Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239851) Kendek válasza Bad Pritt (#239844) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az Iron Man VR-ért is kár, mert bár nyilván kevésbé, de én azért azt is várom. :(

<-ƘƘ->

(#239852) KaitouP válasza Bad Pritt (#239849) üzenetére


KaitouP
veterán

Majd PS5-re lesz belőle valami, vagy a konzolokat is csúsztatják majd.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#239853) callmeakos válasza Bad Pritt (#239849) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pont a napokban gondolkodtam hogy itt az ideje előrendelni. Áldom az eget hogy nem tettem meg. Még akkor se ha pont erről a játékról van szó. De ebből se lesz semmi nyár végéig.

All→M8

(#239854) mango21 válasza Bad Pritt (#239849) üzenetére


mango21
csendes tag

Én is visszamondom. Szuper. :(((

(#239855) Scholes9 válasza oriic (#239846) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ez fasza :U :((

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#239856) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Store-on rendeltem elő a Last of Ust, már nem elérhető store-on, de a pénzt nem kaptam vissza a walletra. Ilyenkor mi a teendő? Várni kell vele, vagy support? :F

(#239857) #21123072


#21123072
törölt tag

Hát, ha már ennyit csúszik folyamatosan, akár meg is várhatom az első leárazást most már, oly mind1. A maradék hype is kihalt bennem.

[ Szerkesztve ]

(#239858) felixo válasza oriic (#239846) üzenetére


felixo
őstag

Na frankó, épp ma rendeltem elő. :W
Ghost of Tsushima is tuti csúszni fog. :O

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#239859) Villa7


Villa7
tag

Őszig lesz egyáltalán AAA cím megjelenés?

(#239860) Wesder válasza oriic (#239846) üzenetére


Wesder
félisten

Ha màr a finishben vannak, digitàlisan nem tudjàk kiadni, aztàn majd jön a lemezes? :F
Mert ugye a digitàlishoz semmilyen logisztika nem kell.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239861) Neoteric válasza RangerFox (#239856) üzenetére


Neoteric
addikt

Hogyhogy nem elerheto? Sztem csak valami ideiglenes dolog, US storeon tovabbra is fent van.

PSN: ne0teric_sAN

(#239862) ldave


ldave
félisten

Mi értelme van amúgy az előrendelés lemondásának? Fizetni úgyis csak akkor kell, amikor megkapod, nem?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#239863) oriic válasza Wesder (#239860) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem értek hozzá, nyilván megvan az indokuk. Jason Schreier szerint a forrása azt mondta, hogy a játék lényegében kész van. Gondolom lenne anyázás, felháborodás, ha digitálisan megjelenne, lemezesen meg jóval később.

Live-Die-Respawn

(#239864) erahurka válasza oriic (#239843) üzenetére


erahurka
félisten

Kár hogy itthon nincs egy menő PS magazin, simán venném ha tényleg jó lenne.

(#239865) Wesder válasza ldave (#239862) üzenetére


Wesder
félisten

PS-en digitàlisan azonnal vonja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239866) Wesder válasza oriic (#239863) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de a mostani helyzetben szerintem megérthető hogy a retail most akadozik. Értem én hogy van akinek azért nem jó a digit mert nem lehet eladni, de ebben az esetben meg akkor lehetne 40€ a digit és anyàzàs is kevesebb lenne szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239867) oriic válasza Wesder (#239866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint írtam, nem értek hozzá sajnos, így nem tudom mi lenne ha digitálisan megjelenne. Gondolom méretes anyagi kiesés lenne ez a Sony-nak és a fejlesztőknek is (Hiszen mai napig millióan veszik a dobozos, lemezes játékokat), így ezt nem engedhetnék meg maguknak.

Live-Die-Respawn

(#239868) #21123072 válasza oriic (#239863) üzenetére


#21123072
törölt tag

Az lehet, hogy basically kész van, csak éppen nem győzik kiírtani a bugokat.
Nyugodtan megjelenthetett volna csak digitálisan, kisebb lett volna az anyázás, mint most.

(#239869) cyberkind válasza #21123072 (#239868) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy, egyszerűbb lett volna a nyilvánvalót közölni, a PS5-el együtt jön és kész.

