Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azzal a babakék szíjjal annyira bazári.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) GALARDO válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


GALARDO
addikt

Mivel árány. :) Ahogy néztem, az én izlésemnek megfelelő, 300k felett lenne. Ez elég sok lenne ezért a beta cuccért. Mert ezt még erősen fejleszteni kell, hogy én ezt az összeget kifizessem érte.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4) Parallaxis


Parallaxis
addikt

aranyozott készülékház

Nem aranyozott, hanem arany, azért is olyan pokoli drága.

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

"ilyen árazás mellett nem tudjuk értelmezni, hogy mit is akar."

Maximálisan egyetértek. Még nagy Apple fanoktól is gyakran hallom, hogy az árazást figyelmen kívül hagyva se jó túl sok mindenre az eszköz és rengeteg hibája van. Ezen a kis kijelzőn túl sok mindent nem lehet csinálni, így totál felesleges komolyabb appokat írni rá, nem is értem.

Ha meg óra mellé szánják kiegészítőnek, akkor olyan akksit kéne tervezni hozzá, amit nem kell naponta tölteni, mert így totál értelmetlen. Valamint kiegészítőnek brutál drága, amikor majdnem lehet egy iPhone-t venni az árából.

Persze ezt is meg lehet védeni azzal, hogy "de hát mennyit eladtak belőle". Igen, csak kb. mindenhonnan negatív visszhangja van..

Egyébként én ezt az egész "smartwatch" termékkategóriát nem értem, minek erőltetik?

[ Szerkesztve ]

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

árazás -> :DDD (hublot, valaki?)

design: az a szekérkerék nem kellene az oldalára, applet ismerve jobb lett volna valami simogatós vezérlés a két oldalán a hüvelyk és mutatóujjnak :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Teagol


Teagol
aktív tag

(#8) culas25


culas25
tag

Szóval akkor az, egy jó ízlésű férfi által is hordható változat 400 ezer... hm... Teljesen korrekt, hiszen ha olcsó lenne, akkor még azt az egy értelmét is elveszítené, hogy rajta keresztül a pénztárcánkat mutogassuk a nagyvilágnak.
Persze, az tény, hogy az iPhone-ok jobban tartják az árukat, mint bármelyik másik telefon, ez nyilván az okosórájukra is igaz lesz. De ez nem jelent többet annál, mint hogy 3 év helyett 5 év után éri el az értéktelen kategóriát. Egyébként én azt sem hiszem el, hogy könnyebb kezelni, mint elővenni a telefonunkat, már csak abból is kiindulva, hogy egy telefont egy kézzel is lehet kezelni (már amelyiket), de az óránkhoz minimum két kéz kell. A legtöbb olyan esetben, mikor a telefonunkat nem tudjuk elővenni (pl autóvezetés, kerékpározás, malterkeverés), facebook posztokat sem ajánlott olvasgatni.
De ettől még mókás termék lehet egy ideig, mondjuk harmad áron :D

(#9) lazlogogola


lazlogogola
tag

Azok az árak :Y
Ezek nem normálisak :N

(#10) TTommi


TTommi
aktív tag

No comment...

SXZ2 és SXZ5c

(#11) Touch-ko


Touch-ko
őstag

En kb 2 hete kiprobalhattam. Tetszik meg minden, de tul sok ertelmet nem latom ennek a termeknek. Az akksija allitolag nem olyan gaz, mint nehanyan allitjak, 1 napot siman megy. A telefonunkat minden nap toltjuk, igy miert lenne kivetel az okosorank. Az akksik uzemideje pedig manapsag a vicc kategoria. Az egesz iparag ugy elment az az akkumulator ipar mellett, hogy csak nah.

Lesznek millios eladasok, biztosan de en eddig nem latom ertelmet ennek meg kiprobalas utan sem. Pedig mondjuk egy Asphalt 8 nagyon kenyelmes lehet rajta. Esetleg filmet nezni, vagy egy Fifa, esetleg tower defence jatekot nyomni rajta :)

A cikkoronak uzenem, hogy anno az iPad-rol is hasonlokat lehetett olvasni az oldalon:) nem lattak ertelmet.

[ Szerkesztve ]

(#12) repvez


repvez
addikt

Én azt nem értem ezeknél az ökösóra meg sport karpereceknél, hogy mi miatt marad ki belőlük a GPS alapu aktivitás követés? Tehát a napi megtett távolság vagy a futás az csak egy számitott érték a lépésszámláló segitségével?
Vagy hogy müködik?Mert aki sporthoz akarná használni az gondolom pontosabb adatokat szeretne .

