Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#239151) Wesder válasza totyak (#239149) üzenetére


Wesder
félisten

Nem 1 havi jàr a gép mellé?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239152) .LnB válasza Bazsi1987 (#239147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nice. :) Lőttem már én is pár ace-t. De nem ilyen egy helyen. :) És nem is esett le néha rögtön, csak a scoreboard-ot nézegetve.
Egyébként én magamon azt vettem észre, hogy akkor stresszeltem, vagy idegeskedtem ha nem jött össze rankeden az a dolog, amit elvártam volna magamtól. Amint elfogadtam, hogy ez van. Onnantól megint élveztem, és ment is a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239153) Kendek válasza Wesder (#239151) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gép (vagyis a konzol) mellé nem jár ingyenes Plus tagság. Azon az account-on lehet próbaidőt aktiválni amelyiken még nem volt előfizetve.

<-ƘƘ->

(#239154) Wesder válasza Kendek (#239153) üzenetére


Wesder
félisten

Ja jó, azt hittem. Így jàr az, aki ki sem bontja a konzol dobozàt.
Box mellé volt a 2 jàték mellett egy havi Gold meg GamePass, ezért gondoltam hogy a Sony is ad egy havi Pluszt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239155) Carlos Padre válasza saelin (#239148) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már az első rész is egy Diablo Lite volt, és a garafikán sem sokat változtattak, így maximális a fan service. Könnyed szórakozást kínál a tryhard helyett, talán nem is baj ha más. Én így szeretem :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239156) Tegla80 válasza totyak (#239149) üzenetére


Tegla80
addikt

Azert,h mindenkihez eljusson es kitudja probalni a 14nap ingyen lehetoseget.(nem azert,h Te ezt osszevond es igy nyereszkedj rajta osszeadva a napokat.)
Nincs ingyen kaja csak amit dobnak morzsa,h belekostolj es ha izlik vegyel meg belole.
ilyen csunya ez a vilag.

Sony® & PlayStation®

(#239157) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Breakpoint kipróbálva.Péntekig három órát beleraktam.
A játék nem szar - ahogy sokan mondják - teljesen jó lövölde ha éppen arra lenne kedvem, de számomra hatezret mégsem ér.Főleg, hogy húsvétra előre megvettem a Just Cause 4et, amiben majd kiélem az eféle lövöldözési hajlamomat.
Háromezerért rávetem magam, mint a Division 2re anno.Annyiért jóféle lesz.

[ Szerkesztve ]

(#239158) saelin


saelin
veterán

Eddig bírtam a Skyrim-et még modokkal is. Egyszerűen túl sok vele a gond. A followerek feszt eltűntek vagy beragadnak, a petek is, a lovad is, amit hívni sem lehet valami elképzelhetetlen oknál fogva. Ráadásul a creation club-os camping kit sem valami bugmentes. :W

Már nem tudom hanyadjára próbáltam meg ezzel a játékkal játszani, de egyszerűen nem megy. Semmilyen szintet nem üt meg, ráadásul nem is öregedett szépen (nem a grafika). Számomra ez mikor megjelent is játszhatatlan volt és még most is az. Nem értem sokan mit szerettek/szeretnek ezen. A nagy világ és a millió questen kívül semmi pozitívumot nem lehet róla elmondani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239159) Szabi® válasza saelin (#239158) üzenetére


Szabi®
addikt

Pedig nem rossz kis game,én kétszer kinyomtam tps nézetben.Őrületes tartalom van a játékban.Lovat egyáltalán nem használtam,nem tetszett az animációja és írányítása. :)

(#239160) saelin válasza Szabi® (#239159) üzenetére


saelin
veterán

Az első és utolsó elder's scrolls játék a morrowind volt ami tetszett. Azóta a Bethesda nem tud engem megfogni vele. Lehet velem van a baj, mert a neten mindenki imádja.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239161) #09990144 válasza saelin (#239158) üzenetére


#09990144
törölt tag

Morrowindet és Obliviont rongyosra játszottam, több száz órát eltöltöttem bennük, de a Skyrim engem sem fogott meg. Többször belekezdtem, de kb 20 óra után ráuntam mindig.
Már elengedtem, szerintem sosem fogom végigjátszani :)