Paranormal Cocktivity

(#239870) RangerFox válasza Neoteric (#239861) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát magyar store-on egyáltalán nincs fent, ha rákeresel, a könyvtárban a megvásárolt elemeknél meg ha rámegyek, akkor csak egy "nézz vissza később" blank paget kapok. És egyből levonta az összeget. Írtam egy mailt a supportnak, csak persze leterheltek, így kíváncsi vagyok, hogy mikor kapok választ tőlük...

(#239871) Wesder válasza oriic (#239867) üzenetére


Wesder
félisten

Ők tudjàk igaz, hogy mi merre.
Szerintem nem lesz akkora visszhangja ennek. Most egy kicsit morognak az előrendelők, de startnàl ez szerintem nem nagyon fog làtszani.

Ha tegnap raktàk volna ki, lett volna tényleg anyàzàs, mert mindenki poénnak fogta volna fel.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239872) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sony legutóbbi bejegyzése Twitteren:

"Currently, there are no other delays to report, but we'll keep you updated."

Live-Die-Respawn

(#239873) Bad Pritt válasza ldave (#239862) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elment a kedvem a játéktól, special editiont rendeltem elő, így legalább valakinek lesz esélye ilyet szerezni, ha bízik még a fejlesztőkben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239874) RangerFox válasza oriic (#239872) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kizártnak tartom, hogy 1 hónapon belül, a Tsushima megjelenéséig megoldódnának a gondok...

(#239875) #21123072


#21123072
törölt tag

Sztem bullshit a covid miatti késés, de majd utólag elhiszem, ha egyetlen játék sem fog megjelenni a Sony istállóból mondjuk őszig.

(#239876) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jöttek új képek legalább...

Live-Die-Respawn

(#239878) Wesder válasza oriic (#239876) üzenetére


Wesder
félisten

Ez olyan, mint amikor azt mondja a pincér hogy kicsit tovàbb kell vàrnom a megrendelt vacsoràmra, de addig itt egy képes étlap hogy legyen mit nézegetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239879) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Késik a The Last of Us Part II.
Teljesen érthető.Amerikában - ami ugye a legnagyobb piac - nyáron nagyobb gondja is lesz az embereknek, mint egy játék csúsztatása.
Gondolkodjatok kicsit higgadtabban.Ez a jelenlegi helyzetben nem a világvége.Sőt...

(#239880) belan válasza oriic (#239876) üzenetére


belan
addikt

Alig várom jöjjön a játék imádom! Sajnos késik de ez van remélem nem sokat késik!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#239881) Carlos Padre válasza #21123072 (#239875) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért azt is be kéne látni, hogy a világ nagy részén a potenciális vásárlókat anyagilag is érinti a pandémia, jól hangzik, hogy most van bőven idejük játszani, mert úgyis otthon ülnek, csak épp millióknak a legkisebb bajuk is nagyobb annál, hogy kijön e időben bármelyik játék, mert megélhetési gondjaik vannak, munkanélküliek lettek, pár családtag haldoklik a szomszéd szobában vagy éppen gyászol. Néha tényleg fogom a fejem mennyire rózsaszín buborékban él (itt) a gémerek egy része nulla empátiával. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239882) ldave válasza Bad Pritt (#239873) üzenetére


ldave
félisten

Bocsi, ezt én nem értem. Júniusban még jó lett volna, ha szeptemberben jön akkor meg már minek?

A Slime draws near! Command?

(#239883) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#239881) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.Előre szólók, hogy év végén sem lesz ps5/xbox megjelenés.Ez szerintem borítékolható.Ez van.
De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#239884) Deck válasza Carlos Padre (#239881) üzenetére


Deck
titán

És ProEvoFan +1 :R

PS5

(#239885) Carlos Padre válasza ldave (#239882) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehet úgy érzi, hogy szeptemberben már nem is fog élni. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239886) #21123072 válasza Carlos Padre (#239881) üzenetére


#21123072
törölt tag

Miközben fogod a fejed, próbáld értelmezni a logisztikai gondok kifejezést, meg hogy mindenki egyszerre élvezhesse.
És nem háborgok, meg ilyenek, csak leírtam, hogy sztem bullshit az indok.
Amúgy meg apám, eddig pont leszartad, hogy ugyanúgy milliók haltak éhen akár Afrikában, zárták koncentrációs táborba az embereket Kínában, de most hirtelen rózsaszín buborék van, mi?

(#239887) saelin válasza #21123072 (#239875) üzenetére


saelin
veterán

Azért a home office eléggé lassítja a folyamatokat... legalábbis nálunk cégnél biztosan.


