Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239701) nincsnév007


nincsnév007
őstag

de amúgy nem értem, storba hogy nem sikerül nekik nehéz oda írni hogy Hungary? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#239702) Wesder válasza nincsnév007 (#239701) üzenetére


Wesder
félisten

Hungary-t én sem írnàm ki oda, nem hogy a Sony.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239703) 30z.Samu válasza .LnB (#239674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt sajnálattal konstatáltam én is.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#239704) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
Ennek a ps communities-nek vége?
App elindul de írja hogy az alkalmazás által
nyújtott szolgáltatás véget ért.

 iPhone 15 Pro

(#239705) .LnB válasza james001 (#239689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez azért elég bicskanyitogató. Hát hol élünk már? Megkapod a keret programot, aztán vedd meg bele a kocsikat, meg a helyszíneket. Ez nem az iRacing! Jó, biztos van benne tartalom alapból, na de Monaco mint DLC? A legikonikusabb helyszín. Nameg Wales, ami a videók alapján ráadásul elég jól is néz ki.

Itt van konkrétan, hogy mi merre:

Írom mindezt a felháborodást úgy, hogy én azért képes vagyok ilyen hülyeségekre költeni, és itt sem zárom ki, ha be fog jönni a game. De azért nem esik jól, hogy így bánnak a játékosokkal.

szerk.: Egyébként a Year 1 Pass az 5990ft, amiben benne van az első négy season+a Colin pack.

Kíváncsi leszek, hogy controller-rel élvezhető e.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239706) 30z.Samu válasza .LnB (#239705) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem egy Need for Speed az irányítása, mert ugye ez nem is egy arcade játék. De ha megszokod a kocsit, amit vezetsz, akkor teljesen jó.

Sic Parvis Magna

(#239707) .LnB válasza 30z.Samu (#239706) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elsőt sokat nyomtam, de azt még PC-n, kormánnyal. Arról nem tudtam akkor elképzelni, hogy kontrollerrel lehet értelmesen játszani. (Mint mondjuk ahogy az Assetto-t se tudom elképzelni). De úgy hallottam, hogy a második rész, jobban elmozdult már arcade irányban. Az a kérdés, hogy mennyire? Megjelenéskor nézegettem ezt a Dirt2.0-t, de akkor nekem nem tetszett a videók alapján, viszont mint ha sokat változott volna mostanra, várom már nagyon, hogy kipróbálhassam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239708) 30z.Samu válasza .LnB (#239707) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem tetszik a játék, csak idő hiányában az is parkolópályán van, mint ahogy a GTS-t is méltatlanul hanyagolom. :(

Sic Parvis Magna

(#239709) .LnB válasza 30z.Samu (#239708) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

GTS-t néha jó elővenni egy pár körre a Nordschleife-n. :) Érdekes az a GTS, nem olyan élettel teli mint egy Assetto, viszont kontrollerrel kellemesen küzdős, ha ki van kapcsolva pár segítség. Bár én is rég vettem már elő mostanság.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239710) Nayrobi válasza .LnB (#239705) üzenetére


Nayrobi
őstag

A codemasters már évek óta ezt csinálja, csonka tartalommal jönnek ki a játékai, aztán vedd meg a szezonokat szépen, ami azért is dühítő néha, mert például a dirt rally 2.0-nál is vannak olyan autók és pályák, amik az első részben alapból benne voltak, itt pedig fizetősek. Még szerencse, hogy az f1-nél ezt nem tudják eljátszani.

(#239711) predakon


predakon
őstag

GTS-t napi szinten nyomom magyar szervezett körülmények között és daily versenyeken kontrollerrel. Talán 2 éve kaptam rá igazán, sokáig meg sem akartam venni a sok negatív infót olvasva. Megéri belefektetni az energiát szerintem.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239712) ProEvoFan válasza .LnB (#239709) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A GTS jó, nagyon jó. :K
Fél évig folyamat nyomtam.Első és egyben a legkedvesebb platinám.Beletoltam vagy 450 órát.

