Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silent77


Silent77
veterán

Nyitó hsz. :)
Nekem még nincs, de a vélemények engem is érdekelnek! :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2) solti


solti
aktív tag

juhhú! köszi 😉

(#3) nullpoint


nullpoint
senior tag

Látóasszonyok topicban megmondják előre, hogy amit akarsz csinálni az jó lesz-é vagy sem. :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Szerintem akinek még nincs, mindenképpen vegyen egyet! Én rohadtul utálok sütni-főzni, még a tükörtojást is szenvedve csinálom meg, de ez a szerkezet qrva jó, annyira egyszerű, hogy 3. alkalommal már sajnálom, ha kész a kaja és jóllaktam. ;]

Annyi biztos, hogy csak zsiradék nélkül nem jó szerintem, mindenképpen be kell kenni a krumpli, hős felületét olajjal, etc. Nem is marad ám rajta sok, meg le is csorog alulra a nagyrésze, de kell rá. Ma már annyira finomra sikerült, hogy fájt otthagyni, míg a hús is megsül. Ja és az olajos felületet érdemes óvatosan sózni, így a krumpli fincsi puha is és mégis ropogós is lesz, pont, mint a legtutibb sültkrumplik. És nem baromi sós mégsem. Ma karajt sütöttem és fűszerezés után locsoltam rá olajat meg félidőben is, ami alul összegyűlt, egyáltalán nem lett száraz a karaj így,

(#1) Silent77

Ha lehet, ne a szokott forrásokból rendeld! Éhen halsz, mire ideérne. ;]

(#4) Aweriot

Ott meg qrva olcsó szokott lenni akcióban mindig! Most jött meg kintre a 60 eurós Ildikónak, nekem jóval bonyolultabb a kezelőpanelja, Philips az tök egyszerű.

(#3) nullpoint

Mondhattad volna hamarabb is. :D

(#2) solti

:R Ha a BB topikban nem feszegetitek páran a dolgot, sose lenne külön sütős topikunk.

Ha meg ide beírnak a sznobok a háztartásigépes topikból, majd jól kiutáljuk őket.

[ Szerkesztve ]

(#7) ubyegon2 válasza #20749568 (#6) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Fogalmam sincs, Airfry XL, ekkora a képen:
literben minek tudnám, fogok én benne folyadékot sütni? :DDD

180 fok 15 perc után, ekkor a krumplit kihalásztam, pont tökéletes volt.

1,2 kg hasáb fér a kosárba, úgy írják, lemérném én, mennyi víz megy bele, de alul lukas.

Itt se írnak litert.

[ Szerkesztve ]

(#8) DamianB válasza ubyegon2 (#5) üzenetére


DamianB
őstag

Jó ötlet volt a csoport nem tudtam hogy van ilyen .
Szóval nem utálják ez rossz kifejezés volt tőlem csak nem látják a hasznoságát a modern sütők mellett vagyis egy aktív ottani forumozó szerint .
Yt nagyon rákaptam a témár én is utálok sütni füzni mert nagyon lassú vagyok benne és sose tudom mikor jó az étel bízok benne hogy airfryer segíteni fog

ubyegon2: nagyon jól néz ki nagyon várom ha be dobsz pár ilyen recepetet én kíváncsi lennék rá .

(#6) Aweriot : ha nem tévedek írnak mintha láttam volna egy két helyen de most már nem jut eszembe mert annyi infot néztem de ha megtalálom be írom neked .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#10) DamianB válasza #20749568 (#9) üzenetére


DamianB
őstag

Nézd csak itt esetleg

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#12) ubyegon2 válasza DamianB (#8) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Kb egy órája van meg a topik, amikor olvastalak amott, akkor csináltam. Ez a modern sütők mellett simán megfér, de más kategória, de kis mennyiséghez piszok gyorsan, egyszerűen megoldva sokkal jobb, mint a konyhai sütő.

ubyegon2: nagyon jól néz ki nagyon várom ha be dobsz pár ilyen recepetet én kíváncsi lennék rá .

