Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238751) Frod


Frod
addikt

Nekem a Control egy nagy vágyam, de hála a csökkentett számú lemezes kiadásnak kevés helyen kapható / még mindig borzalmasan drága -> emiatt használt példány is alig van belőle.
Plusz valamiért a Store-on sem nagyon szórták még meg akciókkal.
Majd ha dlc-stül lesz 10e környékén, addig várok.
(A Foundation ugye holnap érkezik is!)

Do you see the white shadow?

(#238752) .LnB válasza hombre[EU] (#238749) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a legvégén, ahol olyan vörös minden már , na ott azért újra kellett próbálnom párszor, de az se volt olyan őrjítően nehéz. Igaz, én elég tankos karaktert csináltam. Minden pontot a védelemre/HP-ra nyomtam el.

(#238751) Frod
Igen, elég kevés lemezes példány van belőle. Nekem is kellett egy kicsit kocsikáznom amikor megjelent, hogy tudjak egy példányt venni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238753) laci1117


laci1117
tag

Akinek lenne kedve csapatban nyomulni Warzoneban dobjon PM-et :) Esténként mehet pár kör, hétvégén meg főleg :)

(#238754) hombre[EU] válasza .LnB (#238752) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem egyértelmū volt melyik az OP build :D
Dobálást spameled míg van energia,majd kilövöd a "tárat", addigra betölt az energia ésígytovabb...talán a legnehezebb része a repkedō ellenfelek voltak az inkonzisztens framerate miatt

Life, Uh, Finds A Way

(#238755) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Sony's pitches to developers as it attempts to turn playing a PS5 game into something "as easy as Netflix." teljes cikk: [link]

Nos, egy rohadt egyszerű dologgal kellene kezdeni. A céglogók, animációk elhagyásával a játék indítását követően. Gondolom az epilepsziás roham figyelmeztetés kötelező. Az oké. De én még csak olyan játékkal se találkoztam, ahol ezek az "intro"-k kikapcsolhatóak. PC-n ilyen opció szokott lenni, ha nincs, akkor meg csak ki kell törölni pár file-t. Engem eléggé idegesít, hogy minden indítás után ezeket a videókat el kell nyomkodni. Sőt van olyan játék, ahol az opening trailert kezdi el lejátszani a játék automatikusan, minden indításkor.
Szal' ezeket el kellene felejteni. Elég a sok Íjésport cünögém-ből már. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238756) KaitouP válasza .LnB (#238755) üzenetére


KaitouP
veterán

De jó is volt az a korszak - az EA Games szempontjából mindenképp - amikor úgy indult ez EA égisze alatt készült játék, hogy "Íjésport cünögém". :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238757) .LnB válasza KaitouP (#238756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most meg úgy indul, hogy minden egyes indításkor kiválasztod a nyelvet. :DDD Vagyis az NHL20-nál ha jól emlékszem úgy van, és a 19-nél is. Az se kis ökörség azért... :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238758) Carlos Padre válasza .LnB (#238757) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az nem baj, az Ubi játékok idióta megoldása volt, hogy előbb lement a prológus és csak utána lehetett belépni a menübe és bekapcsolni a feliratot :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238759) KaitouP válasza .LnB (#238757) üzenetére


KaitouP
veterán

Az se kis ökörség azért... :(((

Hát nem, egyetértek. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238760) .LnB válasza Carlos Padre (#238758) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem baj? Egy sport játéknál? Ki az aki minden egyes indításkor más nyelvet választ? Vagy miért jó? Sub lehetne alapértelmezetten ON, aztán aki akarja, az kikapcsolja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238761) RangerFox válasza Carlos Padre (#238758) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Fun fact, hogy pl. a Witcher 3 is ilyen :)

(#238762) Carlos Padre válasza .LnB (#238760) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja hogy minden egyes indításnál? :D Hát az elég epic design fail :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238763) .LnB válasza RangerFox (#238761) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha a Witcher olyan, akkor az úgy van jól! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238764) .LnB válasza Carlos Padre (#238762) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát nézd meg! [link]

