Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238301) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az F1 hivatalos oldala jelentette be, hogy 1 hónapig ingyen játszható az F1 2019 Xbox One-on és Playstation 4-en:

Letöltés:
Xbox One
Playstation 4

(a demót kell leszedni, ami 1 hónapig a teljes játékot jelenti)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#238302) Wesder válasza saelin (#238292) üzenetére


Wesder
félisten

Jó a zene alatta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238303) sting2 válasza Kicsimix (#238266) üzenetére


sting2
addikt

Baromira jönnék, de valamiért nekem nem olyan "egyértelmű" ez a cím, pedig nagyon kedvelem a Taktikus, csapatalapú , fegyelmezettebb - Fps stuffokat.
Halo - L4Dead - Destiny "veteránként" magam is keresem egy jó ideje a napi betevőt de, manapság mindenki a "tucat" Military Battle Royal vagy a Doom féle (ami csak is monitoron működik vagy garantált a hányinger, gyorsaság undor - 42 coll felett) aprításban merül el.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#238304) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen nagyon röhögtem tegnap. [link] :) "így akartam"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238305) marilllyo válasza Xaels (#238282) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugye? Nem tudom folyamatosan tolnj...muszáj néha egy kis pihenő mert sok.... A platformer részek bejönnek nagyon de valahogy a harc már túl színes nekem.. Az ammo hiány kúr fel állandóan... Kizökkent a ritmusból ha fűrészelni kell. Ettől függetlenül patkó lesz... Meg hát tetszik... Csak kicsit sok..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238306) hombre[EU] válasza Xaels (#238299) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ennyire lassú lett a Doom? A gravitáció ereje lehetne nagyobb,mert naaagyon lassúak az esések miközben a dash/dodge pony jó...szerintem ezt elmérték

Life, Uh, Finds A Way

(#238307) RangerFox válasza hombre[EU] (#238306) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Direkt lehet lassítani a levegőben.

(#238308) Xaels válasza hombre[EU] (#238306) üzenetére


Xaels
félisten

Nem, sokszor aktív az egyik rúna ami ha nyomom az L2-t lelassítja az időt. Egy másik meg felgyorsít Glory Kill után. Nagyon sok a lehetőség, a variációk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238309) erahurka válasza Mezcal (#238267) üzenetére


erahurka
félisten

Én? :F Nem értem amúgy, nyilván nem olyan cuccot vennék elő amiből van már jobb, hanem ami csak arra van és nincs folytatás vagy ilyesmi. Régi God of Warok pl, volt egy nagyon király F1-es játék is a 2005-2006-os szezon körül, egy Simpson családos nagyon jó platformer, az Afro Samurai című borzalmas de mégis egészen szórakoztató hack n slash. Dante's Inferno akár. Vannak azért gyöngyszemek amiket jó lenne elővenni néha. Persze megvan még a PS3-am de hányok már a menü működésétől, annyival királyabb a PS4 ilyen szempontból.

(#238310) Xaels válasza marilllyo (#238305) üzenetére


Xaels
félisten

Jók a platformer részek, összetettek amire egyáltalán nem számítottam egy DOOM játéknál és nem is túl könnyűek. Hányszor van, hogy tölteném ólommal a dögöt azt hirtelen csak fűrész van a kezemben :DDD és mehet a fogócska valami kis szar után. A multit még mindig nem tudom hova tenni, hogy csak BattleMode, nem mintha a sztori mellett mennék darálni multiba, mert inkább lenyugtatónak Warzone vagy Hunt kerül elő de így nem lesz hosszú életű.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238311) hombre[EU] válasza RangerFox (#238307) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jaaa,akkor semmi.