Köszi, örülök, ha tetszett. Remélem lesz olyan recept, amit érdemes lesz ide bedobni, elég messze állok a konyhai dolgoktól. :D Gyorsan túl akarok lenni az evésen, ebben is jó ez a szerkezet. Ha főznek rám, azt úgy el bírom viselni, de ha nekem kell csinálni.....ettől a 15 perces látványtól és illattól olyan éhes lettem, hogy a húst még külön bedobtam 10 percre és csak tányérra dobálva már rá is ugrottam.

Volt két vastagabb szelet, azt még 7-8 percre visszaraktam, amíg ezt eltüntettem. Szerintem látszik a képen is, hogy abszolút nincs kiszáradva.

A karajt amúgy sóztam, borsoztam, majoranna egy kevés meg fokhagymakrém, olajjal meglocsoltam és jól átmasszíroztam így. 10 perc után már dobtam sütőbe, nem érződött rajta az egynapos pácolás hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#13) tama2000


tama2000
tag

Sziasztok! Nekem az Aldis van, ami nemrég volt akcióban 18 ezerért. Erre 2,6 literes van írva (1 kg mirelit hasábkrumpli simán belefér). Én pont azért választottam ilyen sütőt, mert olaj nélkül süt. (sajna a lakás idétlen elrendezése miatt nincs ablak a konyhán, és egy ebéd megsütése után 2 napig olajszag van az egész lakásban, amit utálok). Idáig mirelit hasábkrumplit és mirelit camember sajtot sütöttem benne. Az ajánlott időkkel mindkettő teljesen jó lett vele sütve. Nekem ízlik olaj nélkül is. És végre nincs olajszag az egész lakásban! Én örülök, hogy megvettem. Ha lesz több időm, majd még tesztelgetem.

(#14) ubyegon2 válasza #20749568 (#9) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez is 3 méretben van, de így képről nehéz belőni, hogy mekkora. Ez is idiótaság, hogy egyik literben, másik kilóban adja meg a paramétereket. XL-be egy csirke nem fér be azt írják, XXL-be már igen. Érdemes körbejárni a dolgot szerintem is.

tama2000

Erre 2,6 literes van írva (1 kg mirelit hasábkrumpli simán belefér).

Super! Ezzel már lehet viszonyítani.

Szokni kell a teljes olajnélküli használatot, de sokan szeretik amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#15) ubyegon2 válasza tama2000 (#13) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szia!

Először én is Lidl vagy Aldi-sat nézegettem, de itt valahogy sosincs az üzletben, mire odaér az ember. :N Így aztán lecsaptam a Philips 40%-os akcióra, kb ugyanazt tudják ezek, max a wattnál lehet eltérés meg kialakításukban.

Ha nincs ablakod a konyhán, jobb is ha olaj nélkül szereted a dolgokat, mert itt azért picit érződik, ha dolgozik a gép. Egyszer konkrátan hátul szürke olajfüstöt fújt ki, de miután leöntöttem alulról az összegyűlt olajat, nem csinálta, viszont az is lehet, hogy felcsapódott a fűtőszálra egy csepp olaj. Ettől eltekintve nem jellemző, hogy nagyon olajszagot csinálna.

Tesztelgesd csak Te is és ha valami jó olaj nélküli finomságod jön össze, dobd csak be ide! :K

(#16) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Nézegetem én is egy ideje ezeket, mi nagy sültkrumpli-fogyasztók vagyunk, de mivel nekiestünk a diétának, így az olajsütő is pihenőre ment, sütőben meg sütve nem az igazi...
Kérdés, hogy jobb-e a Tefal keverős megoldása? Abban pl meg lehet sütni kisebb húsokat, de pl egy csirkemell-steaket hogy oldasz meg vele? Hátha téved valaki ide, akinek olyan van.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#17) erdey_a


erdey_a
őstag

Topik mentve...
Pár napja vagyok tulajdonosa egy Princess masinának
[link]

