Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#238701) EczkE válasza Callisto (#238699) üzenetére


EczkE
addikt

Megjott miszter sznob is... :))

Asszem mindenféleképpen!

(#238702) Carlos Padre válasza Callisto (#238699) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyan nekem csak egy astro a40em van, és tényleg elég jó játékra, viszony van egy AKG K92-em is és nem lenne fair összehasonlítani őket hiába sokkal drágább az astro :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#238703) tboy93 válasza S e t h (#238698) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem volt vészes, nekem viszonylag hamar ráállt a kezem.

(#238704) erahurka válasza tboy93 (#238703) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem sem gázabb mint más open world játékban. Mondjuk a kocsival erőltetett platform részeket tényleg kihagyhatták volna :D

(#238705) .LnB válasza .LnB (#238556) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy néz ki, hogy a fejlesztőkre van bízva a mentések kezelése. Van aminél egy játékra egy mentés jut, van ahol lehet szinte akármennyi. A Nascar Heat 4-hez konkrétan egyetlen egy mentés file van, az egész játékra. Ez nekem szívás kicsit, de nem a világvége.

Nascar Heat 4:

Vannak a játéknak fura aspektusai, amik logikátlanok. De összességében egy elég kellemes játék ez Nascar rajongóknak. Nem sok Nascar játékkal játszottam a játékos karrierem során, a 2000-es első Nascar Heat játék volt talán az első és utolsó. De így 20 évvel később tök jó átélni a Nascar lényegét, a tömegben autózást, centikről egymástól. És tök jó látni ezeket a pályákat belülről. Mert ilyen szempontból a játék szép. Jól néznek ki a helyszínek. Mennyire jó Bristol, Las Vegas, hogy mennyire unalmas is egy Talladega-i kör. És, hogy Pocono mekkora egy rettenet pálya. :)

Careert nyomom. Truck Series-t megnyertem már, most az Xfinity Series van soron. Érdekes, hogy mindig képes kihívások elé állítani a játék. Pedig nem valami nehéz szinten játszok. Persze azt el kell fogadni, hogy a Nascar nem arról szól, hogy mindig nyersz. Sokszor már egy top15 hely is sokat ér. Ez a manager mód amibe véletlen belekényszerítettem magam, ez nem jön be. Szponzorokkal, szerelőkkel kell foglalkozni. Nem túl mély, nem bonyolult, de szerintem nem tesz hozzá semmit a játékhoz.

Ami a legjobban meglepett az az, hogy ez nem is annyira arcade játék. Azt gondolnám, hogy az ilyen minden platformra megjelenő liszenszelt szériás játékok, finoman fogalmazva is hülyebiztosak. Csak úgy lehet minél nagyobb példányszámban eladni. F1 játékok is ilyenek. És ez se egy vérbeli szimulátor, de azért ha az ember akár egy picit is lazít a beállításokon, a vezetési segédleteken, akkor elkezd elég élethű dolgokat csinálni az autó. Sőt, a gumikopás minden nehézségen, és beállítás mellett érezhető. 3-4 kör után érezhetően csúszik a kocsi. A futamok végére pedig ez csak egyre durvább. A másik dolog pedig, hogy a kocsi beállításoknak valóban van értelme. Kipróbáltam pár, a neten fellelhető setup-ot, és nagyon állat némelyik.
Szóval kicsit lenéztem ezt a játékot. Úgy vettem meg, hogy bohóckodok majd vele, tövig húzom a kontrollert, megnyerek mindent, aztán túllépek majd rajta. Ennek ellenére, pozitív csalódás lett, élvezetes és meg lehet találni benne a kihívást. Persze nem egy olyan profi cucc, mint mondjuk a GTS Playstation-ön. Nem érződik annyira összeszedett, minőségi cuccnak. De egyáltalán nem rossz.

Ui: Nem tudom, hogy pontosan mennyire jó a szimuláció egyébként, mennyire valósághű. Nem engedtem még el túlzottan a beállításokat, szerintem kontrollerrel nem is sok értelme lenne. És hát sose vezettem ilyen típusú szörnyet, nem tudnám jól felmérni. De az tény, hogy pattog, csúszik, imbolyog a kocsi ha kell. Lehet, hogy egyébként eléggé rendben van ilyen szempontból. Bár hétvégén volt egy eNascar futam, ahol a profi pilóták nagyon nagy része (ellentétben az F1-gyel ugye..) is rajthoz állt, de azt iRacing-ben játszották, nem Heat 4-ben. Ez gondolom sokatmondó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238706) saelin


saelin
veterán

Ps+ játékok Uncharted 4 és Dirt Rally 2.0 lesz elvileg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#238707) gyuromoj válasza saelin (#238706) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jaja, tegnap már hozta a hírt oriic.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#238708) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ghost Recon Breakpoint
Megjött hozzá a nagy javítás.
A tulajdonosoktól érdeklődnék.Mennyire lett tőle más illetve jobb a játék? :R
Még egy hétig 6000 forint storeban.Simán megveszem ha a gyalázatos (?) játékon sokat dobott a patch.