Life, Uh, Finds A Way

(#238312) marilllyo válasza Xaels (#238310) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen egyébként nekem is ez a Tdm hiánya...ez nagyon fájó pont... Ennyi igazán illett volna. Nem értem amúgy, hogy miért kell erőltetni az aszimmetrikus pvp -t. Bejött ez valaha is valakinek??? (Hosszú távon..)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238313) Xaels válasza marilllyo (#238312) üzenetére


Xaels
félisten

A TDM is, de hogy semmi más sincs az fura pedig szerintem voltak a 2016-osban is egész jó módok meg azért vannak kreatív koponyák, lehetett volna pár újdonságot kitalálni. Gondoltam, rácuppanok majd COD helyett de így semmi esélye. Mekkora lenne egy DOOM BR ahol minden halott random démonná változna míg csak 1 Slayer maradna :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238314) hjtz4t3wrseg válasza Wesder (#238302) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Rocky 7 ;]

(#238315) stilo18 válasza l.skywalker (#238301) üzenetére


stilo18
addikt

Köszi szépen az infót :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#238316) Bad Pritt válasza saelin (#238292) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez tényleg jó lehet, figyelni fogom. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238317) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#238157) üzenetére


sutyesz96
őstag

Milyen HDMI-t vegyek, ami megbízhatóan átviszi a 4K jelet (nem dobálja el a képet random időközönként)?

Ez a kérdés valahogy elkerülte mindenki figyelmét..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#238318) @rglaaf válasza Xaels (#238313) üzenetére


@rglaaf
veterán

Egy 5v5 CTF-et simán el tudnék képzelni mint a régi aréna shooterekbe, van dodge platformok zegzugos pályák dehát ez már nem divat manapság

PSN:BiZzare_0 ️

(#238319) mrThomi válasza markknight (#238288) üzenetére


mrThomi
addikt

Értem köszi, akkor ez van. Marad a trailer nézés a yutubon

Nothing Phone (2a)

(#238320) erahurka válasza l.skywalker (#238301) üzenetére


erahurka
félisten

Trófeákat megadja? 30 nap alatt szerintem bőven platkózható ha rámegy az ember.

(#238321) james001


james001
veterán

Resi 3 demót én is kipróbáltam csütörtökön,és nekem nagyon bejön. A 3. rész amúgy is a kedvencem,Jill bébit is imádom,szóval ez a remake több mint ejakuláció nekem ;]
Az hogy a Nemesis nem egy lomha fadarab mint Mr. X volt a 2-ben,az egyáltalán nem baj,az eredetiben is sokkal mozgékonyabb volt. Az "új" dizájnja is tetszik,jól néz ki azzal a szemeteszsákkal a mellkasán :P
Csak sajna nagyon messze van még április 3 :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#238322) bmakszim


bmakszim
senior tag

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy PS4 FIFA20 csomagot. Valahonnan volt már egy PSN fiókom az email címemmel regisztrálva, így azt kezdtem el használni.
Ma vásárolni szerettem volna a magyar Storeban, de meglepődve tapasztaltam, hogy UK van beállítva a PSN fiókom országaként és ezen nem is tudok változtatni. Így viszont csak UK Storeban tudok vásárolni.
Csináltam is egy magyar fiókot. Hogyan tudnám a továbbiakban ezt a magyar PSN fiókot használni, úgy hogy megmaradjanak a FIFA20 beállításaim és mentéseim is? Ki tudom valahogy cserélni a PSN accountot a PS4 offline profilom mögött?

(#238323) Kendek válasza bmakszim (#238322) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékbeállítások és játékállás mentések nem mozgathatóak az account-ok között. Titkosítva van minden adat, és hozzá van rendelve az eredeti profilhoz. Annyit tudsz tenni, hogy a magyar fiókoddal vásárolsz, és mivel az elsődleges konzolon osztódnak a tartalmak, az UK-val folytatod a játékot.

<-ƘƘ->

(#238324) saelin válasza sutyesz96 (#238317) üzenetére


saelin
veterán

Igazándiból bármelyik hdmi 2.0-ás kábel megteszi. Ha dobálja a jelet, akkor ott hibás a ps4 hdmi portja.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238325) bmakszim válasza Kendek (#238323) üzenetére


bmakszim
senior tag

Értem. Köszi a tippet!