De ott a Siege is, azt te is ismered. Figyelmeztetés, még egy felirat, intro, és akkor még kiírja, hogy nyomjál meg egy gombot. Hát minek? Miért nem tölt rögtön a főmenübe? Kikészít az is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238765) Carlos Padre válasza RangerFox (#238761) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sok ilyen játék van, de az Ubi játékok ragadtak meg bennem, mert ott mind ilyen volt. Rutinná vált, hogy elnyomkodom az elejét amíg el nem érek a menuig, majd elölről kezdem az egészet. Nem kicsit rontotta a játékélményt. Ma már jó az angolom és nem okoz gondot, és ahogy látom a játékok is egyre többször bekapcsolt felirattal indítanak, de azért ez megmaradt bennem :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238766) Bad Pritt válasza .LnB (#238764) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Friss példa: Nioh 2. Lemennek a céglogók, mindig elindul az intro cinematic, ki lehet nyomni, majd gombot nyomsz, hogy elindítsa a menüt, de előtte még kiírja, hogy auto mentés van a játékban. Ha kb fél percig úgy hagyod, megint elindítja a cinematic intrót. Agyrém.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238767) vg válasza Bad Pritt (#238766) üzenetére


vg
addikt

Hát ez tényleg felháborító.

(#238768) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Engem ezek az introk nem zavarnak (egészen addig, amíg el lehet nyomkodni őket). Inkább az zavaró, ha ki kell lépni a játékból a főmenübe ahhoz, hogy bizonyos beállításokat megváltoztassak.

(#238769) .LnB válasza RangerFox (#238768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem zavarnak. Én sokszor csinálnom azt, hogy rányomok a játék indítására, és kimegyek kicsit a szobából. Jó lenne ha mire visszaérek, már a menübe várna a játék, hogy csak a "Play"-re kelljen rányomni. De nem. Vagy az intro felénél érek be a szobába (nyilván, erre megoldás ha tovább maradok kint #logic :) ) Vagy az vár, hogy nyomjak egy gombot. Vagy válasszak nyelvet, kedvenc háziállatot stb stb. :)
Persze az is rossz amit te írsz.

(#238766) Bad Pritt
Ha belegondolok, ez az opening cinematic dolog, ez japán sajátosság talán. Persona 5, Dragon Quest XI... ezek tuti így indultak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238770) consono válasza .LnB (#238769) üzenetére


consono
nagyúr

No, ezért van konstans rest módban a PS nálam :) NEm zárom be a játékot, egyszerre egyel játszom, ja és nem játszom online :) Így legtöbbször egy játéknál egyszer látom a főképernyőt :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#238771) hombre[EU] válasza consono (#238770) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dettó :D ezt akartam írni,hogy ha a ps5 ~3 játékot megtart ilyen formában akkor elég is lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#238772) .LnB válasza consono (#238770) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen jogos. Én valamiért nem így használom. Talán, hogy ne porosodjon, esetleges áramszünetek (bár nem jellemző). De amúgy az egyetlen jó megoldás erre, ez tény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238773) Mike válasza .LnB (#238769) üzenetére


Mike
veterán

én meg simán pihenőbe rakom aztán ps gomb, jé, ott van ahol hagytam

(#238774) Bad Pritt válasza vg (#238767) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, csak idegesítő.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238775) KaitouP válasza RangerFox (#238768) üzenetére


KaitouP
veterán

Én a régi PS1-es Tomb Raider-ekben szerettem azt, hogy amikor a menüben álltál tétlenül egy darabig, akkor elindult egy kis demo adott pályarészekről. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238776) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Gondoltam a PS5 topikba linkelem, de alaposabban megnézve a videót arra jutottam,hogy ez ide való :D

Systemic Reaction game teaser az Avalanche stúdiótól

Life, Uh, Finds A Way

(#238777) saelin válasza .LnB (#238772) üzenetére


saelin
veterán

Én akkor álltam le ezzel a módszerrel, amikor elszállt egy mentésem Stellaris-ban. Corrupt lett. Egy sima kis áramszünet ezt csinálta vele. Persze lehet egyedi eset és esetleg ki is lett az ilyen patch-elve, de mégis csak egy 30 órás mentést vesztettem el. Jó hogy volt korábbi, de az vagy egy órával az előtt volt, és annyi idő alatt rengeteg minden történik abban a játékban.

