Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239651) szucstom válasza ldave (#239650) üzenetére


szucstom
őstag

köszi :D HAMA típusú bluetooth adapter nem jó esetleg? van egy olyan adapterem valahol (ha megtalálom persze)

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#239652) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok! Nem lehet előre sejteni, hogy kb mikor lesz akciós az éves Plus? Az enyém március közepén lejárt, eddig szokott lenni márciusban akció rá, de idén valahogy kimaradt (vagy nem vettem észre? :O ). Lehet rá számítani esetleg, hogy ebben a hónapban lesz ilyen akció?

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#239653) ldave válasza szucstom (#239651) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom az a lényeg, hogy a PS4 usb-s hangkártyaként ismerje fel, de én magam sosem próbáltam ilyesmit. De majd biztos jön valaki, aki használt már valamilyen eszközt erre a célra.

A Slime draws near! Command?

(#239654) Petreszku válasza 30z.Samu (#239643) üzenetére


Petreszku
senior tag

Switchen már végig játszottam és ott nem volt nehézségi gondom. Egészen a végéig ott vettem vissza csak a nehézséget (ha jól emlékszem). :) Itt valahogy nem éreztem rá. :( Kár, hogy csak "kanapé" co-op van benne. :(

(#239656) Pfiucska válasza Skillerz (#239652) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Szia!

Szerintem érdemes megvárni a húsvétot.
Ja és itt hardveraprón is lehet kapni évest, olcsóbban.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#239657) ProEvoFan válasza Nayrobi (#239655) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igaznak bizonyultak a pletykák. :C
A Dirt Rally 2 nem érdekel, mert full szim.
Uncharted 4 az tökéletes "ajándék".

(#239659) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Első generációs (FAT) ps4 és egy HDR-re képes kombón játszom a DOOM Eternal című játékot. Nem tudom, hogy a gépem fölött járt el az idő vagy csak beállítás kérdése, de a játékon belül a fekete valami borzalom. Szürke és homályos a játék többi részével nincs gond.
Ha csak beállítás kérdése, akkor tudna valaki segíteni?
Ha gép kora, akkor így játszom végig. :(
Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(#239660) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem tudtok sehol akciós PS+-ról ugye? HA-n már nincs a srácnak sajni. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#239661) Kendek válasza Petreszku (#239659) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem a konzol kora, max a tévé okolható a HDR gyenge megjelenítéséért. A HDR-t kalibráltad? HDR nélkül jó, vagy legalábbis jobb a fekete? Más HDR-es játéknál nem jelentkezik hasonló probléma? Az RGB-tartomány beállítása azonos a PS-en és a tévén (ha a megjelenítőn teljes, de a konzolon limitált, akkor nem elég mély a fekete)? Itt vedd figyelembe azt is, hogy a tévéken külön beállításprofil tartozik a HDR-hez, szóval aktív HDR mellett lehet csak beállítani a képet.

<-ƘƘ->

(#239662) Neoteric válasza ProEvoFan (#239657) üzenetére


Neoteric
addikt

A szimesek meg azt mondjak, hogy arkad es nincs koze a valosaghoz. :D
En a Dirt Rally 1et szerettem, ezt is kiprobalom.

PSN: ne0teric_sAN

(#239663) #21123072 válasza adamssss (#239628) üzenetére


#21123072
törölt tag

6900-at megér, de a sztorija nagyon gyengusz. Alaphelyzet jó, meg beszarás, ahogy támad a horda, de egy szimpatikus karaktert nem tudok mondani az egészből, a küldetések nagyon ismétlődőek. Második rész bizti jobb lesz, már ha nem brazil szappanopera írókat találnak rá. A bugok viccesek még mindig. Jah, és a vadállattámadások kicsit Far Cryosra sikeredtek, kb 500m-et nem tudsz menni, hogy ne támadjon meg valami.

[ Szerkesztve ]

(#239664) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor a Nascar Heat 4 Soulslike lesz:

Novemberi ingyenes Challange. Ezek kis feladatok amiket meg lehet oldani ha van kedved. A feladat a következő, két kör alatt nyerd meg az indianapolisi futamot úgy, hogy utolsó vagy, és előtted négy baleset fog történni, és ezeket pedig el kell kerülni.