Nagy és éhes a család, így kellett a "köbméter", de a philips xxl ára agyonkuponozva is fájdalmat okozott volna, így sok teszt átolvasása \ megnézése után döntöttünk ezen gép mellett.
Eddig csak a krumpliszüzességünket vesztettük el. Aldis fagyós krumpli, 800g 16 perc alatt teljesen jó lett.
A rántott dolgoknak nem is tudom még, hogyan álljak neki.
Meg a krumpli + hús együttsütést lenne jó sikeresen abszolválni. Mondjuk hasáb meg csirkecomb vonalon.

Vérboci

(#18) UHHH


UHHH
senior tag

Ilyen bestront vettünk, 16kHUF volt. Eddigi tapasztalatok: Nem használunk semmi olajat, a krumplinak krumpliíze van, stb. Egy táblázat, amit készítettünk, remélem, látszik
a képfeltöltés után: [kép]

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#19) fess válasza ubyegon2 (#7) üzenetére


fess
őstag

"lemérném én, mennyi víz megy bele, de alul lukas." :D Már ezért megérte ide benézni.
Nekünk egy 2 éves,akkori 25k-s gép van,a krumpli kicsit sokáig sül benne (mirelit kb 0.5 óra, a nyers vagy 3/4),de a rántott zöldségeket nagyon szeretjük benne. Én olajspray-el fújom be panírozás után egy kicsit.

(#20) DamianB


DamianB
őstag

Köszi a táblázatot hasznos lesz. Jó ez a princess nem is tudtam róla csak meg láttam a philipset és rágyógyultam :D .
Pizzát még nem tudom hogy fok így csinálni benne mert nics annyi tálca hozzá való mint a princesshez.
Amint megjön szállok be én is csirkecomb recepttel meg natur csirkevel kíváncsi vagyok hogy fog sikerülni.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21) solti válasza UHHH (#18) üzenetére


solti
aktív tag

nagyon jó a táblázat, ha más nem csinálja meg, akkor igyekszem ebből összedobni egy közös gugli táblázatot

(#22) UHHH


UHHH
senior tag

A 16 ezer forintos Bestron gondolom gagyibb, mint a menő Philips, ezért forgatni kell a cuccokat "féltávnál", manuálisan. De nem akkora nagy wasistdas, viszont kis adagokat lehet csak ezzel gyártani, mert ha beleraknék 1 kg krumplit, akkor nyers lenne ott, ahova a meleg levegő nem jutna el.
Most eszünk 8 db pennys tepertős pogácsát, 10+10 perc volt és finom.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#23) Silent77 válasza ubyegon2 (#5) üzenetére


Silent77
veterán

Várok hátha lesz még Philips akció. :) Vagy szétnézek más márkák után is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#24) Chaser


Chaser
titán

ezeknek a belső bevonata teflon?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) Tanczi01


Tanczi01
tag

A nagy XL 190,58euro. Lehet azt 160euroért is venni.
160x350=56000ft
A BB topikban vett valaki 45-ért is nem?

(#26) Tanczi01 válasza LógaGéza (#16) üzenetére


Tanczi01
tag

A keverőt ki lehet venni,és úgy sütni.

(#27) LógaGéza válasza Tanczi01 (#26) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ezt jó tudni, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#28) Tanczi01 válasza LógaGéza (#27) üzenetére


Tanczi01
tag

Itt is látható
A sima keverősnél,meg csak kiveszed a lapátot :)

(#29) DamianB válasza Tanczi01 (#25) üzenetére


DamianB
őstag

Igen én is 45 ért vettem . Még lehet kapni ennyiért ?
Mert máskor már nem tudtam venni .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#30) Tanczi01 válasza DamianB (#29) üzenetére


Tanczi01
tag

Sajnos már nem.
Vettem volna én is :)

[ Szerkesztve ]

(#31) eagleberg


eagleberg
tag

Akinek Philips XL (HD9260) van kérem irja már meg, hogy a fogantyút a kerek edény részről le lehet-e venni? Ki lehet valahogy csúsztatni? Mosogatásnál lenne hasznos. Köszi.

