Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238251) marilllyo


marilllyo
veterán

Nálam is pörög a Doom... Én nehéznek találom... Jó persze nem easy-n tolom. Egyébként f*sza. Viszont multiban nincs / nem lesz tdm??

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238252) Bazsi1987 válasza marilllyo (#238251) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én részbe azért nem vettem meg mert kihagyták, majd akciosan jó lesz később. Pedig imádnék egy quake3 arena szerű multit :N

(#238253) Xaels válasza marilllyo (#238251) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lesz DM azt mondták, de van egy érzésem, hogy hamar visszakozni fognak mert ami egyelőre multi alatt van az semmi. Nem rossz ötlet a BattleMode, de nem az igazi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238254) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Akciós lett a Hunt: Showdown, hmmm :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238255) ldave válasza Carlos Padre (#238254) üzenetére


ldave
félisten

Jó játék, csapatban (2-3 fő) ajánlom.

A Slime draws near! Command?

(#238256) sting2 válasza ldave (#238255) üzenetére


sting2
addikt

A Gunplay milyen?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#238257) .LnB válasza Carlos Padre (#238245) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszerűen nem megy. Már bronzba vagyok. Szét lövöm magam. 1.2k/d-m van rankeden. Tizeket lövök, de mindig kikapok. Ma eddig talán kétszer nyertem. De még a trophy listje is bugos ennek a szarnak. :D Megkaptam, azt a trófeát,hogy elértem a goldot. De nem értem el...
És nyilván maintenance van. Mikor máskor, mint péntek délután...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238258) Carlos Padre válasza .LnB (#238257) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát rankedhez összeszokott csapat kell ha fontosnak tartod a rankod.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238259) erahurka


erahurka
félisten

Hogy a Darksiders II fejlesztőinek miért nem törte valaki ripityára a kezét amikor kitalálták hogy a D pad ne működjön a menüben! Végeztem a sztorival, kérdi hogy kezdek egy new game plust vagy visszatöltsön egy korábbi mentést hogy mellékküldetéseket csinálhassak. Nyomtam egy let és azonnal az X-et, de nem ugrott át mert egy szemét szar és már rá is mentett egy new game plust az állásomra. :W

(#238260) Xaels válasza sting2 (#238256) üzenetére


Xaels
félisten

RDR2 szerű de annál talán kicsit mozgékonyabb ha felveszi az ember az érzékenységet, nincs sok automata fegyver leginkább puskák és revolverek vannak. A fejes az fejes.

[link] kb. 28. perctől játszom is de pont szarul ment :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238261) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ennyi: https://blog.us.playstation.com/2020/03/18/unveiling-new-details-of-playstation-5-hardware-technical-specs/

"We believe that the overwhelming majority of the 4,000+ PS4 titles will be playable on PS5." :C :C :C


[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#238262) ProEvoFan válasza l.skywalker (#238261) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont most jött a Twitter üzenet. :C

(#238263) ldave válasza sting2 (#238256) üzenetére


ldave
félisten

Jó, minden fegyver teljesen máshogy viselkedik.

A Slime draws near! Command?

(#238264) erahurka válasza l.skywalker (#238261) üzenetére


erahurka
félisten

Ha olyan bika a cucc akkor igazán emulálhatna egy PS3-at is.

(#238265) RangerFox válasza .LnB (#238257) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nemhogy örülnél a free trophyért :DDD

(#238266) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Hunt: Showdown játékosokat korlátlan mennyiségben keresünk, vagyunk már páran! Néhányan több száz órával. Ha érdekel dobjatok légyszi PÜ-t! Családias hangulat, több játékkal is toljuk! Újak is akik akcióban veszitek ne nyomjátok egyedűl : )
Hosszú távra is lehet velünk tervezni!
:R :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#238267) Mezcal válasza erahurka (#238264) üzenetére


Mezcal
addikt

és ki akar ps3-as játékokkal játszani a ps5 korában? Már most is bántja a szemem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#238268) FollowTheORI válasza Mezcal (#238267) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Dézsávűm van... ez nemrég már ki lett tárgyalva... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#238269) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Kipróbáltam a Resi 3 demót, hát nem tudom...
Nagyon szép a grafika, hangulat is megvan, amúgy eléggé hasonlít a második részre.
Viszont miután megjelenik a Nemesis, nekem onnantól fogva túl nyomasztó, meg kapkodós az egész.