NASCAR Heat 4 November Free Challange Indianapolis

Nagyon sokadjára sikerült. Minimum 50x nekifutottam. De érdemes megnézni, mókás. :)
Szerencsére csak pár ilyen challange van. De már kész az összes, ami ingyenesen elérhető, plusz az alapjáték 20 challange is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239665) .LnB válasza Nayrobi (#239655) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon örülök. Szerintem az U4-et újra is fogom játszani. Az első Ps4-es játék, amitől leesett az állam. Annál bizonyosodott be számomra, hogy jó döntés volt átjönni PS-re. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239666) Tegla80 válasza Nayrobi (#239655) üzenetére


Tegla80
addikt

Igy akkor a regi tagoknak mar majdnem meg is van a teljes U paletta digitben a plus altal. :C (extra regi ugyfelek meg birtokoljak a ps3 es vita valtozatokat is. :D )

Sony® & PlayStation®

(#239667) consono válasza .LnB (#239665) üzenetére


consono
nagyúr

Én évente legalább egyszer végigtolom, a kislányom ott ül mellettem és mintha TV-t nézne :) Mindig nagyon várja a harangos jelenetet :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#239668) penge111


penge111
addikt

Skacok most ugye 2 hétig ingyenes a TESO, ez ugye MMORPG. Szerintetek ilyenkor ez megy ps+ nélkül is?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#239669) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok áprilisi játékokat lehet már szedni?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#239670) zsotesz81 válasza aram01 (#239669) üzenetére


zsotesz81
senior tag

majd csak jövő hét keddtől

(#239671) Zoleee83


Zoleee83
addikt

A pillanat amikor veszel egy PS+ -t és rájössz, hogy mik vannak érintetlenül az accounton még:
Sonic Forces , Shadow of the Colossus , Bloodborne , RiME , Knack , Rachet and Clank Uncharted 4, Dirt 2
Grátisznak vettem még egy Uncharted: Lost Legacy-t is. :C

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#239672) Dani82


Dani82
senior tag

Usa vagy UK accountot erdemes csinalni, ha szeretnek elofizetni a PS Nowra?

(#239673) aram01 válasza zsotesz81 (#239670) üzenetére


aram01
nagyúr

Köszönöm :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#239674) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Dirt Rally 2.0-hoz külön kell megvenni néhány rali helyszínt? Mint Wales, Monte Carlo...stb stb? Ez most komoly? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239675) aram01 válasza .LnB (#239674) üzenetére


aram01
nagyúr

Az első játék amit végre szeretnék. Mennyi pálya van benne alapból?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#239676) Kendek válasza Dani82 (#239672) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

UK közelebb van, stream esetén sokkal jobb. Ha csak PS2 és PS4 játékok érdekelnek amiket letöltesz, akkor tulajdonképp mindegy.

<-ƘƘ->

(#239677) Zoleee83 válasza .LnB (#239674) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ilyenkor nem a fullos, DLC-s, felmindenezett' változatot szokták odaadni?
Csak kérdezem mert a régebbi PS+ -os játékoknál így volt, pl. Batman

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#239678) szucstom


szucstom
őstag

sziasztok ismét :D

délután már rákérdeztem egy fejhallgatóra, hogy tudom összehozni konzollal.
[Sennheiser]

A fenti fejhallgató beépített mikivel fog működni ezzel az adapterrel?
[link]

[ Szerkesztve ]

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#239679) S e t h válasza Bad Pritt (#239402) üzenetére


S e t h
nagyúr

Végül 1800 pénzért nem hagyhattam ott. Érdekes, mert az Odysseyben a hajózást, tengeri ütközeteket utáltam a legjobban, előfordult, hogy inkább egy hajó útvonalába úsztam, aztán lenindzsáztam mindenkit.
Ami meggyőzött az a sztori, a Death Stranding, Shadow of Mordor, War után némi- mit némi, óriási -hiányérzetem van jó sztoriból és fűzök kis reményt ahhoz, hogy a Black Flag ezen a téren nem fog csalódást okozni.
Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#239680) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Grid 2019 szezonból lement mér kettő.
Érdeklődnék, hogy a plusz 33 event szezononként az csak új versenyeket illetve autókat takar vagy esetleg új pályákat is?
Akinek megvan a játék, pls válaszoljon. :R

Esetleg erre valaki? :R [link]

Amúgy a f@sz kivan...nagy erőt kell magamon venni, hogy ne költsek el 30ezret játékokra.
Jó kis akciók vannak.

[ Szerkesztve ]

(#239681) Petreszku válasza Kendek (#239661) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm a választ, eddig ezt nem tapasztaltam. Igaz nem tudom, eddig melyik játék volt HDR-s játék.
Amiket írtál ellenőrizni fogom.