(#238709) bagyulajuve válasza saelin (#238706) üzenetére


bagyulajuve
addikt

még szerencse, hogy most vettem meg az UC4-et :DDD
a dirt 2.0 viszont jól jöhet, úgyse autóztam már egy ideje, csak GTS-sel nyomom nagyon ritkán

Resistencia eterna

(#238710) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha esetleg valaki ráfanyalodna, hétvégén ingyenes lesz a Predator: Hunting Grounds.
Bővebben: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238711) erahurka válasza .LnB (#238710) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem be lehet benne kenni a karaktert sárral hogy ne lássa a Predator!

[ Szerkesztve ]

(#238712) .LnB válasza ProEvoFan (#238708) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz az még ingyenes mostanában. Szerintem várj vele. Nem vagyok tulajdonos, de olvasgattam ezt a nagy "átalakítást". Engem arról se győztek meg, hogy egyáltalán jó irányban indultak el. Nem tudom, hogy ez a Ghost Experience mennyit változtat/javít az alap problémákon.

Azért hihetetlen ez az Ubisoft, hogy hányszor fogja még ezt eljátszani a játékaival.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238713) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok! Ráér valaki a Doom Eternal egyik online trófeájára. Két ember kéne. Sajnos a fegyveres trófea bugos nálam is . Legit nem dobja be...a workaround pedig meglehetősen nehéz egyedül .

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#238714) Nescafé válasza .LnB (#238712) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekem megvan az ultimate edition , mikor akciós volt megvettem, aztán elkezdtem vele jáccani , nekem tetszik, azóta már megvan a platina is, most meg csinálom az új küldetéseket.

 iPhone 15 Pro

(#238715) .LnB válasza Nescafé (#238714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor írd le ProEvoFan -nak, hogy mi tetszik neked benne. Őt kell meggyőzni, nem engem. :) Hátha segítesz neki a döntésben vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238716) ldave


ldave
félisten

Ha valaki háborogni szeretne ;) "God of War No Longer Contains "Only on PlayStation" Label on Official Web Page"

A Slime draws near! Command?

(#238717) Peace válasza saelin (#238695) üzenetére


Peace
nagyúr

Hmm.....végig is kéne játszani a második részt. Megjelenéskor valamiért nem vitt rá a lélek.

(#238718) Frod válasza oriic (#238666) üzenetére


Frod
addikt

Az éra végéig biztosan kiszórják az exkluzívokat Plusban, ilyen téren nem ért meglepetés.
Fixen jönni fog a HZD, de esélyesnek érzem a GoW-ot is még idén.
(igazából egyik cím sem érvágás a Sony-nak ha odaadják, mert a számok alapján minden háztartásban van már belőle)

Do you see the white shadow?

(#238719) .LnB válasza Frod (#238718) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:F Te mégis milyen számokat néztél?
Tudod mennyi PS4-et, és mennyi GoW-ot adtak el?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238720) oriic válasza ldave (#238716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jon PC valtozat talan?

Live-Die-Respawn

(#238721) tboy93 válasza Frod (#238718) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor idén számolhatom fel a bluray gyűjteményem :D Minden meglesz digitálisan.

(#238722) tboy93 válasza oriic (#238720) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem simán benne van. Jó marketing kiadni a régebbi címeket, szélesebb közönséggel megismertetik a PS játékokat.

(#238723) sirarcheer válasza marilllyo (#238713) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Szia. Én tudok segíteni este. Írd meg hogy mikor menjek.

PSN: sirarcheer

(#238724) ldave válasza oriic (#238720) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, most rákeresve mintha cserélnék a "brandet", Only on PlayStation-ről PlayStation Exclusives-re.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#238725) Bad Pritt válasza tboy93 (#238721) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanezen okból adtam el én is minden lemezt pár hete. Meghirdettem párat, a többit leadtam Konzolvilágnál pár ezresért, csak a Spider-Man Specialt meg a fémtokos Deus Exet hagytam meg, illetve megvettem a Metro Exodus Aurora Editiont és szerintem majd a Last of Us 2-ből is Specialt veszek.
Teljesen felesleges mindenből lemezes, annyira fillérekért van a Store-ban, kb kéthavonta 3000-ért megy már minden vételre érdemes exkluzív.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#238726) tboy93 válasza Bad Pritt (#238725) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért szoktam első körben lemezest venni használtan, mert utána ha nem tetszik akkor tovább adom és szinte semmit nem szoktam bukni rajta. Plusz így az öcskösnek is kölcsön tudom adni.

