Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT!
(Utolsó frissítés: 2022.06.25.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Johnsones


Johnsones
tag

Lásd topic összefoglaló.

[ Módosította: Kalandor ]

(#2) Rick2 válasza Johnsones (#1) üzenetére


Rick2
senior tag

szeva. a mi cégünknek a vodával van szerződése. 15 kártya, 22+áfa mindig mindenhova másodperc alapon, egymást 6ft/percért hívjuk, sms fenetudja, havidíj 800+áfa, egymásthívós opció 400+áfa, szal elég korrekt, most fog még lejjebb menni, egymást ingyen tudjuk majd hívni, 2K körül lesz a lebeszélhető havidíj. ennél jobb máshol sincs köbö 100 kártyáig. körüljártuk már a témát

a szegény ember elfogadja, amit eléraknak, a gazdag pedig elveszi azt, ami jár neki.

(#3) Johnsones válasza Rick2 (#2) üzenetére


Johnsones
tag

Szia,

ez a hivatalos szerződés(tervezet)ből van.
Megmondom őszintén, hogy nem tetszik. Már csak azért sem mert az sms-ek ára pár forinttal több mint amikor megbeszéltük az árakat. Nem a pár forint miatt, hanem úgy általában.

Hívásirányok Percdíjak
Hálózaton belüli hívás esetén Minden időben 18 Ft
Belföldi, vezetékes hálózatba történő hívás esetén Minden időben 18 Ft
Belföldi, más mobil hálózatba történő hívás esetén Minden időben 28 Ft
Munkanapokon 07-16h között: 18 Ft
Hangpostás felhívása esetén
Egyéb időben Díjmentes
SMS küldés T-Mobile hálózatba 23 Ft/db
SMS küldés Pannon, ill. vezetékes hálózatba 25 Ft/db
SMS küldés Vodafone hálózatba 30 Ft/db
SMS küldés külföldi hálózatba 45 Ft/db
Egyéb idő:
Munkanapokon 16:00 és 07:00, illetve munkaszüneti- és
ünnepnapokon 0 és 24:00 óra között
A táblázatban szereplő árak nettó árak, a távközlési szolgáltatásokra érvényes 20% áfát nem
tartalmazzák

Ami még nem tetszik, hogy a szerződésbe beleírták, hogy a készülékvásárlásra van 20% kedvezményünk a listaárból kivéve az akciós készülékeket.
A mostani kedvezményeinkkel amit megvehetnénk 11900 Ft-ért azt ezután kb 20e Ftért kapnánk.

Hát nem tudom.....

.

(#4) borg315


borg315
aktív tag

vigyázz!!! az ilyeneket szinte mindig a lejárat _előtt_ _több hónappal_ fel kell mondani _írásban_, különben újabb x év következik! éljenek az apró betűk.. :(

(#5) Johnsones válasza borg315 (#4) üzenetére


Johnsones
tag

ez tuti...
és van benne bőven...

átolvastam már párszor és egyre jobban nem teszik.
Akkora nagy kedvezményt nem kapunk, hogy még 2 évet aláírjunk és persze, hogy vegyünk náluk még kb. 25-30 előfizetést.
:Y :Y

(#6) Vikingboy válasza Johnsones (#5) üzenetére


Vikingboy
csendes tag

Üdv!

Ez amúgy melyik szolgáltatónak az ajánlata?

(#7) Johnsones válasza Vikingboy (#6) üzenetére


Johnsones
tag

T....

(#8) szzsigu válasza Johnsones (#7) üzenetére


szzsigu
csendes tag

Üdv!