Még egy készüléket sem találtam ami egymaga tudott volna GPS trackinget , szivritmust monitorozni és beépiutett zenelejátszót, hogy ugy lehesen sportolni, hogy ne kelljen a telefont is magunknál tartani ehhez.
Ahhoz elég lenne a későbbi szinkronizáláshoz.

(#13) cintula187


cintula187
addikt

Apple Watch Sportot a legtöbb ember úgy nézte, mintha egy darabka űrtechnológia lenne a csuklómon

:)) Ezt legfeljebb a csövesek nézik űrtechnek.

(pedig nem akartam flame -elni de ez annyira tré)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#14) Csapoati válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Magyarul ez szinte tok ugyanazt tudja mint a tobbi okosora, csak dupla aron. Shut up and take my money!!4!

Touch-ko: Meglep, hogy meg neked se jon be annyira, de nem csodalom. Kevesebb bling-bling kene, joval nagyobb uzemido es a fitnesszre rafekudni. En a Gear Fit fele vonalban latok fantaziat hosszabb tavon.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Miert maradt ki? Valszeg az uzemido miatt :)
Amugy a lepesszamlalot pl a FuelBand-en tok siman at lehet verni. Eleg ha lobalod a kezed, mar pontatlan adatot mutat :)

(#16) Tikakukac


Tikakukac
titán

Plafon 1 nap üzemidő :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) TechData


TechData
tag

Nem tetszik,nem elég férfias...az oviban még elmegy.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#18) sajo13 válasza Touch-ko (#11) üzenetére


sajo13
senior tag

"Az akksija allitolag nem olyan gaz, mint nehanyan allitjak, 1 napot siman megy. A telefonunkat minden nap toltjuk, igy miert lenne kivetel az okosorank."

Pedig gáz, ha csak 1 napot bír. Itt a kezemen a Pebble Steel, már 8. napja megy és még 30% van az aksiban. Ja és nem kapcsolja le soha a kijelzőjét, állandóan látható.

(#19) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Hatalmas apple fanként, siralmasnak tartom az orat. Ennyi penzert, igazan lehetne jó is. Az a minimum lenne, hogy mindent mérjen, 0-24 nem pedig csak amikor bekapcsolom...(pulzus pl)

Az alvast is mernie kellene, mert ez igy egy nagy kaki. Ami iszonyu draga is.

Tenyleg, rescpect az applenek, a kozepso valtozatok kozt tenyleg van par darab amelyik szep, de baszki, nehogy mar ugyannyit tudjon a kozepso/legdragabb valtozat mint a legolcsobb! Nevetseges.

Jol irjatok, ez beta termek, kivancsian varom a 2.0-s OS-t és az uj Watch-ot. Ha epkezlab arban lesz valaha, majd veszek. Addig is, mindenkinek tudom ajanlani a withings-et.

(#20) Touch-ko válasza sajo13 (#18) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ugy gondolom, hogy a pebble es ez baromira nem egy kategoria. Se funkcionalitasban, se felhasznaloi feluletben, se kulsore, se tudasban.
A Pebble nagyon jo uzemidore kepes, am ezen kivul semmi olyat nem tud amit az androidos, vagy az AppleWatch tud.

(#21) blagolf


blagolf
senior tag

A tesztet olvasva ez max 50e ft-os kategória(alap típus). Az Apple-t ismerve nem meglepő az ára. A reális*3. Ppppffff :(

Üdv, Zoli

(#22) fi:zi'k válasza Touch-ko (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még jó hogy át lehet verni. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23) cintula187 válasza mazsi1911 (#19) üzenetére


cintula187
addikt

Melyik azaz óra, amelyik non-stop méri a pulzust? De komolyan. Azt hittem azt csak akkor ha arra "kérem", hogy mérjen.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#24) mazsi1911 válasza cintula187 (#23) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Semelyik. Amig nincs ilyen, az okosorak messze nem okosak szerintem.

(#25) Tikakukac válasza Touch-ko (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Na pont ezért vettem én is Pebblet. Mert nem akar a csuklódon videót is renderelni meg tejet venni és főzni. Időt mutasson, kezeljen üzeneteket, menjen a hívás és pár apróság. Kész.