(#239162) Xaels


Xaels
félisten

Sony Platinum Wireless Headset, csakhogy legyen még ellene érv. Ha mindenki csüng a Wifi-n idehaza, márpedig most mindenki itthon van, egyszerűen lehal a kapcsolat és kinyomja az egészet. Persze ehhez annyit tennék még hozzá, hogy 2 TV, 1 laptop, 3 telefon ami Wifin van és a PS4 Pro kb 10cm-re van modemtől. Lehet megpróbálom átrendezni, hátha segít de ha nem akkor eladom mert felbasz amikor elkussol harc közben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239163) bandi0000 válasza Xaels (#239162) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Adok érte egy 5-öst :D Ezért kell dual band router, nem feltétlen a fejes hibája ez

Xbox One: bandymnc

(#239164) totyak válasza Tegla80 (#239156) üzenetére


totyak
aktív tag

Ha szerinted az nyerészkedés, hogy szeretném használni, ami a megvásárolt játékommal kaptam, akkor legyen úgy.

Szerintem, ha kifizetem a játékot és ahhoz jár 14 nap, akkor azt tök jó lenne elhasználni. Ha nekem az lenne a heppem, hogy 10x megveszem ugyanazt a játékot, mert akkor 10x lesz 14 napom, annak is működnie kellene.

Mivel nem lehet csak úgy ingyen 14 napokat szerezni, nem látom hol itt a nyerészkedés.

(#239165) Xaels válasza bandi0000 (#239163) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs router, az 1000-es digihez adott Gpon modem van amire kábellel csatlakozik a PS4 és minden más wifin van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239166) RangerFox válasza Xaels (#239162) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez furcsa, a gyári upc-s connect boxra 6 eszköz csatlakozik itthon, a ps 10, a gép 30 cm távolságra van tőle (mikor melyikhez használom a headsetet), de ilyen problémával még nem találkoztam.

(#239167) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Sziasztok,

A VR szemüveg lencséjét kel(szabad)-e szemüvegtörlő papírkendővel (nedves)
törölni, vagy elegendő a gyári saját kendőjével tisztítani.
Köszi

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#239168) Xaels válasza RangerFox (#239166) üzenetére


Xaels
félisten

Ez valami Huawei cucc. Eddig nem volt gondom, de most egymás után két nap leválasztotta a fejest a gép teljesen. Ma próbáltam gyári visszaállítást/sw frissítést is rajta de utána ugyanúgy eldobta Warzone közben, amíg a család kint volt az udvaron nem volt semmi bajom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#239169) Steve1207 válasza totyak (#239164) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezt nem vásároltad, ezt csak bizonyos cégek adják pluszba a játékhoz, hogy az eddig nem használó játékosok között népszerűsítsék a szolgáltatást. Vagy aki még nem használta a plus-t, az adott játék minden funkcióját így ki tudja próbálni és majd eldönti előfizet-e vagy sem.
A 14 napos szolgáltatás részletei meg le vannak írva. A játékot vetted, nem a plust.

.

(#239171) Kendek válasza nylontacsko (#239167) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem szabad, csak a saját törlőkendőjét használd. Legfeljebb párásítsd be a lencséket és úgy töröld, de vegyszert ne alkalmazz.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#239172) alite válasza bandi0000 (#239163) üzenetére


alite
aktív tag

Nalam sajnos dual band router sem segit, bt eger/soundbar, illetve wifi fules is folyamatosan eldobja a kapcsolatot zaj miatt. :(

Mondjuk nalam tenyleg interferencia van, picit beszennyeztem a lakast az evek alatt. ;] Sajnos par temaban mar vissza kellett allnom kabelekre.

(#239173) nylontacsko válasza Kendek (#239171) üzenetére


nylontacsko
senior tag

A "párásítással" nincs gond :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#239174) bandi0000 válasza alite (#239172) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem tom nàlam a routerre 4 kábeles, meg kb 3-4 eszköz csatlakozik de sose dobàlta el a jeleket, pedig nekem is volt sony fejesem

Xbox One: bandymnc

(#239175) AXisBOLD válasza syler123 (#239144) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nekem tényleg csak a COD miatt kell most, meglátom még.