Egy kis izelítő



Pannon


Forgalmi díjak Nettó díjak
Cégen belüli mobilhívás 0 Ft
Hálózaton belüli hívás, napszaktól függetlenül 24,00 Ft
Belföldi vezetékes hívás, napszaktól függetlenül 24,00 Ft
Belföldi mobilhívás, napszaktól függetlenül 24,00 Ft
Hálózaton belüli hívásátirányítás 9,60 Ft
SMS küldés hálózaton belül 20,00 Ft
SMS küldés más belföldi hálózatba 26,00 Ft
SMS küldés Vodafone hálózatba 29,00 Ft
Hangpo• Egységesen - minden időszakban és minden más irányba - nettó 24 forintos percdíj;

• Másodperc alapú számlázás;
• Üzleti Elit havidíj: nettó 3990 Ft, melynek fele (1995 Ft) lebeszélhető. (belföldi, normál díjas beszédhívásokra)
• Minden cégen belüli mobilhívás 0 Ft
• A tarifacsomag igénybevételéhez nem szükséges hűségnyilatkozat
• Akár 40% kedvezmény 2 éves hűségnyilatkozattal
• A tarifacsomag a MobiTrend Bázis vagy MobiTrend Plusz szolgáltatást tartalmazza!
sta hívása, napszaktól függetlenül
• 40 db ingyenes SMS (belföldi, nem emeltdíjas)
• Foglaltság jelzés
• Hívástartás
• Hívásvárakoztatás
• Hívásátirányítás
• Hívófél-azonosítás
• SMS
• Hívószámküldés tiltás

(#9) Merlini válasza Johnsones (#1) üzenetére


Merlini
tag

Ha Én flotta ügyben tárgyalnák a Vodafone április közepén beharangozott ''Vodafone 1500 és 2500'' csomagját tekinteném kiindulási alapnak.
[link]
[link]

16,8Ft jól hangzik pedig nem is csináltak nagy dolgot, Pannon 1000 előfizetésben is 17Ft megkezdet percenként. (Sőt 17Ft (13.6Ft + 25 % áfa volt tavaly, ami idei áfával 16.32Ft-ra kellett volna csökkenteni, de a pannon ezt benyelte magának.)

Voda adja nettó: 14Ft bruttó 16,8Ft megkezdet perc alapon.
Perc alapú és másodperc alapú számlázásnál átlagosan 25-30% különbség jön ki.
100% +25% +30%
N.: 14 17,5 18.2
B.: 16,8 21 21.8

Ezt megadják már 2-15 előfizetéssel, akkor 30 fős flottánál, én max Br. 20Ft másodperc alapú percdíjról beszélnék Br. 2000Ft teljesen lebeszélhető alapdíjjal + Br. 480Ft egymás közti ingyen hívással és 40 ingyenes belföldi SMS-el.

T-mobilnak az a szerencséje, hogy már valamennyire meg vagytok kötve a 30-as telefonszámokkal, de rosszabb esetben hűség idővel is.
Ha nincs hűség idő akkor ugyan számhordozással át lehet vinni más szolgáltatóhoz a 30-as számokat, az csak akkor kellemetlen ha egy olyan ügyfeletek hív sokat akinek T-mobilos számok olcsóban hívhatóak mint más mobil és számlájából kiszúrja.

[Szerkesztve]

(#10) Johnsones válasza Merlini (#9) üzenetére


Johnsones
tag

Szia,

egy nagyon kedves hölgy kereset meg a Vodafone-tól és a következő ajánlatot kaptam tőle:

Szolgáltatások 2 éves szerződés esetén
(HUF)
Belépési díj 0 Ft.

Tarifa:
Havidíj 800 Ft amely 100%- ban lebeszélhető*
Percdíjak
Hívás vagy átirányítás minden időszakban* 16,20
Profi hangposta hívása 7,70
SMS/darab 15,0

Tarifához választható opciók:
Vezetékes körzet hívása –az összes belföldi vezetékes számra vonatkozik
Havidíj 500 Ft amely 100%-ban lebeszélhető**
Hívás minden időszakban 8,0
Csoporton belüli hívások***
Havidíj 400
Hívás csoporton belül, minden időszakban 0
Kiegészítő szolgáltatások
Profi hangposta Ingyenes
Profi hang- és faxposta Ingyenes (külön kérésre)
Konferenciahívás Ingyenes (külön kérésre)
Híváskorlátozás Ingyenes (külön kérésre)
Részletes számla Ingyenes (külön kérésre)
*Bármely belföldi vezetékes vagy mobilszolgáltató hálózatába irányuló, nem emelt díjas hívások
**Az alapdíj csak akkor beszélhető le, ha a szolgáltatást minden előfizetésre megrendelik.
***A megállapodásban szereplő előfizetések összességére vehető igénybe
A számlázás 1 másodperces egységekben történik, az árak nem tartalmazzák az ÁFA-t.