(#238727) Frod válasza .LnB (#238719) üzenetére


Frod
addikt

Tavaly májusi hír, hogy átlépte a 10 milliót az eladások száma.
Azóta bekerült Hits-be 6000-ért, plusz számtalanszor volt ennél is olcsóbb a Store-ban, legutóbb is bagóért, ~3500 körül ment.
Aki bármikor is akart érte fizetni, annak már megvan, akinek nincs azt amúgy sem érdekelte.
Az meg elég hülye érv, hogy ahány gép = annyi játék kellene legyen, mivel a legtöbbet eladott exkluzív darabszám (fél éves hír volt), pont az UC4 ~16 millióval. [link]
Az új gép előtt remek promó kiadni ezeket a címeket a várható folytatások miatt pc-re, és ugyanezen ok miatt Plusba.
*insert change my mind meme here*

(#238725) Bad Pritt: +1

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#238728) .LnB válasza Frod (#238727) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így oké. De akkor ne azt írd, hogy minden háztartásban van belőle. 100+ millió PS4 fogyott, és "csak" 10-10 milla a két játékból. Én azt hittem, hogy úgy érted "hány gép = annyi játék". Azért is tettem szóvá. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238729) Mezcal


Mezcal
addikt

Cod Warzone milyen? Aki próbálta, mondjon már róla valamit. Van olyan jó, amint az Apex?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#238730) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Control Standard Edition 7.196 Huf

Elgondolkodtam rajta.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#238731) ldave válasza Zoleee83 (#238730) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem bőven megér annyit, nekem nagyon tetszett, hamarosan jön hozzá az első dlc is. Technikaliag néha röcög, de számomra nem volt zavaró.

A Slime draws near! Command?

(#238732) markknight válasza Mezcal (#238729) üzenetére


markknight
veterán

Nekem nem tetszik. Korlátolt a mozgás, sok a kemper, nagy a map, a ping rendszer rossz, randomok minősíthetetlenek.

(#238733) .LnB válasza Zoleee83 (#238730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Jó cucc, de nem túl hosszú. És mostanra megszórták pár év játéka díjjal is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238734) Peace válasza Zoleee83 (#238730) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet egyszer ismét előkerül, de én 1,5 óra játék után olyan szinten nem voltam elájulva tőle, hogy soha többé nem lett elindítva. :(

(#238735) Frod válasza Mezcal (#238729) üzenetére


Frod
addikt

Ízlések és pofonok, próbáld ki, úgyis ingyen van.
Nekem nem jött be, visszamentem Apex-be.

Random társakkal nagyon rossz, de tényleg. Pl hiába indultok elvileg hármas csapatban, a repcsiből nem egyben ugrotok, hanem egyesével, így nem egyszer már kezdéskor eltűnik az "egység". Az alap loot nem túl változatos, attachment-ek nincsenek, hanem Fortnite szerűen van zöld/kék/lila/arany fegyver, mindegyiken gyárilag eggyel több kiegészítő.
Ugyanakkor aki az alap MW multival is nyomta, az behívhatja a játékba a saját multis loadját… na innentől kár is mondani.
Jackfrags videói viszont elképesztő mókásak a játékról, azokat ajánlom :D

Do you see the white shadow?

(#238736) Mezcal válasza Frod (#238735) üzenetére


Mezcal
addikt

Múltkor elkezdtem letölteni, de 100 gigát akart, úgyhogy hagytam a fenébe. Ezért kérdezem, mert nem akarok töltögetni.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#238737) Beniii06


Beniii06
őstag

To aid those with children at home (or any Minecraft fan looking for something new to explore), Microsoft has released a swathe of educational content for free.

Originally built for Minecraft: Education Edition - Microsoft's version of the game designed for schools - the content makes up a series of educational worlds.

You can visit the International Space Station or burrow into the innards of the human eye, learn about renewable energy, Greek history and marine biology, and more.

Each world features lesson plans, building challenges and puzzles.

Simply visit the Minecraft store in any Bedrock version of the game (so, on Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Windows, plus VR, Android and iOS). All content is free to download until 30th June.