(#238326) sutyesz96 válasza saelin (#238324) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez kizárt, mivel egyik HDMI-vel dobálja a jelet, másikkal meg nem. :) Illetve amelyikkel eldobja a jelet, az laptoppal csatlakozva szintén eldobja.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#238327) Peace válasza sutyesz96 (#238317) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is azt mondták, hogy bármelyik megteszi. Aztán 5 hónap után elszállt a sima kábel és nem vitte át már a HDR-t sem. [link] ezt ajánlották aztán. Megvettem, azóta szépen működik minden.

(#238328) Kendek válasza sutyesz96 (#238326) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az azt jelenti, hogy nincs megfelelően leárnyékolva a kábel. A külső zavaroktól széteshet a jel, aztán pár pillanat múlva helyreáll. Szóval nem ugyanolyan minőségű az összes kábel, ha a Pro rakoncátlankodik, akkor érdemesebb lehet tesztelt, Premium tanúsítvánnyal rendelkező vezetéket venni. A gyárilag mellékelt HDMI kábel nem ilyen, szóval akár azzal is lehet probléma (bár a Sony nyilván tesztelte az alkalmatosságát).

<-ƘƘ->

(#238329) RangerFox válasza erahurka (#238320) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem ad trófeákat sajnos.

(#238330) Tdizsolt válasza l.skywalker (#238301) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi, szedem is! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#238331) saelin válasza sutyesz96 (#238326) üzenetére


saelin
veterán

Akkor tévedtem. A Kendek által ajánlott prémium jelzésű kábelek viszont nem rossz ötlet. Azt hiszem nekem is ilyen van, ezt adták a monitorhoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238332) Tdizsolt válasza sutyesz96 (#238317) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nekem ilyen van, csak 3m-es,teljesen bevált:
[link]

Psn ID: Tdizsolt

(#238333) ProEvoFan válasza syler123 (#238296) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van könnyítésre lehetőség.
Resident Evil 2 All In-game Rewards Unlock [link]
Van benne örök lőszer három fegyverhez. 750 forint.
;)

(#238334) erahurka válasza RangerFox (#238329) üzenetére


erahurka
félisten

Bah, akkor kihagyom. PC-re megvan, mentem is vele már majd' 3 szezont. Kár hogy egy frissítéssel túltolták a gumikopást és elvettek a hátsó tapadásból, azóta szenvedés minden verseny nekem.

(#238335) Peace válasza ProEvoFan (#238333) üzenetére


Peace
nagyúr

Mr. X akkor is megpakol rektálisan. :DDD

(#238336) Szabi® válasza Scholes9 (#238284) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát valami Relevations féle nyugdíjasabb játékmenetre számítottam.
(nem ismerem az eredeti koncepciót)
Elég nagy királynak hittem magam amikor kinyítottam a shotgunt rejtő szekrényt,nem tartott sokáig az öröm :D

#238287) wolf13 Ez a bácsi nem kedves....

(#238289) Peace Sajnálom ha bele gázoltam a lelkivilágodba a véleményemmel.Én azt szeretem ha a magam tempójába haladok,gondosan átnézek mindent.Ezt ebbe a formába lehetetlen kivitelezni.Amúgy nagyon tetszene a játék.

(#238296) syler123 +1 :R

(#238337) Peace válasza Szabi® (#238336) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tettél semmi ilyet. Csak az agyam nem képes feldolgozni a felvetést sem. :DDD Mármint, hogy RE3-ból vegyük ki Nemesis-t, hogy mindenki a saját tempójában tudjon haladni.

(#238338) Szabi® válasza Peace (#238337) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért ha egy kicsit utánna jársz a témának nem vagyok ezzel egyedül,a nemesis jelenlétére rengetegen panaszkodtak a resi 2 remaknél is,ha csak nekem lenne ezzel bajom nem készült volna pc-re több mod is ami eltávolítja,kiszedi, stb :) Rengetegen kampányoltak hogy easybe ne legyen benne,vagy legyen kikapcsolható.

