Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239401) .LnB válasza #09990144 (#239396) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó játékot. Az alap kiadást végigjátszottad korábban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239402) Bad Pritt válasza S e t h (#239360) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó játék még ma is, az arc animációkon kifogott az idő, de azon kívül teljesen játszható ma.
Szerintem egy próbát megér, még a régi AC-rendszer egy csiszolt változatát használja, kevesebb benne az assassin rész és nagyrészt hajózol, az meg rohadt élvezetes tud lenni.

Most látom, hogy írtak. Attól függ, mit tartasz kompromisszumnak. Az AC2-3 kompromisszum lenne, mert minden szempontból gyengébb, mint az újak, viszont a Black Flag-ben a hajózás miatt teljesen más az élmény. Én amúgy ha ajánlanék AC_t a pre-Origins időkből, akkor a Black Flag-et és a Syndicate-et ajánlanám, az elsőbe simán beleteszel 100 órát és magával ragad a hangulat, a második meg szerintem az, amit anno 2007-ben megálmodtak, csak nem volt lehetőségük megteremteni: nagyváros, rengeteg feladattal (egész érdekesek is).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239403) #09990144 válasza .LnB (#239401) üzenetére


#09990144
törölt tag

Nem, kimaradt. De a ND játékok mellett ez volt a fő ok a PS vásárlás mellett. Csak úgy voltam vele, ha már ennyit vártam, még belefér egy kicsi, és megvárom a Royalt :)

(#239404) .LnB válasza #09990144 (#239403) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól tetted! Maradandó élmény az a játék. Én úgy voltam vele, hogy bepróbálom, nem volt feltétlenül tervben a PS4 vásárlása után se egy darabig. Viszont az egyik legmeghatározóbb PS4 cím lett számomra. És tudom, hogy csak jobb lett a Royal kiadással, ami már már érthetetlen. De egyszerűen még egyszer végigjátszani... nagyon hosszú.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239405) erahurka válasza .LnB (#239404) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen jellegű ez amúgy? Annyira dicsérik, de valahogy viszolygok a Yakuza Kiwami után.

(#239406) .LnB válasza erahurka (#239405) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

JRPG. De más mint egy Final Fantasy. Itt a harcon kívüli életednek is fontos szerepe van. Itt egy gameplay: [link] (belepörgettem, ha jól láttam, harc nincs is benne) Spoilermentes (mert Japán nyelvű :) ).
Nagyon érdekes darab.

(A Kiwami-t én is feladtam, két próbálkozás után is. Ettől függetlenül a P5-öt nem tudom ajánlani mindenkinek, egyszerűen túl egyedi, fura. )

De röviden így tunék valaszolni:

-"Milyen jellegű ez amúgy?"
-k**vajóféle. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239407) RangerFox válasza Deck (#239400) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én a saját példámból indultam ki, pl. az Origins után játszottam végig a Syndicate-et, de már ott is nagyon zavaró volt a visszalépés, pedig egy sokkal frissebb cím. Aztán az Odyssey SP mellé ugye megkaptam az AC3 remastered változatát, amit anno nagyon szerettem, de hamar abbahagytam. Egyszerűen nem jól öregedtek ezek a játékok (mondjuk egy fokkal jobban, mint az Ezio trilógia), és nem csak az animációk tekintetében. Igen, hangulatos volt a hajókázás, a sztorija is korrekt (talán az egyik legjobb a sorozatban), ahogy kalóz nótákat énekelve szeled át vizet és tengeri csatákat vívsz, annak tényleg megvan a feelingje, de hogy 2020-ban is teljes élményt adjon a játék, és hogy 40-50 órát eltöltsön vele, azt nem ajánlom. Az emlékek megszépítik a játékot, de mai szemmel inkább csalódást fog okozni neki.

(#239408) erahurka válasza .LnB (#239406) üzenetére


erahurka
félisten

Ez olyan játéknak tűnik amibe 500 órát is bele lehet tenni :D

(#239409) Szabi® válasza .LnB (#239362) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem rosszból de amiket kifogásolsz a Codokba az már legalább 2010 óta egy létező jelenség.És azóta minden egyes Cod mielött kijött meg nyíltak az ég kapui és angyalok szálltak alá,hozva a jobbnál jobb bemutatókat/infó morzsákat az e3 belépőért megvett gamestarnak és társainak.
Amiknek mindig ugyan az volt a vége,kaptunk egy unalmas,szürke 16-17 éves korosztályt megcélzó ütösnek hatni akaró,a jelen korában grafikailag alulteljesitő valamit.Nyúl farknyi single pályákkal.Ráadásul a Black Ops 1-nél még volt egy kis rafináltság is,mert ahogy megjelent keresgélhettük a config fileokat hogy a cpu core részt átírkáljuk.Borzalmasan akadt mindenen.
Class volt egy Phenom 965-el diavetitésbe játszani,mert a fizikai 4 magjából a játék semmit nem jövedelmezett.
Azóta nem Codozok :R

(#239410) eeXaa válasza RangerFox (#239407) üzenetére


eeXaa
addikt

...az összessel játszottam, de az első a legjobb toronymagasan... nosztalgiára sem lehet fogni, mert másfél éve toltam csak ki úgy hogy annó nem játszottam vele egy percet sem.

