Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238551) Jim74 válasza korte73 (#238541) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem a goldot vedd meg. Nekem sokat dobtak a sztorin a dlc-k.

(#238552) alite válasza korte73 (#238541) üzenetére


alite
aktív tag

Engem is elkapott most a lendulet, pedig evekig kerultem az AC szeriat.

Gold mellett dontottem vegul, mert ahogy olvastam rengeteg ora rejlik meg a dlc-kben. :)

(#238553) VTom válasza korte73 (#238541) üzenetére


VTom
veterán

110 óránál járok, még bőven visz a lendület. Alap sztori kész, a két DLC-be még bele sem kezdtem, mert érdekelnek a küldetés sorozatok, amiket találok kalandozás közben. Pl. elindultam, hogy megkeressem az arénát, persze napok óta az adott szigeten bóklászok, mert belecsöppentem pár helyi történetbe, ami totál beszippantott.
Szerintem érdemes a goldot venni, mert rengeteg időt lehet letölteni benne. Én februárban az ultimate-t vettem ennyiért.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#238554) Szabi® válasza Steve1207 (#238547) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszi,már szedem is. :R
Meg lesz majd mivel tolni PS5-ön a kezdetekkor. (már ha támogatni fogja)

(#238555) Plague666 válasza Szabi® (#238546) üzenetére


Plague666
tag

A wolf a németeknél és az osztrákoknál cenzúrázott csak. Viszont nem nevezném most nagyon olcsónak, persze kérdés mennyit várnál, kell e tényleg vagy csak úgyérzed megéri. Ha csak azért vennéd mert olcsó, akkor nem az. Én november tájékán húztam be őket 1500 valahány forintokért, az olyan <75% akció. Aztán a karácsonyi vásárok során meg 1800 körül voltak(new order, old blood, plusz a doom 2016). Szóval 2500 nem jó bót szerintem.

(#238556) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyire van rendszer a PS mentések felhőbe való feltöltéseiben, és a játékok mentések kezelésében? Van egy adott rendszer amit a Sony elvár? Vagy ezt játéka válogatja?

Az a "problémám", hogy a Nascar Heat 4 Career módjában egy olyan opciót* választottam, amit inkább visszavonnék. De a játék mentésihez a játékban nem férek hozzá. Gondoltam arra, hogy törlöm a lokális mentéseket, és a cloud-ból letöltök egy korábbit. Akkor van csak gond, ha a felhőben felülírkál egy file-t a játék és nem hoz létre újakat mondjuk naponta. Mert akkor nem lesz mit letölteni. Van erről tapasztalatotok? (nem konkrétan ezzel a játékkal kapcsolatban természetesen)

*Van lehetőség saját csapat alapítására, csak akkor a versenyzés mellé a játék átmegy manager módba is. Szerelőket kell szerződtetni, autókat venni és ilyen dolgok.. Gondoltam megnézem, hogy milyen, de nem tudtam már visszavonni. És egy egész szezont így kellene letolnom, sőt lehet, hogy innentől az összeset. :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238557) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Reggelt!

Egy ideje már gondolkodok egy csapattárskeresőn okostelefonra, ehhez kérnék egy kis segítséget, van egy rövid kérdőív (4-5 kérdés) amit [itt] találtok, igazából nekem lenne fontos, hogy lássam, lenne-e rá igány.

Ha esetleg nemleges a válasz akkor is töltsétek ki.

Köszönöm!

Xbox One: bandymnc

(#238558) Deck válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


Deck
titán

Kitöltve!

PS5

(#238559) Dawide@axele válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Kitöltve!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#238560) felixo válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


felixo
őstag

Kitöltve. :K

Redmi Note 9

(#238561) Bogyi007 válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kitöltve és Twitteren továbbosztva.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#238562) Neoteric válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


Neoteric
addikt

Kar, hogy iOS offos. De azert kitoltottem. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#238563) saelin válasza bandi0000 (#238557) üzenetére


saelin
veterán

Kitöltöttem, de erre vannak discord csatornák. Simán lehetne csinálni egy Ph-sat is és oda invitálni platform-okra lebontva embereket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238564) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Köszi köszi :D