(#11) Merlini válasza Johnsones (#10) üzenetére


Merlini
tag

:Y Voda rákapcsolt a céges piacra.

Mindezt 30 előfizetésre?
Figyelembe vették hívás forgalmatokat, tehát a céges flotta mennyit telefonál?

Vezetékes opcióban szimpatikus, hogy lebeszélhető kár, hogy csak akkor ha minden előfizetésre meg van rendelve.
Családtagok (főleg) nem szokták ezt felhasználni, és akkor csak felesleges havi kiadás.
Meg itt már elég olcsó az alap percdíj is belefér néhány vezetékes hívás (n.: 16,2Ft/perc-ért) is.

Pannon-os flottában vagyok (kb. 80-100 fős), ebből 3 előfizetésről jön/jött címemre a számla (sajátom+családtag+ismerős).
Kérdeztétek/felmerült számlát így küldjék ki, vagy csak egyben tudják?
Régebben a voda ezt nem tudta megoldani, de most fejlesztették a számlázási rendszert.
(Már tavaly nyár óta megy a fejlesztés, elég sok problémával, túlszámlázással.)

Váltotok erre? Vagy még továbbkülditek Pannon-nak, T-mobil-nak, adnak-e jobbat? :DD
T-mobilhoz nem köt titeket hűség?

(#12) Johnsones válasza Merlini (#11) üzenetére


Johnsones
tag

hűségünk van még.
mondtam a ügyfelesünknek, h mondjon egy számot, de ezt még nem tette meg.
Ha megmondja akkor látom, h merre érdemes mozdulni.

Azért az kitűnik, h a T-mobile ajánlata nem igazán veszi figyelembe az ügyfeleket.
Vagy ha igen akkor ez az áraikon nem tükröződik.

És akkor a készülékek árairól még 1 szót sem ejtettem.
A T annyit ad, h a listaárból 20%. Az akciósból 0%.
Amin még fentakadtam az a hívásátirányítás. A T-nél nem tudom most fejből, h mennyi, de durva árat írtak rá.

Ha lesz valami akkor majd írok. De a T-s ügyfelesünk szerintem nem sokat fog ezzel foglalkozni. Jött a nagy dumával, h engedélyeztetni kell az árakat, mert egyénre szabottak. Hát nem elírta az SMS árakat??? Szóltam neki és 5 perc múlva jött a javított verzió. :Y :Y :Y

(#13) Johnsones


Johnsones
tag

Sziasztok,

a flotta dolog sajna még nincs lefutva.
Eddig kaptam kb. 8-10 szerződést, de eddig mindegyikben volt valami hiba. :F :F

Kezdem feladni. Nem tudom, hogy üzletpolitika van ez mögött, vagy csak kifogtam egy rossz üzletkötőt.
Ha valaki tud egy jobb üzletkötőt, vagy esetleg egy üzletkötő olvassa akkor kérem jelezzen felém.


Köszi.

(#14) Johnsones


Johnsones
tag

uppancs...

(#15) Johnsones


Johnsones
tag

namégegyszer...
:)) :))

(#16) Johnsones


Johnsones
tag

szabi utáni uppancs...
:)) :)) :))

(#17) Lolek válasza Johnsones (#16) üzenetére


Lolek
aktív tag

Hello Miki,

Menj pannonhoz, mi is ott vagyunk és eddig semmi gáz sincs velük...
www.pgsm.hu és nézz körbe...:)

Üdv.

L

:D

(#18) Johnsones válasza Lolek (#17) üzenetére


Johnsones
tag

Szasz Lolka,

ha váltok akkor a vodához, mivel az összes készülékünk függő és ott vannak olcsó telefonok is.
Persze nem vagyok a váltás híve, de már kezdem feladni.
Hihetetlennek tartom, h ez így van, de megkaptam a 10. rossz szerződést is. Ami ugyan a mi javunkra volt rossz, de ha az un. engedélyezésen ez is átfutott akkor ugy xar a rendszerük ahogy van.
Nagyon azt érzem, h kit mennyire tudnak ''lehúzni''.
Továbbra is várom, hátha valaki illetékes hozzászól....

