerkesztve ]

-

(#18) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

530e. Aha. Akinek 6 anyja van! Ezeket az ótvar agyonkerekített, lyukas, noccsos kijelzőket jó lenne végre elfelejteni. Hánynom kell tőlük.

(#19) mjani1172 válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


mjani1172
addikt

:C

(#20) vdavid4


vdavid4
tag

Nem is értem ezt az árazást..itt alattam a kínai plázában átszámolva 800 euro körül jön ki az ára... Annyiért amúgy mondjuk nem rossz telefon... De az a kamerasziget meg maga az egész telefon túl nagy..

(#21) szami777


szami777
addikt

Brutál telefon lett.
A méret miatt nálam persze kiesik, de jó látni, hogy a xiaomi abszolút tudja az elitet is képviselni.

Egyébként tök furcsa, hogy (tippre) a xiaomi adja ki a legtöbb telefont már egy ideje és mégse képesek ebben a rohadt nagy termékpalettán kompakt telefont csinálni.

Az egyetlen ok, amiért nem lesz xiaomim, az ez, pedig szimpatikus telefonokat gyártanak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#22) yuing


yuing
őstag

Nálam a dizájn csillagos ötös, ebben a fehér színben baromi jól mutat. Kínából rendelve ~285k Ft-ért be lehet szerezni a 8/256-os verziót. Több RAM-mal vagy nagyobb tárhellyel rendelkező modellek sem sokkal drágábbak.

(#23) Bog válasza GoldhandRent (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Dzsízüsz. 2-án volt a Harmony OS világpremierje, bocsásd meg, hogy írtunk róla...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) joey04 válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


joey04
titán

csak bone tolja túl nem az egész ph/ma.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) atike


atike
nagyúr

Nálam az ára mellett itt vérzik el:

"A hűvösebb tesztnapok során inkább szoftveres gikszerek idegeltek az Android 11-en alapuló MIUI 12.5 felületen."

:U

Amúgy tele van rakva minden földi jóval nyilván, de valahogy nem adja.

(#26) atike válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


atike
nagyúr

Aha, meg csak a DXO-nál, meg a csak tulajok kezében.... :DDD

(#27) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Érdekes, hogy többen kiakadtak az árat látva, pedig az S21 ultra, vagy iphone 12 pro max sem nyitott lejjebb.
Az más kérdés, hogy a fene sem adna ennyi pénzt telefonért, mikor fél év múlva megkapja fél áron.

Tissot PRX eladó

(#28) Kasya válasza yuing (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Minden plusz költséggel?

(#29) duke


duke
aktív tag

"1080p (30, 60, 120, 240, 480, 960, 1920 fps), 720p (30, 60, 120, 240, 480, 960, 1920 fps)"

Ezt a nagysebesegu videouzemmodot igazan kiprobalhatta volna a tesztelo. Kivancsi lettem volna, hogy ez valos, vagy csak szoftveres tukrozes. Fel millioba persze, mar belefer egy valodi nagysebessegu kamera.

(#30) ilor14 válasza bigmasterg (#27) üzenetére


ilor14
tag

50k-val olcsóbb volt mindkettő egyébként (480k).
Mindhárom rohadt drága, de a xiaomi még a két iszonyat drága telefonnál is drágább, azért az szép eredmény. :DDD

(#31) Kasya válasza bigmasterg (#27) üzenetére


Kasya
nagyúr

És én még mindig előbb választanám ebben az ársávban az Apple v. Samu termékét.

(#32) yuing válasza Kasya (#28) üzenetére


yuing
őstag

Jelenleg igen, EU-n keresztül küldik, július elseje után viszont nem tudom mi történik. [link]
Még egy pici szállítási költség jön rá.
A Mi 11 Pro is nagyon jó áron megy, a főkamera ugyanaz, széleslátó és a telefotó gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#33) leslien válasza Kasya (#31) üzenetére


leslien
nagyúr

pl [link] SD S21 Ultra...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#34) doooo válasza bigmasterg (#27) üzenetére


doooo
veterán

Dehogyisnem nyitottak lejjebb... forintban biztosan. A nagy magyar-kínai barátság mellett elképesztő, hogy a nyugati 1200 euróból 530k lett, holott a hivatalosan szintén 1200 eurós S21U 480k volt megjelenéskor (ami már eleve abnormális volt).

(#35) janeszgol válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Sehova nem csuszott le. A P30 Pro is, illetve a P40 Pro is eleg franko lett.

(#36) pamesz válasza doooo (#34) üzenetére


pamesz
tag

A xiaomishop-on 2 napja még "csak" 499e volt. Hirtelen kijött a teszt, és megugrott 30ezerrel az ára? Érdekes... TS-ről 300ból itthon van. Persze nyilván az is baromisok. Marad a MI 11 Pro.

(#37) leslien válasza leslien (#33) üzenetére


leslien
nagyúr

egyébként innen is lehet venni...
Xiaomi Mi 11 ULTRA - 8GB/256GB - Ultimate Of Android 937,00 € 827,00 €
Xiaomi Mi 11 PRO - 8GB/128GB - 50MP S5GN2 Kamera 812,00 € 682,00 €

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#38) Phobion válasza leslien (#37) üzenetére


Phobion
őstag

És innen meg mindenféle linglong oldalról mennyi garanciát adnak? 0 vagy 0 nap? :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#39) leslien válasza Phobion (#38) üzenetére


leslien
nagyúr

vannak ott kérdések az oldalon... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40) darvinya


darvinya
titán

Ez lyuk, s ahogy kezeli a mellette megjelenő szövet. :DDD
Picasso féle torzulásos küklopsz, Kvazimodoval keresztezve.
Ennyi benyomás nyújtott . :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41) Drakmusz válasza andor80 (#15) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ez mondjuk igaz lehet, hiszen te már a P30 Pro-ból is kihoztad a maximumot.;]
[link]

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#42) Postas99


Postas99
senior tag

Majd néha néha benézek ide is, hogy lássam mennyi nyűg van a miuival meg ki mikor fog BL-t nyitni hogy szívjon a magisk-al hogy az OTP app működjön és lássam melyik gCam kell a készülékhez hogy más ROM mellett is szivjon vele. Mert az esetek nagy százalékban csak ilyennel szeret szarakodni aki xiaomit vesz.

(#43) DDA40X válasza andor80 (#15) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Csak éppen nem tudom ki a jó istennek kell G nélkül nyugaton? Így kb felét sem éri. Harmadát..

(#44) Phobion válasza leslien (#39) üzenetére


Phobion
őstag

Hm, a semminél több. :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#45) Jakesz


Jakesz
őstag

Amíg a Xiaomi megtartja a Redmi Note, Poco és a MI T szériák színvonalát és árszabását, addig nincs gond azzal, hogy évente kiadnak egy ilyen luxuskiadást.

(#46) Luck Dragon

Kétszer olvastam el az indulóárát , de jó láttam :DDD
Amúgy durva , hogy a Xiaomi már ilyen szintet képvisel , bár már Mix Alphánál már tudható volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) realist válasza GoldhandRent (#10) üzenetére


realist
őstag

Tényleg?
[link]

(#48) Casseius válasza DDA40X (#43) üzenetére


Casseius
tag

Xiaomi.eu és van minden, 250-et simán megér nekem, köv fizetésből be is rendelem.

Don't Worry, Be Happy

(#49) Yeffy válasza Drakmusz (#41) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#50) Hallosz


Hallosz
senior tag

Érdekes lenne tudni, hogy egy ennyire bika vason miért döccen meg a rendszer mégiscsak.
Mi lehet az a plusz futó folyamat a háttérben a terheli? :U

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.