A Ps5 ilyen szempontból zseniális lesz, mert az ssd áramszünet esetén is tartja az adatot. Rettentően izgatott vagyok az új gépek kapcsán.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238779) marilllyo


marilllyo
veterán

Egy kicsit nehezebbre számítottam trófeák téren.
A multi kínszenvedés amíg rá nem érzel... De ha megvan...akkor nincs megállás. Húszasával öltem a démon-játékosokat. A kezem az fáj. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238780) RangerFox válasza marilllyo (#238779) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Grat hozzá! :C

(#238781) pulffy válasza Carlos Padre (#238778) üzenetére


pulffy
őstag

oh my :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#238782) vg válasza Carlos Padre (#238778) üzenetére


vg
addikt

Minek teszel ilyeneket ide?

(#238783) erahurka válasza Carlos Padre (#238778) üzenetére


erahurka
félisten

Migiri!

(#238782) vg: Miért, nem a sok videojátékozástól olyan bika a karja? :Y Amúgy az örökérvényű, néhai Tech2 videó megvan?

[ Szerkesztve ]

(#238784) alite válasza erahurka (#238783) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem új, de sírok.. :D

(#238785) vg válasza erahurka (#238783) üzenetére


vg
addikt

Igazából nem ilyen primitív videók meg képek miatt nézek be ide, de akkor nevezzétek át.

(#238786) Kendek válasza vg (#238785) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően nem a képpel van a probléma, a linkelt téma az ami nagyon nem ide vonatkozik. De ne legyen vitatéma, rejtettem.

<-ƘƘ->

(#238787) perge666


perge666
veterán

Halihó.

A PS VR kompatibilis a PS3 kamerájával?

(#238788) Kendek válasza perge666 (#238787) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, mert az nem térlátású. Vagyis csak egy lencséje van, de a VR-hoz kettő kell.

<-ƘƘ->

(#238789) perge666 válasza Kendek (#238788) üzenetére


perge666
veterán

Rendben,köszönöm a gyors választ.:R

(#238790) Carlos Padre válasza Kendek (#238786) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A tech rovatban volt, bocs ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238791) ProEvoFan válasza marilllyo (#238779) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!!!
:C

(#238792) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Ez a Predator: Hunting Grounds fps vagy tps lesz ? :F
Videók alapján nem tudom eldönteni, ugyanis mutatnak mindkettőt.

Redmi Note 9

(#238793) oriic válasza felixo (#238792) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Predator módban TPS, amúgy FPS.

Live-Die-Respawn

(#238794) gyuromoj válasza marilllyo (#238779) üzenetére


gyuromoj
veterán

Gratula! :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238795) eisento


eisento
addikt

Votma?
[link] :Y

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238796) wolf13 válasza eisento (#238795) üzenetére


wolf13
őstag

Volt.

(#238797) bod101


bod101
aktív tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani olyan játékot amivel ketten lehet játszani és a menete olyan mint a Knack II-é? Azaz olyan játékot keresek mint a Knack 2 csak más történettel illetve karakterekkel :B
Köszi!

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#238798) gyuromoj válasza bod101 (#238797) üzenetére


gyuromoj
veterán

A Way Out esetleg?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238799) vg válasza gyuromoj (#238798) üzenetére


vg
addikt

Hát az totál nem olyan. :)

(#238800) STC Speed válasza Mezcal (#238729) üzenetére


STC Speed
őstag

Sztem a legjobb BR eddig.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.