:Y :Y :Y :Y

(#19) ragazzo válasza Johnsones (#10) üzenetére


ragazzo
őstag

Ez nem rossz ajánlat, én kipróbálnám az biztos.Ha ennyit szívtál a Pannonnál, akkor nem érdemes tovább maradni náluk.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#20) Johnsones válasza ragazzo (#19) üzenetére


Johnsones
tag

mármint a T-mobile-nál...
:R :R :R

nem annyira egyszerű a váltás, és ezt a T is tudja.
innentől kezdve meg nem érdekli.
Sajna.
:F :F :F

[Szerkesztve]

(#21) Johnsones


Johnsones
tag

Hi all,

újabb fejlemények.
Sokadik telefonos és személyes egyeztetés után eljutottam oda, h megírtam az ügyfelesünknek, h részletesen írja le, h ha lejár aszerződésünk mire ésmennyi hűségünk lesz, mert lépni akarunk. Esetleg, ha ad egynormális ajánlatot akkor talán meggondoljuk, h maradunk.
Erre elég váratlan dolog történt.......felhívott és közölte, h örül, h nem akarunk váltani, mert fontosak vagyunk bla bla bla.....és átad minket egy másik emberkének.
Tehát kezdhetem elölről az új ügyfelessel az egész sztorit....
Most már én is kíváncsi vagyok, h mi van még ebben az egyszerű történetben......
:R :R :R :R

(#22) arpi001


arpi001
csendes tag

Sziasztok!
Az az igazság, hogy a családunkban senki sem dolgozik olyan cégnél ami nyújtana bármi féle flotta kedvezményt , ezért a Ti segítségeteket szeretném kérni! (leginkább Johnsones segítségére számítok, mert látom, Ő elég aktív)
A vodafonnál szeretnék előfizetéses szerződést kötni, de igazából egyik ajánlat se túl kedvező nekem. :F
Az lenne a kérdésem, hogy vajon megoldható-e, hogy valamely céghez, esetleg a Ti flottátokhoz csatlakozzak (mint csendes társ :D ) és hasonló kedvezményeket vegyek igénybe mint a Ti !?
Esetleg valami készülékkedvezmény nincs ilyenkor???
Tudom, hogy ez nagyon nagy kérés, de igazán fontos lenne nekem!
Már annak is örülnék ha elindítanátok az utamon, hogy hogy, kinél és miről érdeklődjek??? :R
Előre is köszönöm: Árpi :U

(#23) ragazzo válasza arpi001 (#22) üzenetére


ragazzo
őstag

Érdemes lenne szétnézni az ismerősi körödben.Pl ha valaki tanár vagy postás vagy ilyesmi.Akkor neki biztosan van kedvezménye.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#24) FR33


FR33
aktív tag

2040 FT havidíj
960 FT lebeszélhető
Minden mobilhálózatba éjjel nappal 22,8 FT
vezetékes körzetek : 9.6 FT
SMS : 18 FT
10 mp -es alapu számlázás
Egymás között a tagok 0 FT ( tesomék,apámék stb )

Ezt a flottát jobban megéri megvenni 2évre mint a sima vodafone selectet , ha eddig 4000 környéki feltöltés volt elég átlagban havonta ?

[Szerkesztve]

(#25) Johnsones válasza arpi001 (#22) üzenetére


Johnsones
tag

Szia,

sajna a flottánkban semmi változás még....hétfőn kellett volna, h jöjjön az új ügyfelesünk, a mindenféle földi javakkal megtűzdelt szerződéssel, de nem ért még ide (ma péntek van).
:F
Az, h milyen mobilt szeretnél (szeretnétek) a telefonálási szokásaidtól függ.

És persze, h mennyit költesz havi szinten telefonra. Havi 4000 Ft-ért szerintem nem érdemes előfizetést venni (és elkötelezni Magatokat 1-2-3 évre). Valamelyik feltötlős a célszerű. Ha esetleg többen is szeretnétek akkor szóba jöhet T-n kívül a másik kettő.

Mennyit és milyen irányban telefonálsz?
Sms-t mennyit írsz??