PC-hez egy Audio Technica M40x-et (+Fostex HP-A3-at) használok. Ennél biztosan nem lesz jobb, de ezzel nem tudnék chatelni...

(#239146) Mr Bond 007: hát ez a Grado is elég aranyárú :). Most nem is a hangerő, hanem a headset a lényeg és budget áron, persze azon belül egy jobb féle. Ezért a feldobott Cloud Stinger széria darabjai.

Valakinek van tapasztalata valamelyikkel? --> Cloud Stinger / Core / PS4 Licensed?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#239176) totyak válasza Steve1207 (#239169) üzenetére


totyak
aktív tag

Ok, hát másképp látjuk a dolgokat, de természetesen elhiszem, hogy ez így működik. Viszont ez így nem jó, szerintem.

Ha veszek egy zacskó kakaót és kapok egy ajándék bögrét, azt is használom és el is várom, hogy használható legyen. Értelmetlen az ajándék (vagy nevezzük bárminek ezt a kódot), ha használhatatlan.

(#239177) S e t h válasza ProEvoFan (#239157) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha Stevie Wonder most nyerné vissza a látását és a Breakpoint lenne az első játék amivel játszana, akkor neki is tetszene. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#239178) Tdizsolt válasza AXisBOLD (#239175) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csak érdekesség képpen. Nem ilyet keresel, de nekem ez van: Hebe M1
Nem egy prémium cucc de számomra tökéletesen megfelel, brutál jól szól, és vibra motoros a basszus "rásegítése". A tesztek is jókat írnak róla. Mondjuk én decemberben 11k-ért vettem.

Psn ID: Tdizsolt

(#239179) sting2 válasza S e t h (#239177) üzenetére


sting2
addikt

:D

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#239180) Mezcal


Mezcal
addikt

Predator Hunting Grounds

Egy meccs a Ragadozóval
[link]
Egy a katonákkal
[link]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#239181) fityere


fityere
senior tag

Nem tudom volt e már de a Farm Together játék Magyar nyelvű.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#239182) saelin válasza Mezcal (#239180) üzenetére


saelin
veterán

Hétvégén talált már gyorsan játékosokat? Pénteken kva szart volt a matchmaking.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239183) conorr válasza saelin (#239182) üzenetére


conorr
tag

Én végig toltam az egész hétvégét és nem volt akkora gond. Pc-n és PS4-en is toltam, crossplay engedélyezve volt és folyamatosan voltak meccsek, legdurvább esetben 5 percet kellet várni.
Többnyire ps4-en toltam, ott nagyon ronda volt a grafika és ma néztem rá pc-n és ég és föld, sajnos ez már ps4-en nem fog sehogy se kinézni. Vicces, hogy a sony is pénzelte a fejlesztőket, így azért foglalkozhattak volna azzal is, hogy ps4-en is kinézzen valahogy kb: a víz ps2 szint, és durva fps dropok is vannak stb.

(#239184) Wesder válasza conorr (#239183) üzenetére


Wesder
félisten

Majd PS5-ön fog kinézni normàlisan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#239185) Mezcal válasza saelin (#239182) üzenetére


Mezcal
addikt

Most már pár perc és játékban vagy. Ki is írták a játékban, hogy jelezték nekik a hosszú várakozási időt és javítják.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#239186) Carlos Padre válasza Wesder (#239184) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Felesleges, nem a kinézete a baj.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#239187) .LnB válasza Mezcal (#239180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A katonás gameplay-ben 2:44-nél az NPC kb mindent elmond erről a játékról. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239188) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
Valaki próbált már ilyen adaptert PS4-hez? Érdekelne hogy van-e értelme beszerezni, vagy felejtős a cucc.
Spirit of Gamer CONV1 egér/billentyűzet adapter konzolokhoz.

[link]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#239189) AXisBOLD válasza Tdizsolt (#239178) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi, ezt is számításba veszem!

van ez olcsóbban is ha jól látom.