A kevesebb néha több. Ez még mindig egy óra okos vagy sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#26) cintula187 válasza mazsi1911 (#24) üzenetére


cintula187
addikt

Ja értelek. Azt hittem lemaradtam valamiről. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27) Touch-ko válasza Tikakukac (#25) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha az uzemido fontos akkor valoban a Pebble a legjobb dontes. Viszont ez a felhasznaloi felulet es a normalis kijelzo rovasara ment. Valamit valamiert. Azert remelem lesz valami attores a kovetkezo evekben az akksik teren.

(#28) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Bár sosem voltam Apple rajongó de azt elismerem hogy jó és minőségi cuccokat gyártanak mégha nem is olcsón.
De nekem ez csalódás.Ebbe nagyon belejátszik a horribilis ára is de az is hogy közel sem tökéletes.
Ezt egy filléres kínai okosórának nyilván el lehet nézni de egy Apple termék ne legyen ilyen.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#29) Balu972 válasza mazsi1911 (#19) üzenetére


Balu972
aktív tag

Én is apple fan vok, de ez zsákutca. :(

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#30) Dottore


Dottore
addikt

Az UI borzalmas. Tegye meg mindenki, hogy megpróbálja kikapcsolni (ki lehet) az agyában az Apple, a brandre, árra,stb. vonatkozó sztereotípiákat és szépen végignézegeti a cikkben a képeket. Nos a szó, a gagyi lesz ami eszetekbe fog jutni.
Aztán most kapcsoljátok vissza a kognitív disszonanciát.. Nem olyan ronda ez... meg azért ez szubjektív, különben is elképzelhető, hogy szándékosan ilyenre akarták. Nos nem. ez ronda mint a bűn. ;)

(#31) blagolf válasza Dottore (#30) üzenetére


blagolf
senior tag

+1 :C

Üdv, Zoli

(#32) Sanraith válasza Dottore (#30) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Onnantól kezdve, hogy valaki elnavigál a főmenüből (ami egyébként nagyon tetszik), nekem is a "gagyi" az a szó, ami eszembe jut. Hihetetlen, hogy ezt az Apple csinálta.

(#33) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Már lehet olcsón is "arany" verziót kapni. ;]

(#34) Dr.Anonymus válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ugyan, nem is sok az az 5 és fél milliócska :DDD
meg egyébként is nem látjátok hogy oda van írva:

"Használt készülékét beszámítjuk, érdeklődjön!" ;]

viszek egy 5 éves nokia 1100-ast, azzal biztos lejjebb tornászom az árat... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Touch-ko válasza Dottore (#30) üzenetére


Touch-ko
őstag

Probald fel a Watch-ot. Szerintem a stone leather loop eleg jol nez ki. Illetve a brown leather loop is allat. Szerintem eleg jol neznek ki. Az Edition pedig egy kicsit tul "dubai"-s. Biztosan illene az aranyszinu, gyemant kirakasos Ferrari-hoz, vagy a metal lila-arany RR-hoz..

(#36) Mappa válasza culas25 (#8) üzenetére


Mappa
addikt

A legtöbb olyan esetben, mikor a telefonunkat nem tudjuk elővenni (pl autóvezetés, kerékpározás, malterkeverés Így lesz az helyes :K :DDD

Hogy a témához is - Apple Watch meg úgy az összes okos óra egy....

nem kötelező megadni

(#37) helixP válasza Touch-ko (#27) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha a Pebble kezelhető azzal az UI-val és azzal a kijelzővel, ami van neki, -márpedig tökéletesen kezelhető- akkor szerintem semmi nem ment semminek a 'rovására' :)

(#38) marchellow válasza repvez (#12) üzenetére


marchellow
tag

ami ezt a legjobban megközelíti az a Microsoft Band. beépített GPS-sel és 24 órás pulzusméréssel. zenét nem tud, viszont jóval olcsóbb mint az Apple Watch, 200 dollárért terítik. ugyanezt tudja a Fitbit Surge is, csak egy picivel drágábban 250-ért.
ott van még a Basis Peak, ami szintén tud 24 órás pulzusmérést, viszont nincs benne GPS és zenét sem tud. szintén 200 dollár.