(#26) bububalazs


bububalazs
csendes tag

Sziasztok!

Én is sokat kerestem a mobil beszélgetésre valami olcsó megoldást és egy ismerősőm ajánlotta ezt az egyesületet, tagoknak tudnak adni kártyát nagyon jó percdíjakkal, és és egyesületen belül ingyenes a csoport hívás, nekem szinte az összes haverom már belépet, orákat beszélünk inegyen nagyon király, a többi hívás irány is bagó, más mobil 16 vezetékes 12, 30 sms ingyen, ja és emelet folyamatosan más jellegü kedvezményeket is adnak, nekem nagyon bevált olvassátok el http://netcontroll.org.

(#27) bebar


bebar
aktív tag

Én is beléptem! :)

(#28) rongaucho válasza bebar (#27) üzenetére


rongaucho
tag

A Netcontrollba? Milyen költségekkel jár a kedvezményes előfizu?

(#29) bebar


bebar
aktív tag

Igen, a NetControll-ba!

Ha egy kártyát szeretnél, akkor 5e. plusz 2 havi tagsági díj, azaz 7e. összesen.
Ha két kártyát, akkor 5e. több!

(#30) Soma01 válasza rongaucho (#28) üzenetére


Soma01
veterán

Ahogy én néztem kb. 2000 az előfizu+1000 a tagsági. Csak azt nem tudom lebeszélhető e valami az előfizetési díjból! A percdíjak nagyon jók amúgy!

(#31) igo2006


igo2006
csendes tag

Most, hogy a netcontroll becsődölt, szíves figyelmetekbe ajánlom a www.dugosugo.hu -t.
Nekik egy működő szolgáltatásuk van, ami mellé lehetsz flottatag.Én is netcontrollos voltam és miután elnémult a telefonom, egy már itt lévő barátom tanácsára hoztam át a számomat. Tök jó, korrekt és nem lehet ugyan ilyen balhé, mert mindenki a saját nevén előfizető, a dugóék nincsenek belekeveredve a mobilszolgáltatásba.

(#32) janoapo


janoapo
csendes tag

Akarsz 15 Ft/percdijat minden hálózatba, és egy nflottának a tagja lenni?-ha igen,irj:
add meg tel.számod,és hivlak:
nyakasagyas@freemail.hu

jano

(#33) igo2006


igo2006
csendes tag

Azért az ilyen baromi nagy és olcsó flottákkal vigyázzatok! Mi 1200-an már megégettük magunkat rendesen, bele ne menjetek egy olyanba, ahol nem magad vagy az előfizető is és a számlafizető is.

(#34) igo2006


igo2006
csendes tag

Tegnap kaptam egy körlevelet Dugósúgó-éktól, amiben értesítenek a tarifa további csökkenéséről. Nem írom ki ide, hogy mennyi, mert nem akarom, hogy esetleg lecsesszék őket érte, de privátban elküldöm ha kéri valaki.

(#35) janoapo


janoapo
csendes tag

Szóval,a Dugósúgó azért korrekt,mert a flottatag közvetlenül a mobilszolgáltatóval van összekapcsolva,a számlafizetéskor.
Nincs umbulda,tévedés,stb.
Korrekt a felépitése/átnéztem/,és átlátható.
Valószinüsitem,hogy csökkenni fognak a tarifáik,mert mostanában egy jelentős létszámnöverkedés várható náluk, ismerve a piacon lévő hasonló cégek ajánlatait.
Csak ajánlani tudom mindenkionek!

Jano

jano

(#36) Joe bácsi válasza igo2006 (#34) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nekem el tudnád küldeni priviben?

Előre is THX!!!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#38) ertz válasza error@c2.hu (#37) üzenetére


ertz
aktív tag

Csak ezért regisztráltál be, hogy ezt leírd egy egy éve halott topicba?
Képzeld el, hogy máshol flottán belül ingyen beszélnek egymással. :Y
Te őrült...

(#39) Magnum_ válasza ertz (#38) üzenetére


Magnum_
nagyúr

régi már a regisztrációja.