(#32) ubyegon2 válasza fess (#19) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Örülök, hogy benéztél, nekem ez az olajspray-os dolog miatt jó, hát vannak ezek szerint eltérőbb ízlések is, mint a mienk. Szóval OK, van itthon WD40, de szerinted ez a speciális szaga elmúlik sütés végére? :F

(#31) eagleberg

Jelentem nekem XL van, egy ideje keresem is a kerek edényrészt.....biztosan az XL-re gondolsz?

(#29) DamianB

Szintén 45eft-ért sikerült vennem, ahhoz képest, hogy a többiek milyen árakon vettek más tipusokat, még így sem volt olcsó. :Y

(#24) Chaser

Szerintem csak feketére le van fújva. A rács részen nem is sokáig pihenne meg a teflon.

(#23) Silent77

Tutira lesz akció Philipsnél, pár havonta veszek náluk valamit mostanában és ez a sütő már volt akciós ilyenkor is. Mire Kínából ideérne egy sütő, addigra akció is lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) erdey_a


erdey_a
őstag

rántott csirkét (comb v. szárny) csinált már valaki? érdekelne a módszer (fűszerezés, panír, olajzás, hőfok, idő...)

Vérboci

(#34) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Hoppa, most látom milyen super táblázatot fogtok alkotni! :R Ill már van is valami alap kezdetnek.

Majd be kéne rakni a felső részbe szerintem, ha kész vagytok vele, szóljatok.

Azért benneteket olvasva kicsit megnyugodtam, mert azt hittem csak nekem kínai az ezzel való sütés. :N

[ Szerkesztve ]

(#35) DamianB válasza ubyegon2 (#32) üzenetére


DamianB
őstag

Hát igen én is azt hittem micsoda deal és milyen jó kis gépek vannak fele annyiért . :Y

Akkor gyorsan ki fogy de egy hete vagy két hete is ez volt kifogyott mire venni akartam ne aggódj nemsokára megint lesz sztem. Így is bőven nyereségesek rajtunk sztem saját márkás cucot árulnak saját boltból.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#36) solti


solti
aktív tag

Ide csináltam is egy táblázatot: [link]
A második fülre lehet írni az új recepteket, hogy nehogy valaki véletlenül a meglévőkbe piszkáljon bele. Persze nagyon szívesen hozzáadok más szerkesztőt is, aki időről időre átmásolja az első fülre a recepteket, ha én nem érek rá... Akár sokan is lehetünk ilyenek, csak teljesen szabadon szerkeszthetőre nem akartam...

(#18) UHHH köszi az induló recepteket! :R

(#37) fess válasza ubyegon2 (#32) üzenetére


fess
őstag

Nem tudom, a lánckenő olajnak nincs olyan erős szaga, mint a wd40-nek

(#38) Chaser válasza ubyegon2 (#32) üzenetére


Chaser
titán

akkor égetett zománc valószínűleg :R teflonos dolgokat nem szeretem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) ernyo15 válasza ubyegon2 (#12) üzenetére


ernyo15
csendes tag

Örülök hogy létrehoztad ezt a topikot, én is vettem egy Philips Airfryert. Nagyon jól néz ki a hús a képen. Leírnád azt is hogy hány fokon sütötted?