IOS egyenlőre nincs tervben, de ki tudja a jövőben... Sajnos a zártsága miatt kell hozzá egy MAC OS alapú gép, azt meg azért nem akarok venni :D

(#238563) saelin: Nem használtam még discordot de végső soron sztem az is hasonló lenne mintha fórumban beírnák, hogy csatlakozna valahova, itt meg azért célzottan lehetne jelentkezni 1-1 csapatba

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#238565) lacy86 válasza saelin (#238563) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt En is tamogatnam. 👍
Igaz nem sokat jatszok ( 3 muszak mellett - ameddig még lehet - )
De szivesen csatlakoznek 😉

(#238566) tboy93


tboy93
nagyúr

No, így 2 nap után összeszedném a tapasztalataimat én is a Sony Platinum Wireless Headset-el. Egy kipróbált darabot sikerült vennem, 7 hó garival 30e-ért. Új Goldot akartam eredetileg, de ez egy ötössel volt drágább, kvázi új állapotban, így gondoltam miért ne.

A korábbi fülhallgatómhoz képest nyilván ég és föld, miután felvettem a Platinumot kb olyan volt a Days Gone mintha kinyílt volna a világ. Ehhez pont lehet egyedi hangprofilt is feltölteni, bekapcsolt 3D hangzással egészen korrekt, bár nekem néha olyan, mintha a beszédhangokban lenne egy kis visszhang. Játékra szerintem teljesen elég ez a hangminőség amit ki tud préselni magából, nem úgy mint zenére. Spotifyon flat EQ-val és kicsit tuningolva is meghallgattam pár számot és nem volt őszinte a mosolyom. A magasak bántóak, a mély kevés, nem ezt várná az ember ettől a kategóriától. Zenére nem ajánlom, bár erre kevesen is használnák.

Ezzen át is térnék arra, hogy elmehet a Sony a sunyiba. Azt még megértem marketing szempontból, hogy csak a saját fülesüket lehet wireless használni a PS4-el, de hogy csak azzal, azt már nem. Jó, PC-re rá lehet hákolni, ha szerzel drivert a dongle-hoz, de mondjuk a telefonoddal csak kábellel összekötve tudod hallgatni, ami elég gáz ez 50 ezres fülestől. Maga a wireless lét amúgy nagyon jó, hamar hozzá lehet szokni, hogy nem köt egy madzag a kontrollerhez. Ez a legnagyobb előnye konkrétan a fejhallgatónak. Kényelmes is, engem pár óra után csak a szemüvegem kezdett el nyomni a fejes alatt.

Nem tűnik olyan brutál masszívnak, szóval azért érdemes vigyázni vele és nem dobálni, de alapvetően nem kötnék bele az anyagminőségbe, ebben már van fém is a Golddal ellentétben. Volt korábban említve, hogy lötyögnek a gombjai, az enyémnek egyáltalán nem. Jó a kapcsolási érzet, kis gyakorlás után megtalálod a kívánt funkciót "vakon" is a sok gomb között és jó pár dologról a PS4 is visszajelez a képernyőn.

A legnagyobb gond ezzel a fejhallgatóval az ára. Ezt 25e Ft-ért kéne adni újonnan, a Gold árában konkrétan. Egyszer félre volt árazva és 18-ért lehetett kapni, azt az árat nagyon megérte. Ajánlani teljes áron semmiképp nem tudom, főleg hogy állítólag a Gold nem sokban marad el hangminőségben. Inkább akkuban, meg anyagminőségben jobb a Platinum.

(#238567) Xaels válasza tboy93 (#238566) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csak a Sony cuccait lehet wireless használni.

MÁS

Megjelent a Gwent droidra ha valakit érdekelné

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238568) Lackooo84 válasza tboy93 (#238566) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Apám, akkor hogy kinyílna akkor neked a világ, ha vennél egy tényleg jó hangzású fülest, mondjuk egy Astrot, Razert... :DDD Ez a gold meg platinum egy kalap szar, minden tekintetben...

The Truth is out there...