I humbly and respectfully decline™

(#40) ertz válasza Magnum_ (#39) üzenetére


ertz
aktív tag

Hmm, akkor lehet hogy jót akart csak nekem nincs túl jó reggelem. :DDD
Azt hittem egy ilyen egyhozzászólós, eltűnős, hasznot-szeretnék-húzni-belőletekes.
De sorry ha nem igy van, és várjuk a részleteket a csomagodról. Hátha ebben is van ingyenduma. :D

[ Szerkesztve ]

(#41) Magnum_ válasza ertz (#40) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez az egy hsz-e van ettöl függetlenül :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#42) nimfas


nimfas
addikt

én is megkaptam ezt a mail-t....

12 Ft másodperc alapon... 60db sms ingyen/hó....

3500 Havidíj... 1800 lebeszélhető.... egymás közt ingyen....

jah... és 5000-10000 eFt letét...

Ki mit tud erről? nem kamu?
Meglévő számot is be lehet vinni???

Előre is köszi a válaszokat !

Nimfas

(#43) viszkis


viszkis
csendes tag

Hali!

Tudna valaki segíteni, hogy a DPI flottába hogyan lehet bekerülni?

THX,
Attika

(#44) Joe bácsi válasza viszkis (#43) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mi az a DPI?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#45) Latzy_7


Latzy_7
csendes tag

Sziasztok!

Mi ezt (www.azonvelemenye.hu) választottuk elsősorban azért mert
- ide bárki csatlakozhat (szó szerint értendő, nincs semmilyen korlát!),
- kedvezők a percdíjai (részletesen a honlapon),
- a teljes havidíj lebeszélhető (!),
- és másodperc alapú a számlázás (ami ma már kuriózumnak számít),

További előnye, hogy hamarosan cégek is csatlakozhatnak.

Üdv, Latzy

(#46) Latzy_7


Latzy_7
csendes tag

Igaz, ezt mint alapító mondom, ezért várom a Ti észrevételeiteket is. Mert mi "Adunk az Ön véleményére!"

Röviden még annyit, hogy a szolgáltató partnerünk a Vodafone, velük kell szerződni. A tarifák ugyan nem publikusak, de (hírleveles feliratkozás után) megismerhetők.

Néhány jellemzője:
- teljes havidíj lebeszélhetőség,
- másodperc alapú számlázás,
- a klubon belül 0Ft,
- kifelé is kedvező (a havidíj felhasználás után csökkenő!) tarifák,
- korlátozás nélkül bárki számára elérhető (kisebb cégeknek is),
- alacsony (600Ft/hó) klubtagsági díj.

Mindezért cserébe havonta 5 SMS válaszadást is vállalni szükséges! (Erre majd akkor kerül sor, ha elértük a megfelelő nagyságot (várhatóan egy-két év).

Bizonyos határokon belül további infóval is készséggel szolgálok.

(#47) nimfas válasza Latzy_7 (#46) üzenetére


nimfas
addikt

Milyen percdíjak vannak hálón belül-kívül, sms... esetleg ingyen mennyi?
Vmi részletet ;-)

Előre is köszi!

Üdv.
G.

(#48) ertz válasza nimfas (#47) üzenetére


ertz
aktív tag

Ha regisztrálsz az említett oldal hírlevelére akkor tényleg meg tudod nézni. Én is megtettem, de nekem nem jöttek be se a havidij se a percdijak tekintetében. Azt még hozzátenném ha valaki elsiklana felette, hogy az oldalon közölt árak NETTÓ árak...

(#49) nimfas


nimfas
addikt

Tehát lényegében becsengetek:

2400 Ft regisztrálási díjat, 600 Ft/hó tagdíjat (6 hónapot előre :-)) (2400+3600=6000 Ft)

S ekkor telefonálhatok havi nettó 2700 Ft-ért (Bruttó 3240 Ft) erejéig 22,8 Ft-ért ami az alapdíj lejárta után 19,44 Ft és az SMS 18 Ft.

Hát..... most Voda Bonuszom van.... ott nincs ilyen macera, igaz elég rendesen megcsorbították a díjcsomagot :-D

(#50) ertz válasza nimfas (#49) üzenetére


ertz
aktív tag

Na akkor legalább már nem csak szerintem marhadrága ez az itt reklámozott 'überjó' csomag. :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.