Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238151) Szabi® válasza Wesder (#238148) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem két új gépem is volt Pro-ból,de soha nem volt velük gond,az hogy azzal érvelnek hogy van hangja terhelés alatt....halgassanak meg egy 1070-t ac odyssey alatt ultrára húzva :)
Xbox 360-nál a Bga jobb volt ? Konkrétan csak a hütés fogta a helyére a cput mert a cin kifolyt alóla :)

(#238152) sxxorp válasza Xaels (#238138) üzenetére


sxxorp
őstag

Bakker, nem pont oda képzeltem volna el a jelenetet, ez kissé meglep... Mondjuk szökőévben járok arra (nem, idén még nem).
GoW: :DDD , biztos volt érvanyaguk az oviban/suliban "azénapukámmeg..."-témában!
Azért is kívánok jobbulást, mert tapasztalatom szerint sokszor az ilyen karmolások genyóbbak egy rendes sebnél gyógyulásban.
wesder: Ezt a PS4-pasztázást azóta sem tudom befogadni, hogy ehhez a konzolhoz hozzátartozik, kb. 9 éve megy az Xbox360-om gyakorlatilag 1db, jó pár évvel ezelőtti belső takarítással, mikor HDD-t applikáltam bele... Van, akinek nem kellett pasztázni, vagy van rá esély, hogy a pár hónapos PS4-eknél erre már nem lesz szükség?

[ Szerkesztve ]

(#238153) Szabi® válasza F-ECT$ (#238131) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem jobban tetszett mint a 4,igaz rövidebb,de nagyon szépen kivan dolgozva :)

(#238154) wesder nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom,sima ps4-em csak egy hónapig volt,azóta a harmadik Pro-t használom,a gép messze van tőlem,és bizonyos fokú hangerőn játszom,biztos van ilyen jellegü negativ beszámáló is.

[ Szerkesztve ]

(#238154) Wesder válasza Szabi® (#238151) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, azóta eltel 1.5 generàció és az MS tanult is belőle. Remélem a Sony is. Egyébként meg rohadtúl idegesítő tud kenni ha süvít a gép melletted. Az itteni fórumozók is biztos csak viccből pasztàznak, meg radíroznak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238155) saelin válasza Wesder (#238154) üzenetére


saelin
veterán

Én duóban élek egy másik sráccal, másik szobában vagyok és zárt ajtó mögül szokta hallani hogy terhelem a gépet. A ps4 hűtése el van cseszve, ezen nincs mit szépíteni. Tehet az ember rá pasztát, memóriára thermal pad-okat, de attól sem lesz silent hunter. Csak bízni tudunk, hogy a Ps5-be tényleg jobban átgondolt hűtési megoldás került.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238156) Wesder válasza saelin (#238155) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos jó lesz, különben nem igértek volna róla teardown videót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238157) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Milyen HDMI-t vegyek, ami megbízhatóan átviszi a 4K jelet (nem dobálja el a képet random időközönként)?

wesder: Na, a radírt azért ne degradáld! :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#238158) KaitouP


KaitouP
veterán

Szép még jó ez a Resident Evil 3, csak ugyan az körülbelül, mint a kettő is volt. Mondjuk az fix, hogy mindkettő igényes felújítás, ráadásul szépen fut PS4 Pro-n, közbe-közbe azért benéz 60 képkocka alá, de talán tudnak rajta még csiszolni. Mondjuk az áprilisi megjelenés szerintem necces, I mean, jön az FF VII, bár nem ugyan az a célközönség, de én azért játszanám mindkettőt.

Damn, ez a Doom 64 is milyen jó móka, ahhoz képes hogy ezer éves. :Y :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238159) Carlos Padre válasza sxxorp (#238152) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én azért remélem, hogy lecserélik a pasztát thermal padra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238160) Wesder válasza sutyesz96 (#238157) üzenetére


Wesder
félisten

Pont hogy nem degradàlom, mert fontos kiegészítője a PS4-nek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238161) raggg válasza KaitouP (#238158) üzenetére


raggg
senior tag

Igazából a régi RE2 / RE3 között sem volt nagy különbség. Én jobban szerettem/szeretem a 2-t, itt talán még jobban közelítették a kettőt azzal, hogy már a 2-be is betettek egy nemesis jellegű ellenfelet. De a fanok (mint pl. én :D) meg fogják venni sokan szerintem

ragklaatPS

(#238162) KaitouP válasza raggg (#238161) üzenetére


KaitouP
veterán

Jajaja, persze, világos. Mindenesetre nálam is vétel lesz, a második rész is bejött, jöhet a harmadik is, bár az FF VII miatt valószínűleg nem day one vétel. Ha mégis maradna rá pénz, akkor viszont megy az előrendelés. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238163) consono válasza sxxorp (#238152) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem 4. éve megy a FAT PS4, nem hogy pasztázva, kinyitva sem volt még... Túl van ez is pörögve kicsit. Persze az is lehet, hogy csak süket vagyok, vagy a gyerekektől nem hallom annyira :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#238164) F_Peter válasza consono (#238163) üzenetére