(#239713) .LnB válasza predakon (#239711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint, hogy van egy magyar csoport/csapat, akik minden napra írnak ki versenyeket? Ez ilyenkor, hogyan működik? Van indítva egy jelszavas lobby és oda gyűltök a megadott időpontban? PC-n én a GTR Masters-ben játszottam egy ideig. Szóval nem teljesen idegen ez a világ nekem, csak érdekelne, hogy GTS-ben hogy működik ez?

Egyébként meg tök jó ezt így rendszeresen játszani. Csak bele kell előbb fektetni az energiát. Nem is olyan keveset. De annyi minden más játék is van, hogy én ezért nem kezdek már bele ennyire komolyan foglalkozni szimulátor játékokkal.

(#239712) ProEvoFan
És sokat nyomtad online is? Én online csak pár verseny erejéig próbáltam ki. Szóval azokat a bizonyos FIA liszenszes versenyeket nem is láttam. Pedig tuti jó lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239714) predakon válasza .LnB (#239713) üzenetére


predakon
őstag

Facebookon van több csoport is, én személy szerint az IGTSH (independent gts hungary), OBH (old boys Hungary, 40 év felettiek), Gran Turismo Sport Magyarorszag és Magyar Gran Turismo Klub-ot követem. Fun raceket a room id megadásával szoktunk menni de amikor konkrétan verseny van (több fordulós pont gyűjtéses pl) akkor a szervező létrehoz egy eseményt ahol előre leírják, hogy milyen paraméterekkel, hány körös verseny lesz.
Gyakorlás, Qualifying, Verseny.... 19:00 felé szoktunk kezdeni és kb 22:30kor végzünk nagy átlagban. A versenyeket követően a szervezők kb. 1 nappal később az eseménynél közzéteszik a végleges eredményt. Megnézik a visszajátszásokat és szabálytalanságok esetén valaki időbüntetést kap, pl véktávon való meglőkés miatt a meglökő fél nem adta vissza a pozíciót a meglököttnek stb..... :)
Ma lesz is versenyem pl :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239715) Bad Pritt válasza S e t h (#239679) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Annyit bőven megér, szerintem ha el tudod engedni a hibáit (gyenge harcrendszer, generáció eleji grafika, néhány gameplay elem elég kopottas), akkor egy szép élmény lesz, mert nagyon más, mint a többi open world AC. Vagy bármelyik játék igazából.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239716) .LnB válasza predakon (#239714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor pont olyan szervezetten zajlik mint a PC-s csoportok esetében. Azt nem tudatom, hogy a GTS mennyire ad lehetőségeket erre, beállítások, lobby terén. De akkor teljesen jól meg van csinálva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239717) erahurka válasza .LnB (#239713) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem nyomtad a Sport módot akkor pont a lényeget hagytad ki.

(#239718) ldave válasza Carlos Padre (#239691) üzenetére


ldave
félisten

Amikor a Batman legyőzte a Mario Galaxy-t, onantól értelmetlen az egész szavazás :)

A Slime draws near! Command?

(#239719) .LnB válasza erahurka (#239717) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tisztában vagyok vele. Egyszerűen nem akartam/akarok ismét annyi időt szánni a szimulátorozásra.

(#239718) ldave
Honnan indult ez az egész szavazás? Mit keres ott a Fallout 4 például? Én csíptem, de egy ilyen listán szerintem semmi keresnivalója. És rengeteg cím hiányzik. Mi volt az alap koncepció?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239720) ldave válasza .LnB (#239719) üzenetére


ldave
félisten

Nem követtem eddig, de gondolom azon játékok indultak, amik korábban nyertek Bafta díjat.

A Slime draws near! Command?

(#239721) 30z.Samu válasza ldave (#239718) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tegyük fel tovább jut. Szerinted lett volna esélye a Mario-nak egy God of War ellen? Félre értés ne essék, imádom a Mario szériát, de az is fura lett volna, ha mondjuk a Mario Galaxy legyűri a God of War-t. De azt is tegyük hozzá, hogy más liga a két játék.

Sic Parvis Magna

(#239722) ldave válasza 30z.Samu (#239721) üzenetére


ldave
félisten

Semmi értelme ebbe jobban belemenni, csak elsőre ezen az egyen akadt fenn a szemem. Ha én csináltam volna listát ebből a tizenkét játékból, akkor az utolsó szavazáson a Mario Galaxy és a Portal 2 közül kellett volna kiválasztani a győztes játékot.

