Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238901) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Predator-ról mit tudunk? Mikor tölthető?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238902) markknight


markknight
veterán

Júj de rémes nekem ez a Ghost Recon, ment egy óra után a levesbe. Semmi öröm, izgalom, csak béna animációk, nyögdécselõs gameplay.

(#238903) .LnB válasza marilllyo (#238901) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvileg 17:00-tól.
Innen az infó: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238904) .LnB válasza markknight (#238902) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áh ingyen se töltöm le, elég volt a két korai teszt.

Viszont nagyon sokat foglalkozok az Apex-szel manapság. Tutorialokat nézek/olvasok, meg már a patcheket is elkezdtem átnyálazni, hogy mi változott benne (persze nem az összeset).
Lassan már tényleg fogok vele játszani. :D De most a BattlePass-t húzom R6:Siege-be.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238905) markknight válasza .LnB (#238904) üzenetére


markknight
veterán

Helyes. Kezdésnek a recoil miatt Spitfiret meg R-301-et használj, esetleg Prowlert selectfirerel. Aztán ha tudod ezeket kezelni akkor mehet az R-99, Peacekeeper, Flatline, Wingman, P2020 - hammer point. Bár pont a napokban csináltam egy smurf accountot, hogy nézzem mi a helyzet alacsonyabb körökben és nem lesz nehéz dolga az embernek.

[ Szerkesztve ]

(#238906) Deck válasza .LnB (#238904) üzenetére


Deck
titán

Nem hittem volna, hogy szereted a BR-t.. :))

PS5

(#238907) markknight válasza markknight (#238905) üzenetére


markknight
veterán

Ja, meg üres tárral lassabb az újratöltés mintha hagynál benne 1-2 lõszert és úgy töltesz újra. Ezt rengetegen nem tudják, nagyon fontos.

(#238908) .LnB válasza markknight (#238905) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint ha tudnám, hogy hogyan néznek ki ezek a fegyverek. :D Gondolom először azt fogom használni majd, amit találok. Amit néztem, hogy sokan burst fire-rel tolják.

Na meg a PC-s streamekben pötyögtetnek pisztolyokkal iszonyat távolságokra... a legtöbbször eredménytelenül. Ez fura, nem tűnik számomra így laikusként célravezetőnek, de mindegyik ezt csinálja.

(#238906) Deck
Szeretem? Van Fortnite-ban két meccsem, Apex-ben két meccsem. COD IIII BR-ben meg egy. Ez nem egy nagy karrier. :) Szal' nem szeretem, hidegen hagyott eddig. De az Apex dizájnja bejön. És jó dolog ez a ping rendszer, ez nekem nagyon hasznos, mert én nem tudok éjjelente pofázni a társakkal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238909) Frod válasza .LnB (#238908) üzenetére


Frod
addikt

Burst-öt gyűlölöm, kb bármelyik játékban, pc-n biztos menő lehet, de kontrolleres célzással inkább hagyom ahol van. (ha jól tudom két burst fegyver van, de abból az egyik automatára tehető egy attachment-tel - itt "hop-up"nak hívják ezeket - én ha találok, azt viszem)
Ugyanez a sniperekre is igaz, bármelyiket otthagyom a ládában ha arról van szó.

Do you see the white shadow?

(#238910) Deck válasza .LnB (#238908) üzenetére


Deck
titán

A dizájn nekem is de a BR majdnem a legtávolabb áll tőlem (is). Hamar unalmas lesz majd meglátod. Bár ingyenes, szóval semmit se veszítesz :C

PS5

(#238911) sp8787


sp8787
addikt

Ezt mar hamarabb be akartam irni.

Ekkora ugras zene-ben nem semmi.

(#238912) Bad Pritt válasza .LnB (#238908) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most nevetni fogsz, de én jó pár órát beletettem és nem tudom, hogy néznek ki a fegyverek. A színeket látom, ami fontos, nevekre ráállt a szemem és ennyi. Az elején úgyis azzal fogsz lövöldözni, amit találsz, aztán kialakul, mi szimpi és mi nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238913) .LnB válasza Frod (#238909) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért is jegyeztem meg a bust-töt. Én se szoktam használni, de itt célravezetőbbnek tűnik a videók alapján.