(#238569) Frod válasza Imilenni (#238538) üzenetére


Frod
addikt

Hát én vártam, de ennyiért maradjon ott a special kiadás ahol van...
(Régen max 25e-ben megálltak azok a verziók, amik nem alap, de még nem is a figurás/mindenes kiadások voltak, 10e-t nem ér egy steelbook)

Do you see the white shadow?

(#238570) stilo18 válasza Lackooo84 (#238568) üzenetére


stilo18
addikt

Megírtam neki én is a választ, aztán vissza töröltem, hogy amíg nem vettem egy komolyabb fejest, addig én is azt hittem, hogy jó hangja van a Gold - omnak...
A Platinum rendes áron meg nagyon gyenge ár/érték arányt képvisel sajnos... :(

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#238571) tboy93 válasza Lackooo84 (#238568) üzenetére


tboy93
nagyúr

Havernak van egy Sennheiser BT-s fülese, össze se lehet ezzel hasonlítani, de tény, hogy 3x ennyiért vette mint én a Platinumot.

(#238572) tboy93 válasza Xaels (#238567) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy mezei BT-s fülest hogy kapcsolsz össze a PS4-el wireless? Az mondjuk ment volna, hogy a TV-n kötöm össze BT-vel, csak a party chat úgy nem megy.

(#238573) Xaels válasza tboy93 (#238572) üzenetére


Xaels
félisten

Mezeihez lehet kapni tudtommal külső bt adóvevőt amit kezel USB-n a konzol, de gamer cuccok között van dedikáltan PS4-el is működő példány. Viszont a mezei cuccok között nem mindegy mi milyen kodeket használ, lehetnek csúszások a hangban is pl. emiatt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238574) tboy93 válasza Xaels (#238573) üzenetére


tboy93
nagyúr

Aha, ezt nem tudtam. :R

(#238575) F-ECT$ válasza tboy93 (#238566) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb én is így látom: ha ki tudod fogni 20e körül (félreárazás, használt piac), akkor játékra jó, másra nem igazán. Egyébként a hatótávval mit tapasztalsz? Én hátra dugtam be, és kb 4m-ig jó így, utána kezdi elveszteni a jelet. (Nem kell nagyobb hatótáv, csak furcsa volt, hogy kimentem a konyhába és szétkapcsolt.)

Dive ever, work never.

(#238576) Xaels válasza F-ECT$ (#238575) üzenetére


Xaels
félisten

Igen kicsi a hatótávja, ezt én is tapasztaltam meg hosszabb játék után megkotlik az adó-vevő a melegtől ezért előre át kellett dugjam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238577) tboy93 válasza F-ECT$ (#238575) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én is hátra dugtam be, kb 2.5-3m-re ülök a Tv-től, nincs semmi gond. Nem néztem hogy meddig tartja a jelet. Olvastam pár helyen, hogy wifi közelében hajlamos lehet eldobálni a kapcsolatot.

(#238578) Mr Bond 007 válasza bandi0000 (#238564) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Vmware workstation/Oracle virtualboxra is fel lehet tenni. Youtube tele van tutorialokkal. Vagy hackintosh.

(#238579) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Doom 64-et próbálta valaki?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238580) Peace válasza Lackooo84 (#238568) üzenetére


Peace
nagyúr

Rengeteg embernek tökéletesen megfelel a "kalap szar". ;) Többek között nekem is. 2018-as GOLD-om van és imádom. Játékra és filmre PS+PC. Nem költök 60-80k-t fejhallgatóra, így nem fogom megtudni miről maradok le. :P :DDD

(#238581) .LnB válasza Lackooo84 (#238568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ejjha, amikor az Astro meg a Razer a mérce.... szenzációs. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238582) Szilágyi84 válasza Lackooo84 (#238568) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

+1 vagy egy Sennheiser zárt 569 mikrofonos multihoz is ami valóban kényelmes és minőségi.

[ Szerkesztve ]

(#238583) sasa134


sasa134
addikt

Srácok, a 2016-os DOOM hogyan fut sima PS4-en? Problémák nélkül játszható? Így az Eternal megjelenésével kedvet kaptam hozzá..