Én tegnapelőtt próbáltam fasírtot sütni benne, na ennél jelentkezett a nagy fehér füst amit sok helyen írnak külföldi hozzászólásokban. 0,5 kg húsból csináltam 12 db diónyi golyót azt 160 °C -on 15 percig (ez az idő kevés volt neki) plusz a maradék húsból 9 db normál kissé ellapított fasírtot amiket 180°C -on kb. 18 percig (ennek fasírtabb íze volt). A fasírtokat is meg szoktam hempergetni zsemlemorzsában, az első körös golyókat befújtam olajjal is a nagyokat már nem, nem is hiányzott mert ahogy írtam annyi zsír kisült belőlük hogy egy idő után jött a készülékből a nagy fehér füst az alján égő zsírtól, ekkor öntöttem az aljába vizet hogy a zsír abba csepegjen, a továbbiakban nem is füstölt csak akkor amikor a víz elpárolgott és ismét csak zsír volt az alján.

Akinek van jó módszere a füstölés ellen a vízen (ezzel a módszerrel valószínűleg párolódik a hús) és a zsír kiöntögetésén (ez kissé macerás sütés közben) túl legyen szíves ossza meg.

Panírozott csirkemellet próbáltam még benne, 1/2 mellet kb. 3 darabra vágtam, szokásosan bepaníroztam, megkentem olajjal és 180°C-on kb. kétszer 9 percig sütöttem. Ez jó lett, a panír volt szárazabb mintha olajban sütöttem volna de legközelebb jobban bekenem.

Kipróbáltam a hozzáadott receptfüzetből a muffint az nem lett jó eléggé nedves maradt a közepe (a külseje jó volt) a megadott elkészítési paraméterekkel, bár lehet azért mert több tésztát tettem a formákba és több muffint sütöttem egyszerre a készülékben mint ami írva volt.

(#40) ubyegon2 válasza ernyo15 (#39) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Örülök hogy létrehoztad ezt a topikot, én is vettem egy Philips Airfryert. Nagyon jól néz ki a hús a képen. Leírnád azt is hogy hány fokon sütötted?

Most már én is, mert vagyunk annyian, hogy érdemes volt. A BB topikban kezdtünk beszélni róla, de ott kezdett forrósodni a talaj a lábunk alatt, meg annak semmi értelme, hogy oda irkáljuk be a tapasztalatokat, mert egy nap alatt elvész egy hasznos hsz! ;)

Nem értek a sütésekhez, így én eddig az alap 180 fokon használtam eddig. Ha valami receptnél nem látom, hogy hány fokos sütőbe kell sütni, nem is variálok sokat.

Ez a füstölés elég zavaró, bár csak egyszer csinálta, hiába volt mindig alul bőven. Vizet gondoltam már én is alá tölteni, de nem tudom mennyiben változtatja meg a forró levegő áramlását. Egyelőre az vált be, hogy időnként inkább lestopolom, kíváncsiság miatt amúgy is ez van és ilyenkor leöntöm a zsiradékot. Macerás ja, de nem tudom, mi lehetne jó ez ellen a jelenség ellen.

Panírozott csirkemellet próbáltam még benne, 1/2 mellet kb. 3 darabra vágtam, szokásosan bepaníroztam, megkentem olajjal és 180°C-on kb. kétszer 9 percig sütöttem. Ez jó lett, a panír volt szárazabb mintha olajban sütöttem volna de legközelebb jobban bekenem.

Ezt is ki kell tapasztalni, de szerintem mindenképpen szárazabb lesz a panír a végén.
Szerintem a süteményeknél nem lesz jó a 180 fok.

Most a weboldalon épp azt nézem, hogy kiegészítő eszközök csak az XXL-hez lennének?

(#38) Chaser

Szerintem is zománc lesz ez, én sem csípem a teflont, nem volt eddig semmin túl tartós. :(

(#37) fess

Sajna ilyenem nincs itthon. :N

(#35) DamianB

Szerintem 45eft-ért nem rossz deal ez, eddig minden bevált, amit vettem a philips.hu-n. Elég jó forgalmat csinálnak ezekkel a 30-40%-os akciókkal, szóval nekik is megéri, az tuti.

(#36) solti

Nagyon klassz, köszi neked is! Hogy lehet ezt felülre linkelni, hogy mindenkinek szerkeszthető legyen? Nekem most a kattintás után egyből a fiókommal lépett be.