A Slime draws near! Command?

(#239723) 30z.Samu válasza ldave (#239722) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kérdés mi alapján szavaztak, Nálam is teljesen más lenne a végkimenetel.

Sic Parvis Magna

(#239724) ldave válasza 30z.Samu (#239723) üzenetére


ldave
félisten

Nem olyan nehéz megfejteni, csak vissza kell pörgetni a twitter feedet.

A Slime draws near! Command?

(#239725) 30z.Samu válasza ldave (#239724) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jogos, de őszintén szólva eszembe sem jutott jobban belemerülni pont azért, amit Te is írtál. Sok értelme nincs, ahány szavazás, annyi eredmény. Ha a topikban lett volna a szavazás, akkor is más lenne a vége, ha egy másik országban csinálják meg, szintén.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#239726) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sokszor volt már akciozva a Dirt2. 0, anno meg is vettem a 32k-s über verziót valami pár ezer forintért, így megérte. Az alapban szinte semmi nincs, elég nehéz rali játék, a wrc8-hoz képest pl sokkal nehezebb, grifika viszont iszonyat szép néhol. Elsőnek lenni max very easyn tudok lenni, de ezt a beállítást nagyon kevés helyen engedi, pl karrierben sem. Kontrollerrel nyomom. Némely autó típusokat szinte borzadály vezetni, max lassan, úgy meg nincs idő.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#239727) james001 válasza .LnB (#239705) üzenetére


james001
veterán

Hát eléggé az,és igazából sokban nem különbözik az első Dirt Rally-tól se...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#239728) tboy93 válasza Mrdevil (#239726) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ennek én egy jó kormány nélkül neki se állnék.

(#239730) Mrdevil válasza tboy93 (#239728) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem kormánnyal sem egy leányálom. Meg aztán nehéz a nagy nappali fotelre kormányt szerelni. :K
El kell fogadni, hogy ez nem az a rali ahol első leszel, és akkor baromi élvezetes, a karrier része is gyenge, a wrc8-ban van jó karrier. Pl a Colin pakk ami jött, ott sincs semmi jutalom, mehetsz a Colin pályáin, az ő ikonikus autóival, de nem látok semmit amit kapnék érte. Ezt nem így oldottam volna meg.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#239731) .LnB válasza james001 (#239727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor viszont nem is táplálok nagy reményeket ezzel kapcsolatban, ha kontrollerrel nem lehet rendesen irányítani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239732) erahurka válasza .LnB (#239731) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nekem is rage delete lesz de majd meglátjuk.

(#239733) .LnB válasza erahurka (#239732) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát de nem úgy volt, hogy butítottak rajta az előző részhez képest? Megjelenéskor mint ha ez ment volna a topikjában. Én teljesen abba a tudatban voltam eddig, hogy ez arcade-osabb. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239734) tboy93 válasza Mrdevil (#239730) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja, a kormany pedal paroshoz hozza tartozik egy megfelelo allvany/playseat is. Akar home made is jo lehet, a napokban linkelt egy srac egy kepet a sajat setupjarol itt az autos topikban. Ilyen 150-200 korul mar ossze lehet hozni egeszen jo indulo setupot.

Kerdes tudja-e hova rakni az ember a lakasban, amikor epp nem hasznalja...

[ Szerkesztve ]

(#239735) erahurka válasza .LnB (#239733) üzenetére


erahurka
félisten

A Dirt 4 az árkádosabb cuccuk. Nem emlékszem már miről volt szó mikor megjelent. Majd kiderül, ingyen lesz úgyis :D Hátha be lehet kapcsolni pár segítséget.