Ez volt a bajom a második résszel is. :D

Viszont a héten beszereztem a Death Strandinget, a PS-re visszatérésem okán és hát azt kell, hogy mondjam, kellemes meglepetés a játék. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#238270) Bogyi007 válasza Mezcal (#238267) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én! Igaz én a Move játékokkal akarok direkt és van is egy SuperSlimem erre a célra. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#238271) raziel01 válasza Krisz0630 (#238269) üzenetére


raziel01
veterán

Azt hitted DHL szimulátor azt közben nem is. :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#238272) Wesder válasza raziel01 (#238271) üzenetére


Wesder
félisten

Azért mert UPS.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#238273) saelin válasza l.skywalker (#238261) üzenetére


saelin
veterán

Ez nálam eldöntötte a day one vételt. 4000+ cím az sok és nagy valószínűséggel a performance problémás játékok is benne vannak, amiket így szívesebben elővesz az ember.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238274) Mezcal válasza Bogyi007 (#238270) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem is megvan még a PS3 Slim, de csak Top Spin 4-et tolok rajta, mert PS4-re csak gagyi játékok vannak a témában. Na de PS5-ön PS3-at... meredek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#238275) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Egy olyan gyors kérdésem lenne hogy ha a ps4 storeba ugye a játékoknal lehet nézni egy előzetes videot(ahol, vannak screenshotok is) miért ilyen gagyiminőségű a videó?? Nem lehet valahol beállítani hogy fhd vagy 4k ba játsza le ezeket ??? Kb a játékelőzetesnek semmi értelme így mert grafikából pl semmit nem látni... Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#238276) Bogyi007 válasza mrThomi (#238275) üzenetére


Bogyi007
veterán

Jó kérdés! Ezen már én is gondolkodtam...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#238277) VTom válasza saelin (#238273) üzenetére


VTom
veterán

Nálam is sokat nyom a latba, pl. Days gone, God of war már esélyes, hogy PS5-ön lesz csak kipróbálva.
De valószínűleg a RDR2-t is ott folytatom.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#238278) l.skywalker válasza saelin (#238273) üzenetére


l.skywalker
félisten

A PS szüzeknek pedig mondhatni 2 in 1. Így én is inkább PS5-t vennék, mint használt PS4-et.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#238279) Carlos Padre válasza l.skywalker (#238261) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó lesz ez.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238280) wierra válasza VTom (#238277) üzenetére


wierra
senior tag

Remélhetőleg nem lesz beépített nosztalgia throttling. :DDD
Btw...nem olvastam sehol sem a PS5 hűtési koncepciójáról...vagy csak elkerülte a figyelmem?! :F

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#238281) Carlos Padre válasza wierra (#238280) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még nem publikus.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238282) Xaels


Xaels
félisten

Elfáradtam. Nagyon intenzív a DOOM Eternal. Őszintén ezt fel kéne írni minden kezdő konzolosnak:
1. lecke: maradj életben minél tovább
2. lecke: az eszeveszett tempóban találj is el valamit a falon meg a talajon kívül
3. lecke: pontosan ugorj egyik platformról a másikra
stb...

Nem gondoltam, hogy ennyire buzimód összetettek lesznek a platformer részek és ennyiszer fogok lezuhanni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238283) Szabi® válasza Krisz0630 (#238269) üzenetére


Szabi®
addikt

Most toltam én is végig a demot,nagyon jó játék "lenne" ha a nemesis nem lenne,vagy opcionális ki lehetne kapcsolni (kinek mi alapon).
Teljesen elrontja a játékélményt a folyamatos menekülés,kapkodás.
Részemről kár érte,azonnal megvettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#238284) Scholes9 válasza Szabi® (#238283) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az eredeti rész is ilyen volt, rá épül kb. Elég érdekes
lenne, ha nem volna benne a játékban :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#238285) Bazsi1987 válasza Xaels (#238282) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Berozdásodott reflexeimnek jó lesz majd nekem switchen 30 fps-el 👌😊

(#238286) Peace válasza Szabi® (#238283) üzenetére


Peace
nagyúr

"... ha a nemesis nem lenne,vagy opcionális ki lehetne kapcsolni ..."