(#239682) saelin válasza penge111 (#239668) üzenetére


saelin
veterán

Jó kérdés, de nálam mint mmo elbukott a játék. Főleg a harcrendszere, vagy a fejlődési rendszere amitől a falra tudok mászni. A küldik viszont full szinkronizáltak, szinte már egy singleplayer élményt nyújtanak. Ingyen megér egy próbát... többet nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239683) Ogre66 válasza Kendek (#239645) üzenetére


Ogre66
kezdő

Probalok nem teljes analfabétának tűnni 😁 bár ennek ellentmond,hogy azért reagáltam más kommentjere mert a válasz gombot nem a komment felett hanem alatt nyomtam és az másik komment :))
ha jól értem akkor mondjuk ha magyar áruházból leszedem a játékot akkor azt az angolban is fogom tudni játszani?ahhoz, hogy a trófeák meg a játékok osztodjanak kell valami specko művelet? Mert akkor utána nezek

(#239684) Steve1207 válasza ProEvoFan (#239680) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem csak az fura, hogy az AO Tennis 2-t is dicsérték, erre annak se a legfényesebbek az értékelései. Gameplay videók alapján abban rettentően zavar, hogy hatalmas húzása van a labdának, más játékban a meteoroknak van akkora csóvája

TWT-nél meg alapból se voltak jók az értékelések, de a fapadossága ellenére tetszetősebb.
Szerintem az az érv mellette, hogy 2e-ért nem egy sokkal rosszabb játékban ütöget az ember, rengeteg javítás jött hozzá, de ahogy keresgélek a legutolsó egy éve és azóta nem foglalkoztak vele, nem találok róla több infót.

.

(#239685) Kendek válasza Ogre66 (#239683) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amelyik account-nak elsődlegesre van állítva az adott konzol, ott osztódnak a letöltött játékai. Szóval igen, ha a magyarra letöltöd akkor az UK fiók alól is lesz benne magyar felirat.

<-ƘƘ->

(#239686) Carlos Padre válasza Kendek (#239685) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Viszont mindkét account lehet elsődleges.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239687) Mr Bond 007 válasza Carlos Padre (#239686) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ps now aktuális havi játékokat mikor szokták bejelenteni?

(#239688) Nayrobi válasza Mr Bond 007 (#239687) üzenetére


Nayrobi
őstag

A ps+ bejelentése után 1-2 nappal.

(#239689) james001 válasza .LnB (#239674) üzenetére


james001
veterán

Bizony. Alapból csak 4-5 helyszín van asszem benne,a többi mind fizetős. És az a vicces az egészben,hogy az első részben minden pálya benne volt alapból,itt meg csak fogták és kivágták a felét :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#239690) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Meglepett, de a Texas Pokert, és a Car mechanic simulatort, is fel lehet írni a magyar feliratos listára.

(#239691) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem igényel különösebb magyarázatot.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239692) Rage47 válasza Carlos Padre (#239691) üzenetére


Rage47
veterán

ha nem jönne a 2, harmadjára is elkezdeném a TLOU-t :D

(#239693) A`rpi válasza nincsnév007 (#239690) üzenetére


A`rpi
addikt

(#239694) Carlos Padre válasza Rage47 (#239692) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én szeretném addigra egyáltalán befejezni. Most, hogy rengeteg időm lett játszani rámentem a backlogomra, végre letudtam az uc3-at, most az uc4 van soron, megvettem ma a lost legacyt, utána jön a tlou, utána lehet rá megyek a HZD platinára és a GOWban is csak a fő sztorin vagyok túl.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239695) Xaels


Xaels
félisten


Na végére értem a DOOM Eternal-nak. Húzós volt, nem untam meg a végére sem, de volt 1-2 alkalom amikor azért kezdett kihozni a sodromból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239696) Wesder válasza Xaels (#239695) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239697) nincsnév007 válasza A`rpi (#239693) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi :R

(#239698) Carlos Padre válasza Xaels (#239695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szép! :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239699) Ogre66 válasza Kendek (#239685) üzenetére


Ogre66
kezdő

Na megcsináltam , már töltöm is. Érdekességképpen azért megjegyeznem hogy a magyar storeban sem írja a magyar nyelvet.

(#239700) RangerFox válasza Ogre66 (#239699) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Semmihez nem írja a magyar nyelvet :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.