(#239411) .LnB válasza erahurka (#239408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit azért nem, van vége azért. Ez egy Single Player játék. De hltb alapján lazán kimaxolva ~280 óra. De az azért elég extrém dolog szerintem.
Én is végeztem vele 90 óra alatt. De jóval tőbbnek tűnt, annyira tartalmas, sűrű egy játék. :)

(#239409) Szabi89
Teljesen egyetértek veled. Magamra haragszom talán a legjobban, hogy képes voltam tavaly megvenni... A BOIIII még jó poén volt. De az MW-t baromság volt megvennem. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239412) tboy93 válasza .LnB (#239406) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez a játék annyira elvontnak tűnik így európai szemmel, hogy egyszer tuti belevágok :D Majd ha lemegy a Royal ára 5k-ra használtan :))

(#239413) .LnB válasza tboy93 (#239412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes egyébként, hogy sok embert ez taszít. Engem meg pont ez vonz ezekben a játékokban. Kicsit betekintést kapni egy másik kultúrába. Nem is feltétlenül elvontak ezek, csak nagyon mások. Az összes japán és ázsiai játék ezért érdekel engem. Szinte mindent másképp csinálnak, gondolnak. Van amit nagyon. Ott a másik példa a Nier: Automata.

Érdekes módon ők tudnak szinte kivétel nélkül tartalmas, hosszú játékokat csinálni. Mi itt meg már azt mondjuk egy 8 órás kampányra, hogy az "elég jó". Jó a francokat. :) Számomra valahol 15 óra körül van az a pont, ahol értelmesen ki lehet bontani egy értelmesebb gondolatot, mondandót, sztorit, AAA játékokban. (Az Indie gyöngyszemek mások. )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239414) jookomak válasza .LnB (#239411) üzenetére


jookomak
őstag

Tegyük hozzá, hogy abból a 100 órából vagy 10-20 óra a loading screen, és az átvezetök átvezetöi. Nekem még csak 35 órám van benne, tetszik a játék, de nagyon érzödik, hogy még ps3-ra készült.

(#239415) .LnB válasza jookomak (#239414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Royal-ban állítólag javítottak a Loading screen-ek mennyiségén. Az átvezető meg a történetmesélés része.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239416) Petreszku válasza 30z.Samu (#239386) üzenetére


Petreszku
senior tag

Én egy raktárban, ahol hullámokban jönnek , de folytatni fogom. Ha minden kötél és az idegeim is szakadnak, akkor vissza fogom venni a nehézséget. :)
Maga a játék nekem nagyon tetszik, de igen változatos nehézsége van.

(#239417) Wlac válasza .LnB (#239413) üzenetére


Wlac
Ármester

A más kultúrába való betekintés számomra is vonzó, és egy ideje agyalok azon, hogy valami japánnal kellene játszani, de sajnos nem szeretem a JRPG-k körökre osztott harcrendszerét. Többször adtam neki esélyt, de egyszerűen az nem jön be, amikor több karakterrel kell foglalkozni. Ez nem csak a japán játékokat érinti, pont ez volt a bajom a Dragon Age-dzsel, Mass Effecttel vagy a Sudekivel, bár ezeknél az automatizált csapattársak miatt nem akadtam fent.

A Nier: Automata tervben van, illetve nagyon bejött a Final Fantasy VII Remake demója is, szóval lehet, hogy nekem ezek lesznek a kapudrogok.

“The wha-"

(#239418) fausto válasza RangerFox (#239407) üzenetére


fausto
addikt

Tökre szívesen elővenném a régi AC-kat (2, Brotherhood), de kicsit tartok tőle. Emlékszem anno mennyire elvarázsolt mindkét cím, imádtam Olaszországban mászkálni, lopakodni. De félek, hogy csak elrontaná az emlékeket. Talán majd a felturbózott Ezio trilógiára egyszer ránézek, ha nagyon olcsó lesz.
Más: nem bírtam magammal és visszatöltöttem a Witcher 3 mentésemet. Másodjára sikerült egy kedvemre való mentést összehozni :D Jöhetnek a DLC-k.