(#238910) Deck
Megtanulok játszani azzal a hook-os karival, és szétsz*patok vele mindenkit. Ez a terv, a valóság meg az lesz mint Siege-ben a bronz rank. :DDD

(#238912) Bad Pritt
Na meg én alapból se vagyok fegyvermániás, kb egyetlen játékba se magoltam be a teljes arzenált. :) Egyedül a The Division (1)ből maradt nagyon meg a Vector, az nagyon brutális volt kezdetekben. És tudom, hogy Siege-ben is van Vector. Na meg még egy AK-t, Famas-t M4-et fel szoktam ismerni, de ennyi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238914) marilllyo


marilllyo
veterán

Eddig sem rajongtam az OW-ért, de azt a "kritikát", amit a Doom-ról csinált most... k*rva gáz. Igazából nem szapulta a játékot, de...kb 3 pályánál tovább nem játszottak vele az k*rvaélet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238915) .LnB válasza marilllyo (#238914) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt a kommentemet most már elmentem, minden egyes OW kommenthez passzol. : [link]
Legyél okos, és ne ülj fel a provokációra cicus. :)

(#238913) .LnB ebben akadt némi elírás, sry. Nem tudom javítani már.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238916) Xaels válasza marilllyo (#238914) üzenetére


Xaels
félisten

El is mondja, hogy nem játszotta végig... meg fura, hogy PS4-re panaszkodik, jogy akad amikor a DF pont fordítva tapasztalta...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238917) marilllyo válasza Xaels (#238916) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálam meg se reccent....
Igazából olyan szinten komplex sztorit raktak alá, ami oda vissza magyarázatot ad kb. mindenre, ami Doom... és erről egy szó se esett?! Ezt nem tudtam elfogadni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238918) tboy93


tboy93
nagyúr

Most, hogy így már 10-15 órát beleraktam a Days Gone-ba elkezdtem végre élvezni :D Nyílik ki a sztori, végre nem vagyok teljesen védtelen és a motorból sem fogy ki 2 perc alatt a nafta.

(#238919) Kendek válasza tboy93 (#238918) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A sztori is kb. a játék második felétől indul be jobban, és onnan lesz élvezhetőbb.

<-ƘƘ->

(#238920) erahurka válasza marilllyo (#238917) üzenetére


erahurka
félisten

Ó basszus ne csináljátok már! Felcsigáztok a Doomra, de tudom hogy üvöltve tépném le a saját fejem fél óra után, annyira nem az én reflexeimnek meg nagymama sebességemnek való :O

(#238921) .LnB válasza Kendek (#238919) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahelyett, hogy cinikus, és köcsög lennék, beszéljük meg. Mert először ez volt a reakcióm amikor ezt a kommentedet olvastam: [link] :D

Te mit élveztél abban a sztoriban? :) Számomra nem volt olyan pontja ami élvezetes lett volna.. Se az eleje, se a közepe (ez főleg!), se a vége. Még szerencse is, hogy élvezetes volt a gameplay, csak azért nyomtam végig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238922) markknight válasza marilllyo (#238914) üzenetére


markknight
veterán

Ajánlom Zoli twitterét, észbontó miket ír ki, persze a patreonos homiek bevédik ha bárki nemtetszését fejezi ki.

(#238923) Rage47 válasza markknight (#238922) üzenetére


Rage47
veterán

a műtéte körül vmi bekattant nála

(#238924) Rage47


Rage47
veterán

Resident Evil 3-at várja valaki? Még a demót nem próbáltam, de a 2 nagyon bejött, meg is vettem anno.

(#238925) Wlac


Wlac
Ármester

Tudom, hogy téma volt pár hete, de nem találtam meg a keresett választ. A Diablo 3-ból melyik kiadás a teljes PS4-re? Az összes változat alapból Ultimate Evil és a Rise of the Necromancer van külön? És ha ez utóbbival "szerelt" kiadást vennék, akkor a használt változat kieshet a kód miatt, vagy lemezen van a bővített tartalom?

“The wha-"

(#238926) Rage47 válasza Wlac (#238925) üzenetére


Rage47
veterán

ebben van minden Diablo III: Eternal Collection
sztem jó móka a nekró, én anélkül nem venném most

[ Szerkesztve ]

(#238927) Kendek válasza .LnB (#238921) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

:DDD
Jó, akkor fogalmazzunk úgy, hogy a játék második felétől beindul annyira, hogy lesz is valami kis sztori amiért érdemes is játszani. Az első felében viszont végképp nem ez vitt előre. :P

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#238928) tboy93 válasza .LnB (#238921) üzenetére


tboy93
nagyúr

Számomra nem volt olyan pontja ami élvezetes lett volna

Jobban utáltad mint a HZD-t? ;]

(#238929) Bad Pritt válasza Wlac (#238925) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Eternal Collection.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238930) Rage47 válasza tboy93 (#238928) üzenetére


Rage47
veterán

HZD-hez hasonló a Days Gone? mert akkor kiveszem a wish listemből :D

(#238931) erahurka válasza markknight (#238922) üzenetére


erahurka
félisten

Atom troll a srác, aztán besértődik és letilt Twitchen mikor viszont trollkodom... Bár lehet valami túlbuzgó moderátor őrült meg...