Ezt a kontrollerbe vagy a gépbe dugod?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#239190) Tdizsolt válasza AXisBOLD (#239189) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az M1 USB-s, konzolba kell dugni (ezt linkeltem).
Az E1, egy "butított" változat,azért olcsóbb, leírása szerint jack csatis(ez viszont neked jobb lenne), kisebb a hangszóró benne, és nincs vibra motor illetve RGB led(mondjuk szerintem ez a legfeleslegesebb dolog, amit egy fülesbe lehet tenni). Ezt a tipust sajnos nem ismerem, nem tudom milyen a motyó,mindettől függetlenül lehet jó is.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#239191) saelin válasza .LnB (#239187) üzenetére


saelin
veterán

Az ai kegyetlen buta. Ha előtte állsz akkor is vagy 1 vagy több másodperc mire felfogja mi van. Szerintem lehetnének nyugodtan agresszívebbek a fireteam felé. A Predator-nál meg maradhatna a lassú felfogás, így még izgalmasabb lehetne. De az a baj, hogy nem csak ennyi baj volt a trial-al... Kíváncsi vagyok launch után pár hónappal hogy fog állni a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239192) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok
A helyzet a következő: van egy PS4 Prom, ahol van két profil, az enyém és az asszonyé. A probléma az, hogy valamiért a játékok nála lakatolva jelennek meg és nem tudja elindítani. Hogyan tudom elérhetővé tenni a számára azokat?
Köszi :)

(#239193) Bad Pritt válasza saelin (#239191) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát abba gondolj bele, hogy az olyan aszim multik is elbuktak, amiknek a játékmenete sokkal-sokkal kiforrottabb volt és jó volt velük játszani pl. Evolve. Ebben a Predatorban semmi nincs, ami megtartaná a játékosokat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239194) .LnB válasza Bad Pritt (#239193) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem olyan sincs, ami bevonzaná. Leszámítva a Predator nevet talán. De annyira se keltette fel az érdeklődésemet, hogy ingyen kipróbáljam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239195) Kendek válasza Zsolty20 (#239192) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az account-odnál aktiváld a konzolt elsődlegesként. Ha eztán sem jó, akkor nyomj egy licencek visszaállítását is.

<-ƘƘ->

(#239196) Bad Pritt válasza .LnB (#239194) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én még esetleg tegnap letöltöttem volna pár körre, de addigra írtak itt is, meg voltak fent videók és omg, micsoda egy rakás szar...
Pedig játékoknál pont van egy minimális öröksége még a Predator névnek, amit jó lett volna nem meggyalázni. Az meg külön vicces, hogy szerintem a Ghost Recon predator módja a maga egyszerűbb módján is jobb volt, mint ez, megvolt a maga hangulata. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#239197) saelin válasza Bad Pritt (#239196) üzenetére


saelin
veterán

+1
Arról láttam én is videót. Eléggé cool event lehetett.

Én örültem volna ha sikerül összehozni egy jó predator játékot. Az alien és predator franchise tele van lehetőségekkel. (btw az Isolation a valaha készült legjobb alien játék)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#239198) .LnB válasza Bad Pritt (#239196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostanra szerintem ott tartunk, hogy mind az Alien, mind a Predator franchise azért hanyatlik, mert (az Isolation-t leszámítva) mind a játékfejlesztők, mind a filmszakma emberei, csak a pénzt látják ezekben a nevekben. Nem kreativitásból, igazi ötletekből készítenek a témába filmeket, játékokat, hanem a gyors pénzszerzés reményében. Reménykedve, hogy a név majd bevonza a gyanútlan rajongókat. És a Predator filmekről egy külön bekezdést lehetne írni..
Talán ha Neill Blomkamp megkapta volna a lehetőséget....

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#239199) Peace válasza .LnB (#239198) üzenetére


Peace
nagyúr

Az nagy szívfájdalom, hogy a szenilis Ridley bácsi miatt elkaszálták Blomkamp Alien projektjét..... :O

(#239200) Rage47 válasza .LnB (#239198) üzenetére


Rage47
veterán

Borzalmas az egész helyzet, egyetértek

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.