(#239419) .LnB válasza fausto (#239418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látva a CoD remasterek mennyiségét, sikerét(?), szerintem az Ubisoft is figyeli a fejleményeket. És csak idő kérdése, hogy ők is nekiálljanak felújítani a régi címeket. Élen az AC szériával. Szerintem lepörgetik még ezt a vikinges részt, és még pletykáltak valamit (ami nem jut eszembe) és lassan jöhetnek is a remaster kiadások. Remake-ben nem igazán reménykednék, ez mégis csak az Ubi.. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239420) Bad Pritt válasza fausto (#239418) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az Ezio-s részek már nagyon régi benyomást keltenek. A Black Flag azért jobb náluk egy fokkal, mert a harmadik részt rendesen átdolgozták és ami ott se volt jó, azt még tovább fejlesztették a Black Flag-re. Én ott (a 2 és a 4 között), nagyobb ugrást érzek minőségben, mint a Syndicate és az Origins között, az Origins meg az Odyssey a harcrendszerében meg a vadon környezetében jobb sokkal, de pl a Syndicate küldetései nekem jobban tetszettek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239421) fausto válasza .LnB (#239419) üzenetére


fausto
addikt

Remaster már volt mindegyik előző generációs AC játékból. Egy remake-et viszont elviselnék :)
#239420 Bad Pritt Ezt én is tudom, régen nagyon rá voltam kattanva a sorozatra, a negyedik részig az összeset platináztam. De hiába volt az előző generációs címek közül a 4 a legjobban kidolgozott, mégis a 2 a kedvencem a sorozatból :) (szorosan mögötte a BH)

(#239422) 30z.Samu válasza Petreszku (#239416) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van egy pár raktár benne, nem tudom így, hogy melyikre gondolhatsz. De egyébként tényleg fun a játék, bár azt sajnálom hogy a gombkiosztáson nem lehet variálni, néha nem esik kézre.

Sic Parvis Magna

(#239423) Sordoran válasza #09990144 (#239396) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem 13 óra után hozza a futár, szóval még várhatok. :O Mondjuk home office ellenére így is várnom kell vele, de legalább addig berakom gépbe hogy másolja fel lemezről. Remélem kitűző még jut nekem is. :U
Én tavaly vettem meg az alapjátékot akciókor digitálisan, de csak főmenüig jutottam, azóta csak tervben volt hogy nekivágok. Így viszont már nagyobb a nyomás, és hát fura lett volna a Royal megjelenése után az alappal játszani.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#239424) jookomak válasza .LnB (#239415) üzenetére


jookomak
őstag

Átvezetők a történet része, ez evidens. De pl. vannak olyan képernyők, ahova csak azért kerülsz, hogy megnyomj egy párbeszédgombot, aztán dob is tovább. Na mondjuk ezeket technikailag jobban is meg lehetett volna oldani, összefűzni. Sebaj, majd a következő részben. :)

(#239425) penge111 válasza #09990144 (#239396) üzenetére


penge111
addikt

150 óra után várom a véleményed :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#239426) RangerFox válasza jookomak (#239424) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezekre azért volt szükség, mert még Ps3-ra is megjelent, és ott már csak ilyen megoldásokat lehetett használni, hogy kevés kompromisszummal lehessen játszani vele.

(#239427) saelin válasza Bad Pritt (#239402) üzenetére


saelin
veterán

Én a Syndicate-et halálra untam. Nagyon elegem lett már belőle a végére. Első AC játékom volt és hatalmasat csalódtam az egész szériában miatta, aztán az Odyssey meg újra érdekessé tette az egészet. Mondjátok hogy a Blackflag jó, meg hogy sok benne a hajózás. Az Odyssey-hez mérten milyen a hajó harc? Az előbbiben én a falra tudok tőle mászni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239428) saelin válasza .LnB (#239419) üzenetére


saelin
veterán

Kérünk egy openworld prince of persia-t....

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239429) .LnB válasza saelin (#239428) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd kapsz két év múlva egy Assassins Creed: Iran-t aztán jó'van. :D
Én most fejeztem be a Castlevania anime-t. És belegondoltam, hogy egy igazán frankó Witcher minőségű OW játék azért beleférne ebbe a világba. De amolyan "mocsokjól" megcsinálva, a maga brutalitásával, politikájáva... És hát szívesen csattogtatnám azt a két ostort Trevor-ral.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239430) 30z.Samu válasza .LnB (#239429) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig csinálhatnának Ungarise részt is, lenne alapanyag bőven, amiből dolgozhatnának. :K

Sic Parvis Magna

(#239431) saelin válasza .LnB (#239429) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon jó a Castlevania animáció! Telitalálat a story és a karakterek is! :K

Az AC Iran meg nem lenne ugyan az mint a Pop, mert hiába a helyszín ugyan az vagy hasonló, de a világ teljesen más. Nekem az a coop varázslónős spinoff is tetszett. Akár egy hasonlónak is tudnék örülni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239432) Wesder válasza saelin (#239431) üzenetére


Wesder
félisten

Most jön PoP VR szóval egy darabig nem lesz semmi. Úgy tudom az első AC egy Openworld PoP-nak indult.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239433) .LnB válasza saelin (#239431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első két évad után nem értettem, hogy mire az a nagy rajongás az anime körül. A harmadikra viszont elég rendbe tették, az kimagasló.