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#238584) Scholes9 válasza sasa134 (#238583) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem tökéletesen :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#238585) Bad Pritt válasza sasa134 (#238583) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A '16-os meg a review-k alapján az új is vajsimán fut. Nekem is megjött hozzá a kedvem amúgy, egyik utolsó játék volt, amit még PC-n játszottam, szerintem gőzt kiengedve agyatlankodni jó lesz, ha már megcsömörlöttem a Nioh 2-től. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238586) .LnB válasza sasa134 (#238583) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így: [link]
[link] 3:04-től beszélnek a PS4-ről

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238587) sasa134


sasa134
addikt

Köszi mindenkinek, már csak kontrollerrel kéne megtanulni fps-ezni :B

Avanti Roma

(#238588) Xaels válasza sasa134 (#238587) üzenetére


Xaels
félisten

A DOOM kiváló erre, megtanulsz mozogni és célozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238589) KaitouP válasza Bad Pritt (#238579) üzenetére


KaitouP
veterán

Én! Elég király. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#238590) Bad Pritt válasza KaitouP (#238589) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem megveszem, egy mekis menü áráért jó lesz nosztalgiázni.

Amúgy arra lennék majd kíváncsi, hogy az Eternalban a Doom I-II menti-e az adott állást. Szóval elkezdesz az Eternalon belül játszani velük, kilépsz a játékból (mármint az Eternalból is), aztán vissza, akkor onnan folytathatod-e, ahol abbahagytad (játékon belüli játékmentés :D).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238591) Peace válasza sasa134 (#238587) üzenetére


Peace
nagyúr

Röhögve menni fog! Én is paráztam tőle, de se perc alatt elsajátítható casual szinten. Én is Lenyomtam Borderlands 2-3, Metro 2 meg Exodus és már egészen magabiztosan megy. Doom Eternal-ban mondjuk most haldoklom, de ez a játék hibája!!! :DDD :DDD :DDD

(#238592) sasa134 válasza Peace (#238591) üzenetére


sasa134
addikt

köszi a bíztatást, befejezem a GoW-t és sztem belefogok :K

Avanti Roma

(#238593) Scholes9 válasza sasa134 (#238587) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem vészes. Amúgy én jobban élvezem kontrollerrel az fps játékokat, mint egérrel. Pár éve nem gondoltam volna, hogy így lesz :D

tboy93: azt is persze :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#238594) tboy93 válasza Scholes9 (#238593) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én a kanapét élvezem jobban, nem a kontrollert :D

[ Szerkesztve ]

(#238595) Bad Pritt válasza Peace (#238591) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig a Metro-k szerintem elég rosszak irányíthatóság szempontjából. Vagyis inkább a középszer közepén vannak, ha a skála egyik végén mondjuk a Gamebryo motoros játékok vannak (Fallout, Skyrim), a másikon meg a Doom, Destiny, Titanfall.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238596) Peace válasza Bad Pritt (#238595) üzenetére


Peace
nagyúr

Destiny 2 is tök állat volt, tényleg! Amennyire gyűlöltem a kontoller gondolatát 2 éve, úgy megszerettem és már mindent azzal akarok játszani PC-n és PS-en is.

(#238597) Frod válasza Scholes9 (#238593) üzenetére


Frod
addikt

+1
Amikor az x360 korszaknak vége volt, és visszamentem pc-re egy ideig, minden fps-t kontrollerrel játszottam, egyszerűen annyival jobban élveztem. (tps-nél meg ugye nem is kérdés)

Do you see the white shadow?

(#238598) Peace válasza Frod (#238597) üzenetére


Peace
nagyúr

Meg ARPG-nél!!! Toltam kicsit Diablo 3-at meg végigvittem az Inquisitor - Martyr Prophecy-t controllerrel. Ezerszer jobban élveztem, mint egérrel.

(#238599) NyMRooD válasza sasa134 (#238592) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gyakorolni (mondom úgy, hogy FPS nekem sem megy még rendesen, mert kerülöm őket) kíváló a Doom (2016) demoja vagy a CoD: MW remastered, nekem mind a kettő kényelmes volt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#238600) markknight válasza sasa134 (#238592) üzenetére


markknight
veterán

COD MW Remastered kiváló gyakorlásra, mert aim assist nagyon minimál benne. Ha ott megtanulsz jól lőni, akkor minden menni fog.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.