F_Peter
őstag

Vagy hogy a fát teljesítményéhez elég volt a hűtés, de a prohoz meg nem? :U

(#238165) consono válasza F_Peter (#238164) üzenetére


consono
nagyúr

Persze, ez is igaz lehet(ne). De a Pro nem ugyan abban a házban van, gondolom a hűtés sem egy az egyben ugyan az..

"In God we trust. All others must bring data"

(#238166) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#238167) RangerFox válasza oriic (#238166) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem azért csinálják ezt, mert a Splinter Cellt nem tudnák életképes open world játékba ültetni, hogy megmaradjon a Splinter Cell esszenciája is. És emiatt nem mondanak semmit egy új SC játékról, mert nem akarnak egy lineáris stealth-tpst csinálni, nem bíznak a sikerében.

(#238168) hombre[EU] válasza oriic (#238166) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#238169) sxxorp válasza consono (#238163) üzenetére


sxxorp
őstag

A Slim-em egyelőre példásan csendes, remélem hasonlóan járok, mint te. Ha már konzol, ne kelljen mókolni. Hátha megint kifizetődik az a stratégia, és nem csak játékok szmepontjából, hogy érett szakaszban veszek konzolt (az X360 sem a korai FAT, RROD-os eresztés, hanem egy korrekt Slim).
Ranger Fox: Nagyon kedveltem a Splinter Cell sorozatot, elkeserített, hogy ebben nem maradtam le: ugyanis nincs folytatás...

(#238170) eisento


eisento
addikt

egy kicsit felig off.
Onimushaman honfitarsunk a vilagon elsokent platinazta az uj doomot :) GRATULA :C :C :C :C
[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#238171) oriic válasza eisento (#238170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt amugy minden PS jatekos fent van, vagy csak azok akik regisztraltak?

Btw fuggetlenul ettol szep eredmeny.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#238172) ldave válasza eisento (#238170) üzenetére


ldave
félisten

Ahogy látom szereti a gyors platina játékokat :)

A Slime draws near! Command?

(#238173) Kendek válasza oriic (#238171) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindenkit megtalálsz itt, de a privátra állított adatok nem érhetőek el.

<-ƘƘ->

(#238174) F-ECT$ válasza Kendek (#238173) üzenetére


F-ECT$
titán

Honnan ez az infó?

Dive ever, work never.

(#238175) RangerFox válasza Kendek (#238173) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én úgy tudtam, hogy csak akkor kerül be a rendszerbe, ha már egyszer rákerestek a nickre. A privát accok meg nem számítanak bele az összesítésbe.

(#238176) Szabi® válasza F_Peter (#238164) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért mert van hangja a gépnek még nem azt jelenti hogy nem elég hozzá,,,neked se volt épitett pc-d..ha nagyon zavar rakd körbe mészhomok téglával,nem fogod hallani :)

(#238177) Kendek válasza RangerFox (#238175) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így értettem, mindenkit megtalálsz itt ha rákeresel. De túl sok infó nem lesz ha privátra van állítva.

<-ƘƘ->

(#238178) KaitouP válasza eisento (#238170) üzenetére


KaitouP
veterán

Feltételezem nem ma kapta meg a játékot. :F

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238179) gyuromoj válasza KaitouP (#238178) üzenetére


gyuromoj
veterán

13.-án 15 óra után kapta az első trofit.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238180) KaitouP válasza gyuromoj (#238179) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja hát így más. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238181) KaitouP válasza KaitouP (#238111) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért jött előbb elvileg a játék:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238182) Batyops


Batyops
aktív tag

A Doom eternal letöltés elinditva. Nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen. Videok alapjan brutal jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#238183) ProEvoFan válasza Xaels (#238138) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jobbulást!
A f@sz kivan az ilyen szemétládáktól. :((

(#238184) F_Peter válasza consono (#238165) üzenetére


F_Peter
őstag

Attól még igaz. Az egyiknek elég hűtése van a másiknak nem. Nyilván a saját teljesítményükhöz.