BiggusDickus
Szépen kérlek benneteket hogy ebbe ne menjünk bele!

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239888) Bad Pritt válasza ldave (#239882) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kb igen. Csúsztatják, tologatják, ki tudja, kamuznak-e, ténylegesen milyen gondjaik vannak a játékkal... Ez a generáció tele volt hatalmas baklövésekkel, néhányba sajnos én is beleugrottam (Arkham Knight PC-n, Mass Effect Andromeda pl), úgyhogy manapság már hamar alábbhagy a lelkesedésem egy-egy játéknál. Most is ez történt. Majd olcsóbban jó lesz, ha tényleg megéri.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239889) #21123072 válasza saelin (#239887) üzenetére


#21123072
törölt tag

Akkor meg miért nem azt írták?

(#239890) Carlos Padre válasza #21123072 (#239886) üzenetére


Carlos Padre
veterán

No offense, nem személyesen neked szántam, csak most bukott ki, bocs.

(egyébként bekeidőben is sokat foglalkozom Kínával és úgy a világ helyzetével, csak azt nem látod, mert nem járunk azonos topikokba.)

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239891) Wesder válasza #21123072 (#239889) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen. Egy kicsit màshogy hangzana ha azt írtàk volna, hogy home officeban nem tudjuk tartani a tempót, ezért egy kicsit csúszunk. Sorry.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239892) ldave válasza Bad Pritt (#239888) üzenetére


ldave
félisten

Mert a Sony ezt a generációt végig kamuzta :U

A Slime draws near! Command?

(#239893) Imilenni válasza Wesder (#239860) üzenetére


Imilenni
addikt

Kétlem hogy ez lenne a baj, egyszerűen nincsenek vele készen.
A szoni fanok ugyanúgy vennék, én gondolkodtam benne hogy megveszem digitbe a legnagyobb verziót, de kösz nem. Majd használtan lemezzel.
Ps5 is sztornó, majd használtan ha megunta valaki :(((

Press "F" to pay respects.

(#239894) Bad Pritt válasza ldave (#239892) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem kamuzta végig. Most viszont nem hiszek a fejlesztőknek/fejlesztőkben.

Nem igazán értem, miért kell így túlragozni azt, hogy bennem elmúlt a lelkesedés a játék iránt. Nem hirtelen döntés volt ez, az elmúlt fél év adott rá elég okot.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239895) Wesder válasza Imilenni (#239893) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàból mindegy mi az. Viszonylag időben szóltak hogy csúszàs lesz megint. Gondolom màr tegnap is szólni akartak, csak az nem vette volni ki jól magàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239896) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#239894) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Valahol vicces, hogy eddig simán beszoptad a kamukat, most meg mikor tényleg komoly és igazi okok vannak meg tamáskodsz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239897) Imilenni válasza Wesder (#239895) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze.
Nyár végére beígérik, aztán majd halasszák még és majd PS5 előtt jön...

Nem IT cégnél dolgozom, a home office meg sem kottyant itt az embereknek, minden úgy megy ahogy szokott.
Persze gondolom náluk nehezebb, de hát biztosan volt terv a home office-ra, már akkor amikor kiderült hogy mekkora a vírus (febr környékén) és már április van....

Lehet mondani hogy jaj szegény fejlesztők, de kérlek, azért ezt ne.
Bejelentették a februárt, szaladt mindenki előrendelni, aztán halo még egy negyed évet csúszunk, aztán valószínűleg megint? :F

Press "F" to pay respects.

(#239898) Bad Pritt válasza Carlos Padre (#239896) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Utolsó csepp kifejezés mond valamit?
Értem én, hogy szar a helyzet a világban, és nem egy videojáték a legfontosabb, de ezzel legitimáljam az előrendelést, mikor már annyira nem izgat a játék maga?
Valahol az is vicces, hogy az elmúlt fél év Last of Us hírei után még magyarázni kell, miért lesz az ember szkeptikus a játékkal szemben. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239899) Wesder válasza Imilenni (#239897) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de ettől rosszabb lesz majd a jàték? Nem hiszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239900) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#239898) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogyne érteném, amit nem értek azt az, hogy elvileg felnőtt emberek vagytok és mégis hisztis gyerekként veritek földhöz a seggeteket, hogy akkor nem is kell.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.