Elnézést, hogy micsoda??!!!!!!! :Y :O

(#238287) wolf13 válasza Peace (#238286) üzenetére


wolf13
őstag

Kicsit zavarja ez a lény :D

[ Szerkesztve ]

(#238288) markknight válasza mrThomi (#238275) üzenetére


markknight
veterán

Mert amióta lelépett a dagadt ukrán, azóta nincs a Sonynak normális fejlesztõje. De nézd meg a shoppot, magyar felirat meg a 4K sehol nincs feltüntetve a mai napig. Égés az egész weboldalukkal együtt. Persze az akciók ki tudnak ugrani már idehaza is a fõmenübe, ilyen fejlesztésre persze van keret.

[ Szerkesztve ]

(#238289) Peace válasza wolf13 (#238287) üzenetére


Peace
nagyúr

Oké, de egy játék lényegét gyökerestül kivágni? Normális? :DDD

Második részben is Mr. X adta az adrenalin löketet. Nem a csoszogó hullák mellett elszaladás......

[ Szerkesztve ]

(#238290) zojjektum válasza Peace (#238289) üzenetére


zojjektum
senior tag

Szerintem kicsit sem nevetségesebb, mint azért sírni, hogy a bloodborne/dark soulsokban, miért nincs easy fokozat! Az a téma is felmerül itt számtalanszor.

(#238291) wierra válasza zojjektum (#238290) üzenetére


wierra
senior tag

Igazad van, egyformán nevetséges mind a kettő felvetés/téma. :)) :DD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#238292) saelin


saelin
veterán

Úúú, végre valami ami lázba hoz. A They are billions-ot is szeretem, ez meg hack and slash is egyben! :DD :C

The Riftbreaker

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238293) Peace válasza zojjektum (#238290) üzenetére


Peace
nagyúr

Én mondjuk azokat elengedtem, nem az én világom. Fallen Order-ben rohadtul örültem azért a csicska fokozatnak, hogy még én is élvezzem béna casual-ként. :DDD

(#238294) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Stories Untold horror játék jön PS4-re is úgy tűnik.

Eredetileg PC-re jelent meg 2017-ben, majd Switch-re 2020. januárjában.

Live-Die-Respawn

(#238295) zojjektum válasza Peace (#238293) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én értem, csak érted :) az is egy kicsit nonszensz. Egyébként így van, ha nem a te világod elengeded ez lenne a normális hozzáállás, de sokan azért szarozzák mekecikafejlesztőkésdirekszivatnakéskülönbenisénjáccaniszeretekésnemmagamatszivatnianyjukbaafejlesztőkkelésamúgysenemjönaplatina:DD

(#238296) syler123 válasza Peace (#238289) üzenetére


syler123
veterán

Én mr X miatt nem vittem végig a játékot (Resi 2), pedig addig a pontig tetszett a játék.
Szóval valamilyen szinten érthető amit mond. Pl Easy módban nem lenne benne az nem lenne rossz, vagy még normálon se... Pl Resident Evil 7-nél engem annyira nem zavart az ott lévő ilyen ellenfél, már nem is emlékszem ki volt, nem okozott gondot, de a szemét mr X, megmaradt az emlékeimben...
Az is igaz, hogy a Resident Evil 2-őt még pc-n játszottam, szerintem ott magasabb a parafaktor, mint konzolon, elkényelmesedve a fotelban.

[ Szerkesztve ]

(#238297) zojjektum válasza syler123 (#238296) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ps1-en én is csak azért játszottam csak 1x végig a hármat, mert mindig kullogott utánad Nemesis. Nem is a parafaktor zavart, hanem utálom, amikor nem haladhatok a saját tempómban és azzal akarnak továbbjutásra kényszeríteni, hogy a nyakadra küldenek egy akkor még elpusztíthatatlan dögöt. Viszont az akkori resi 2-t számtalanszor kijátszottam óriási favorit volt.

(#238298) Peace válasza syler123 (#238296) üzenetére


Peace
nagyúr

Én nem vagyok horror FAN, de a tavalyi RE2 lecsusszant szinte egy ültő helyemben. Mocskosul frusztráló volt Mr. X, de ez adta az igazi para faktort. Menekülés és adrenalin!!! PC-n toltam kanapéról controllerrel. De nagyon imádtam!

(#238299) Xaels válasza Bazsi1987 (#238285) üzenetére


Xaels
félisten

Jól kösd fel a gatyád [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238300) Bazsi1987 válasza Xaels (#238299) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Epilepsziás rohamot kapok miközben nézem :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.