Ezek szerint van pár ingyenes dlc minecrafthoz, most nem tudom leellenőrizni, de hátha jól jön valakinek.
Forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#238738) Xaels válasza Mezcal (#238729) üzenetére


Xaels
félisten

Engem nem húzott be eddig egyik BR játék sem. Próbáltam az Apexet, a PUBG-t, Fortnite-ot, Blackout-ot és a BFV Firestorm-ot is. A legtöbbet a BFV-el játszottam ezelőtt. Viszont a Warzone nagyon elkapott, pörgős és a gulag meg a bolt miatt nincs minden veszve egy rossz landolás után.

Az inventory egyszerű, a.lootolás gyors. A gunplay meg olyan mint a COD-ban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#238739) .LnB válasza Beniii06 (#238737) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van, az Education addon-ok ingyenesek. Ezek: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238740) .LnB válasza Xaels (#238738) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"gunplay meg olyan mint a COD-ban."
Olyan semmilyen. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238741) erahurka válasza Zoleee83 (#238730) üzenetére


erahurka
félisten

Jó cucc az utolsó két küldetésig, ahol rádküldi a falloszerdőt miközben nyitva a szád. Bár lehet exploitolni, nekem is csak úgy sikerült...

(#238742) .LnB válasza erahurka (#238741) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell túlozni. Ez egyéni skill kérdése. Lehet, hogy ő is simán átlendül azon a részen. Rajtad kívül nem is nagyon emlékszem másra itt, aki annyira el és kiakadt volna ott. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238743) sting2 válasza Xaels (#238738) üzenetére


sting2
addikt

Nekem minden értelemben a klasszikus Halo felé, - ebből adódóan a Destiny is, sebzés modell és a harcok fizikai megvalósítása jön be.
"Érzem" a fegyvereket, illetve ha mozgekonyabb, ügyesebb, rafinaltabban helyezkedő vagyok akkor nyerhetek is, hiába az ellen vett észre először..
Ezt más címekben, ennyire tökéletesen megvalósítva, ahogy a Bungie csinálja, sohasem kaptam meg..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#238744) kisÁdi válasza Mezcal (#238729) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Akkor én beállok a másik csapatba. El nem tudom mondani mennyire rá vagyunk függve. Fixen vagyunk 3-an, 4-en minden este, úgyhogy megvan a csapat. Előtte a sima multiba is beletettünk jónéhány órát, de a warzone most iszonyatosan megfogott minket. Plusz a sima multi miatt elég extra custom loadoutokat tudunk hívni játék közben pénzért, ami elég nagy előny. Nyílván a legjobb, ha vannak haverok, úgy sokkal élvezetesebb az egész. Ha szereted a COD stílusát, pörgősségét, már pedig az új MW szerintem parádésan jól sikerült minden tekintetben, akkor a Warzone-t is szeretni fogod. Mi mindig izgalmas szituációkba keveredünk, sokszor van zero to hero mutatvány :DD

(#238745) AxBattler válasza tboy93 (#238726) üzenetére


AxBattler
félisten

Jaja, akcióban kb. ugyanannyiért lehet megvenni, mint amennyiért elmegy a megóvott használt lemez (főleg ha okosba töltötted fel a wallet-edet).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#238746) Zoleee83 válasza .LnB (#238742) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi az infót, meg a linket, végigolvastam a teszted, kedvet kaptam hozzá! :K
A Beyond pl nagyon tetszett, nem hiszem hogy mellélövök vele.
18k-t nem adtam volna érte, lemezesen szerettem volna, de kevés a lemezes, a HA-n is csak elvétve van 1-1 darab, 7k-ért viszont már megéri digitálisan is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#238747) ldave válasza .LnB (#238742) üzenetére


ldave
félisten

Arra a részre gondol, amikor felfele kell haladni a platformokon körbe? Legtöbbször talán azt kellett nekem is újrakezdeni, ami nem opcionális boss volt.

A Slime draws near! Command?

(#238748) .LnB válasza ldave (#238747) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, ha jól emlékszem a repülő ellenfelek, az antennák, és a játék vége fogott ki rajta. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#238749) hombre[EU] válasza erahurka (#238741) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Control? Tök könnyū,elég primitívek a harcok. Az AshtrayMaze nagyon jól állt a játéknak,kár,hogy kevés ilyen pillanata volt

Life, Uh, Finds A Way

(#238750) erahurka válasza .LnB (#238748) üzenetére


erahurka
félisten

Ugyanarról beszéltek szerintem :K

(#238749) hombre[EU]: Neked lehet könnyű volt, én szenvedtem azon a részen. Legalább lett volna könnyű mód de az is derogált a fejlesztőknek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.