[ Szerkesztve ]

(#238932) tboy93 válasza Rage47 (#238930) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én imádtam a HZD-t. Abban hasonló, hogy open world :P Nekem egyik kedvenc PS4-es játékom volt, kieggel együtt 70 óra körül belement.

[ Szerkesztve ]

(#238933) .LnB válasza tboy93 (#238928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem utálom a HZD-t. :D Csak csalódás volt.
A HZD alap koncepciója isteni. Csak el lett cseszve a játék cselekménye.

A Days Gone más, az alap koncepciója már 1000x lerágott csont. Úgy gondolom, hogy ezt a zombis témát minden médiában feldolgozták már nagyon jól, The Last of Us, The Walking Dead. Nagy újdonság nincs, nem is vártam a játéktól se nagy sztorit. Nincs is, de sajnos a karaktereket se sikerült érdekesre megírni. Kezdjük azzal, hogy ki választana egy kopasz motoros cimbit, a felesége helyett?! Most komolyan?! Mármint aki hetero. Mert erről nem tesz mondjuk említést a játék, de ki tudja... Érthetetlen a viselkedésük. De ezt itt teljesen kifejtettem már korábban: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238934) Xaels válasza .LnB (#238933) üzenetére


Xaels
félisten

A motoros bandák másképp működnek, ha "Color"-t hordasz az kötelezettségekkel jár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238935) erahurka válasza .LnB (#238933) üzenetére


erahurka
félisten

Más világ azért egy komoly motoros banda, én simán el tudom képzelni hogy ott marad segíteni neki. Főleg hogy elvileg a lányt már biztonságba juttatta.

Nekem bejött amúgy, olyan volt kicsit mint egy négy évados sorozatot végignézni.

(#238936) .LnB válasza Xaels (#238934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah, persze.. a Sons of Anarchy sorozat alapján mi? Hát felénk itt a Babettás klubban semmi ilyesmi nem volt. :DDD
Mint ember, nem viselkedsz így. Életidegen és kész. Főleg úgy hogy az egész játék arról szól, hogy Sarah miatt örlődik a B(D)acon. :) Szóval ne csak azt vegyétek figyelembe, hogy azt a lépést meg lehet e lépni, hanem az egész képet. Ahogy utána a "sírhoz" jársz, a sok rinyát, szenvedést... (Most jut eszembe, hogy a játék legjobb, legcukibb karaktere az a kiskutyus. )

(#238935) erahurka
Amúgy ha visszagondolok rá, akkor egy kellemes kép él bennem is a DG-nal kapcsolatban. De a sztorit jobb lenne elfelejteni. Baromi szép volt az a táj, és jó volt játszani vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238937) wierra válasza tboy93 (#238918) üzenetére


wierra
senior tag

Nálam a pszichés fordulatot az MG45 birtoklása jelentette, onnantól vadból vadásszá válltam. Nem menekültem a konfrontációtól, hanem kerestem azt... ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#238938) Xaels válasza .LnB (#238936) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a SoA alapján mondom, nem is néztem végig azt a sorozatot... lehet, hogy itt EU-ban nincs akkora múltja ennek (azért nézz csak utána 1-2 klub szabályzatának), de amerikában igenis nagyon komolyan veszik és a játék nem az Alpokban játszódik.

A játék sztorija szerint biztonságba juttatod a szerelmed és csak később jut el hozzád a "halálhíre".

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238939) wierra válasza .LnB (#238936) üzenetére


wierra
senior tag

Hell's Angels mond neked bármit is? :U
Ne a hazai H-D Club Hungary-ből indulj ki. :P

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#238940) .LnB válasza Xaels (#238938) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepődnék ha a motoros kluboknak lenne zombiapokalipszis esetére is szabályzatuk. :D Másrészt pedig ezek kétlem, hogy nyilvános dolgok lennének.