(#39) #92253184


#92253184
törölt tag

"A sima Watch 550 USD-től indul és 1100 USD a vége (itthon ez több, mint 400 ezret jelent majd),"
Jelenleg az amerikai minimálbér 10 dollár 10 cent. Vagyis a létminimum alatt elő amerikai majdnem másfelet vehet egyhavi béréből.
Magyarországon a vállalkozásoknál foglalkoztatottak januári átlagkeresete 252 ezer forint volt. Vagyis kéthavi béréből vehet egyet.
Biztos, hogy jól ítéletek meg az árat?

(#40) Csapoati válasza helixP (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudod rajta lajkolni mas futasteljesitmenyet, ergo szar. :DD

Nilnarunion: kiegeszitohoz kepest marha draga. Ennyiert tavalyi csucstelokat kapsz, termeszetesen ujat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Maradunk a jól bevállt Beurer sportóránál. Töredék áron. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#42) repvez


repvez
addikt

[link]

Hát ez a linken a Huawei okos órája és ezerszer jobban néz ki mint ez a túlárazott dedó ora csak azért mert alma van rajta, ilyeneket a bucsuba lehet lőni 2 pálcán.

Amugy tudom, hogy nem egy kategória de a Xiomi band 1 hónapig birja aksival és jelez hivást , alvást lépést .
Meg vannak melkasra rögzithető szivritmus monitorok azokat ha akarom egész nap mérnek, ugyhogy ha már itt van beépitve egy ilyen érzékelő akkor mehetne folyamatosan is.

(#43) Dottore


Dottore
addikt

A funkcionalitás szép. Ehhez legközelebb a Pebble (UI) áll. Nálam ők a válasz a kérdésre. Egy órával pedig úgy csinálni mintha nem az lenne ami, nem szép. Az Apple egyszerűen divat majomkodik.

[ Szerkesztve ]

(#44) gerii


gerii
addikt

Bocha ezzel a szíjjal úgy nézhetett ki az utcán mint egy királylány, pont ilyet adni tesztelésre elég nagy fail.
Ennyi pénzért ez kevés.

(#45) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az irány jó, de ez is olyan, mint az első iPhone vagy iPad: meg kell várni a 2., de inkább a 3. generációt, hogy kinője a gyerekbetegségeket.

Nem a lényeg a fontos.

(#46) Duree


Duree
veterán

Ez meg mi a francnak? Ja már értem, pár újgazdag meg villoghat vele.Másra úgysem jó.

duree54

(#47) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Hat azok a menük... Ez a "fújj B.zdmeg kategória". Na ezen a cuccon látszik, hogy Steve Jobs nem verte ki (képletesen) a sz.rt is a bandabol, mert ez mar teljesen mas irány. :( nagyon nem jön be.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#48) Dr. X válasza #92253184 (#39) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Ami gyakorlatilag haszontalan, mindegy, hogy mennyit tudnál venni belőle. Funkcióit tekintve nincs ár/érték arányban az elfogadható szinten. Te megveszel valamit, amit nem is találsz hasznosnak, de csak 20 ezer? Ez csak a faneknek való, amiből így is sok van.
#1: Ennyiből olyan Hublot vagy Rolexet lehet venni, hogy a modell csajok nyakukat törik érted. :)

(#49) juiced


juiced
csendes tag

Nem aranyozott, hanem arany az óraház az Edition modelleknél.

Ja és nem csak ezt írtátok el: hanem a képpontsűrűséget is ami 326 ppi.. http://beszeljukmac.com/index.php/weblog/comments/mekkora_az_apple_watch_kijelzjenek_pixelsrsege

Azért egy szaklaptól tényleg nem ezt várná az ember..
:C

[ Szerkesztve ]

(#50) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na itt ez első gagyi apple cucc az iphone megjelenése óta. Eddig minden termékük 9/10 volt a 3gs óta, de ez vacak. Ennyiért veszek még egy iphonet és felragasztom a csuklómra.
Legnagyobb hiba az aksi idő, na meg az ára. Ezeknek egy olyan max 20ks kiegészítőnek kéne lennie ami megkönnyíti a mindennapokat.
Legalább 10 óra kijelzőidő, NFC ujjlenyomatolvasós fizetési lehetőség, rezegjen amikor kell (ébresztés, üzenetek, stb), meg jelenjenek meg az értesítések. Lehessen vezérelni a mobil lejátszóját Egy infra bele, lehessen kapcsolgatni a tévét. Na én ezeket is beleraknám ennyi pénzét minimum.
Vannak benne jó dolgok is, jó új funkciók. De ennyiért tényleg csak fanatikusoknak ajánlott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.