(#238185) KaitouP


KaitouP
veterán

Oké, a Doom Eternal szerintem lazán az év shootere lehet. Nagyon szép a játék, van benne jó pár újdonság az előző részhez képest, de a lényeg nem változott: a hamisítatlan, tömény Doom élmény. :C Technikailag is rendben van, kimaxolt fov mellett is szépen teljesíti a 60 frame-t, néha-néha esik csak be alá.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238186) saelin


saelin
veterán

Este ránézek a Technomancer című játékra. Már egy jó ideje a könyvtáramban van és a Mars: War Logs ugyan ettől a stúdiótól tetszett anno. Ők csinálták a Greedfall-t is. Nem egy AAA studio, de vannak ötleteik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238187) erahurka válasza saelin (#238186) üzenetére


erahurka
félisten

Idegesítő a harcrendszer azt olvastam. Le is vettem a kívánságlistámról. Eleget idegesítem magam jó játékokkal.

(#238188) saelin válasza erahurka (#238187) üzenetére


saelin
veterán

Majd kiderül. Mostanság nekem sincs túl sok türelmem vacakolni valamivel ami egy kicsit is frusztrál. Ezért is téptem a hajam az egyik We Happy Few dlc-nél, mert idegesítő volt a játékmechanika benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238190) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok! PS Store-ban melyik játékok rendelkeznek magyar felirattal vagy szinkronnal? Van valahol erről lista? Ha jól emlékszem volt 1 vagy 2 olyan játék ami csak lemezesen volt magyar feliratos, ezért kérdezem elsősorban.

(#238191) wolf13 válasza RedHarlow (#238190) üzenetére


wolf13
őstag

Szia

Lap tetején összefoglalóban van lista.

(#238192) erahurka válasza RedHarlow (#238190) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ha lemezen van felirat akkor digitálisan is, csak a régió nem mindegy. Pl. Pókember vagy Detroit.

(#238193) F-ECT$


F-ECT$
titán

Generáció váltásnál hogy működik a PS Plus? Egy ideig PS4 címeket kap majd a PS5 is? Hány hónap után várható, hogy elkezdik beletenni a PS5 címeket? Mikor válik ketté a PS4 és PS5 havi játékok listája?

Dive ever, work never.

(#238194) Wesder


Wesder
félisten

#238193
Na ez egy jó kérdés, mert engem is érdekel.
Guglizàs utàn az első PS4 jàtékok 13 Decemberi plusban voltak a Contrast és a Resogun
A gép meg 13.Nov.15.-én jelent meg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238195) Tegla80 válasza Wesder (#238194) üzenetére


Tegla80
addikt

F-ECT$
Valszeg most is ez lesz es valami szinten noname jatek jon ,mint a contrast ,de kapunk valamit.Annyiban lesz mas,h a ps5 tulaj gyalorlatban 4 jatekot kap majd havonta,(mert tudja kezelni a ps4re adottat is),mig hasonlo idoszakban anno a ps4 tulaj csak 2-ot kapott es elmondhatta,h igen kapott meg 2ps3 es 2vita jatekot is,de azokkal nem tudott mit kezdeni.Szoval igy nezve a kovi genben emelkedik majd a havi plus-os jatekok szama a ps5 tulajoknak ha ez szamit.
Amugy a contrast nem is volt rossz jatek,igy kijatszas utan meg pluszban foglakoztam is vele es eleg sok trofeat ki is szedtem.
szerk: abba ne menjunk most bele,h 100jatek lesz a kezdo a ps4-bol es ha nincs benne akkor nem is kezeli.
elmeletileg lehet 4,igy kellett volna irnom,de mar nem szerkesztem at. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#238196) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hiszem itt a vége nálam is a Siege-dszel kapcsolatban. Osztom itt az észt, hogy így kell játszani, úgy kell játszani. Aztán 80 szint és 100 óra után, sikerült magamat a hitvány f*s, fogyatékosok szintjére rangsorolnom ranked-en. Silver IV ennyire futotta tőlem. Borzasztóan nagyot csalódtam magamban. Amikor beadta a rangsoroló meccsek után, ezt a szintet, sírni tudtam volna. Lehetne ezt magyarázni, tudnék kifogásokat találni, de felesleges. :( Szerintem más játék után nézek, de lehet hogy a PS-t is hanyagolom egy ideig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238197) Rage47 válasza sxxorp (#238152) üzenetére


Rage47
veterán

nekem 3 éve van PS4 Slim és nem pasztáztattam még :D ugyanúgy van hangja bizonyos játékoknál, mintha új lenne a gép. a kevesebb erőforrást igénylőknél persze nincs hangja

(#238198) fausto válasza Tegla80 (#238195) üzenetére


fausto
addikt

Én azt sem tartom kizártnak, hogy egy jóideig csak ps4 játékot adnak, olyat amit az 5 is futtat.

(#238199) hombre[EU] válasza .LnB (#238196) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor most már jöhet a Nioh? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#238200) ProEvoFan válasza Rage47 (#238197) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Új COD menüben elszáll a gép, Division 2 alatt játék közben halk. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.