Az utolsó válaszom a témában, mert lassan kitárgyaltuk:

Teljesen mindegy, hogy egy klub szabályzata mit ír elő. Vannak helyzetek amikor a saját szíved szerint kell dönteni. Szerelemből, emberségből. A játékban pedig, még ha Decon klubjának kódexe szerint ott is kellett volna maradnia a bajtársával. Akkor is, hol a klub? Ki kérte volna őt számon? Senki, max a kopasz. A script szerint Decon dönt önkéntesen úgy, hogy nem megy Sarah-val. Ami echte hülyeség. Szóval hiába jöttök itt a szektás betyár becsülettel, szó sincs ilyenről a játékban. Decon önszántából hülye. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238941) Zoleee83 válasza .LnB (#238933) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem értek egyet a Days Gone véleményeddel, gondolom nem jártál közelében sem motoros klubnak, így meg nem szerencsés véleményt alkotni. Az alapsztori igenis rendben van.
USA-ban elég komoly történelme van ennek, olvasmány a témában, ha esetleg úgy alkotnál véleményt, hogy picit képben vagy a hátterével is:
Hell's Angel (Sonny Barger élete és a Hell's Angels Motorcycle Club története)

@Deck - És ugyenezért "szar" az összes AC is. :K
De a Death Stranding azért a legnagyobb királyság story szinten, ami bár nekem is tetszett, de tele van hibával történetileg.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#238942) Deck válasza .LnB (#238940) üzenetére


Deck
titán

Ha ennyire bele akarsz menni hasonló dolgokba akkor az összes játékba, filmbe mindenbe bele lehet kötni. Persze így is lehet nézni ezeket a dolgokat, de vannak akik csak élvezik őket. Ugyanezért nem szereted a Marvel-t se.

PS5

(#238943) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!
Használt PS4 pro-t szeretnék venni. Itt a városomban van aki árul egyet, állítólag 2019 októberében vásárolta, de nincs meg a számla és így a garancia sem.

Ilyen alapon lehet 5 éves is a gép.

Van valami adatbázis amiben a gép valamilyen egyedi azonosítóját elkérve plusz infókat találhatok a konzolról?

Vagy bármi hasznos infó amit kitudnék deríteni?
cuh 7216b verzió

(#238944) Kendek válasza .LnB (#238940) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem abban a szituban nem a motoros kódex döntött. A feleségét biztonságba helyezte, és ott marad, hogy a legjobb barátja életét is megmenthesse. De a terv az volt, hogy követik az asszonyt, csak tudjuk, hogy mi történt ott... Szerintem az alapsztori nem olyan rossz és nem is elcsépelt.

<-ƘƘ->

(#238945) balazs025 válasza Laby (#238943) üzenetére


balazs025
senior tag

Mivel a pro csak 16 őszén jelent meg, ezért nem lehet 5 éves. a 7216b a legfrisebb verziója, ami ha jól tudom max 2 éves lehet.

(#238946) Kendek válasza Laby (#238943) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nem lehet online lekérdezni, de maximum csak kétéves lehet ha a legújabb, 7216-ról van szó. Persze így a jótállást ne számold bele, vagyis csak akkor vedd meg ha kellően alacsony az ára.

<-ƘƘ->

(#238947) .LnB válasza Zoleee83 (#238941) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

DS "de tele van hibával történetileg."

Például?

(#238944) Kendek Igazából elfogadom én a véleményeteket. Csak az enyém más. :) Ennyi nem?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238948) tboy93 válasza wierra (#238937) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyelőre még el nem tudom képzelni, hogyan szednék le egy hordát, szóval ennyire még nem érzem magam pronak :D

(#238949) Rage47 válasza Zoleee83 (#238941) üzenetére


Rage47
veterán

max akkor van hiba benne, ha valami elkerülte a figyelmed, nem olvastad el, nem tudtad követni
nem azt mondom, hogy nem bírod felfogni, csak elég komplex cucc, érthető, ha valaki elsiklik bármi felett, de amúgy össze van rakva és kidolgozott rendesen

[ Szerkesztve ]

(#238950) Kendek válasza .LnB (#238947) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze. Tulajdonképpen abban egyetértek veled, hogy ez a motoros kötődés ennyire azért nem lehet erős, hogy apokalipszis idején is ennyit számítson. Mármint ha egy viszonylag idegen fazonnal lettek volna ott, akkor tutira nem foglalkozik vele. De a barátsága régebbi, és legalább olyan erős volt mint a feleségével a szerelme.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.