Kicsit bánom, hogy nem vágom a játék loreját. Jó lenne ismerni. Az anime követi a játék lore-ját?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239434) bagyulajuve válasza .LnB (#239429) üzenetére


bagyulajuve
addikt

végül is az lenne az igazi eredet történet: az "assassin" szó is perzsából származik, állítólag a "hasis fogyasztás" kifejezésből

Resistencia eterna

(#239435) Rage47 válasza #09990144 (#239396) üzenetére


Rage47
veterán

irigyellek most

(#239436) Carlos Padre válasza .LnB (#239359) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mondjuk úgy, hogy könnyű a gunplay.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239437) .LnB válasza Carlos Padre (#239436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239438) Carlos Padre válasza .LnB (#239354) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tedd közzé habzó szájjal, hogy na MOST iratkoztál le róla :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239439) Frod válasza saelin (#239428) üzenetére


Frod
addikt

Volt valami pletyka ezzel kapcsolatban, egy 2018-as GoW ihlette, semi-openworld PoP-ról, de persze amikor valóban érdekelne egy cucc, akkor nyilván hamis a leak… :(
Dark Babylon

(Amikor persze érdektelen a PsPlus, vagy jön valami érdektelen remake akkor mindig jók a leak-ek)

(#239433) .LnB
Az biztos, hogy az indulás a Castlevania 3: Dracula's Curse-t vette alapul, de utána szerintem szabadon válogatnak a lore-ból és a karakterekből, és saját sztorit kap.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#239440) Carlos Padre válasza penge111 (#239393) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Olvasd el miket írnak róla az xbox one topikban mielőtt megveszed.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239441) .LnB válasza Frod (#239439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég rég megy már ez a PoP pletyka, csak úgy mint a Splinter Cell is. Biztos van valóság alapja. De valószínűleg nextgen-re csúsztak időközben. Mostanság az Ubi nincs a helyzet magaslatán, és ilyenkor jó taktika előhúzni egy ilyen címet. Az kicsit megnyugtatja a rajongókat. Szóval szerintem nincs olyan messze már egy új PoP játék.

Szerk.: PoP_Zero2

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239442) malystryx válasza fausto (#239421) üzenetére


malystryx
senior tag

Én nemrég fejeztem be az Ezio trilógiából a 2-t, hát megmondom őszintén amikor csak bóklászom és ugrálok a háztetőkön, addig jó, meg megyek küldetés felé, gyűjtöm a tollakat, stb. De amint időre menő küldetés jön, vagy puzzle, mintha ellenem dolgozna az AI és a játék is, folyamatosan melléugrik a dolgoknak, párszor elgurult a gyógyim, és videósoknál is elég sűrűn előfordult, szóval nemcsak engem szívat. Ezektől és néhány bugtól eltekintve nekem tökéletes játék, a harcrendszer meg egyenesen fenomenális, az olasz városok ahogy kinéznek és maga a történet, elvarázsol. Még csak a 2 van kész, de az platina (36,5 óra). A Brotherhood még várat magára. :)

[ Szerkesztve ]

(#239443) Tdizsolt válasza Bad Pritt (#239402) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A Black Flag kapott magyar feliratot?

Psn ID: Tdizsolt

(#239444) RangerFox válasza Tdizsolt (#239443) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen

(#239445) Tdizsolt válasza RangerFox (#239444) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R Köszi, akkor behúzom... (én is) :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#239446) predakon


predakon
őstag

Egyébként engem megdöbbentett, hogy mennyire gyengén néz ki a Black Flag mai szemmel :( legalább olcsó volt

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#239447) Rage47 válasza malystryx (#239442) üzenetére


Rage47
veterán

ez nem bug, csak játékmechanikai probléma, ezt így tudták megoldani anno sajnos

(#239448) ldave válasza penge111 (#239393) üzenetére


ldave
félisten

Megvettem, este kipróbálom majd. PC-n játszottam a demót, ott volt magyar nyelv (menü, szövegek, stb) de a szinkron az angolul ment.

A Slime draws near! Command?

(#239449) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2021. március 5-ről október 8-ra tolták az Uncharted film premierjét.

Live-Die-Respawn

(#239450) .LnB válasza Deck (#239366) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Találtam rólad egy képet : [kép] :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.