(#239736) KaitouP válasza .LnB (#239731) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért az túlzás hogy nem lehet rendesen irányítani, én az első Dirt Rally-t amikor ingyenes lett PC-re, kormány hiányában kontrollerrel nyomtam (ahogy a GTS-t is) és meglepően kellemes volt az irányítás. Nem könnyű, de irányítható.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#239737) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Sziasztok😀!!
Előre is bocsánat, ha meg nem válaszolhatatlan a kérdésem, de azzal kapcsolatban adódna, hogy milyen időközönként szoktak lenni a ps-storben Battlefield V akciók, mert sajnos a mostaniról lemaradtam.....
Tudom lehet nem rendszert követ és teljesen véletlen, de a mostani Spring Sale kínálatának felhozatalában nem tálaltam, esélyes, hogy csak a Summer Sale során lesz csak besorolva az akciók közé ?

Előre is Köszönöm a segítséget!!!

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#239738) tboy93


tboy93
nagyúr

Kezdtem magam egészen császárnak érezni a Days Gone-ban. Aztán tegnap szembe kerültem a főküldetés során az első hordámmal. Jó gyorsan legyaktak :DDD

(#239739) Carlos Padre válasza .LnB (#239713) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha ez ugyanaz a csoport amire gondolok, akkor egy körön belül egy kört vernek rád, arra azért készülj fel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239740) Carlos Padre válasza ldave (#239718) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az uc4et is legyőzte. Mondjuk a shot out szavazás miatt nem is igazán volt fair egyik másik játékkal.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239741) .LnB válasza erahurka (#239735) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Húúú, lehet hogy azzal keverem ám. :D Most, hogy mondod. El is felejtettem, hogy van az is.

(#239739) Carlos Padre
Milyen csoport? Miva'? GTR Masters-re gondolsz? Írtam, hogy velük versenyeztem. És ez az amit még a Wéber Gabiék alapítottak. Volt is, hogy a Michelisz Norbival köröztünk a Nordschleife-n Assetto Corsa-ban. Amikor én velük nyomtam, akkor Szabi csinálta a logisztikai dolgokat, ő szervezte a versenyeket. Nem tudom, most ki csinálja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239742) Deck válasza RiseOfEvil (#239737) üzenetére


Deck
titán

Legrosszabb esetben 2-3 hónap és újra lesz. De a psprices-on megnézheted a részleteket.

PS5

(#239743) .LnB válasza RiseOfEvil (#239737) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az EA Access havi ~1200ft és benne van a Battlefield V.
Egyébként meg sűrűn akciós: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239744) Wesder válasza .LnB (#239743) üzenetére


Wesder
félisten

Akartam is írni neki hogy inkàbb azt vegye.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239745) tboy93 válasza RiseOfEvil (#239737) üzenetére


tboy93
nagyúr

Itt a grafikonon tök jól látszik, hogy milyen sűrűn árazzák le ;)

(#239746) #21123072 válasza tboy93 (#239738) üzenetére


#21123072
törölt tag

Chicago Chopper megvan már?

(#239747) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Hálásan köszönöm mindenkinek a segítséget 😀😀!!
Majd próbálok résen lenni😁😁

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#239748) tboy93 válasza #21123072 (#239746) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg, illetve RDP van még nálam. Melyikkel erdemes apritani? Tar bovitesem nincs. Illetve szerintem kisse elhanyagoltam a nero bazisokat :B

[ Szerkesztve ]

(#239749) Kendek válasza tboy93 (#239738) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Chemult horda az baromi nehéz, főleg ha addig kerülted a csoportok közelharci irtását és nem optimálisan vagy felfegyverkezve. Szerencsére lesz még pár ilyen, bár addigra könnyebben fog menni. :)
Amúgy van ott egy épület ami behatoláskor eltorlaszolódik. Azt körberakod távirányítós bombákkal, amikkel a java részét kiirthatod. Aztán szaladsz velük, és közben rájuk robbantod a tereptárgyakat. A végét pedig megsorozod.

<-ƘƘ->

(#239750) tboy93 válasza Kendek (#239749) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, ez az első horda amivel felveszem a harcot. Eddig mindig elszaladtam előlük :DDD Köszi a tippet, ezt kipróbálom.

Egyébként most már egészen visz előre a sztori, kicsit kiszámítható, de melyik zombis alkotás nem az. Nem rossz ez a játék, pár technikai hibától eltekintve. (Tegnap sajnos elég sokszor előjött a felirat nem megjelenése, szerencsére azért értek angolul.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.