Beraktam a linket, majd nézzetek rá léci, hogy működik-e így. Ha jó, akkor majd elnevezzük és legfelülre rakom, hogy egyből lássa, akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#41) solti válasza ubyegon2 (#40) üzenetére


solti
aktív tag

mindenkinek szerkeszthető a második füle a táblázatnak. Először nem volt az, de már elvileg jó. Az első fület csak én tudom szerkeszteni, mert más táblázatnál voltak véletlen beletörlések. Persze szívesen osztozom ezen a jogon...

(#42) ernyo15 válasza ubyegon2 (#40) üzenetére


ernyo15
csendes tag

"Most a weboldalon épp azt nézem, hogy kiegészítő eszközök csak az XXL-hez lennének?"

Igen sajnos a webshopban én is úgy látom.
Ezeket nézegettem de még nem rendeltem semmit, most még elég így kitapasztalni a készüléket.

Tartozék:[link]

Tartozék:[link]

Tartozék:[link]

Tartozék:[link]

Tisztítás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#43) ubyegon2 válasza solti (#41) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szuper! Szerintem jobb, ha nálad marad az első oszlop, annyira nagy pörgés úgy sem lesz azért. :)

(#42) ernyo15

A fene vigye, kár, hogy XL-hez nem kapható semmi. Mármint ott, a linkeket köszi! Legalább ezek is megmaradnak a topikban, ha valakinek kéne valami. Azt nem mondanám, hogy olcsók ezek a kiegészítők. :Y Főleg úgy nem, hogy anno valamelyik márkánál ilyen nyársas kiegészítők simán voltak az alapgéphez. :(

[ Szerkesztve ]

(#44) erdey_a


erdey_a
őstag

mai friss tapasztalat a princess-szel:
- fél kiló "random" krumplit héjában megmostam és gerezdekre (6-8 cikk) szeltem
- hidegvízben kétszer lemostam a keményítőt, majd konyharuhával szárazra töröltem a krumplit
- tálba tettem és 2 evőkanál étolajban jól összeráztam
- 200 fok, 23 perc, az első 10 után 5 percenként rázva
- az utolsó 3 perc előtt Lucullus tejfölös ízű sültkrumpli fűszersóval megszórtam

Az eredmény? Bombajó lett... nem hittem volna, hogy elsőre ilyen jól sikerül.
2 perc alatt fogyott el, amolyan délutáni "rágcsa" gyanánt.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#45) Dozbik


Dozbik
tag

Örülök a topiknak!

Az Airfryer app ihletésére elkészítettem a cukkini gratin receptet, szerintem jó lett!

[ Szerkesztve ]

(#46) peter9228


peter9228
aktív tag

Néztem én is ezeket a gépeket, de még nem sikerült elcsábítaniuk. Miben nyújtanak többet egy sima, légkeveréses sütőnél?

(#47) erdey_a válasza peter9228 (#46) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem abban, hogy:
1 - nincs légkeveréses sütőnk, és 37e forintból nem is lenne
2 - a gázsütőben sül a hús, ebben meg ugyanakkor a krumpli
3 - ugyanazt az adagot (az eddigi tapasztalatok alapján) gyorsabban süti meg, mint a sima sütő

Vérboci

(#48) Chaser válasza erdey_a (#47) üzenetére


Chaser
titán

de 50-ből simán
kicsit túl van az "lihegve", második kommersz sütővel dolgozom 50e-s kategóriából esetenként, teljesen oké, ha valaki tud sütni/főzni akkor tud, ha nem tud azon 200e-s sütő sem segít :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) erdey_a válasza Chaser (#48) üzenetére


erdey_a
őstag

egy villanyos sütőre váltásnál nem csak a sütő kerül pénzbe ;)

Vérboci

(#50) solti válasza erdey_a (#49) üzenetére


solti
aktív tag

miért, még mi? bedugod a 220ba oszt jólvan, nem indukciós főzőlapról beszélünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.