(#238339) Bencus88 válasza Krisz0630 (#238269) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan ezt éreztem én is akkor nem velem van a gond, ott töröltem is de addig nagyon tetszett :) Majd teszek rá egy próbát ha lemegy az ára.

(#238340) 3L1T3 válasza Szabi® (#238338) üzenetére


3L1T3
addikt

Nekem teljesen kimaradt az eredeti, de a RE2 Remake-nél én is úgy éreztem, hogy addig amíg nem jelenik meg Mr. X - Tyrant sokkal élvezhetőbb , felfedezhetőbb a játék. Ahogy megjelent utána akaratlanul is elkezdtem rohanni, hogy folyamatosan meneküljek és elvette a felfedezés élményét. Végig vittem, de utána teljesen más hangulata volt a játéknak.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#238341) Bad Pritt válasza 3L1T3 (#238340) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig az a vicces, hogy nem ér utol. Nem kell jobban sietni, szimplán nem kell vele foglalkozni, ránézni, ilyesmi. Van több videó yt-on, ami ezzel foglalkozik, végig lehet tolni az egész játékot sétálva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238342) Szabi® válasza 3L1T3 (#238340) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze mert elég részletesen kidolgozott lett a 3 is,amit akarva akaralanul is mindenki fel akar fedezni,de ebbe a running stilusba kivitelezhetetlen.Menedék szobákból is nagyon kevés van a 3-ba, (elözetesek ezt írják) Ha a mr x-et lehet offolni,azonnali vétel,ha nem akkor nem kínlódok inkább vele.Elég sok game vissza van még a current genből.

(#238343) mango21 válasza 3L1T3 (#238340) üzenetére


mango21
csendes tag

Én végig sem vittem. Részben emiatt, részben pedig azért, mert a zombiknál nem tetszett, hogy volt amikor elég volt 1 fejlövés, máskor meg 5 is kevés volt.
Ezek számomra idegesítő “hibák” voltak. Pedig ezeket leszámítva tetszett, de inkább eladtam.

(#238344) sutyesz96 válasza Peace (#238327) üzenetére


sutyesz96
őstag

, Peace, Kendek, Tdizsolt, köszi szépen a segítséget srácok!

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#238345) mrThomi


mrThomi
addikt

Tudom hogy most mindenki Doomozik, de balaki közületek játszott a Rage 2 vel ? :D
Ha igen nem tudja mi ez és hogy lehet ide eljutni ? Próbáltam a vizenen átmenni de visszadob a nagy terkepre. Valami extra mapra gondolok de eddig nem jöttem még rá :F

Nothing Phone (2a)

(#238346) saelin


saelin
veterán

Netflixen baxot jó volt most a Castlevania 3. évada. Miért nem készült erre a genre AAA Castlevania játék? Egyáltalán miért nem készül?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238347) Peace válasza mrThomi (#238345) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem ismerős, nem jártam erre. Alapjáték vagy DLC? Én csak az alapot vittem végig.

(#238348) Peace válasza saelin (#238346) üzenetére


Peace
nagyúr

Jöhetne igazán, az animét imádom!!!

[ Szerkesztve ]

(#238349) Steve1207


Steve1207
veterán

Fú srácok, ez a DB FighterZ Snake Way S-es szint meglett végre :D Már csak a Zenik maradtak és az 530,000 BP, max, de eddig olyan ellenfeleim voltak, hogy sorra vesztettem a meccseket, így inkább felejtős kategória lesz.

.

(#238350) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Sziasztok!

Egér+ Billentyűzet van 20 ezer Ft alatt amit lehet ajánlani? Nem verseny szintre csak hogy ne kontrollerrel kelljen FPS-eznem. :DDD Esetleg átalakítók mennyire funkcionálnak jól?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.